2020vas06szepEgész napÚj dátumIV. YETI KupaMiskolc - GörömbölySzakágMTB

Helyszín

Miskolc - Görömböly

3516 Miskolc, Görömbölyi pincesor

Navigáció

Rajtlisták, eredmények

Elite Férfi Felnőtt (1990- )
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 75 Takács -Valent Márk CUBE-Csömör Bükkszentkereszt 50:25.47
2 47 Mindszenti Ákos DVTK Cycling Team Miskolc 53:29.37 3’03.91″
3 6 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 55:17.13 4’51.66″
4 8 Bartha Gábor HOTE SE Szirmabesenyő 52:11.09 -1 lap
5 65 Benyó Máté Diósd 51:42.27 -2 laps
6 14 Kárai Márton Budapest 51:43.17 -2 laps
Elite Férfi Master (1971-1989)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 9 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 55:17.94
2 5 Dovák Dávid HOTE SE Miskolc 56:08.25 0’50.31″
3 76 Gubancsik Péter ZKSE Miskolc 57:33.41 2’15.47″
4 54 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 57:47.85 2’29.90″
5 4 Kiszely Ákos Miskolc 1:00:15.26 4’57.31″
6 11 Horváth Máté Miskolc Miskolc 1:01:13.81 5’55.86″
7 7 Juhász Zoltán HOTE SE Miskolc 1:01:29.10 6’11.16″
8 77 Pap Zsolt Mezőkövesd 1:01:45.99 6’28.05″
9 48 Solymosi Gábor Eger MTB Eger 1:04:21.51 9’03.57″
10 62 Andreyev Kostyantyn Gentherm Budapest 51:45.16 -1 lap
11 82 Barna Gábor Kilpic-Bombastic Miskolc 54:44.39 -1 lap
12 42 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 54:52.40 -1 lap
13 55 Kozma László DKSI Debrecen 58:04.70 -1 lap
14 41 Budai Norbert nincs Kazincbarcika 1:04:37.21 -1 lap
Senior Férfi (1970 előtt születettek)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 43 Boros Gyula Miskolc 36:42
2 20 Polonkai László HOTE SE Miskolc 44:38 7’57”
3 124 Jobbágy András Team3K Kazincbarcika 46:53 10’11”
4 10 Buza László HOTE SE Bükkszentkereszt 41:42 -1 lap
U17 Fiú (2004-2005)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 49 Szarka Regő DVTK Cycling Team Novaj 35:59
U15 Fiú (2006-2007)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 64 Magyar Botond Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 25:06
2 35 Fodor Dávid Pásztó 29:12 4’06”
3 52 Juhász Zoltán Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 34:39 9’33”
U15 lány (2006-2007)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 63 Torkos Zsuzsanna Miskolc 19:24
Hobbi Férfi
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 58 Nemcsák István Kerékpáros Miskolc Egyesület Miskolc 25:20
2 90 Tamás Péter Nyírtelek 27:22 2’01”
3 12 Kocsis Levente Miskolc 27:45 2’24”
4 3 Cserpák Péter HOTE SE Miskolc 28:26 3’06”
5 19 Szloboda Ádám nincs Miskolc 31:07 5’46”
6 23 Juhász János nincs Miskolc 31:15 5’54”
7 98 Kolozsi Norbert Délegyháza 32:16 6’56”
8 1 Molnár György HOTE SE Miskolc 32:17 6’57”
9 29 Stolczenberger Roland Bükkszentkereszt 33:37 8’16”
10 81 Szunyog Tibor Miskolc 35:08 9’48”
11 24 Kiss László Miskolc 36:54 11’34”
12 37 Balogh Tamás Miskolc 37:04 11’44”
13 16 Lénárt Andor Bükkszentkereszt 39:08 13’47”
DNF 106 Mezővári Attila Miskolc
Hobbi Női
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 50 Juhász Mónika Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 18:51
2 121 Papp Andrea Aida Miskolc 25:33 6’43”
3 105 Mezőváriné Hegyesi Rebeka Miskolc 26:37 7’47”
4 150 Tomorné Macsuga Henriett Miskolc 27:45 8’54”
5 92 Darab Beatrix Miskolc 31:24 12’34”
U13 Fiú (2008-2009)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 88 Balogh Bence Nyírtelek 19:25
2 87 Töreczki Barna Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 19:37 0’12”
3 38 Vigh Vendel DVTK Cycling Team Miskolc 19:43 0’19”
4 110 Dudás Levente Miskolc 23:30 4’05”
5 13 Kiss Bence Balázs DVTK Jegesmedvék Miskolc 24:02 4’37”
6 85 Molnár Nándor Miskolc 26:59 7’35”
7 93 Darab Dávid Miskolc 27:41 8’17”
U13 Lány (2008-2009)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 33 Tóth Emese Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:21
2 61 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:02 0’40”
3 2 Molnár Fanni HOTE SE Miskolc 16:48 3’26”
4 84 Szabó Boglárka Nyíregyháza 17:11 3’49”
5 101 Nyárai Virág Miskolc 18:00 4’38”
6 94 Darab Nikola Miskolc 18:49 5’28”
U11 Fiú (2010-2011)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 111 Kovács Béla DKSI Debrecen 12:27
2 28 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 12:55 0’29”
3 95 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE Miskolc 13:16 0’50”
4 60 Galuska Márk Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:56 1’30”
5 25 Geller Gergő Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:12 1’45”
6 27 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:44 3’17”
7 109 Dudás Bálint Miskolc 18:21 5’55”
8 71 Balogh Tamás Miskolc 18:58 6’32”
9 86 Miklós Tamás Miskolc 22:01 9’34”
U11 Lány (2010-2011)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 74 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 9:31
2 30 Lasánszki Sára Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 10:11 0’41”
3 53 Töreczki Zita Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 10:45 1’15”
4 32 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna Tiszaújváros 10:50 1’19”
5 40 Budai Nóra nincs Kazincbarcika 12:58 3’28”
6 17 Komjáti Hanna Miskolc 14:21 4’50”
7 79 Szunyog Dóra Miskolc 14:30 4’59”
8 113 Egri Emília Beáta Miskolc 19:13 9’43”
U9 Lány (2012-2013)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 31 Trám Noémi Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 3:37
2 51 Juhász Zoé Anna Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 4:15 0’38”
3 59 Kiss-Kulcsár Marietta Tiszaújváros 4:20 0’42”
4 39 Horváth Dóra Miskolc 5:14 1’37”
5 83 Kiss Emma Sára Miskolc 5:40 2’03”
U9 Fiú (2012-2013)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 68 András Péter Patrik Superior Racing Team Budapest 4:53
2 67 Jakab Benett DKSI Debrecen 5:59 1’07”
3 56 VÁRKOLY-MEDVE MÁRK nincs Miskolc 6:00 1’08”
4 114 Magyari Bálint Miskolc 6:12 1’20”
5 104 Mezővári Dániel Miskolc 6:32 1’40”
6 103 Mezővári Benedek Miskolc 6:40 1’48”
7 100 Nyárai Zalán Miskolc 6:51 1’59”
8 91 Fábián Bernát Miskolc 5:00 -1 lap
9 108 Molnár Benedek Miskolc 5:33 -1 lap
DNF 44 Kolozsi Kornél Délegyháza
U7 Fiú (2014-2015)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 102 Mády Áron Miskolc 2:02
2 45 Kolozsi Nimród Délegyháza 2:08 0’07”
3 99 Juhász Marcell Miskolc 2:09 0’08”
4 69 András Kornél Krisztián Superior Racing Team Budapest 2:14 0’13”
5 66 Molnár Máté HOTE SE Miskolc 2:22 0’21”
6 72 Balogh Zalán Miskolc 2:30 0’28”
7 80 Barna Benet Nyíregyháza 2:55 0’53”
8 21 Juhász Nimród nincs Miskolc 2:58 0’56”
9 120 Nyárai Zalán Miskolc 4:55 2’53”
U7 Lány (2014-2015)
Pos Bib Name Team City Time Gap
1 115 Magyari Blanka Miskolc 3:00
2 73 Balogh Bernadett Miskolc 3:04 0’03”
3 78 Vámos Janka Miskolc 3:04 0’04”
4 22 Juhász Teodóra Miskolc 3:37 0’36”
5 26 Geller Eszter Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt -1 lap
'Fel a tetejéhez' gomb