április

201907ápr10:00kerékvár-BÉKÁS IdőfutamTahitófaluSzakág:OrszágútKategória:SzabadidősSorozat:AKESZ Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság

Eredmények

KERÉKVÁR-BÉKÁS IDŐFUTAM

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő Átlagseb.
U13
1 417 Bognár Balázs BUI SZSE 00:35:32.2 30,4
2 306 Moós Bercel BUI SZSE 00:35:58.5 30
3 111 Kálmánchey Bulcsú 00:39:14.8 27,5
4 367 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. 00:39:42.5 27,2
5 138 Endrédi Deniel Aquaform 00:39:57.0 27
6 152 Dóka Bálint Vágta Triatlon SE 00:42:32.7 25,4
7 433 Pajor András Máté Vágta Triatlon SE 00:43:20.8 24,9
8 158 Horváth Ádám Vágta Triatlon SE 00:43:33.7 24,8
U15
1 370 Varga Kristóf Hungarofondo 00:29:08.1 37,1
2 180 Maros András Lotus Cycling Team 00:30:41.4 35,2
3 177 Makrai Bálint Vágta Triatlon SE 00:32:12.2 33,5
4 200 Szántó Péter Lotus Cycling Team 00:32:26.1 33,3
5 196 Szabó Balázs Gergely BUI SZSE 00:34:06.4 31,7
6 297 Lernyei Samu Hungarofondo 00:34:10.5 31,6
7 323 Biró Levente BUI SZSE 00:34:24.5 31,4
8 389 Bognár Marcell Hungarofondo 00:34:39.0 31,2
9 378 Molnár Ferenc MRCCE 00:35:03.3 30,8
10 329 Mance Imre HungaroFondo 00:35:08.4 30,7
11 141 Akác Farkas 00:35:48.1 30,2
12 317 Fritz Márton BÚI SZSE 00:36:56.5 29,2
13 142 Papp Mihály Brigetio KSE 00:37:03.8 29,1
14 418 Szabó Zsolt BUI SZSE 00:37:35.2 28,7
15 319 Lázár Hunor Marcell 00:38:22.7 28,1
16 396 Lindmayer Antal HungaroFondo 00:40:44.2 26,5
17 443 Várnagy Levente 00:42:29.6 25,4
218 Józsa András Green Riders
U17
1 181 Tóth Kurucz Áron Esztergomi Küllőszaggatók KE 00:25:14.7 42,8
2 311 Krekács Barna HungaroFondo 00:27:14.3 39,7
3 309 Drijver Bertold UTE-Merida 00:28:15.1 38,2
4 173 Lepold Zoltán Antal Green Riders 00:28:32.5 37,9
5 291 Lernyei András Hungarofondo 00:29:36.6 36,5
6 352 Takács Dániel 00:29:49.2 36,2
7 217 Gulyás Szilveszter 00:30:45.6 35,1
8 321 Fischer Márk Hungaro Fondo 00:31:17.5 34,5
9 307 Molnár Levente Kószegi Triatlon és Úszó Klub 00:31:21.1 34,4
10 436 Varga Dávid Vágta Triatlon SE 00:31:58.7 33,8
11 344 Andaházy Márk HungaroFondo 00:33:41.9 32,1
12 185 * Kocsis Barnabás Vágta Triatlon SE 00:37:38.9 28,7
13 191 * Horváth Márk Vágta Triatlon SE 00:38:36.7 28
 U19
1 165 Lepold Sámuel Green Riders 00:25:43.3 42
2 121 Schumann Máté Lotus Cycling Team 00:26:31.6 40,7
3 318 Rukchon Koychuen Lotus Cycling Team 00:27:06.5 39,9
4 274 Meglécz Ádám Hungarofondo 00:27:15.4 39,6
5 337 Andaházy Bence HungaroFondo 00:27:28.2 39,3
6 279 Bagarus Bence Lotus Cycling Team 00:27:50.6 38,8
7 356 Aklan György HungaroFondo 00:28:03.9 38,5
285 Meglécz Máté Hungarofondo
 Elit1
1 302 Ronald Kuba Brigetio KSE 00:22:44.4 47,5
2 277 Jánoki Ádám Brigetio KSE 00:23:20.2 46,3
3 226 András Vince Green Riders 00:24:44.1 43,7
4 425 Padysák Matús OSMOS Cycling Team 00:24:49.0 43,5
5 232 Sándor Tamás Szo ESE 00:24:51.3 43,5
6 143 Csikós Gergő Polythlon ETK 00:25:18.8 42,7
7 161 Berecz Bence Lotus Cycling Team 00:25:21.8 42,6
8 395 Forintos Norbert BME Cycling 00:25:43.0 42
9 392 Madarász Áron Brigetio KSE 00:25:50.3 41,8
10 365 Felipe Miranda Gaston MRCC 00:25:55.1 41,7
11 335 Hosszú Dániel Mazsola KSE 00:25:55.5 41,7
12 222 Bodzán Károly AutoCity Skoda Zengő 00:26:01.3 41,5
13 294 Herczeg Levente SAXUM KSC. 00:26:02.4 41,5
14 362 Imre Zsolt FTC 00:26:16.9 41,1
15 422 Albert László Ádám EPRONEX-BSS Oil Group 00:26:18.8 41,1
16 119 Zakariás János Érdi Kerékpáros és Triatlon Sportegyesü 00:26:41.6 40,5
17 404 Fodor Dávid Ózdi Kerékpáros Egyesület 00:26:58.0 40
18 236 Kovács György Team Epronex – BSS Oil 00:27:00.6 40
19 211 Orlóczki Dávid Green Riders 00:27:21.4 39,5
20 123 Marosi Bence 00:27:22.1 39,5
21 258 Beke Gábor BME cycling 00:27:48.7 38,8
22 342 Pécseli Gergő ASE Kerékpár 00:27:49.4 38,8
23 230 Molnár Tamás Polythlon ETK 00:27:53.1 38,7
24 182 Vingl Balázs Trek SE 00:27:58.2 38,6
25 195 Hérics Csaba Brigetio KSE 00:28:00.9 38,6
26 114 Szemák Dávid 575 Team 00:28:15.6 38,2
27 190 Fajcsák Balázs 00:28:47.9 37,5
28 331 Tóth Milán 00:28:52.5 37,4
29 124 Héregi Péter Brigetio KSE 00:29:06.1 37,1
30 209 Skuba Ákos Brigetio KSE 00:29:18.1 36,9
31 118 Szólik Attila 00:30:20.1 35,6
32 228 Lipkovics Bence Szerpentin K.E. 00:31:25.8 34,4
33 437 * Bakó Ferenc EDO BIKE TEAM SE 00:31:36.0 34,2
34 276 Simon Gergely 00:31:41.9 34,1
35 229 Kovács Áron 00:31:42.0 34,1
36 103 Szemák Balázs 575 Team 00:32:29.1 33,2
37 441 * Laborc Dániel FRO 00:32:36.7 33,1
38 247 Nyári Bendegúz Tamás BME Cycling 00:32:40.7 33,1
39 168 Baracskai Tibor Dénes Polythlon 00:33:29.5 32,3
40 194 Solymosi Márton 00:35:12.6 30,7
 Elit2
1 340 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. 00:23:33.2 45,9
2 298 Nagy Gergő Miránk-DOMKK 00:24:38.1 43,8
3 379 Tóth Gábor SAC-Karbona 00:25:11.6 42,9
4 157 Bokor Attila Sólyom Team SE 00:25:13.6 42,8
5 115 Tóth Péter KisTri Team 00:25:28.6 42,4
6 215 Hermann Róbert 00:25:31.4 42,3
7 413 Taródy Dávid 00:25:44.0 42
8 332 Birtók Ádám KisTri Team 00:26:24.0 40,9
9 304 Braun Ferenc Attila 00:26:25.3 40,9
10 197 Frei Dávid 00:26:33.4 40,7
11 169 Dékány Tamás Mihály Brigetio KSE 00:26:37.3 40,6
12 106 Monostori Ákos Szerpentin K.E. 00:26:46.7 40,3
13 345 Kovács Gergely KisTri Team 00:26:55.7 40,1
14 117 Mészáros Gergő Prolog Szeged 00:27:00.1 40
15 127 Hegedűs Miklós 00:27:09.6 39,8
16 438 Marques André BIONDO BIKE CLUB 00:27:19.2 39,5
17 388 Meidl András Megathlon SE 00:27:26.8 39,4
18 214 Hatvani Róbert Sólyom Team SE 00:27:27.4 39,3
19 183 Zádori Sándor Brigetio KSE 00:27:27.7 39,3
20 353 Boronkay Péter Mercedes-Benz Gyár KMSE 00:27:33.9 39,2
21 383 Bánhidy Attila Magic Bika 00:27:57.8 38,6
22 343 Halász Krisztián DVTK-Freeriderz 00:28:08.4 38,4
23 386 Sarankó Gergely 00:28:08.8 38,4
24 164 Nagy Péter 00:28:12.8 38,3
25 315 Szrencsik János Delta Speed Wheel 00:28:24.0 38
26 243 Kiss Tamás 00:28:26.3 38
27 225 Cseke Zoltán 00:28:50.1 37,5
28 415 Matók József 00:28:56.7 37,3
29 290 Pápai Gábor KisTri Team 00:29:12.1 37
30 275 Tóth Tamás 575 Team 00:30:03.4 35,9
31 113 Zsoldos Péter 00:30:14.8 35,7
32 128 Gregor Zoltán Brigetio KSE 00:30:17.6 35,7
33 265 Rózsa Péter MediConcept – Previftt SE 00:30:40.4 35,2
34 252 Irimi Norbert 00:31:48.2 34
35 166 Banicz Balázs 00:31:49.8 33,9
36 240 Molnár István KisTri Team 00:32:20.5 33,4
37 227 Szeles Péter 00:32:36.5 33,1
38 149 Akác Zsolt 00:32:49.6 32,9
39 419 * Bodola Péter Archibald 00:32:50.8 32,9
40 390 Barát Richárd Gyömrő VSK 00:33:17.7 32,4
41 261 Sárközy István 00:33:32.2 32,2
42 178 Bendzsák András 00:34:09.0 31,6
43 428 * Nagy Gábor 00:38:39.0 27,9
44 363 * Koncz Balázs 00:39:23.3 27,4
147 Rosenberg Mátyás
260 Nagy Gergely Triacto 3 Lépés SE
Master
1 112 Károly Petró ASE Kerékpár 00:23:59.4 45
2 254 Rákóczi Viktor Fehérvár Cycling Team 00:24:03.8 44,9
3 216 Kovács Ákos Flórián DTSE 00:24:31.6 44,1
4 201 Nagy Bulcsú Szerpentin KE 00:24:51.9 43,5
5 220 * Szász Attila Zalaszám Informatika 00:24:57.6 43,3
6 257 Antal Attila Merida CST Road Team 00:24:58.7 43,3
7 284 Szél Gábor K3 SE 00:25:01.9 43,2
8 239 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team 00:25:18.5 42,7
9 116 Horváth Ákos Sólyom Team SE 00:25:23.9 42,5
10 322 Albert Gergely Sólyom Team SE 00:25:25.8 42,5
11 244 Fodor Tamás Gyömrő VSK 00:25:31.0 42,3
12 427 Nagy László FaTe 00:25:38.7 42,1
13 325 Taligás Tamás Delta Speed Wheel 00:26:09.0 41,3
14 300 Petrohán Zsolt KisTri Team 00:26:22.1 41
15 210 Szendrei Kornél 00:26:23.9 40,9
16 150 Hubert Ferenc 00:26:33.8 40,7
17 346 Till Tamás KVSRC 00:26:47.7 40,3
18 170 Hausknecht Ferenc Bringabanda 00:26:48.3 40,3
19 376 Stodulka Péter 00:26:53.3 40,2
20 339 Benedek András MAGICBIKE.HU 00:26:54.7 40,1
21 369 Balikó László Szerpentin K.E. 00:26:55.4 40,1
22 359 Nyirkó Attila MRCC 00:27:02.1 40
23 268 Inamori Kojiro Biondo Bike Club 00:27:02.2 40
24 324 Laszlo dr. Kormosói 00:27:04.3 39,9
25 373 Puy László Spuri Sc 00:27:09.1 39,8
26 223 Kiss Attila KisTri Team 00:27:10.3 39,8
27 391 Vörös Csaba Szerpentin K.E. 00:27:11.0 39,7
28 179 Fejes Mihály Green Riders 00:27:13.2 39,7
29 207 Kis Gyula KisTri Team 00:27:19.4 39,5
30 151 Csikós-Nagy Zsolt Dunaújvárosi Bringások 00:27:22.1 39,5
31 439 Kapornai József BIONDO BIKE CLUB 00:27:22.7 39,5
32 280 Dienes Zoltán SAXUM KSC 00:27:25.7 39,4
33 377 Endrédi Erhard Aquaform 00:27:37.6 39,1
34 122 Bánk András Szerpentin K.E. 00:27:40.8 39
35 351 Nagy Tibor gruppetto 00:27:41.9 39
36 310 Anton Krisztián KisTri Team 00:27:47.3 38,9
37 292 Kalocsa Attila 00:27:49.6 38,8
38 107 Gergely Szabolcs Velocittá 00:27:50.9 38,8
39 354 Gulyás Tamás AutóCity Skoda Zengő 00:27:55.7 38,7
40 282 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE 00:27:57.1 38,6
41 187 Fagyas Zsolt Green Riders 00:27:57.2 38,6
42 281 Petes Miklós Mátra Biker SC 00:27:57.6 38,6
43 334 Masa Zoltán DVTK-Freeriderz 00:28:09.0 38,4
44 139 Schattler Gábor VISE 00:28:13.8 38,3
45 245 Soltész Csaba 00:28:16.0 38,2
46 327 Lévai Lóránt Sólyom Team SE 00:28:18.3 38,2
47 140 Solti Ferenc 00:28:18.8 38,2
48 251 Szekeres Péter Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 00:28:21.3 38,1
49 401 Vojcsik Viktor Gyömrő Kerékpáros Szakosztály 00:28:22.0 38,1
50 420 Máte Tamás EPRONEX-BSS Oil Group 00:28:22.7 38,1
51 384 Ferencz István 575 00:28:25.1 38
52 371 Somogyi László MRCC (Miskolci Road Cycling Club Egye 00:28:27.1 38
53 387 Zügn Károly Radinsel 00:28:35.0 37,8
54 385 Pap László 00:28:42.3 37,6
55 348 Vida Zsolt Bakony Bike K.E. 00:28:55.9 37,3
56 137 Csőgör Péter TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa 00:28:59.5 37,3
57 394 Bódi Tamás Mindenki Bajnok 00:29:00.8 37,2
58 109 Topor Imre DTSE 00:29:01.9 37,2
59 381 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. 00:29:02.3 37,2
60 136 Pogonyi Tibor Bringa Barátok 00:29:07.3 37,1
61 316 Kósa Csaba Blue Scorpions 00:29:17.0 36,9
62 241 Hajas Tibor SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES 00:29:20.0 36,8
63 338 Minczér Árpád István Foto-Art.hu 00:29:31.5 36,6
64 155 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE 00:29:43.3 36,3
65 287 Jászai Péter 00:30:01.9 36
66 235 Távoly Péter Speed-way Team 00:30:14.8 35,7
67 160 Lepold Zoltán Green Riders 00:30:23.8 35,5
68 421 Szalánczy Csaba EPRONEX-BSS Oil Group 00:30:28.2 35,4
69 176 Gaspar Zsolt Triatlonshop.hu 00:30:29.2 35,4
70 213 Jónás György KisTri Team 00:30:29.3 35,4
71 375 Iván Attila 00:30:33.1 35,4
72 299 * Keszericze Zsolt AUTOCITY SKODA ZENGŐ 00:30:37.1 35,3
73 382 Füzesi Zoltán 00:30:39.0 35,2
74 289 Nagy Péter Salgótarjáni HKE 00:30:48.9 35,1
75 266 Katona Csaba 00:30:52.2 35
76 271 Sisa Péter KisTri Team 00:31:14.9 34,6
77 203 Papp Mihály Brigetio KSE 00:31:25.1 34,4
78 130 Kormos Csaba Szerdahelyi-Hóvári Cycling Team 00:31:30.0 34,3
79 198 Hankó Zoltán KTOF – Körös-toroki Oxigénfalók 00:32:00.9 33,8
80 431 Nagy József 00:32:29.5 33,2
81 171 Dóka András Vágta Triatlon SE 00:32:35.2 33,1
82 259 Kiss Attila 00:33:12.7 32,5
83 131 Kopornoky Péter eXtremeMan Club 00:33:32.5 32,2
84 263 Turák Olivér 00:34:37.2 31,2
85 366 Császár Attila Mercedes-Benz Gyár KMSE 00:34:57.8 30,9
86 145 Fazakas Levente 00:35:08.6 30,7
242 Plesz Botond Anonym SE Bonyhád
250 Kis-Gál Árpád
256 Jakus Gábor
270 Cseh Gábor
273 Kedves Attila
296 Krausz Zoltán FTC
 Senior2
1 237 Huszár László SAC-Karbona 00:27:31.3 39,2
2 132 Labancz István 00:27:34.8 39,2
3 361 Papp Zoltán Salgótarjáni AC 00:28:12.1 38,3
4 355 Adorján András 00:28:23.9 38,1
5 272 Kívés István SZoESE 00:28:39.2 37,7
6 188 Bartos György 00:29:48.4 36,2
7 336 Bauer Attila Zengő Se 00:29:52.7 36,2
8 430 Bowman Joe Szentendre Sleepwalkers Baseball 00:30:09.1 35,8
9 286 Nagy Imre Szingó SE 00:30:46.9 35,1
10 148 Leányvári József Brigetio KSE 00:31:32.1 34,2
11 175 Csintalan Miklós Brigetio KSE 00:31:37.0 34,2
12 357 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. 00:32:49.9 32,9
13 269 Dr Nyitray László Polythlon ETK 00:32:59.9 32,7
14 267 Bernárd János Budai XI SE 00:33:40.2 32,1
15 212 Horváth Imre Stubers Bike Team 00:33:55.8 31,8
16 255 Takács László Szenyor KSzSe 00:33:56.9 31,8
17 288 Benkő István Stubers Bike Team 00:35:01.8 30,8
18 308 Varga Gusztáv Blue Scorpions – Bendzsó Team 00:36:25.2 29,7
19 442 Várnagy László 00:37:40.4 28,7
20 412 Horváth Ferenc 00:40:05.1 26,9
21 104 Ruthart Vilmos BVKK 00:40:05.8 26,9
22 135 Fodor Laszlo amator 00:41:25.8 26,1
174 Lázár József
 Senior1
1 416 Balás Attila Pécsi Junior KE Bringa Akadémia 00:23:18.7 46,4
2 374 Balogh Lajos Sólyom Team SE 00:23:36.6 45,8
3 221 Bakos András Bakony Bike K.E. 00:24:54.9 43,4
4 333 Kiss Norbert egyeni 00:25:13.2 42,8
5 283 Takács Péter Mazsola KSE 00:25:45.7 41,9
6 405 György Zsolt Dr. Mátra Biker SC 00:26:08.3 41,3
7 406 Nagy Tibor Pápai Bicos 00:26:10.9 41,3
8 153 Révész Gábor 00:26:20.3 41
9 393 Gall Anthony Bakony Bike K.E. 00:26:24.8 40,9
10 101 Balsai Tamás Dr. Velocittá 00:26:45.9 40,4
11 380 Török László Mátra Biker SC 00:26:48.8 40,3
12 108 Dusa Gábor Negyven plusz 00:27:32.4 39,2
13 312 Dér Zsolt SAXUM KSC. 00:27:43.6 39
14 120 Babos Tibor Szerpentin KE 00:27:48.6 38,8
15 253 Reé Balázs Biondo Bike Club 00:27:50.5 38,8
16 193 Fagyas László Green Riders 00:29:06.4 37,1
17 134 Héregi Péter Brigetio KSE 00:29:10.8 37
18 248 Pichner József VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 00:29:19.7 36,8
19 403 Gayer László Mindenki Bajnok 00:29:31.5 36,6
20 129 Cs Nagy András VISE 00:29:51.0 36,2
21 144 Csizmadia Zoltán 00:29:58.8 36
22 199 Szabó Péter Green Riders 00:30:21.4 35,6
23 409 Székely Mózes dr. Polythlon ETK 00:30:22.7 35,6
24 358 Lénárd Béla Zengő SE 00:30:33.9 35,4
25 432 Keszthelyi Gábor Dr. SzKH SE 00:30:38.2 35,3
26 246 Zilahy Gyula Dr. Polythlon ETK 00:30:44.2 35,1
27 400 Csoknyai Attila 00:30:48.2 35,1
28 184 gelencsér ferenc ujbuda superior mtb 00:30:57.7 34,9
29 326 Szabó Zoltán Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 00:31:19.0 34,5
30 341 Yokochi Shinsuke `Polythlon ETK` 00:31:54.9 33,9
31 234 Tóth Péter Sólyom Team SE 00:31:55.0 33,8
32 159 Pirityi Istvan 00:33:08.5 32,6
33 163 Kocsis Zoltán Vágta Triatlon SE 00:34:12.2 31,6
34 305 Molnár Lajos Nincs 00:34:19.5 31,5
35 424 Ostrózcki Ferenc 00:34:21.2 31,4
36 303 Drijver Alexander 00:37:38.5 28,7
208 Zsigri Ferenc Batorfi Team
264 Nedelka József
 Senior3
1 231 Gál István József Kerékpársport2000 SE 00:28:59.6 37,3
WU15
1 204 Szabó Gréta Adél BUI SZSE 00:35:53.3 30,1
2 205 Lepold Anna Green Riders 00:36:36.8 29,5
3 125 Csőgör Brigitta TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa 00:37:52.1 28,5
4 278 Pohner Gréta BUI SZSE 00:38:45.3 27,9
WU17
1 350 Fischer Fanni Hungaro Fondo 00:30:49.0 35
2 233 Németh Bettina Tímea Team SunVelo SE. 00:31:22.5 34,4
WU19
1 219 Jordán Dorka Lotus Cycling Team 00:29:58.6 36
2 372 Kálmán Csenge 00:31:36.3 34,2
3 295 Bali Sára Salgótarjáni HKE 00:31:45.3 34
4 407 Jankura Luca KSI 00:35:26.0 30,5
5 423 Hérincs Diána Letti KSI SE 00:36:21.9 29,7
Welit
1 411 Hajnal Adrienn FTC 00:26:58.5 40
2 368 Matuz Etelka FTC 00:27:23.6 39,4
3 410 Marton Orsolya Ferencvárosi Torna Club 00:27:58.7 38,6
4 347 Pék Eszter Dksi 00:28:16.2 38,2
5 414 Horváth Adél Superior MTB Team 00:28:40.7 37,7
6 162 Mészáros Alexandra Éva Brigetio KSE 00:29:27.0 36,7
7 293 Szikszai Mónika Megathlon SE 00:29:28.1 36,7
8 330 Kapott Szonja Fehérvár Cycling Team 00:29:33.0 36,5
9 224 Kovács Kinga UTE 00:29:59.3 36
10 156 Fail Boglárka Brigetio KSE 00:30:21.3 35,6
11 426 Ányos Szilvia BUI SZSE 00:30:47.5 35,1
12 202 Borosnyay Virág Polythlon ETK 00:31:10.6 34,7
13 110 Horváth Gréta ASE Kerékpár 00:31:32.8 34,2
14 186 Torres Melinda Triatlonshop.hu 00:31:55.4 33,8
15 206 Zsámbok Lili DTSE 00:31:55.9 33,8
16 402 Petz Zsuzsanna 00:32:31.2 33,2
17 172 Varga Vera BME Cycling 00:32:56.7 32,8
18 126 Seres Judit Bringa Barátok 00:34:39.5 31,2
19 429 Sátek Orsolya SW Team 00:34:48.5 31
20 440 Szöllősi Virág ELTE SEK SZOESE 00:35:07.2 30,8
21 167 Diószegi Renáta Szerpentin K E 00:36:26.0 29,6
22 192 Lukács Roxána Polythlon ETK 00:36:32.9 29,6
23 360 Boronkay-Ponicsán Katalin Mercedes-Benz Gyár KMSE 00:38:22.3 28,1
 WMaster
1 262 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team 00:29:38.7 36,4
2 249 Ábel Melinda 00:30:05.0 35,9
3 349 Benczés Krisztina Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 00:30:08.4 35,8
4 146 Pósa Bianka Kis Tri Team SE 00:30:16.8 35,7
5 154 Román Szilvia Green Riders 00:31:20.8 34,5
6 364 Lénárd Henrietta Zengő SE 00:31:30.4 34,3
7 301 Kludák Adrienn KVSRC 00:36:03.5 30
8 133 Ökördi Réka 00:36:16.3 29,8
9 105 Havacs Krisztina Sólyom Team SE
 WSenior
1 328 Budai Péterné Dr. 00:27:48.7 38,8
2 320 Szeibert Anikó KisTri Team 00:30:04.5 35,9
3 238 Varga Anita 00:31:22.3 34,4
4 102 Budai Katalin BTS 00:31:34.6 34,2
5 314 Szabóné Szeibert Krisztina Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 00:32:25.5 33,3
6 313 Sipos Andrea Dr. Blue Scorpions Bendzso Team 00:32:49.8 32,9
7 189 Tehelová Zuzana Brigetio KSE 00:34:34.1 31,2
8 408 Dobos Ildikó Mátra Biker 00:37:32.9 28,8

Egyetemisták-Főiskolások Országos Bajnoksága 2019 – kerékpár időfutam verseny

Férfi
helyezés rajtszám név egyetem eredmény átlag
1 232 Sándor Tamás ELTE- Savaria Egyetemi Központ 00:24:51.3 43,5
2 161 Berecz Bence PTE ÁOK 00:25:21.8 42,6
3 395 Forintos Norbert Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 00:25:43.0 42
4 392 Madarász Áron Eötvös Loránd Tudományegyetem 00:25:50.3 41,8
5 422 Albert László Ádám BME 00:26:18.8 41,1
6 404 Fodor Dávid Óbudai Egyetem 00:26:58.0 40
7 258 Beke Gábor Budapesti Műszaki és Gazdaságtudomány Egyetem 00:27:48.7 38,8
8 230 Molnár Tamás ELTE 00:27:53.1 38,7
9 182 Vingl Balázs Testnevelési Egyetem 00:27:58.2 38,6
10 195 Hérics Csaba Széchenyi István Egyetem-Győr 00:28:00.9 38,6
11 190 Fajcsák Balázs Testnevelési Egyetem 00:28:47.9 37,5
12 331 Tóth Milán Testnevelési Egyetem 00:28:52.5 37,4
13 109 Topor Imre Dunaújvárosi Egyetem 00:29:01.9 37,2
14 124 Héregi Péter Széchenyi István Egyetem-Győr 00:29:06.1 37,1
15 118 Szólik Attila Testnevelési Egyetem 00:30:20.1 35,6
16 265 Rózsa Péter Károli Gáspár Református Egyetem 00:30:40.4 35,2
17 228 Lipkovics Bence Óbudai Egyetem 00:31:25.8 34,4
18 437 Bakó Ferenc Szegedi Tudomány Egyetem ÁOK 00:31:36.0 34,2
19 441 Laborc Dániel DEGTK 00:32:36.7 33,1
20 247 Nyári Bendegúz Tamás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyete- 00:32:40.7 33,1
21 168 Baracskai Tibor Dénes ELTE 00:33:29.5 32,3
147 Rosenberg Mátyás ELTE BTK
Női
1 330 Kapott Szonja Miskolci Egyetem 00:29:33.0 36,5
2 224 Kovács Kinga Eszterházy Károly Egyetem 00:29:59.3 36
3 202 Borosnyay Virág Testnevelési Egyetem 00:31:10.6 34,7
4 440 Szöllősi Virág ELTE SEK 00:35:07.2 30,8
5 192 Lukács Roxána Pázmány Péter Katolikus Egyetem 00:36:32.9 29,6
Csapat
1 Eötvös Loránd Tudományegyetem
Sándor Tamás 00:24:51.3 43,5
Madarász Áron 00:25:50.3 41,8
Molnár Tamás 00:27:53.1 38,7
2 Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Forintos Norbert 00:25:43.0 42
Albert László Ádám 00:26:18.8 41,1
Beke Gábor 00:27:48.7 38,8
3 Testnevelési Egyetem
Vingl Balázs 00:27:58.2 38,6
Fajcsák Balázs 00:28:47.9 37,5
Tóth Milán 00:28:52.5 37,4

Egyetemisták-Főiskolások Budapest Bajnoksága 2019 – kerékpár időfutam verseny

Férfi
helyezés rajtszám név egyetem eredmény átlag
1 232 Sándor Tamás ELTE- Savaria Egyetemi Központ 00:24:51.3 43,5
2 395 Forintos Norbert Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 00:25:43.0 42
3 392 Madarász Áron Eötvös Loránd Tudományegyetem 00:25:50.3 41,8
4 422 Albert László Ádám BME 00:26:18.8 41,1
5 404 Fodor Dávid Óbudai Egyetem 00:26:58.0 40
6 258 Beke Gábor Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 00:27:48.7 38,8
7 230 Molnár Tamás ELTE 00:27:53.1 38,7
8 182 Vingl Balázs Testnevelési Egyetem 00:27:58.2 38,6
9 190 Fajcsák Balázs Testnevelési Egyetem 00:28:47.9 37,5
10 331 Tóth Milán Testnevelési Egyetem 00:28:52.5 37,4
11 118 Szólik Attila Rózsa Péter Testnevelési Egyetem 00:30:20.1 35,6
12 265 Rózsa Péter Károli Gáspár Református Egyetem 00:30:40.4 35,2
13 228 Lipkovics Bence Óbudai Egyetem 00:31:25.8 34,4
14 247 Nyári Bendegúz Tamás Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem 00:32:40.7 33,1
15 168 Baracskai Tibor Dénes ELTE 00:33:29.5 32,3
147 Rosenberg Mátyás ELTE BTK
   Női
1 202 Borosnyay Virág Testnevelési Egyetem 00:31:10.6 34,7
2 440 Szöllősi Virág ELTE SEK 00:35:07.2 30,8
3 192 Lukács Roxána Pázmány Péter Katolikus Egyetem 00:36:32.9 29,6

 

Időpont

2019. április 7. vasárnap

Helyszín

Tahitófalu

Szervező

Békásmegyeri "Vándor" Kerékpáros Klubinfo@bvkk.hu 1039 Budapest, Lukács György utca 4.

Back to top button
Close
Close
X
X