2020vas26júlEgész napBorsod MTB Bajnoka Series 2020Ózd XCOÓzd - Vadvirág KisvendéglőSzakágMTBÁtütemezett

Időpont

2020. július 26.

Helyszín

Ózd - Vadvirág Kisvendéglő

3600 Ózd, Szent István út

Rajtlisták, eredmények

Felnőtt férfi (1981-2003)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 1 Molnár Péter HOTE SE 54:35.82
2 18 Mindszenti Ákos DVTK Cycling Tean 57:01.81 2’26.00″
3 120 Máhr Péter Bike Zone Gödöllő 57:26.77 2’50.95″
4 2 Kortis Zalán Salgótarjáni Hegyikerékpáros Egyesület 57:43.74 3’07.93″
5 121 Kovács Árpád Bike-Zone Gödöllő 57:43.85 3’08.04″
6 125 Ibrányi Attila 222 Sport 59:53.72 5’17.90″
7 3 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:00:05.03 5’29.21″
8 4 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:01:30.28 6’54.47″
9 12 Magicz Dávid HOTE SE 1:01:33.23 6’57.42″
10 5 Csákai Bence PCCC 1:01:45.34 7’09.53″
11 127 Hacsi Ákos Team3K 1:02:05.17 7’29.35″
12 11 Terecskei Vince PCCC 1:02:26.78 7’50.97″
13 16 Sándor Zalán Limitless XCO Team Nagykanizsa 1:03:47.12 9’11.30″
14 13 Gubancsik Péter ZKSE 1:04:19.12 9’43.30″
15 17 Fernye Lajos Egri bájkerek 1:04:57.41 10’21.60″
16 7 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 1:05:27.54 10’51.73″
17 20 Dr. Tajdi Bence Mesterbike 575 Team 1:08:33.77 13’57.96″
18 10 Bartha Gábor 1:02:41.28 -1 lap
19 14 Pázmándi Péter HOTE SE 59:06.78 -2 laps
Master férfi (1971-1980)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 122 Tache Tomas (SVK) Rosport 51:43.64
2 28 Szaszkó Gergő Eger MTB 54:50.67 3’07.02″
3 39 Horváth Máté Miskolc 55:56.18 4’12.53″
4 30 Pap Zsolt 56:12.42 4’28.78″
5 29 Magyar Károly Cycling People 58:29.47 6’45.82″
6 128 Elek Zoltán 59:40.76 7’57.11″
7 31 Kiszely Ákos 59:57.27 8’13.63″
8 27 Molnár György HOTE SE 1:01:07.85 9’24.21″
9 32 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:02:55.80 11’12.15″
10 37 Cserpák péter HOTE 54:43.01 -1 lap
11 33 Feledy Péter Háromkő Egyesület 1:04:45.81 -1 lap
12 36 Kiss László 55:37.51 -2 laps
DNF 41 Kanyó Gábor
Felnőtt női (2005 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 22 Leányvári Sára DVTK-Cycling Team 38:45
2 25 Bali Sára Salgótarjáni HKE 38:50 0’05”
3 23 Ködmön Dorottya 37:14 -1 lap
4 24 Magyarné Németh Réka Bükki Vadmacskák 38:25 -1 lap
5 118 László Brigitta 42:43 -1 lap
DNF 21 Oravecz Lora PCCC
Senior férfi (1970 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 45 GORTVA László Green Riders 36:16
2 48 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő 40:39 4’23”
3 123 Tulipán Attila Ózdi Kerékpáros Egyesület 43:45 7’30”
4 43 Pusztai Árpád ZEKE 45:37 9’22”
5 50 Gudella Antal Bike Zone Gödöllő 48:13 11’58”
6 49 Halász József EJOT Team 48:57 12’42”
7 47 Lakatos Ede Ózdi Kerépáros Egyesület 52:31 16’16”
8 44 Jobbágy András team3k 53:38 17’23”
9 126 Gombolai László Vitalitas Se 36:40 -1 lap
10 46 Buza László HOTE SE 40:11 -1 lap
U17 fiú (2004-2005)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 51 Szarka Regő DVTK 36:52
2 53 Király Zétény 46:08 9’15”
U15 fiú (2006-2007)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 58 Gudella Ádám Bike Zone Gödöllő 26:20
2 54 Kun Norman DKSI 33:14 6’53”
3 57 Juhász Zoltán Bükki Hegyisportért Egyesület 38:59 12’39”
4 55 Kovács Zoltán DKSI Kids 45:51 19’31”
U15 lány (2006-2007)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 59 Nagy Beatrix PCCC 19:27
U13 fiú (2008-2009)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 61 Leányvári Áron DVTK-Cycling Team 10:09
2 66 Fehér Ábel Team 3K 10:50 0’40”
3 60 Csorba Milán Kis-Galya KSE 11:17 1’07”
4 68 Mindszenti Áron DVTK Cycling Team 11:17 1’08”
5 62 Lovas Zoltán DKSI 11:43 1’33”
6 65 Vigh Vendel DVTK Free Riderz 12:02 1’52”
7 64 Kanyó Szilas 12:17 2’08”
8 119 Békei Nemere Bendegúz 13:16 3’06”
9 63 Töreczki Barna Bükki Hegyisportért Egyesület 13:17 3’08”
10 70 Gyetkó Dániel DKSI 14:10 4’01”
11 67 Lovas Róbert DKSI 14:11 4’02”
U13 lány (2008-2009)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 71 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE 9:08
2 73 Szepesi Csenge Kis-Galya KSE 9:57 0’48”
3 72 Molnár Fanni HOTE SE 10:48 1’40”
U11 fiú (2010-2011)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 78 Leányvári Benjámin DVTK-Cycling Team 7:52
2 74 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE 7:59 0’07”
3 80 Móré Botond Bike-Zone Gödöllő 8:16 0’23”
4 75 Galuska Márk Kis-Galya KSE 8:17 0’25”
5 76 Geller Gergő Kis-Galya KSE 8:23 0’31”
6 81 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE 9:31 1’38”
7 77 Nagy Marcell 9:35 1’42”
8 79 Gyetkó Péter DKSI 12:18 4’26”
U11 lány (2010-2011)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 82 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE 6:08
2 86 Lasánszki Sára Kis-Galya KSE 6:16 0’07”
3 84 Töreczki Zita Bükki Hegyisportért Egyesület 6:36 0’27”
4 83 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna 7:27 1’18”
5 85 Budai Nóra —– 8:56 2’48”
6 87 Kovács Regina Ózdi Kerékpáros Egyesület 9:31 3’23”
U9 fiú (2012-2013)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 93 Nagy-Valent Marcell Kis-Galya KSE 4:11
2 88 Nagy Levente Egyéni 4:17 0’05”
3 91 Jakab Benett Kontent Dksi 5:02 0’50”
4 92 Kotsis Előd Bercel DKSI Kids 5:31 1’20”
U9 lány (2012-2013)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 95 Feledy Eszter Kis-Galya KSE 3:56
2 94 Trám Noémi Kis-Galya KSE 4:04 0’08”
3 96 Juhász Zoé Anna Bükki Hegyisportért Egyesület 4:32 0’37”
4 97 Kiss-Kulcsár Marietta 5:10 1’15”
5 98 Kovács Fruzsina Ózdi Kerékpáros Egyesület 5:34 1’38”
U7 fiú (2014 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 100 Mády Áron 2:22
2 99 Feledy Zoltán Kis-Galya KSE 2:51 0’29”
3 104 Molnár Máté HOTE SE 3:18 0’56”
4 103 Vertich Barnabás Gödöllő Bikezone 3:24 1’01”
5 102 Ködmön István 3:33 1’10”
6 105 Gedeon Bendegúz Ózdi Kerékpáros Egyesület 3:47 1’25”
U7 lány (2014 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 106 Csorba Hermina Kis-Galya KSE 3:27
DNF 107 Geller Eszter Kis-Galya KSE
Hobbi férfi (2003 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 113 Vertich Tamás Gödöllő Bikezone 9:19
2 124 Molnár Péter Ózdi Kerékpáros Egyesület 9:55 0’37”
3 109 Geller Tibor 10:38 1’19”
4 114 Budai Norbert —– 10:44 1’25”
5 110 Stolczenberger Roland 11:32 2’14”
6 115 Móré Ádám Bike-Zone Gödöllő 11:39 2’20”
7 112 Lénárt Andor 13:16 3’57”
Hobbi női (2005 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 117 Juhász Mónika Bükki Hegyisportért Egyesület 5:34
2 116 Danyi Szilvia 6:15 0’41”
'Fel a tetejéhez' gomb