2020szo12szepEgész napII. BÚI KerékpárversenyPeloton Időfutam versenyLengyeltóti - Művelődési HázSzakágOrszágút

Időpont

2020. szeptember 12.

Helyszín

Lengyeltóti - Művelődési Ház

8693 Lengyeltóti, Rákóczi utca 22.

Rajtlisták, eredmények

Rank BIB LastName FirstName Team Time Gap
U11 fiú
1 406 LENCSE Máté Szenyor Kerékpáros SE 0:07:56
2 143 GYALOG Ákos Ferencvárosi Torna Club 0:08:10 0:00:14
3 401 GIRICZ Benjámin Körös-toroki Oxigénfalók 0:08:33 0:00:37
4 405 SÖRÖS Ádám Alba Triatlon SZSE 0:09:11 0:01:15
5 407 TAMÁS Kornél Szenyor Kerékpáros SE 0:09:42 0:01:46
WU11 lány
1 402 BOZSÓ Szonja Barcsi Városi SE 0:09:00
2 404 BERCELI Oxána BÚI Szabadidő SE 0:09:36 0:00:36
3 403 VARGA Izabella Marcali Balatoni Úszó SZSE 0:11:37 0:02:37
4 408 BALASKÓ Szonja Szenyor Kerékpáros SE 0:15:10 0:06:10
U13 fiú
1 101 BOGNÁR Balázs Termál Út Kis-Balaton KE 0:15:20
2 130 PÉTER-LICHTENBERGER Ábris Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:15:42 0:00:22
3 136 BALASKÓ Ádám Szenyor Kerékpáros SE 0:15:55 0:00:35
4 110 SZÜCS Olivér András Barcsi Városi SE 0:18:07 0:02:47
5 113 GIRICZ Gábriel Körös-toroki Oxigénfalók 0:19:32 0:04:12
6 123 SÖRÖS Bence Alba Triatlon SZSE 0:19:38 0:04:18
7 109 SZABÓ Zalán Barcsi Városi SE 0:19:55 0:04:35
8 137 TAMÁS Kristóf Szenyor Kerékpáros SE 0:20:31 0:05:11
9 111 YAHYA BENGUITOUN Adam Barcsi Városi SE 0:22:33 0:07:13
105 BENCZE Botond Barcsi Városi SE
U15 fiú
1 126 BALOGH Zsombor Acélvakond Cycling Team 0:16:25
2 134 TAKÁCS Barnabás Keszthely Városi DSE 0:17:10 0:00:45
3 122 SZEKFŰ Viktor Alba Triatlon SZSE 0:17:18 0:00:53
4 124 GANESZ Ádám Alba Triatlon SZSE 0:17:27 0:01:02
5 133 SZIGETI-KOVÁCS Benjamin Kecskemét Első Sor SE 0:17:32 0:01:07
6 117 SZOBOSZLAI Péter Zsombor Trek Szabadidő SE 0:17:42 0:01:17
7 116 KŐRÖSI Gábor Trek Szabadidő SE 0:17:48 0:01:23
8 129 SZABÓ Balázs Gergely Peloton Cycling Team SE 0:17:53 0:01:28
9 103 GIRICZ Balázs Körös-toroki Oxigénfalók 0:17:55 0:01:30
10 138 OTT Olivér Szenyor Kerékpáros SE 0:18:24 0:01:59
11 132 BÍRÓ Levente BÚI Szabadidő SE 0:19:29 0:03:04
12 131 HAHNENKAMM Leonhardt BÚI Szabadidő SE 0:20:35 0:04:10
120 TÖRÖK Márton BÚI Szabadidő SE
WU13 lány
1 115 BENEDEK Virág BÚI Szabadidő SE 0:18:56
2 102 GIRICZ Abigél Körös-toroki Oxigénfalók 0:18:58 0:00:02
3 139 HORVÁTH Jázmin Szenyor Kerékpáros SE 0:20:29 0:01:33
4 135 TARCSAI Boglárka Szenyor Kerékpáros SE 0:20:40 0:01:44
5 108 RÉCSÁN Petra Barcsi Városi SE 0:20:45 0:01:49
WU15 lány
1 114 BENEDEK Luca BÚI Szabadidő SE 0:17:06
2 125 LÉDECZI Lotti Alba Triatlon SZSE 0:17:10 0:00:04
3 106 BOZSÓ Míra Barcsi Városi SE 0:17:44 0:00:38
4 107 HORVÁTH Lara Barcsi Városi SE 0:17:57 0:00:51
5 121 ZSIGA Annamária Alba Triatlon SZSE 0:18:33 0:01:27
6 127 DRASKÓCZY Réka Fittbike SE 0:19:46 0:02:40
7 104 BAGÓ Hanna Barcsi Városi SE 0:20:24 0:03:18
8 128 POHNER Gréta Peloton Cycling Team SE 0:20:44 0:03:38
9 112 KULCSÁR Anna Barcsi Városi SE 0:23:43 0:06:37
U17 fiú
1 256 FARKAS Máté Szenyor Kerékpáros SE 0:30:06
2 230 SZÁNTÓ Péter Lotus Cycling Team 0:30:25 0:00:19
3 255 LELKES Bence Szenyor Kerékpáros SE 0:30:28 0:00:22
4 213 SZÖLLŐSSY Ádám Acélvakond Cycling Team 0:30:49 0:00:43
5 207 LÉDECZI Péter Alba Triatlon SZSE 0:31:07 0:01:01
6 221 ROSTÁS Levente Fittbike SE 0:31:19 0:01:13
7 206 GIRICZ Dániel Kecskemét Első Sor SE 0:32:27 0:02:21
8 231 BALOG László Lotus Cycling Team 0:32:55 0:02:49
9 228 HAHNENKAMM Max 0:33:35 0:03:29
10 202 LANDESZ Máté Barcsi Városi SE 0:35:15 0:05:09
11 249 SZABÓ Dávid 0:37:15 0:07:09
12 257 PFANN Richárd Szenyor Kerékpáros SE 0:39:51 0:09:45
U19 fiú
1 238 MÉSZÁROS Bence Willebrord Wil Voruuit 0:25:42
2 229 BAGARUS Bence Lotus Cycling Team 0:29:06 0:03:24
3 210 CSÖRÖNCSICS Barnabás BÚI Szabadidő SE 0:34:51 0:09:09
U23 férfi
1 147 DOMBI Gábor Acél-Vakond Kerékpáros SE 0:32:39
2 211 SHVEDOV Dániel Daniil Trek SE 0:32:50 0:00:11
Felnőtt férfi
1 254 LIPPAI Marcell Zengő SE 0:27:07
2 412 PÜSPÖKI Dániel Zengő SE 0:27:31 0:00:24
3 236 HOSSZÚ Dániel Mazsola Kerékpáros SE 0:28:32 0:01:25
4 246 SZERECZ Donát 0:29:39 0:02:32
5 224 LUBICS Péter BÚI Szabadidő SE 0:35:12 0:08:05
Master1 férfi
1 239 HUSZTI Gábor Fillari Team Budaörs 0:28:04
2 244 FEHÉR Gergő 0:29:16 0:01:12
3 148 GALACZI Miklós Acél-Vakond Kerékpáros SE 0:32:21 0:04:17
4 235 ANTAL Dániel Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 0:33:12 0:05:08
5 242 DIGNER Norbert BÚI Szabadidő SE 0:43:30 0:15:26
Master2 férfi
1 142 PETRÓ Károly Albertirsai SE 0:26:45
2 216 GÁSPÁR Levente Kecskemét Első Sor SE 0:27:27 0:00:42
3 218 SZÉL Gábor Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:28:13 0:01:28
4 258 BALASKÓ Milán Szenyor Kerékpáros SE 0:28:50 0:02:05
5 237 ÓNODI József 0:29:50 0:03:05
6 233 TÓTH L. Krisztián 0:31:16 0:04:31
7 212 SZAJDÁN Zsolt 0:31:17 0:04:32
8 259 BÁNHIDY Attila Zsolt Százhalombattai VUK SE 0:31:32 0:04:47
9 146 GULYÁS Tamás Sólyom Team SE 0:31:53 0:05:08
10 208 BENEDEK Márk BÚI Szabadidő SE 0:32:34 0:05:49
11 144 TÓTH Zoltán Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:33:08 0:06:23
12 248 SZABÓ Zoltán 0:33:46 0:07:01
13 250 BENE Szabolcs 0:34:48 0:08:03
14 410 ANTAL Tamás 0:35:29 0:08:44
15 145 HANKÓ Zoltán 0:35:38 0:08:53
16 240 OLIVER Hahnenkamm Peloton Cycling Team SE 0:39:26 0:12:41
201 KLOVÁR Tamás
252 ZSILLE Péter Kaposvári Kerékpáros Klub SE
Master3 férfi
1 411 NAGY Tibor 0:28:29
2 245 TÖRÖK László Magic Bike 0:29:18 0:00:49
3 243 TAKÁCS Péter Mazsola Kerékpáros SE 0:29:36 0:01:07
4 260 KALOCSA Attila 0:30:48 0:02:19
5 217 LŐRINCZ Ferenc Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:31:38 0:03:09
6 253 SZERENCSÉS József Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:31:55 0:03:26
7 205 SCHMID Christoph Marcali Kerékpáros SE 0:32:11 0:03:42
8 251 KNÉZICS Attila Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:32:26 0:03:57
WU17 lány
1 219 DINYA Dorka Fittbike SE 0:34:43
2 222 NÉMETH Bettina Tímea Kontent-DKSI Cycling Team 0:34:51 0:00:08
3 215 OROSZ Lili Acélvakond Cycling Team 0:35:46 0:01:03
4 220 HALÁSZ Klára Fittbike SE 0:39:38 0:04:55
5 227 SZABÓ Gréta Adél Peloton Cycling Team SE 0:40:13 0:05:30
WU19 lány
1 214 SZÖLLŐSSY Eszter Acélvakond Cycling Team 0:33:57
2 209 BODOR Anna BÚI Szabadidő SE 0:37:10 0:03:13
WU23 nő
1 232 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team 0:32:19
Felnőtt nő
1 234 TOMOZI Zsófia Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 0:37:53
Master1 nő
1 226 HORVÁTH Gréta Albertirsai SE 0:33:52
Master2 nő
1 204 ÁNYOS Szilvia Peloton Cycling Team SE 0:32:50
2 247 KATONÁNÉ SIMON Veronika Siófoki Kerékpáros SC 0:33:16 0:00:26
3 223 KOVÁCS Erzsébet BÚI Szabadidő SE 0:38:04 0:05:14
4 203 PALUSKÁNÉ POPOVICS Melitta Barcsi Városi SE 0:40:18 0:07:28
Master3 nő
1 409 VARGA Anita Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:33:52

Versenyinformáció

  1. A verseny rendezője: A Peloton Cycling Team Sport Egyesület valamint a Balatoni Úszóiskola és Szabadidő Sport  Egyesület

Szervezőbizottság elnöke: Ányos Viktor András

Szervezőbizottság tagjai: Ányos Szilvia, Fáth Márta, Gál Gergő

  1. Helyszín: Lengyeltóti

GPS: 46.666844′ ; 17.643221′

  • Versenyközpont, versenyiroda: 8693 Lengyeltóti, Rákóczi utca 22. (Művelődési ház)
  • Rajtszám átvétel: 7:00 – 9.30
  • Rajt: Lengyeltóti, Rákóczi utca
  • Rajt időpont: korcsoportnak megfelelően: rövidtáv: 10.00 /  hosszútáv: 11.30
  • Parkolás: a környező utcák parkolóiban
                         Nevezési díj (Ft)
Előnevezés augusztus 28. 24.00-ig Helyszíni nevezés
Kicsik (2010-2012) 3.500 5.000
U13 (2007-2009) 3.500 6.000
U15 (2005-2006) 3.500 6.000
U17 (2003-2004) 4.500 7.000
U19 (2001-2002) 4.500 7.000
U23 (1997-2000) 4.500 7.000
Felnőtt (1990 – 1996) 4.500 7.000
Master1 (1980-1989) 4.500 7.000
Master2 (1970-1979) 4.500 7.000
Master3 ( – 1969) 4.500 7.000

A versenyre korlátozott számban lehet nevezni. A rajtszámok átvételének időpontja, valamint a versenyszervezési szabályok miatt 10.00 után nem áll módunkban nevezést elfogadni!

A fenti okok miatt, valamint a gördülékeny rajtszám átvétel érdekében kérjük, részvételi szándékukat időben jelezzék.

Eredményhirdetés és díjátadó ünnepség közvetlenül az utolsó befutót követően 1 órával.

Nevezési díj tartalmazza:

  • chipes időmérés
  • forgalomtól elzárt versenypályák
  • egészségügyi biztosítás
  • frissítő – 4endurance
  1. Távok, rajt időpontok:
  Táv Rajt időpont
Kicsik (2010-2012) Minitáv                       4 km 4 km 9.30-tól fél percenként
U13; WU13 (2007-2009) Rövidtáv           10 km 10 km(1 kör) 10 órától fél percenként
U15; WU15 (2005-2006)
U17; WU17 (2003-2004)                                             .                            .                            .                           Hosszú táv             20 km 20 km (2 kör) 11.30-tól percenként
U19; WU19 (2001-2002) 20 km (2 kör) 11.30-tól percenként
U23; WU23 (1997-2000) 20 km (2 kör) 11.30-tól percenként
Felnőtt női; férfi(1990 – 1996) 20 km (2 kör) 11.30-tól percenként
Master1 női; férfi(1980-1989) 20 km (2 kör) 11.30-tól percenként
Master2 női; férfi (1970-1979) 20 km (2 kör) 11.30-tól percenként
Master3 női; férfi ( – 1969) 20 km (2 kör) 11.30-tól percenként
  1. Díjazás:

Korcsoportonként 1-3. helyezett versenyzők érem díjazásban részesülnek, valamint az első helyezett kupát kap.

  1. Nevezés:

A versenyre csak online lehet előnevezni az alábbi felületen:

sportorigo.com

Utalásnál a közlemény rovatban kérjük feltüntetni a nevezési rendszer által megadott RL számot.

Nevezési díjat nem áll módunkban visszatéríteni.

Az előnevezési díjat a nevezést követő három napon belül át kell utalni, mivel időpontot, csak az utalást beérkezését követően áll módunkban adni.

Amennyiben a nevezési díj az előnevezési határidő napján 24:00-ig nincs átutalva, a pénzügyileg nem rendezett nevezések törlődnek.

A nevezési lapot a helyszínen újra kell tölteni és a nevezési díjat a helyszíni nevezés díján számoljuk!

Számlát csak az átutalást kezdeményező nevére tudunk kiállítani!

A törvényi előírásoknak eleget téve magánszámláról indított utalás esetén az egyesület részére nem áll módunkban számlát kiállítani!

Bankszámlaszám:  Bank OTP Bank 11743105-21423499-00000000 (Balatoni Úszóiskola és Szabadidő Sport Egyesület)

Előnevezési határideje: 2020.augusztus 28. / Meghosszabítva!

  1. Időmérés: A verseny chipes időméréssel történik, minden induló chipes rajtszámot kap.
  1. Egyéb, fontos tudnivalók:
  • A versenyen amatőr és igazolt kerékpárosok egyaránt indulhatnak a számukra meghirdetett kategóriákban, akik:

– elfogadják a versenyszabályokat, vállalják a kiírásban foglaltakat

– megfelelően regisztráltak és befizették a nevezési díjat

– a táv teljesítésére alkalmas, biztonságos országúti vagy időfutam kerékpárral és megfelelő védőfelszereléssel rendelkezik, bukósisak használata KÖTELEZŐ (kemény héjú, zárt fejvédő)

– a versenyen könyöktámasz használata engedélyezett

– orvosi igazolás: – 18 év alatti résztvevőknek 6 hónapnál nem régebbi, érvényes

sportorvosi/orvosi igazolással kell rendelkezniük. A sportorvosi   igazolást a   regisztrációnál a rendezők kérésére be kell mutatni.

– felnőtt, amatőr (versenyengedély nélkül induló) résztvevőknek ajánlott orvosi/sportorvosi engedély

  • A verseny rendezőire, indulóira, nézőire az aktuális Versenyszabályzatban foglaltak vonatkoznak.
  • A verseny bíróság és a szervező fenntartja a jogot a szabályok megváltoztatására speciális körülmények között. A szabályok esetleges megváltoztatásáról minden résztvevő a helyszínen szóbeli tájékoztatást kap.
  • Minden versenyben résztvevő, akár versenyző, akár hivatalos, vagy egyéb személy kijelenti, hogy tudomásul veszi és aláveti magát a versenykiírásban foglaltaknak, különös tekintettel a biztonságra vonatkozó részekre.
  • A versenyben mindenki saját felelősségére indul, és kötelezett a KRESZ betartására. Alkalmasságát a rajtszám átvételével egyidejűleg egy felelősségvállalási nyilatkozat kitöltésével igazolja. Ebből adódóan a szervezőt az esetleges bukásokból és balesetekből adódó felelősség nem terheli, kártérítésre nem kötelezhető.

A szervező a versenyen bekövetkezett esetleges balesetekért, illetve harmadik fél számára okozott kárért nem vállal felelősséget, kártérítésre nem kötelezhető.

  • A versenyzőknek sportszerű magatartást kell tanúsítaniuk a verseny folyamán és azon kívüli időszakban is.
  • A versenyzőknek a szervezők által biztosított rajtszámban kell versenyezniük. Rajtszámokat behajtani, vagy azokból levágni, vagy bármi más módon átalakítani TILOS. Minden körülmények között tisztán, látható módon kell viselni. A rajtszámot a zsebre (a mez hátának közepétől) balra kell elhelyezni.
  • Frissítés a versenyközpont célterületén.
  • Figyelem: a versenyhelyszínen zuhanyzási lehetőség és öltöző nincs!
  • Rajtszám átvétel: szeptember 12. 7:00-tól

Helyszín: 8693 Lengyeltóti, Rákóczi u. 22, Versenyiroda

Útvonal:

Rajt: Lengyeltóti, Rákóczi F. u. 22. – Rákóczi F. utcai fordító – Szőlősgyörök, Szabadság utca fordítóig – vissza: Lengyeltóti, Gábor Áron utca- CÉL

Kísérés: verseny közben nincs lehetőség kísérésre

Limitidő nincs

Helyezések eldöntése: Győztes az a versenyző, aki a szabályok betartásával a legrövidebb idő alatt teljesíti az adott korcsoport számára kiírt versenytávot.

Szervezés: A Balatoni Úszóiskola és Szabadidő SE felelősséget vállal a verseny szervezéséért és lebonyolításáért. Minden szükséges intézkedést megtesznek, hogy biztosítsák a szabályok betartását és a verseny biztonságos lebonyolítását minden résztvevő számára. A versenyen a szabályok betartását a Versenybíróság közreműködésével, a versenybíróság elnöke ellenőrzi.

Minden versenyben résztvevőnek, a hivatalos személyeknek, valamint a meghívott vendégeknek be kell tartaniuk a szervezők utasításait. A szervezők a versenyzők számára a befutót követően frissítőt biztosítanak.

Információ

Tel.: +36 70 674 74 47
Mail.: balatoniuszoiskola@gmail.com

A rendező a változtatás jogát fenntartja. Sikeres felkészülést, eredményes versenyzést kívánunk!

'Fel a tetejéhez' gomb