2020. július

202004júlEgész napKiemeltCsömör Kupa XCOCsömör - BulgárkertSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Magyar Kupa

Eredmények

Vezetéknév Keresztnév Csapat Ország Kat. Idő +
1 HORVÁTH LEÓ Superior Racing Team HUN U9 00:05:58
2 HONTI TAMÁS ATTILA Focus Team Hungary HUN U9 00:06:01 00:00:03
3 ANDRÁS PÉTER PATRIK Superior Racing Team HUN U9 00:06:15 00:00:17
4 HORVÁTH ÁRMIN ZKSE HUN U9 00:07:02 00:01:04
5 BÖKÖNYI HUBA ÁRPÁD Focus Team Hungary ROU U9 00:07:34 00:01:36
6 BURGERMEISTER BENCE Cube-Csömör HUN U9 00:07:53 00:01:55
7 OLCSVÁRI BULCSÚ ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagyaróvár HUN U9 00:08:56 00:02:58
8 JAKAB BENETT Kontent-DKSI HUN U9 00:07:05 LAP
1 DIANA MAIA FAUR NoMad Merida CST ROU WU9 00:06:27
2 STORCZ-NAGY RÉKA Superior Racing Team HUN WU9 00:07:01 00:00:34
1 MOLNÁR ÁGOSTON Focus Team Hungary HUN U11 00:13:51
2 SZIGYARTO ROLAND NoMad Merida CST ROU U11 00:14:06 00:00:15
3 KOVÁCS BÉLA Kontent-DKSI HUN U11 00:14:19 00:00:28
4 SZILASI DÁNIEL Superior Racing Team HUN U11 00:14:20 00:00:29
5 LOVÁSZ MÁTÉ Focus Team Hungary HUN U11 00:14:20 00:00:29
6 BÁNFAI OLIVÉR Superior Racing Team HUN U11 00:14:24 00:00:33
7 ILLÉS BENCE Focus Team Hungary HUN U11 00:15:24 00:01:33
8 BARABÁS OLIVÉR JÁNOS Superior Racing Team HUN U11 00:15:24 00:01:33
9 MISETA LEVENTE Superior MTB Team HUN U11 00:15:26 00:01:35
10 BRUCHNER MÁTÉ ZKSE HUN U11 00:15:53 00:02:02
11 LEÁNYVÁRI BENJÁMIN DVTK Cycling Team HUN U11 00:16:25 00:02:34
12 BURGERMEISTER OLIVÉR Cube-Csömör HUN U11 00:16:41 00:02:50
13 LACZKÓ OLIVÉR PÉTER Superior Racing Team HUN U11 00:16:47 00:02:56
14 HÁMORI KOPPÁNY Focus Team Hungary HUN U11 00:17:51 00:04:00
15 CSENTERICZ LEVENTE ZKSE HUN U11 00:18:07 00:04:16
16 LÓNYAI BALÁZS Kis-Galya KSE HUN U11 00:18:07 00:04:16
17 SPECZIÁR OLIVÉR Kőbánya Cycling Team HUN U11 00:19:10 00:05:19
18 HORVÁTH BÁLINT Focus Team Hungary HUN U11 00:19:11 00:05:20
19 SZIRÁKI BÁLINT Bike Zone Gödöllő HUN U11 00:21:20 00:07:29
1 HEGEDŰS HELÉNA Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN WU11 00:16:03
2 KÁRPÁTI MIRA Kőbánya Cycling Team HUN WU11 00:18:25 00:02:22
3 STOJANOVSKA DALIJA Superior Racing Team MKD WU11 00:18:25 00:02:22
4 BÁLVÁNYOS RITA Bike Zone Gödöllő HUN WU11 00:19:14 00:03:11
1 GÁBOR MILÁN Superior Racing Team HUN U13 00:20:19
2 TÓTH MÁRK MARTIN Crosskovácsi Bikeschool HUN U13 00:20:38 00:00:19
3 CSORBA ZALÁN Kis-Galya KSE HUN U13 00:21:01 00:00:42
4 MAGYAR BOTOND Kis-Galya KSE HUN U13 00:21:49 00:01:30
5 OLCSVÁRI BOTOND ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy HUN U13 00:22:21 00:02:02
6 MARTONICS ARMAND ZKSE HUN U13 00:22:47 00:02:28
7 NAGY LÉL BÁTOR Focus Team Hungary HUN U13 00:23:05 00:02:46
8 HORVÁTH BENCE Focus Team Hungary HUN U13 00:23:15 00:02:56
9 LEÁNYVÁRI ÁRON DVTK Cycling Team HUN U13 00:23:48 00:03:29
10 MÓRI MÁRTON Superior Racing Team HUN U13 00:24:04 00:03:45
11 MARCZAL MARCELL VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN U13 00:24:18 00:03:59
12 TÍMÁR PÉTER ZKSE HUN U13 00:25:17 00:04:58
13 FELEDY BENCE Kis-Galya KSE HUN U13 00:25:57 00:05:38
14 SIMON MÁRK Cube-Csömör HUN U13 00:26:44 00:06:25
15 VÁRKONYI TAMÁS ISTVÁN TelkiBike Team HUN U13 00:26:58 00:06:39
16 VÉGSŐ BENCE Cube-Csömör HUN U13 00:28:17 00:07:58
17 SIMON VIKTOR Kőbánya Cycling Team HUN U13 00:28:55 00:08:36
18 MINDSZENTI ÁRON GÁBOR DVTK Cycling Team HUN U13 00:28:55 00:08:36
19 RABI KRISTÓF ZKSE HUN U13 00:30:05 00:09:46
20 JÁNOSI ÁKOS Cube-Csömör HUN U13 00:31:18 00:10:59
21 VONA MÁRTON GÁBOR Cube-Csömör HUN U13 00:20:48 LAP
PÉTER NÁNDOR Salgótarjáni HKE HUN U13 DNF
1 SZÜCS BORBÁLA ZKSE HUN WU13 00:22:19
2 KISS NIKOLETTA BETTINA Bike Zone Gödöllő HUN WU13 00:23:54 00:01:35
3 ÁDÁM GABRIELLA SAROLTA ZKSE HUN WU13 00:24:52 00:02:33
4 KÁLMÁN LUCA ZKSE HUN WU13 00:25:25 00:03:06
5 SZÁVAI PETRA Bike Zone Gödöllő HUN WU13 00:26:21 00:04:02
6 BARABÁS ELSA RÉKA Superior Racing Team HUN WU13 00:28:13 00:05:54
1 TAKÁCS ZSOMBOR Superior Racing Team HUN U15 00:30:35
2 PAKOT ANDRÁS GUSZTÁV Kőbánya Cycling Team HUN U15 00:32:20 00:01:45
3 GERGELY KOPPÁNY MÁTÉ Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN U15 00:33:04 00:02:29
4 VAS BARNABÁS Merida Maraton Team-CST HUN U15 00:33:58 00:03:23
5 MAGYAR BENDEGÚZ Kis-Galya KSE HUN U15 00:34:56 00:04:21
6 IVÁN BORISZ MÁRK ZKSE HUN U15 00:35:00 00:04:25
7 MAGYAR BALÁZS Crosskovácsi Bikeschool HUN U15 00:36:08 00:05:33
8 VOCK ANDRÁS Cube-Csömör HUN U15 00:36:11 00:05:36
9 ÁDÁM SZABOLCS LÁSZLÓ ZKSE HUN U15 00:36:43 00:06:08
10 KÁLMÁN DÁNIEL ÁKOS ZKSE HUN U15 00:37:46 00:07:11
11 DOROGI ALEX MARTIN Kőbánya Cycling Team HUN U15 00:38:08 00:07:33
12 BODAREU LUCA Calarasi Cycling Team ROU U15 00:38:22 00:07:47
13 PETRÓ SZABOLCS Cube-Csömör HUN U15 00:39:09 00:08:34
14 RÉVÉSZ ÁDÁM VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN U15 00:43:24 00:12:49
15 GUDELLA ÁDÁM Bike Zone Gödöllő HUN U15 00:43:52 00:13:17
16 SÓGOR BENCE Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN U15 00:45:57 00:15:22
ERŐS ÁRON Superior Racing Team HUN U15 DNF
1 BRUCHNER REGINA ZKSE HUN WU15 00:38:46
2 KISS EMMA LOTTI BIKE ZONE Gödöllő HUN WU15 00:38:47 00:00:01
3 SZÜCS JÚLIA ZKSE HUN WU15 00:39:08 00:00:22
4 SZABÓ LÉNA ZKSE HUN WU15 00:40:04 00:01:18
5 BUNGYIS PANNA Cube-Csömör HUN WU15 00:53:42 00:14:56
NAGY BEATRIX PCCC HUN WU15 DNS
TÓTH RÉKA Kis-Galya KSE HUN WU15 DNS
1 TAKÁCS VALENT MÁRK Cube-Csömör HUN U17 00:46:10
2 FELDHOFFER BÁLINT Cube-Csömör HUN U17 00:46:57 00:00:47
3 KÁRPÁTI BÁLINT Kőbánya Cycling Team HUN U17 00:49:03 00:02:53
4 MINDSZENTI ÁKOS DVTK Cycling Team HUN U17 00:49:05 00:02:55
5 MAJOROS DÁVID Kőbánya Cycling Team HUN U17 00:51:01 00:04:51
6 LÓNYAI LEVENTE Kis-Galya KSE HUN U17 00:51:11 00:05:01
7 SZÖLLŐSSY ÁDÁM Acélvakond Cycling Team HUN U17 00:51:20 00:05:10
8 FÜRI MÁTYÁS MIHÁLY Bike Zone Gödöllő HUN U17 00:51:50 00:05:40
9 POLLNER BALÁZS LÁSZLÓ Superior Racing Team HUN U17 00:51:52 00:05:42
10 MONOSTORI NOEL Acélvakond Cycling Team HUN U17 00:51:53 00:05:43
11 TÓTH MÁRKÓ Cube-Csömör HUN U17 00:54:03 00:07:53
12 KISS ÁDÁM GYÖRGY Acélvakond Cycling Team HUN U17 00:56:19 00:10:09
13 ENDRÉDI MÁTÉ ZKSE HUN U17 00:59:28 00:13:18
14 DEME ERIK Buruczki Training System SE HUN U17 01:02:22 00:16:12
15 RÁKOSA BENCE ZKSE HUN U17 00:49:00 LAP
MÓROCZ BARNA Focus Team Hungary HUN U17 DNS
MAGYAR GERGŐ Port Hotels – Grupo Sime HUN U17 DNS
KERÉNYI ALFRÉD Crosskovácsi Bikeschool HUN U17 DNS
1 LEÁNYVÁRI SÁRA DVTK Cycling Team HUN WU17 00:38:36
2 GREMAN SZONJA Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN WU17 00:38:51 00:00:15
3 BUKOVÁCZ ANNA Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN WU17 00:38:58 00:00:22
4 ORAVECZ LORA PCCC HUN WU17 00:39:34 00:00:58
1 GERELY ATTILA Crosskovácsi Bikeschool HUN U19 01:21:02
2 CSUJA BÁLINT Superior Racing Team HUN U19 01:22:02 00:01:00
3 CSÁKAI BENCE PCCC HUN U19 01:27:22 00:06:20
4 TERECSKEI VINCE PCCC HUN U19 01:30:45 00:09:43
5 SÁNDOR ZALÁN Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN U19 01:31:32 00:10:30
6 BORBÉLY TAMÁS Cube-Csömör HUN U19 01:22:43 LAP
BARANYI DÁVID ÁRON Limitless Team – XCO Nagykanizsa HUN U19 DNS
SZEMERE BARNABÁS Cube-Csömör HUN U19 DNS
1 GERGELY VIRÁG VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN WU19 01:18:28
2 TRÓCSÁNYI LAURA Acélvakond Cycling Team HUN WU19 01:33:56 00:15:28
1 PALUMBY ZSOMBOR SVS Pro Team HUN E 01:26:26
2 PARTI ANDRÁS UTE HUN E 01:27:23 00:00:57
3 SZATMÁRY ANDRÁS Cube-Csömör HUN E 01:29:26 00:03:00
4 MOLNAR EDE-KAROLY CS Dinamo Bucuresti ROU E 01:31:01 00:04:35
5 BURUCZKI SZILÁRD Buruczki Training System SE HUN E 01:32:50 00:06:24
6 SYLVESTER BALÁZS TIBOR ZKSE HUN E 01:34:17 00:07:51
7 PACURAR VLAD-LUCIAN ACS Sport Competition ROU E 01:41:22 00:14:56
8 HUGAUF MARCELL Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE HUN E 01:42:04 00:15:38
9 CSONKA OLIVÉR Trek SE HUN E 01:44:02 00:17:36
10 SZABÓ MIKLÓS Kaktus Bike team SVK E 01:26:57 LAP
11 VOCK MÁTYÁS Bakony Racing Team HUN E 01:27:13 LAP
12 DOLEZSAI BALÁZS VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN E 01:34:10 LAP
13 NAGY ZSOLT Superior Racing Team HUN E 01:28:24 LAP
VAS BALÁZS Epronex – Bss Oil Team HUN E DNF
BLAZSÓ MÁRTON Pécsi Medikus SC HUN E DNS
1 VAS KATA BLANKA Doltcini-Van Eyck Sport Continental HUN WE 01:22:41
2 BUZSÁKI VIRÁG SVS Pro Team HUN WE 01:27:26 00:04:45
3 SCHMIDEL REGINA Cube-Csömör HUN WE 01:29:51 00:07:10
4 LÁSZLÓ TAMARA Tipográfia Ladies Cycling HUN WE 01:43:33 00:20:52
1 BURGERMEISTER BALÁZS Cube-Csömör HUN M1 01:18:56
2 CSER GÁBOR Epronex – Bss Oil Team HUN M1 01:28:03 00:09:07
3 CZENKI TAMÁS ZKSE HUN M1 01:29:07 00:10:11
4 GUBANCSIK PÉTER ZKSE HUN M1 01:30:26 00:11:30
5 SALGA ÁKOS Trek SE HUN M1 01:31:26 00:12:30
6 SCHMIDT GERGELY FRO Racing HUN M1 01:30:51 LAP
1 HORVÁTH CSABA Focus Team Hungary HUN M2 01:08:12
2 DERVALICS GÁBOR ZKSE HUN M2 01:09:46 00:01:34
3 HORVÁTH SZABOLCS ZKSE HUN M2 01:10:27 00:02:15
4 SPECZIÁR VIKTOR Kőbánya Cycling Team HUN M2 01:11:10 00:02:58
5 HASENFRATZ PÉTER PCCC HUN M2 01:11:16 00:03:04
6 KOVÁCS ISTVÁN Ózdi Kerékpáros Egyesület HUN M2 01:12:28 00:04:16
7 NÉMETH ROLAND VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team HUN M2 01:13:58 00:05:46
8 SZILÁGYI SZABOLCS MASH Racing Team HUN M2 01:14:59 00:06:47
9 BALUKA BALÁZS Trek SE HUN M2 01:17:23 00:09:11
10 KÁLDI TAMÁS ZKSE HUN M2 01:22:19 00:14:07
11 NÉMETH ZOLTÁN Cube-Csömör HUN M2 01:32:09 00:23:57
12 HIDAS GERGELY PCCC HUN M2 01:13:50 LAP
RÓZSAVÖLGYI PÉTER FRO Racing HUN M2 DNS
1 FÉSÜS LÁSZLÓ Meditech SC HUN M3 00:52:16
2 VOCK BALÁZS Bakony Racing Team HUN M3 00:55:54 00:03:38
3 ROZGONYI SÁNDOR Buruczki Training System SE HUN M3 00:58:38 00:06:22
4 JAGIELLO ÁDÁM Cube-Csömör HUN M3 01:05:32 00:13:16
5 KARDOS TIBOR Pécsi Junior KE HUN M3 01:07:39 00:15:23
TAKÁCS GÁBOR Salgótarjáni HKE HUN M3 DNS

Időpont

2020. július 4.

Helyszín

Csömör - Bulgárkert

2141 Csömör, Erzsébet u. 89.

Szervező

Csömöri Sport és Szabadidő Szervező Nonprofit Kft.valtertibor@gmail.com 2141 Csömör, Major út 7-9.

'Fel a tetejéhez' gomb
X
X