2020vas28júnEgész napBorsod MTB Bajnoka Series 2020KOMLÓS XCOMiskolc - KomlóstetőSzakágMTB

Időpont

2020. június 28.

Helyszín

Miskolc - Komlóstető

3533 Miskolc, Szeder u. 10.

Rajtlisták, eredmények

Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 15 Parti András UTE HUN M 1:23:10
2 19 Szatmáry András Cube-Csömör HUN M 1:24:47 1’36”
3 4 Baranyi Áron Limitless XCO Team Nagykanizsa HUN M 1:26:38 3’28”
4 23 Takács Valent Márk Cube-Csömör HUN M 1:29:53 6’43”
5 22 Burgermeister Balázs Cube-Csömör HUN M 1:29:58 6’48”
6 1 Molnár Péter HOTE HUN M 1:34:28 11’18”
7 24 Kovács Árpád Bike-Zone Gödöllő HUN M 1:36:34 13’23”
8 3 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület HUN M 1:40:34 17’24”
9 14 Radványi Norbert HUN M 1:23:15 -1 lap
10 16 Csonka Olivér Trek SE HUN M 1:23:16 -1 lap
11 17 Czenki Tamás ZKSE HUN M 1:23:17 -1 lap
12 18 Kortis Zalán Salgotarjani hegyikerékpáros egyesület HUN M 1:24:03 -1 lap
13 7 Boda Péter Bringabanda SC HUN M 1:25:50 -1 lap
14 12 Terecskei Vince PCCC HUN M 1:27:07 -1 lap
15 8 Székely Benedek Vinibike KSE HUN M 1:28:13 -1 lap
16 2 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület HUN M 1:28:44 -1 lap
17 10 Csákai Bence PCCC HUN M 1:29:27 -1 lap
18 9 Izsó Norbert AKSE HUN M 1:30:01 -1 lap
19 26 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület HUN M 1:36:58 -1 lap
20 163 Kovács Tamás Bringabanda SC HUN M 1:39:37 -1 lap
21 156 Sausner Dániel HUN M 1:41:13 -1 lap
22 5 Bartha Gábor HUN M 1:24:31 -2 laps
23 25 Baranczó Benedek HUN M 1:45:43 -2 laps
DNF 21 Juraj Kocergin ProSport team Kosice SVK M
DNF 13 Gubancsik Péter ZKSE HUN M
DNF 6 Jószai Zoltán HUN M
Master férfi (1971-1980)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 48 Dervalics Gábor ZKSE HUN M 1:08:40
2 31 Molnár György HOTE SE HUN M 1:10:41 2’00”
3 36 Kiss Gábor Bike Zone Gödöllő HUN M 1:11:57 3’16”
4 165 Tomás Tache SVK M 1:12:34 3’53”
5 167 Szaszkó Gergő Eger MTV HUN M 1:17:28 8’47”
6 47 Kerékgyártó Norbert ZKSE HUN M 1:19:05 10’24”
7 38 Magyar Károly Cycling People HUN M 1:19:20 10’39”
8 34 Kiszely Ákos HUN M 1:24:40 15’59”
9 40 Pap Zsolt Egyéni HUN M 1:29:27 20’46”
10 45 Raji Ferenc Team3k HUN M 1:33:08 24’27”
11 148 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület HUN M 1:35:40 26’59”
12 39 Kozma László DKSI HUN M 1:10:26 -1 lap
13 37 Németh Zoltán Cube-Csömör HUN M 1:10:52 -1 lap
14 43 Kanyó Gábor András HUN M 1:15:41 -1 lap
15 46 Géczy István Team3k HUN M 1:25:54 -1 lap
16 42 Feledy Péter Háromkő Egyesület HUN M 1:11:06 -2 laps
17 35 Kiss László HUN M 1:12:48 -2 laps
DNF 32 Horváth Máté Miskolc HUN M
DNF 33 Girus Miklós HUN M
Felnőtt női (2005 és előtte születettek)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 27 Schmidel Regina Cube-Csömör HUN F 50:24
2 29 Leányvári Sára DVTK-Cycling Team HUN F 56:08 5’44”
3 30 Oravecz Lora PCCC HUN F 59:25 9’02”
4 28 Nónay Fanni DVTK HUN F 45:18 -1 lap
Senior férfi (1970 és előtte születettek)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 53 GORTVA László Green Riders HUN M 49:42
2 147 Tamás Tibor DVTK Cycling Team HUN M 1:04:20 14’39”
3 52 Pusztai Árpád ZEKE HUN M 1:05:56 16’14”
4 56 Cservák Gábor team3K HUN M 47:07 -1 lap
5 49 Polonkai László HOTE SE HUN M 52:52 -1 lap
6 50 Jobbágy András TEAM3K HUN M 58:16 -1 lap
7 55 Bondár László NYÍR MTB HUN M 59:17 -1 lap
8 51 Búza László Hote se HUN M 59:23 -1 lap
U17 fiú (2004-2005)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 108 Feldhoffer Bálint Cube-Csömör HUN M 44:45
2 20 Mindszenti Ákos DVTK-Cycling Team HUN M 45:25 0’41”
3 109 Tóth Márkó Cube-Csömör HUN M 46:00 1’15”
4 110 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE HUN M 49:42 4’57”
5 149 Szarka Regő DVTK Cycling Team HUN M 52:47 8’02”
6 106 Király Zétény HUN M 46:11 -1 lap
DNF 111 Lónyai Levente Kis-Galya KSE HUN M
U15 fiú (2006-2007)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 99 Vock András Cube-Csömör HUN M 32:39
2 103 Magyar Botond Kis-Galya KSE HUN M 34:40 2’00”
3 102 Csorba Zalán Kis-Galya KSE HUN M 36:16 3’36”
4 100 Kun Norman DKSI HUN M 39:16 6’36”
5 146 Tamás Bence DVTK Cycling Team HUN M 39:24 6’44”
6 166 Fodor Kende DKSI HUN M 51:31 18’51”
7 101 Kovács Zoltán DKSI HUN M 56:03 23’24”
DNF 98 Juhász Zoltán Bükki Hegyisportért Egyesület HUN M
U15 lány (2006-2007)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 104 Kiss Emma Lotti Bike Zone Gödöllő HUN F 38:46
2 105 Tóth Réka Kis-Galya KSE HUN F 42:01 3’16”
U13 fiú (2008-2009)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 85 Leányvári Áron DVTK-Cycling Team HUN M 20:06
2 86 Feledy Bence Kis-Galya KSE HUN M 20:59 0’54”
3 90 Fehér Ábel Team 3K HUN M 22:17 2’12”
4 79 Végső Bence Cube-Csömör HUN M 22:38 2’33”
5 84 Mindszenti Áron DVTK-Cycling Team HUN M 23:15 3’10”
6 83 Podgornik Milán DKSI HUN M 23:26 3’20”
7 87 Csorba Milán Kis-Galya KSE HUN M 23:59 3’53”
8 76 Kónya Álmos HUN M 24:08 4’03”
9 78 Simon Márk Cube-Csömör HUN M 24:10 4’04”
10 151 Töreczki Barna Bükki Hegyisportért Egyesület HUN M 25:40 5’35”
11 81 Lovas Zoltán Dksi HUN M 31:07 11’01”
12 80 Jánosi ákos Cube-Csömör HUN M 20:06 -1 lap
13 77 Vona Márton Gábor Cube-Csömör HUN M 20:09 -1 lap
14 152 Víg Vendel HUN M 21:59 -1 lap
15 89 Kanyó Szilas Nincsen HUN M 22:09 -1 lap
16 88 Dohány András HUN M 24:22 -1 lap
17 158 Dávid Bence HUN M 27:21 -2 laps
18 82 Lovas Róbert Dksi HUN M 30:45 -2 laps
U13 lány (2008-2009)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 91 Kiss Nikoletta Bettina Bike-Zone Gödöllő HUN F 14:06
2 92 Szávai Petra Bike-Zone Gödöllő HUN F 16:08 2’02”
3 95 Tóth Emese Kis-Galya KSE HUN F 16:20 2’13”
4 96 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE HUN F 19:18 5’11”
5 93 Porcsin Anna Viola DKSI HUN F 15:17 -1 lap
6 94 Molnár Fanni HOTE SE HUN F 18:09 -1 lap
U11 fiú (2010-2011)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 63 KOVACS Bela DKSI HUN M 13:59
2 64 Leányvári Benjámin DVTK-Cycling Team HUN M 15:07 1’07”
3 61 Burgermeister Olivér Cube-Csömör HUN M 15:12 1’13”
4 68 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE HUN M 15:34 1’35”
5 65 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE HUN M 17:09 3’09”
6 66 Galuska Márk Kis-Galya KSE HUN M 17:32 3’33”
7 67 Geller Gergő Kis-Galya KSE HUN M 17:46 3’46”
8 60 Móré Botond Bike-Zone Gödöllő HUN M 18:51 4’52”
9 62 Kozma Attila DKSI HUN M 19:15 5’16”
10 70 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE HUN M 19:27 5’28”
11 58 Nagy Marcell HUN M 24:06 10’06”
12 69 Mezei Benedek Kis-Galya KSE HUN M 25:40 11’40”
13 59 Kovács Zsombor HUN M 29:42 15’43”
DNF 57 Girus Gergő HUN M
U11 lány (2010-2011)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 75 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE HUN F 12:38
2 73 Rákosi Maya Emma DKSI HUN F 14:22 1’44”
3 71 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna HUN F 15:40 3’02”
4 150 Töreczki Zita Bükki Hegyisportért Egyesület HUN F 16:26 3’47”
5 72 Budai Nóra HUN F 28:56 16’17”
U9 fiú (2012-2013)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 125 Burgermeister Bence Cube-Csömör HUN M 6:36
2 162 Nagy Levente HUN M 7:26 0’49”
3 126 Jakab Benett DKSI HUN M 8:44 2’08”
4 127 Kotsis Előd Bercel DKSI Kids HUN M 12:11 5’34”
5 161 Bohály Ádám HUN M 12:40 6’03”
6 123 Mittag Márk HUN M 13:29 6’52”
7 153 Polonkai Marcel HUN M 13:49 7’13”
8 124 Girus Bence HUN M 15:45 9’09”
U9 lány (2012-2013)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 134 Trám Noémi Kis-Galya KSE HUN F 3:17
2 135 Feledy Eszter Kis-Galya KSE HUN F 3:27 0’10”
3 132 Kiss-Kulcsár Marietta HUN F 4:00 0’43”
4 133 Juhász Zoé Anna Bükki Hegysportért Egyesület HUN F 4:14 0’57”
5 129 Horváth Dóra HUN F 5:56 2’39”
6 131 Kovács Bíborka HUN F 5:57 2’40”
7 130 Nagy Boglárka HUN F 6:21 3’03”
U7 fiú (2014 – vagy utána születettek)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 118 Feledy Zoltán Kis-Galya KSE HUN M 1:36
2 120 Mády Áron HUN M 1:38 0’01”
3 117 Molnár Máté HOTE SE HUN M 1:42 0’05”
4 112 Nagy Nándor HUN M 1:48 0’11”
5 154 Juhász Marcel HUN M 1:51 0’15”
6 115 Vertich Barnabás BikeZone Gödöllő HUN M 2:03 0’26”
7 113 Szabó Zekő HUN M 2:11 0’34”
8 114 Juhász Nimród HUN M 2:16 0’39”
9 119 Mády Zalán HUN M 2:24 0’47”
10 116 Dovák Gergely Hote se HUN M 2:43 1’07”
U7 lány (2014 – vagy utána születettek)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 122 Kovács Gyöngyvirág HUN F 2:30
2 121 Nagy Boróka HUN F 2:53 0’23”
Hobbi férfi (2003 és előtte születettek)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 138 Vertich Tamás BikeZone Gödöllő HUN M 10:42
2 137 Budai Norbert HUN M 13:58 3’16”
3 139 Móré Ádám Bike-Zone Gödöllő HUN M 14:43 4’01”
4 155 Cseh Tamás HUN M 15:21 4’39”
5 140 Lukács Róbert miskolc HUN M 15:23 4’41”
6 136 Stolczenberger Roland HUN M 16:22 5’40”
M
Hobbi női (2005 és előtte születettek)
Rank Bib Name Team Country Gender Time Gap
1 142 Vaszkun Anita HUN F 19:11
2 141 Danyi Szilvia HUN F 22:32 3’22”
'Fel a tetejéhez' gomb