2022szo08oktEgész napCyclo-Cross Challenge 2022 Lupa BeachBudakalász - Lupa BeachSzakágCyclo-cross

Időpont

2022. október 8.

Helyszín

Budakalász - Lupa Beach

2011 Budakalász Tó u.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Lakhely/Egyesület Kör Idő
 Hobbi CX férfi
1 164 Kovács Gergely 3 0:28:01
2 121 Kulcsár Máté 3 0:29:30
3 110 Géczi Levente 3 0:30:12
4 115 Szilasi Laszlo 3 0:30:44
5 118 Kovács Áron 3 0:31:24
6 103 Husveti Zsolt 3 0:32:22
7 102 Gulyás Gábor Superior Racing Team 3 0:32:30
8 104 Meidl András Megathlon SE 3 0:33:16
9 111 Szabo GABOR 3 0:33:49
10 125 Gáspár András Superior 3 0:34:04
11 106 Baranyai Balázs Sharknado 3 0:36:46
12 105 Kaposzta Kolos 3 0:36:49
13 116 Benedek Gabor Bike-Zone Gödöllő 3 0:37:19
14 167 Kozár László 3 0:39:07
15 120 Juhász Attila 2 0:27:35
16 108 Ujváry András 2 0:28:27
123 Szabó Endre 0
 Hobbi MTB férfi
1 126 Laczkó András Velo60 KE 3 0:25:42
2 130 Zsofcsák Péter Superior Racing Team 3 0:26:42
3 124 Halász Róbert Tatanka Racing Team 3 0:26:51
4 113 Czakó Csaba 3 0:28:13
5 119 Kiszely Ákos 3 0:28:42
6 109 Bartha Gábor HOTE Sportegyesület 3 0:31:20
7 107 Litauszki Tibor 3 0:32:58
8 129 Varga Zoltán Csaba OCR Érd 3 0:34:26
9 169 Rábai Gábor 3 0:34:52
10 117 Gábor Bence Superior Racing Team 3 0:35:58
11 112 Budaházy Szabolcs Superior Racing Team 3 0:37:19
12 127 Csányi Richárd 2 0:26:25
13 122 Szányi Zoltán 2 0:26:52
 Hobbi CX nő
1 114 Hortobágyi Tímea Sólyom Team SE 2 0:26:11
2 161 Ökördi Réka 2 0:27:55
 Hobbi MTB nő
1 128 Csernák Enikő OCR Érd 3 0:35:31
 U7 fiú
1 94 Honti Sámuel Bernát Delta MTB Sopron 4 0:15:59
2 88 Jóny Marten Kai Superior Racing Team 3 0:14:37
3 100 Ulviczki Soma Superior racing team 3 0:15:29
95 Sebestyén Lukács FRO Kids 0
 U9 fiú
1 85 Greskovics Péter Superior MTB SE 4 0:12:03
2 90 Mirkóczki Máté Kecskeméti Első Sor SE 4 0:12:27
3 86 Budaházy Márton Superior Racing Team 4 0:12:37
4 84 Storcz-Nagy Vince Superior Racing Team 4 0:12:38
5 91 Várhidi Vince Superior Racing Team 4 0:12:47
6 89 Mirkóczki Áron Kecskeméti Első Sor SE 4 0:13:28
7 97 Juhász Zsombor 4 0:14:28
8 93 Szász Kornél 4 0:15:38
9 101 Csányi-Vékes Dávid ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 3 0:12:29
10 96 Tóth Márk Tibor ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 3 0:13:48
82 Galli Ádám 0
 WU7 lány
1 83 Storcz-Nagy Luca Superior Racing Team 3 0:13:57
2 92 Várhidi Janka Virág Superior Racing Team 3 0:14:32
3 98 Csömöri Viola 0
 WU9 lány
1 87 Jóny Millie Sophie Superior Racing Team 4 0:12:37
2 99 Csömöri Boglárka 2 0:12:26
 WU11 lány
1 52 Storcz-Nagy Réka Superior Racing Team 3 0:15:23
2 78 Madár Liza 3 0:20:01
50 Galli Nóra Veresegyház VSK 0
74 Csömöri Blanka 0
 U11 fiú
1 63 András Péter Patrik 4 0:15:45
2 69 Jóny Maximilian Superior Racing Team 4 0:17:39
3 54 Honti Ágoston Viktor Delta MTB Sopron 3 0:15:39
4 59 Jakab Benett Dsi Debrecen 3 0:17:15
5 77 Horváth Dominik superior racing team 3 0:17:34
6 173 Halászy Ádám Tamás 3 0:17:47
7 75 Halász Bálint Tatanka Racing Team 3 0:18:14
8 81 Willimek Lóránd Tuci Limitless Team – XCO Nagykanizsa 3 0:18:32
9 61 Krausz Levente 3 0:19:47
10 79 Madár Viktor Máté 3 0:20:23
11 72 Konta Milán Dunamente Superior mtb Team 2 0:14:11
64 András Kornél Krisztián 0
 WU13 lány
1 60 Kristián Dominika Michel PROefekt Kosice 4 0:18:36
2 51 Galli Zsófia Veresegyház VSK 3 0:15:25
3 67 Varga Kincső Újbuda Superior MTB 3 0:17:57
 U13 fiú
1 70 Szilasi Daniel Superior 4 0:14:04
2 57 Steiner Bence Superior Racing Team 4 0:15:52
3 53 Honti Tamás Attila Delta MTB Sopron 4 0:16:17
4 55 Palkó Baróci Delta MTB Sopron 4 0:17:45
5 80 Berencsi Mátyás Speedway Team SE 4 0:18:14
6 68 Horváth Miklós Superior Racing Team 4 0:18:36
7 172 Demeter Lóránt 3 0:14:08
8 76 Halász Gergő Tatanka Racing Team 3 0:14:14
9 73 Gere Bence Dunamente Superior mtb Team 3 0:14:16
10 157 Gyetkó Péter DKSI 3 0:14:41
11 62 Szabadi Kolos Superior Racing Team 3 0:15:37
12 56 Greskovics Balázs Superior MTB SE 3 0:15:37
13 71 Konta Kornél Dunamente Superior mtb Team 3 0:15:42
14 66 Varga Bendegúz Újbuda Superior SE 3 0:15:52
DNF 65 KOVACS Bela DSI Cycling Team 1 DNF
58 Steiner Bence Superior racing team 0
 WU15 lány
1 32 Stojanovska Dalija Kőbányai Torna Club SE – Kőbánya Cycling Team 3 0:37:24
2 25 Hajdu Gréta Emma Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:38:20
3 38 Kárpáti Mira Kőbányai Torna Club Sportegyesület 3 0:41:03
 U15 fiú
1 29 Miseta Levente Superior 4 0:37:13
2 23 Laczkó Olivér Superior racing team 4 0:39:28
3 27 Szabó Zénó Superior Racing Team 4 0:42:19
4 26 István Krausz Újbuda Superior MTB 4 0:44:57
5 35 Erdei Ádám 3 0:36:21
6 30 Gálhidi-Bánka Zalán Hóbarátok Superior Racing Team 3 0:37:11
7 165 Fazekas Levente 3 0:40:41
8 46 Hegyi Mór Újbuda MTB 3 0:45:17
DNF 28 Bánfai Olivér Superior 1 DNF
 WU17 lány
1 47 Mudra Málna Panorama Hungary 4 0:41:42
2 31 Bartók Hanna Tiszaújvárosi Triatlon Klub 3 0:34:50
 U17 fiú
1 49 Berencsi Benedek Superior Racing Team 4 0:33:38
2 44 Zsembery Boldizsár Superior Racing Team 4 0:34:24
3 156 Gyetkó Dániel DSI 4 0:35:54
4 21 Volyka Ádám Superior Racing Team 4 0:36:45
5 48 Gudella Ádám Bike Zone Gödöllő 4 0:38:45
6 22 Péter Barna Superior Racing Team 4 0:39:34
7 41 Simon Viktor Kőbányai Torna Club SE 4 0:40:11
8 45 Gál Milán Kőbányai Torna Club Sportegyesület 4 0:40:33
9 43 Podgornik Milán DKSI-DSI 4 0:40:46
10 33 Kiss István Bike Zone 4 0:42:17
11 37 Erős Dávid Superior Racing Team 4 0:42:19
12 36 Vizi Gáspár DSI 4 0:42:49
13 40 Böszörményi László DSI Cycling Team 4 0:43:56
14 24 Simon Tamás Superior – Hóbarátok 4 0:44:53
15 34 Gábor Milán Superior Racing Team 3 0:33:43
16 158 Héjja Barni Bikeride 3 0:34:47
17 42 Rocskay Richárd Bikeride 3 0:36:11
DNF 39 Soós Olivér DSI Cycling Team 2 DNF
 WU19 nő
1 18 Kiss Emma Lotti Bike Zone Gödöllő KE 4 0:44:53
 WElit nő
1 155 László Tamara 4 0:43:16
2 163 Zsidai Lilla Cube-Csömör 3 0:35:27
3 14 Sátek Orsolya nincs 3 0:41:17
4 17 Gerhát Petra Green Riders 3 0:43:35
5 16 Kriston Judit Footstrong SE 3 0:44:15
6 15 Fejos Jessica Badacsony Cycling & Tri Team 3 0:44:43
 U19 férfi
1 19 Takács Zsombor Superior Racing team 7 0:55:48
2 171 Vavrek Gergő 6 1:06:54
DNF 20 Erős Áron Superior Racing Team 2 DNF
 Elit férfi
1 1 Búr Zsolt Vialand Racing Team 7 0:55:48
2 170 Málnási József Attila CARCOVER Racing Team 7 0:59:54
3 7 Cser Gábor Epronex 7 1:00:40
4 11 Tatár Márton Superior Mtb Team 6 0:57:11
DNF 160 Mátis Barnabás Újbuda Superior MTB Team 1 DNF
 Master1 férfi
1 10 Birtók Ádám 7 1:02:43
2 4 Dovák Dávid 7 1:03:50
3 13 Nochta Zsolt Veszprémi Kerékpáros Egyesület (VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team) 6 0:56:13
4 6 Soós Tamás Gábor Limitless 6 0:59:02
5 9 Boda Péter Bringabanda SC 6 1:00:07
6 5 Forintos Norbert BME Cycling 6 1:02:40
7 3 Schmidt Gergely FRO Racing Team 6 1:05:56
8 12 Borsodi David Superior Racing Team 5 1:04:03
9 2 Kovács Ádám DVTK 5 1:07:34
DNF 8 Lanecker Józseg ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 2 DNF
 Master2 férfi
1 148 Héjja Attila Superior Racing Team 5 0:45:14
2 139 Láng Balázs Sólyom Team SE 5 0:45:20
3 150 Kiss Gábor Bike Zone Gödöllő KE 5 0:45:42
4 147 Dovák Krisztián HOTE 5 0:46:31
5 144 Kovács Attila Bike Zone Gödöllő 5 0:46:37
6 152 Lipka Balázs Merida Maraton CST 5 0:46:42
7 140 Fedor István Maraton SC. 5 0:47:33
8 177 Sztrehárszki László 5 0:48:03
9 131 Dombauer Péter ÚJBUDA Superior Mountain Bike 5 0:48:04
10 143 Wright Matthew MASD 5 0:49:17
11 137 Szabó Balázs Superior Racing Team 5 0:49:21
12 166 Staub Csaba 5 0:50:03
13 149 Galajda Péter Coffee Ride Se 5 0:50:21
14 135 Jurák András Coffeeride SE 5 0:51:40
15 159 Káldi Tamás ZKSE 5 0:52:00
16 136 Molnár György HOTE SE 5 0:54:17
17 176 Kovács Balázs 4 0:46:58
18 175 Zentai Zsolt 4 0:49:10
19 134 Tánczos Péter 4 0:55:40
133 Gregó Zoltán Epronex-Hungary Cycling Team 0
153 Klein Tamás FOOTSTRONG SE. 0
 Master3 férfi
1 141 Kis József Maraton Sport Club 5 0:44:48
2 154 Nagy Csaba Footstrong SE 5 0:47:10
3 168 Kiss Attila 5 0:47:10
4 146 Rónaszéki István MERIDA maraton team- CST 5 0:49:45
5 162 Somoghy Attila Blue Scorpions Bendzsó Team 5 0:55:59
6 132 Rozgonyi Sándor Buruczki Training System SE 4 0:44:52
7 142 Gelencsér Ferenc Superior mtb 4 0:51:17
8 151 Vitkovics Péter Superior Racing Team 4 0:52:13
 Master4 férfi
1 145 Hajagos István MKB Cycling Team Kecskemét 5 0:51:11
2 174 Kármán József 5 0:55:04
3 138 Polonkai László HOTE SE 4 0:45:33
'Fel a tetejéhez' gomb