2020. július

202019júlEgész napeBike.hu XCO Magyar KupaTörökbálint - Fortuna Beach és KempingSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Magyar Kupa

Eredmények

Helyezés Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő + Lap IRM
F U9 NŐ
1 STORCZ-NAGY Réka Superior Racing Team 00:11:17
M U9 FÉRFI
1 HONTI Tamás Attila Focus Team Hungary 00:09:10
2 HORVÁTH Leó Superior Racing Team 00:09:11 00:00:01
3 BÖKÖNYI Huba Árpád Focus Team Hungary 00:10:00 00:00:50
4 BERENCSI Mátyás Speed-Way Team 00:10:21 00:01:11
5 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team 00:10:21 00:01:11
6 HORVÁTH Ármin ZKSE 00:10:24 00:01:14
7 BURGERMEISTER Bence Cube-Csömör 00:13:50 00:04:40
F U11 NŐ
1 HEGEDŰS Heléna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 00:19:16
2 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 00:22:06 00:02:50
3 STOJANOVSKA Dalija Superior Racing Team 00:22:11 00:02:55
M U11 FÉRFI
1 SZILASI Dániel Superior Racing Team 00:16:57
2 BRUCHNER Máté ZKSE 00:17:24 00:00:27
3 MISETA Levente Superior Racing Team 00:17:38 00:00:41
4 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team 00:18:02 00:01:05
5 MOLNÁR Ágoston Focus Team Hungary 00:18:14 00:01:17
6 BÁNFAI Olivér Superior Racing Team 00:18:42 00:01:45
7 ILLÉS Bence Focus Team Hungary 00:18:59 00:02:02
8 CSENTERICZ Levente ZKSE 00:19:45 00:02:48
9 BURGERMEISTER Olivér Cube-Csömör 00:20:10 00:03:13
10 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE 00:20:15 00:03:18
11 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 00:20:22 00:03:25
12 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi SZKE 00:21:02 00:04:05
13 HÁMORI Koppány Focus Team Hungary 00:21:34 00:04:37
14 HORVÁTH Bálint Focus Team Hungary 00:28:06 00:11:09
F U13 NŐ
1 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 00:23:36
2 SZÜCS Borbála ZKSE 00:24:13 00:00:37
3 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő 00:27:22 00:03:46
4 KÁLMÁN Luca ZKSE 00:27:49 00:04:13
5 ZILAHY Boróka Superior Racing Team 00:28:02 00:04:26
6 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 00:30:40 00:07:04
M U13 FÉRFI
1 GÁBOR Milán Superior Racing Team 00:21:00
2 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi Bikeschool 00:21:51 00:00:51
3 BERENCSI Speed-Way Team 00:22:45 00:01:45
4 OLCSVÁRI Botond ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 00:22:56 00:01:56
5 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 00:23:55 00:02:55
6 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 00:23:56 00:02:56
7 MARTONICS Armand ZKSE 00:25:29 00:04:29
8 NAGY Adam RRC-AMT 00:25:37 00:04:37
9 HORVÁTH Bence Focus Team Hungary 00:26:48 00:05:48
10 LEÁNYVÁRI Áron DVTK Cycling Team 00:27:43 00:06:43
11 NAGY Lél Bátor Focus Team Hungary 00:28:31 00:07:31
12 VONA Márton Gábor Cube-Csömör 00:29:17 00:08:17
13 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 00:30:02 00:09:02
14 MINDSZENTI Áron Gábor DVTK Cycling Team 00:30:21 00:09:21
15 RABI Kristóf ZKSE 00:31:01 00:10:01
16 VÉGSŐ Bence Cube-Csömör 00:31:44 00:10:44
DNF JÁNOSI Ákos Cube-Csömör DNF
F U15 NŐ
1 BRUCHNER Regina ZKSE 00:38:57
2 SZABÓ Léna ZKSE 00:40:30 00:01:33
3 SZÜCS Júlia ZKSE 00:41:12 00:02:15
4 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő 00:44:22 00:05:25
5 BUNGYIS Panna Cube-Csömör 00:53:15 00:14:18
M U15 FÉRFI
1 TAKÁCS Zsombor Superior Racing Team 00:37:29
2 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 00:42:41 00:05:12
3 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 00:43:25 00:05:56
4 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 00:43:56 00:06:27
5 GERGELY Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa 00:44:35 00:07:06
6 ÁDÁM Szabolcs László ZKSE 00:46:15 00:08:46
7 MAGYAR Balázs Crosskovácsi Bikeschool 00:46:56 00:09:27
8 KÁLMÁN Dániel Ákos ZKSE 00:47:50 00:10:21
9 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 00:40:30 – 1 LAP
10 VOCK András Cube-Csömör 00:41:08 – 1 LAP
11 RÉVÉSZ Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 00:42:51 – 1 LAP
12 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő 00:47:35 – 1 LAP
13 FÖLDESI Csaba Miklós Crosskovácsi Bikeschool 00:37:35 – 2 LAP
F U17 NŐ
1 LEÁNYVÁRI Sára DVTK Cycling Team 00:49:00
2 GREMAN Szonja Limitless Team – XCO Nagykanizsa 00:49:04 00:00:04
3 OROSZ Lili Acélvakond Cycling Team 01:01:02 00:12:02
M U17 FÉRFI
1 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 00:52:59
2 POLLNER Balázs László Superior Racing Team 00:54:47 00:01:48
3 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 00:55:15 00:02:16
4 TÓTH Márkó Cube-Csömör 00:58:44 00:05:45
5 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 00:58:56 00:05:57
6 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 00:59:24 00:06:25
7 KISS Ádám György Acélvakond Cycling Team 00:59:27 00:06:28
8 MONOSTORI Noel Acélvakond Cycling Team 01:00:16 00:07:17
9 MÓROCZ Barnabás Focus Team Hungary 00:55:38 – 1 LAP
10 ENDRÉDI Máté ZKSE 00:58:35 – 1 LAP
11 MINDSZENTI Ákos DVTK Cycling Team 01:00:58 – 1 LAP
DNF LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE DNF
DNF SZÖLLŐSSY Ádám Acélvakond Cycling Team DNF
DNF RÁKOSA Bence ZKSE DNF
F U19 NŐ
1 GERGELY Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 01:02:19
DNF KISS Kata Emma Acélvakond Cycling Team DNF
DNF TRÓCSÁNYI Laura Acélvakond Cycling Team DNF
M U19 FÉRFI
1 GERELY Attila Crosskovácsi Bikeschool 01:00:35
2 CSUJA Bálint Superior Racing Team 01:09:07 00:08:32
3 SÁNDOR Zalán Limitless Team – XCO Nagykanizsa 01:01:47 – 1 LAP
4 BORBÉLY Tamás Cube-Csömör 01:09:55 – 1 LAP
5 HEGEDŰS Csaba Olivér VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 01:11:57 – 1 LAP
F ELITE NŐ
1 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 01:06:57
2 KIRÁLY Katalin Trek SE 01:11:56 – 1 LAP
M ELITE FÉRFI
1 PARTI András UTE 01:14:00
2 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 01:14:01 00:00:01
3 BLAZSÓ Márton Pécsi Medikus SC 01:20:56 00:06:56
4 SZATMÁRY András Cube-Csömör 01:23:04 00:09:04
5 SYLVESTER Balázs Tibor ZKSE 01:25:26 00:11:26
6 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE 01:14:59 – 1 LAP
7 DOLEZSAI Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 01:23:32 – 1 LAP
M M1 FÉRFI
1 CSER Gábor Epronex – Bss Oil Team 00:51:36
2 HÉJJA Attila Superior Racing Team 00:55:14 00:03:38
3 HORVÁTH Attila Vilmos Speed-Way Team 00:55:29 00:03:53
4 CZENKI Tamás ZKSE 00:56:13 00:04:37
5 SALGA Ákos Trek SE 00:56:18 00:04:42
6 BÖJTE Csongor Buruczki Training System SE 00:58:52 00:07:16
7 GUBANCSIK Péter ZKSE 00:59:16 00:07:40
M M2 FÉRFI
1 HORVÁTH Szabolcs ZKSE 00:42:56
2 BALUKA Balázs Trek SE 00:43:37 00:00:41
3 RÓZSAVÖLGYI Péter FRO Racing 00:44:09 00:01:13
4 DERVALICS Gábor ZKSE 00:44:10 00:01:14
5 HASENFRATZ Péter PCCC 00:45:36 00:02:40
6 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 00:46:09 00:03:13
7 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő 00:48:20 00:05:24
8 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 00:49:03 00:06:07
9 VAS Péter Merida Maraton Team-CST 00:49:35 00:06:39
10 KERÉKGYÁRTÓ Norbert ZKSE 00:49:46 00:06:50
11 KÁLDI Tamás ZKSE 00:50:45 00:07:49
12 KŐSZEGI Krisztián Trek SE 00:55:11 00:12:15
13 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 00:57:17 00:14:21
M M3 FÉRFI
1 GORTVA László Green Riders 00:46:32
2 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 00:48:06 00:01:34
3 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 00:55:54 00:09:22
4 KARDOS Tibor Solarman/PJKE SE 00:56:59 00:10:27
DNS BURUCZKI Szilárd Buruczki Training System SE
DNS FERENCZI Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
DNS HORVÁTH Csaba István Focus Team Hungary
DNS LOVÁSZ Máté Focus Team Hungary
DNS LACZKÓ Olivér Péter Superior Racing Team
DNS CSER Antónia Superior Racing Team
DNS MARCZAL Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
DNS MÓRI Márton Superior Racing Team
DNS SIMON Márk Cube-Csömör
DNS TÍMÁR Péter ZKSE
DNS ÁDÁM Gabriella Sarolta ZKSE
DNS DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team
DNS SUTÁK Péter Crosskovácsi Bikeschool
DNS TÓTH-ALMÁSI Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa
DNS OLCSVÁRI Bulcsú ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy

Időpont

2020. július 19.

Helyszín

Törökbálint - Fortuna Beach és Kemping

2045, Törökbálint, Dózsa György u. 158.

Szervező

Superior MTB Teamujbudamtb@gmail.com 1118 Budapest, Törökugrató u. 3.

'Fel a tetejéhez' gomb
X
X