2022szo18júnEgész napCsömör Kupa MTB XCOCsömör - BulgárkertSzakágMTBKategóriaMKSZ Magyar Kupa,UCI C2

Időpont

2022. június 18.

Helyszín

Csömör - Bulgárkert

2141 Csömör, Erzsébet u. 89.

Rajtlisták, eredmények

Pl. Bib Surname, name Club Nat Time Gap Laps
U9 MEN (9)
1 1901 HONTI Ágoston Viktor Delta MTB Sopron HUN 7:43 4
2 1907 KOFLER Aron RC ARBÖ KAC Klagenfurt AUT 9:11 + 1:28 4
3 1902 STORCZ-NAGY Vince Superior Racing Team HUN 9:26 + 1:43 4
4 1904 SZAKÁCS Bertalan Zöld Irány Egyesület HUN 10:02 + 2:19 4
5 1910 VÁRHIDI Vince Rudolf Superior Racing Team HUN 10:13 + 2:30 4
6 1908 ORBÁN Márk Delta MTB Sopron HUN 7:47 + 1 lap 3
7 1911 HEGYI Marcell Acélvakond Cycling Team HUN 8:02 + 1 lap 3
8 1909 TORDAI Gellért Trek SE HUN 8:02 + 1 lap 3
9 1906 NEMES Zsigmond Lőrinc Zöld Irány Egyesület HUN 8:50 + 1 lap 3
U9 WOMEN (2)
1 1951 HORVÁTH Anna Zöld Irány Egyesület HUN 9:35 4
2 1952 HÁMORI Ajsa Delta MTB Sopron HUN 8:06 + 1 lap 3
U11 MEN (10)
1 1101 HONTI Tamás Attila Delta MTB Sopron HUN 13:26 2
2 1109 BÖKÖNYI Huba Árpád Delta MTB Sopron HUN 14:00 + 0:34 2
3 1106 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team HUN 14:19 + 0:53 2
4 1108 BERENCSI Mátyás Speed-Way Team HUN 16:03 + 2:37 2
5 1103 BURGERMEISTER Bence Cube-Csömör HUN 16:04 + 2:38 2
6 1102 SIPOS Borisz Ali Cube-Csömör HUN 16:16 + 2:50 2
7 1104 CSEPREGI Milán ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE HUN 18:07 + 4:41 2
8 1112 KURUCZ Koppány Tamási Bringasport HUN 18:08 + 4:42 2
9 1107 BÉKEFI Ábel Zöld Irány Egyesület HUN 20:20 + 6:54 2
10 1105 GRESKOVICS Balázs Ádám Superior Racing Team HUN 23:55 + 10:29 2
U11 WOMEN (2)
1 1202 STORCZ-NAGY Réka Superior Racing Team HUN 17:01 2
2 1201 PÉTERFFY Róza Luca Zöld Irány Egyesület HUN 17:57 + 0:56 2
U13 MEN (28)
1 1301 MOLNÁR Ágoston Delta MTB Sopron HUN 19:16 3
2 1325 KOVÁCS Béla DSI Cycling Team HUN 19:19 + 0:03 3
3 1313 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team HUN 19:40 + 0:24 3
4 1302 LOVÁSZ Máté Delta MTB Sopron HUN 20:27 + 1:11 3
5 1303 ILLÉS Bence Delta MTB Sopron HUN 20:41 + 1:25 3
6 1304 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team HUN 20:43 + 1:27 3
7 1315 BRUCHNER Máté Zöld Irány Egyesület HUN 20:44 + 1:28 3
8 1307 BURGERMEISTER Olivér Cube-Csömör HUN 20:51 + 1:35 3
9 1322 HÁMORI Koppány Delta MTB Sopron HUN 20:59 + 1:43 3
10 1316 CSUKA Zsombor Delta MTB Sopron HUN 21:01 + 1:45 3
11 1308 FAZEKAS Ádám Crosskovácsi HUN 21:38 + 2:22 3
12 1312 BAKOS Dominik Isua Cube-Csömör HUN 21:46 + 2:30 3
13 1328 STOLCZENBERGER Zalán Kis-Galya KSE HUN 22:04 + 2:48 3
14 1309 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE HUN 22:05 + 2:49 3
15 1306 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 22:06 + 2:50 3
16 1330 URBÁN Vilmos Cube-Csömör HUN 22:36 + 3:20 3
17 1327 STEINER Bence György Superior Racing Team HUN 23:03 + 3:47 3
18 1314 BARÓCI Pál Delta MTB Sopron HUN 23:41 + 4:25 3
19 1320 GYETKÓ Péter DSI Cycling Team HUN 23:42 + 4:26 3
20 1311 PELIKÁN Bendegúz Crosskovácsi HUN 23:51 + 4:35 3
21 1321 GYÖRGY Márton János DSI Cycling Team HUN 24:01 + 4:45 3
22 1324 HORVÁTH Miklós Superior Racing Team HUN 24:24 + 5:08 3
23 1318 ERDEI Ádám Limitless Team – XCO HUN 24:45 + 5:29 3
24 1310 MÓRÉ Botond Ádám Bike Zone Gödöllő HUN 25:21 + 6:05 3
25 1323 HORVÁTH Bálint Delta MTB Sopron HUN 25:24 + 6:08 3
26 1329 TASNÁDI Dávid Crosskovácsi HUN 26:52 + 7:36 3
27 1326 RABATIN Barnabás Crosskovácsi HUN 29:21 + 10:05 3
28 1317 DEMETER Vencel Cube-Csömör HUN 29:33 + 10:17 3
U13 WOMEN (4)
1 1403 HEGEDŰS Heléna Cube-Csömör HUN 22:02 3
2 1404 LASÁNSZKI Sára Kis-Galya KSE HUN 23:52 + 1:50 3
3 1402 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team HUN 26:55 + 4:53 3
4 1401 STOJANOVSKA Dalija Kőbánya Cycling Team MKD 27:01 + 4:59 3
U15 MEN (26)
1 1501 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi HUN 36:04 2
2 1502 VOLYKA Ádám Superior Racing Team HUN 37:05 + 1:01 2
3 1524 SOÓS Olivér DSI Cycling Team HUN 37:17 + 1:13 2
4 1510 GYETKÓ Dániel DSI Cycling Team HUN 37:31 + 1:27 2
5 1528 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE HUN 37:46 + 1:42 2
6 1507 KRÁNITZ István Tamási Bringasport HUN 38:17 + 2:13 2
7 1515 GÁBOR Milán Superior Racing Team HUN 38:31 + 2:27 2
8 1519 NAGY Lél Bátor Delta MTB Sopron HUN 38:33 + 2:29 2
9 1512 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE HUN 38:41 + 2:37 2
10 1527 VIZI Gáspár DSI Cycling Team HUN 39:13 + 3:09 2
11 1503 LEÁNYVÁRI Áron DVTK Cycling Team HUN 39:22 + 3:18 2
12 1525 SZALAY Boldizsár Cube-Csömör HUN 39:23 + 3:19 2
13 1505 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team HUN 39:40 + 3:36 2
14 1509 HORVÁTH Bence Delta MTB Sopron HUN 40:05 + 4:01 2
15 1508 TURMANN Benjámin Tamási Bringasport HUN 40:13 + 4:09 2
16 1518 MARTONICS Armand Zöld Irány Egyesület HUN 40:32 + 4:28 2
17 1516 JÁNOSI Ákos Cube-Csömör HUN 40:33 + 4:29 2
18 1506 OLCSVÁRI Botond ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE HUN 41:07 + 5:03 2
19 1523 SIMON Márk Cube-Csömör HUN 41:13 + 5:09 2
20 1504 FORGÁCS Patrik Zöld Irány Egyesület HUN 41:55 + 5:51 2
21 1511 PODGORNIK Milán Zsolt DSI Cycling Team HUN 45:59 + 9:55 2
22 1520 NEMES Ferdinánd Tibor Zöld Irány Egyesület HUN 46:20 + 10:16 2
23 1526 VÉGSŐ Bence Cube-Csömör HUN 46:39 + 10:35 2
24 1521 PÁLOS Bence Zöld Irány Egyesület HUN 46:52 + 10:48 2
25 1514 FELEDY Bence Kis-Galya KSE HUN 47:00 + 10:56 2
DNF 1513 CYMANEK Lévi Crosskovácsi HUN Withdrawal 1
U15 WOMEN (8)
1 1607 SZÜCS Borbála Zöld Irány Egyesület HUN 43:09 2
2 1604 BOKROS Kincső VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 45:03 + 1:54 2
3 1602 ÁDÁM Gabriella Sarolta Zöld Irány Egyesület HUN 46:20 + 3:11 2
4 1601 TÓTH Emese Kis-Galya KSE HUN 46:47 + 3:38 2
5 1608 TÓTH Sára Cube-Csömör HUN 46:54 + 3:45 2
6 1605 KÁLMÁN Luca Zöld Irány Egyesület HUN 47:23 + 4:14 2
7 1609 URBÁN Janka Cube-Csömör HUN 48:33 + 5:24 2
8 1603 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team HUN 55:57 + 12:48 2
U17 MEN (19)
1 1703 VAS Barnabás Cube-Csömör HUN 48:55 3
2 1719 VOCK András Cube-Csömör HUN 52:56 + 4:01 3
3 1706 IVÁN Borisz Márk Superior Racing Team HUN 53:09 + 4:14 3
4 1705 MAGYAR Bendegúz HOTE CYCLING TEAM HUN 54:37 + 5:42 3
5 1717 SADLOŇ Filip KAKTUS BIKE – TEAM Bratislava SVK 54:50 + 5:55 3
6 1702 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör HUN 55:23 + 6:28 3
7 1715 NAUNOVIĆ Andrija Naissus 018 SRB 57:17 + 8:22 3
8 1707 MACK Boldizsár Kőbánya Cycling Team HUN 57:51 + 8:56 3
9 1711 KÁLMÁN Dániel Ákos Zöld Irány Egyesület HUN 58:53 + 9:58 3
10 1712 KARDOS Csongor Cube-Csömör HUN 59:25 + 10:30 3
11 1721 TAKÁCS Marcell MKB Bank Cycling Team HUN 59:27 + 10:32 3
12 1701 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team HUN 1:00:01 + 11:06 3
13 1716 RÓZSA Dániel DVTK Cycling Team HUN 1:00:15 + 11:20 3
14 1713 KÁRPÁTI KLEIN Péter VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 1:00:42 + 11:47 3
15 1714 KISS István Bike Zone Gödöllő HUN 1:04:56 + 16:01 3
16 1709 FÜLÖP Levente Crosskovácsi HUN 1:07:31 + 18:36 3
17 1708 ANGELOVSKI Bogdan Sputnjik Valjevo SRB 1:10:47 + 21:52 3
DNF 1710 GERGELY Koppány Máté Cube-Csömör HUN Withdrawal 2
DNF 1718 TARJÁN Richárd Crosskovácsi HUN Withdrawal 1
U17 WOMEN (5)
1 1801 BRUCHNER Regina Zöld Irány Egyesület HUN 39:32 2
2 1802 BUNGYIS Panna Cube-Csömör HUN 41:17 + 1:45 2
3 1805 ŠKRBIĆ Iva Jednota SRB 49:29 + 9:57 2
4 1804 MALETIĆ Jovana Invictabike Team SRB 54:28 + 14:56 2
5 1803 KULINČEVIĆ Nikolija Sputnjik Valjevo SRB 1:00:10 + 20:38 2
ELITE MEN (25)
1 2 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team HUN 1:33:08 6
2 1 ULÍK Matej Slovak National team SVK 1:37:03 + 3:55 6
3 5 LOZAR Matjaž SLOVENIAN NATIONAL TEAM SLO 1:38:36 + 5:28 6
4 7 GERELY Attila SVS Pro Team HUN 1:39:16 + 6:08 6
5 3 SYLVESTER Balázs Tibor Cube-Csömör HUN 1:39:24 + 6:16 6
6 4 KLEMENČIČ Jakob SLOVENIAN NATIONAL TEAM SLO 1:39:36 + 6:28 6
7 14 HRTÁNEK Martin Slovak National team SVK 1:40:19 + 7:11 6
8 9 SZATMÁRY András Cube-Csömör HUN 1:40:33 + 7:25 6
9 17 LEPKA Filip Vlow Racing Team CZE 1:42:40 + 9:32 6
10 11 JEREB Jan SLOVENIAN NATIONAL TEAM SLO 1:44:22 + 11:14 6
11 22 HORVÁTH Áron Mihály Limitless Team – XCO HUN 1:45:03 + 11:55 6
12 6 ROMAN Aleksandar CYCLING FEDERATION SERBIA SRB 1:47:06 + 13:58 6
13 23 STARMAN Jaka Rajd Ljubljana SLO 1:50:00 + 16:52 6
14 20 CSÁKAI Bence Huba PCCC HUN 1:53:11 + 20:03 6
15 12 CSONKA Olivér Trek SE HUN 1:33:30 + 1 lap 5
16 21 DEMER David CYCLING FEDERATION SERBIA SRB 1:34:40 + 1 lap 5
17 13 MAVRIN Božidar BK MURA AVANTURA CRO 1:36:00 + 1 lap 5
18 19 BRENESEL Nikola CYCLING FEDERATION SERBIA SRB 1:36:40 + 1 lap 5
19 24 SZENTPÉTERI András Merida Maraton Team-CST HUN 1:39:03 + 1 lap 5
20 15 HUNJAK Stjepan BK Prelog CRO 1:39:22 + 1 lap 5
21 25 TERECSKEI Vince PCCC HUN 1:40:09 + 1 lap 5
22 18 BAJEV Mihail Freedom Bike SRB 1:53:12 + 1 lap 5
DNF 16 SZŐKE Balázs Limitless Team – XCO HUN Withdrawal 4
DNF 26 OSTERLING Ádám MASH Racing Team HUN Withdrawal 1
DNF 10 VOCK Mátyás Cube-Csömör HUN Withdrawal 1
ELITE WOMEN (6)
1 501 BUZSÁKI Virág Strűby-Bixs Team HUN 1:12:56 4
2 504 BOKROS Csenge Anna Limitless Team – XCO HUN 1:17:06 + 4:10 4
3 502 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör HUN 1:21:49 + 8:53 4
4 506 GLAJZOVÁ Erika Slovak National team SVK 1:26:48 + 13:52 4
5 505 JOVANOVIC Bojana CYCLING FEDERATION SERBIA SRB 1:13:59 + 1 lap 3
6 509 RADOVANOVIĆ Jovana CYCLING FEDERATION SERBIA SRB 1:27:49 + 1 lap 3
U19 MEN (21)
1 901 MINDSZENTI Ákos Cube-Csömör HUN 1:06:32 4
2 906 KAVČIČ Blaž SLOVENIAN NATIONAL TEAM SLO 1:08:35 + 2:03 4
3 904 VENCL Libor Eleven Bike team CZE 1:09:15 + 2:43 4
4 907 ENDRÉDI Máté Zöld Irány Egyesület HUN 1:10:19 + 3:47 4
5 912 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team HUN 1:11:14 + 4:42 4
6 905 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE HUN 1:11:29 + 4:57 4
7 902 GLADEK Marcel SLOVENIAN NATIONAL TEAM SLO 1:11:43 + 5:11 4
8 915 ORAVEC Dušan KAKTUS BIKE – TEAM Bratislava SVK 1:12:28 + 5:56 4
9 911 HUDEČEK Jan BIKE PRO RACING CZE 1:13:03 + 6:31 4
10 919 ŠVOŇAVA Matej KAKTUS BIKE – TEAM Bratislava SVK 1:14:19 + 7:47 4
11 921 WILKEN Marlon SV Reudern / RAMLON-Bikes GER 1:14:26 + 7:54 4
12 903 TATÁR Márton Superior Racing Team HUN 1:15:24 + 8:52 4
13 914 KISS Ádám György Acélvakond Cycling Team HUN 1:17:19 + 10:47 4
14 908 TABARA Šimon EXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN CZE 1:18:55 + 12:23 4
15 909 BALOGH Dávid Delta MTB Sopron HUN 1:20:15 + 13:43 4
16 917 RÁKOSA Bence Zöld Irány Egyesület HUN 1:23:40 + 17:08 4
17 910 DREISZKER Barna Cube-Csömör HUN 1:25:18 + 18:46 4
18 918 STANISIC Damjan CYCLING FEDERATION SERBIA SRB 1:27:51 + 21:19 4
19 916 RAJSIC Luka CYCLING FEDERATION SERBIA SRB 1:29:12 + 22:40 4
20 913 KERÉNYI Alfréd Crosskovácsi HUN 1:09:08 + 1 lap 3
21 920 TŐZSÉR Ákos VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN 1:09:18 + 1 lap 3
U19 WOMEN (5)
1 801 GREMAN Szonja Cube-Csömör HUN 56:03 3
2 804 LEÁNYVÁRI Sára Cube-Csömör HUN 1:06:15 + 10:12 3
3 802 TÓTH-ALMÁSI Borbála Four ES International Project HUN 1:07:56 + 11:53 3
4 805 ZSIDAI Lilla Cube-Csömör HUN 1:15:58 + 19:55 3
5 806 MARINAC Katarina Elite, Novi Sad SRB 1:11:38 + 1 lap 2
MASTER 1 MEN (5)
1 104 SOÓS Tamás Gábor Limitless Team – XCO HUN 1:38:55 5
2 105 STRBAC Oliver FREEDOM BIKE SRB 1:39:52 + 0:57 5
3 101 VASS István BTS SE HUN 1:41:21 + 2:26 5
4 103 KEÖD Ágoston Bakony Racing Team KSE HUN 1:40:00 + 1 lap 4
DNF 102 SCHMIDT Gergely FRO Racing HUN Withdrawal 2
MASTER 2 MEN (10)
1 208 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör HUN 1:08:10 4
2 207 IBRÁNYI Attila 222 HUN 1:13:12 + 5:02 4
3 205 KŐSZEGI Krisztián Trek SE HUN 1:18:00 + 9:50 4
4 201 HORVÁTH Szabolcs Zöld Irány Egyesület HUN 1:18:22 + 10:12 4
5 202 DERVALICS Gábor Zöld Irány Egyesület HUN 1:20:32 + 12:22 4
6 213 GUBANCSIK Péter Zöld Irány Egyesület HUN 1:22:55 + 14:45 4
7 209 ERDÉLYI Zsolt Bringabanda SC HUN 1:24:17 + 16:07 4
8 204 BALUKA Balázs Trek SE HUN 1:27:45 + 19:35 4
9 206 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő HUN 1:28:42 + 20:32 4
10 211 FIBECZ Zsolt Cube-Csömör HUN 1:09:22 + 1 lap 3
MASTER 3 MEN (7)
1 307 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team HUN 59:33 3
2 303 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team HUN 1:01:00 + 1:27 3
3 304 VAS Péter Cube-Csömör HUN 1:04:31 + 4:58 3
4 301 KARDOS Tibor Fittbike SE HUN 1:11:00 + 11:27 3
5 305 HIDAS Gergely PCCC HUN 1:12:45 + 13:12 3
6 302 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör HUN 1:15:15 + 15:42 3
DNF 306 MAKSOVIC Gordan FREEDOM BIKE SRB Withdrawal 2
DNS 203 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary HUN
DNS 212 ŽUPAN Eduard Invictabike Team SRB
DNS 507 NESTOROVIĆ Valentina Jednota SRB
DNS 508 JOVANOVIĆ Jovana Velo – Novi Sad SRB
DNS 1110 MAGYAR Botond BMX Sopron HUN
DNS 1111 SZABADI Kolos Superior Racing Team HUN
DNS 1113 KANTA-CSEJTEI Bence Zöld Irány Egyesület HUN
DNS 1114 FÁCZÁN Bertalan Cube-Csömör HUN
DNS 1305 LACZKÓ Olivér Péter Superior Racing Team HUN
DNS 1517 LÁZÁR András Cube-Csömör HUN
DNS 1522 PÉTER Barna Superior Racing Team HUN
DNS 1606 LAMBERT Luca Superior Racing Team HUN
DNS 1903 ANDRÁS Kornél Krisztián Superior Racing Team HUN
DNS 1905 GRESKOVICS Péter Superior Racing Team HUN
'Fel a tetejéhez' gomb