2022szo02júlEgész napvas03BMX Racing OBGencsapáti - BMX pályaSzakágBMX RacingKategóriaMKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2022. július 2. - 2022. július 3. (Egész nap)

Helyszín

Gencsapáti - BMX pálya

Gencsapáti, Posta út 4, 9721

Rajtlisták, eredmények

Július 2. – Időfutam

Pos. No. Name Nat. Club Class Selejtező idő Top3 idő
Amatőr -7
1 158 Pék Gergő HUN Gencsapáti KSE AM7 56.826 56.454
2 13 Takács Dávid HUN Gencsapáti KSE AM7 1:00.456 59.678
3 612 Keresztes Marcell HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete AM7 1:07.975 1:07.396
Amatőr -9
1 335 Gyenes-Mikó Bence HUN Gencsapáti KSE AM9 53.802
Amatőr -15
1 50 Papp Gergő HUN Tatanka Racing Team SE AM15 49.760
U7
1 258 Táp Gergő HUN BMX Sopron Sportegyesület U7 49.902 51.036
2 182 Cser Ferenc HUN Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE U7 54.124 54.237
3 773 Major Levente HUN Gencsapáti KSE U7 54.121 54.590
4 773 Kaiser Bruno HUN Gencsapáti KSE U7 55.214
5 772 Kaiser Benjámin AUT BMX Sopron Sportegyesület U7 56.028
6 899 Tóth Márk Tibor HUN Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE U7 1:02.016
7 95 Almási-Thomka Zsombor HUN BMX Sopron Sportegyesület U7 1:02.164
U7w
1 5 Csuport Emma HUN BMX Sopron Sportegyesület U7w 1:06.114
U9
1 666 Lukács Nándor Patrik HUN Veszprémi Spartacus Sportegyesület U9 47.682 47.997
2 739 Réczeg Bence HUN BMX Sopron Sportegyesület U9 48.508 49.077
3 69 Gombos Bors HUN Gencsapáti KSE U9 48.314 49.304
4 118 Gaál Zétény HUN Gencsapáti KSE U9 48.646
5 844 Tirla Márk HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete U9 51.445
6 400 Bányai Nándor HUN Gencsapáti KSE U9 53.843
7 112 Becsei Sándor HUN FRO Kerékpáros Egyesület U9 59.124
U9w
1 31 Kocsis Kata HUN Gencsapáti KSE U9w 52.846
U11
1 53 Töltl Kevin HUN BMX Sopron Sportegyesület U11 42.889 42.561
2 322 Naszádos Saba HUN Veszprémi Spartacus Sportegyesület U11 43.188 43.185
3 910 Kocsis Bendegúz HUN Gencsapáti KSE U11 43.449 44.193
4 388 Varga Bálint HUN Gencsapáti KSE U11 44.896
5 20 Gombos Misa HUN Gencsapáti KSE U11 45.535
6 212 Horváth Márk HUN Gencsapáti KSE U11 45.543
7 307 Szűcs Péter Zalán HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete U11 47.673
8 445 Zelenyánszky Áron HUN BMX Sopron Sportegyesület U11 48.166
9 917 Martonfalvi Márk HUN Gencsapáti KSE U11 48.497
10 738 Trinh Long Nam HUN BMX Sopron Sportegyesület U11 50.826
U11w
1 911 Reicher Flóra HUN Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület U11w 45.449 45.242
2 212 Benke Bianka HUN BMX Sopron Sportegyesület U11w 47.374 45.298
3 147 Táp Hanna HUN BMX Sopron Sportegyesület U11w 48.126 55.697
U13
1 184 Kleé Balázs HUN Gencsapáti KSE U13 41.579 41.761
2 14 Lengyel Gellért HUN BMX Sopron Sportegyesület U13 42.099 41.789
3 55 Vörös Zalán HUN Gencsapáti KSE U13 42.172 42.509
4 555 Mészáros Maxim HUN BMX Sopron Sportegyesület U13 43.738
5 74 Mars Áron HUN Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület U13 43.802
6 125 Mátyás Áron HUN Gencsapáti KSE U13 44.235
7 175 Bujdosó Kende HUN Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE U13 47.080
U13w
1 12 Liszai Lujza HUN Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület U13w 45.603 45.068
2 201 Stojanovska Dalija MKD Kőbánya Cycling Team – Kőbányai TC SE U13w 48.468 47.309
3 183 Cser Antónia HUN Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE U13w 46.619 48.182
4 10 Horváth Amira Viktória HUN Gencsapáti KSE U13w 49.803
U15
1 153 Kiss Barnabás HUN Gencsapáti KSE U15 37.723 36.895
2 556 Csuport Ádám HUN BMX Sopron Sportegyesület U15 39.140 39.308
3 554 Kreisz Kristóf HUN BMX Sopron Sportegyesület U15 40.184 39.967
4 502 Szűcs Márk Csanád HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete U15 40.663
5 46 Liszai Zétény HUN Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület U15 40.880
6 368 Farkas Bendegúz HUN BMX Sopron Sportegyesület U15 44.576
U17
1 38 Zsoldos Péter HUN Gencsapáti KSE U17 35.601 34.371
2 155 Czisztler Dániel HUN BMX Sopron Sportegyesület U17 37.571 37.909
3 101 Franczia Barnabás HUN Veszprémi Spartacus Sportegyesület U17 37.824 38.223
4 44 Mátics Zétény HUN Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület U17 38.205
5 567 Pethő Marcell HUN BMX Sopron Sportegyesület U17 39.028
6 123 Kleé Krisztián HUN Gencsapáti KSE U17 39.936
7 27 Borbély Ferenc Benedek HUN Veszprémi Spartacus Sportegyesület U17 40.951
U17w
1 724 Horváth Sára HUN BMX Sopron Sportegyesület U17w 43.118
U19
1 503 Kató Norbert HUN Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület U19 37.569
U19w
1 511 Czisztler Hanna HUN BMX Sopron Sportegyesület U19w 39.685
19+
1 972 Vincze Gergely HUN Gencsapáti KSE 19+ 33.725
2 289 Szijártó Szabolcs HUN BMX Sopron Sportegyesület 19+ 40.361
19+w
1 929 Kreisz Krisztina HUN BMX Sopron Sportegyesület 19+w 41.881
Masters
1 13 Balogh Péter HUN Gencsapáti KSE Masters 38.869 38.075
2 888 Bertalan Roland HUN Gencsapáti KSE Masters 39.871 39.162
3 507 Szűcs Péter HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Masters 40.473 40.940
4 85 Becsei Sándor HUN FRO Kerékpáros Egyesület Masters 42.682
5 571 Bujdosó Kornél HUN Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE Masters 48.777
6 777 Szabó Dániel HUN Gencsapáti KSE Masters 50.367

Július 3.

Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 158 Pék Gergő HUN AM7-9 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
Gencsapáti KSE 0:54.613 0:56.474 0:58.338 0:58.723
2. 403 Steindl Filip HUN AM7-9 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 8
BMX Sopron Sportegyesület 0:58.081 0:58.941 1:00.242 1:00.210
3. 13 Takács Dávid HUN AM7-9 1 3 (3.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 3 (3.) 12
Gencsapáti KSE 0:58.861 1:01.687 1:02.160 1:02.372
4. 303 Gombos Milos HUN AM7-9 1 4 (4.) 1 4 (4.) 1 4 (4.) A 4 (4.) 16
Gencsapáti KSE 1:03.582 1:05.185 1:04.892 1:07.743
5. 612 Keresztes Marcell HUN AM7-9 1 5 (5.) 1 5 (5.) 1 5 (5.) A 5 (5.) 20
Alföldi Kerekesek Egyesülete 1:05.530 1:06.847 1:05.239 1:07.943
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 117 Nagy Levente László (AM15) HUN AM13-15 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
Tatanka Racing Team SE 0:47.832 0:49.319 0:50.447 0:50.531
2. 827 Nagy Tamás Imre (AM13) HUN AM13-15 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 8
Tatanka Racing Team SE 0:49.875 0:52.923 0:53.512 0:52.947
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 511 Czisztler Hanna (U19w) HUN L15+ 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
BMX Sopron Sportegyesület 0:41.928 0:42.296 0:42.846 0:42.272
2. 929 Kreisz Krisztina (19+w) HUN L15+ 1 2 (2.) 1 3 (3.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 9
BMX Sopron Sportegyesület 0:43.699 0:45.527 0:43.649 0:43.841
3. 724 Horváth Sára (U17w) HUN L15+ 1 3 (3.) 1 2 (2.) 1 3 (3.) A 3 (3.) 11
BMX Sopron Sportegyesület 0:44.238 0:44.203 0:45.307 0:44.641
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 212 Benke Bianka (U11w) HUN LU13 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
BMX Sopron Sportegyesület 0:46.089 0:46.139 0:45.928 0:46.562
2. 911 Reicher Flóra (U11w) HUN LU13 1 3 (3.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 9
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 0:47.135 0:46.351 0:46.199 0:46.764
3. 12 Liszai Lujza (U13w) HUN LU13 1 2 (2.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 3 (3.) 11
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 0:46.473 0:46.980 0:46.991 0:47.385
4. 201 Stojanovska Dalija (U13w) MKD LU13 1 6 (6.) 1 4 (4.) 1 4 (4.) A 4 (4.) 18
Kőbánya Cycling Team – Kőbányai TC SE 0:51.965 0:49.415 0:49.260 0:48.432
5. 10 Horváth Amira Viktória (U13w) HUN LU13 1 4 (4.) 1 6 (6.) 1 5 (5.) A 5 (5.) 20
Gencsapáti KSE 0:48.794 0:51.126 0:50.029 0:49.751
6. 147 Táp Hanna (U11w) HUN LU13 1 5 (5.) 1 5 (5.) 1 6 (6.) A 6 (6.) 22
BMX Sopron Sportegyesület 0:50.845 0:50.593 0:50.813 0:50.951
DNS 183 Cser Antónia (U13w) HUN LU13 1 8 (7.) 1 8 (7.) 1 8 (7.) A 8 (7.) 32
Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE DNS DNS DNS DNS
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 13 Balogh Péter HUN Masters 1 1 (1.) 1 2 (2.) 1 4 (4.) A 1 (1.) 8
Gencsapáti KSE 0:41.448 0:41.912 0:42.578 0:41.637
2. 507 Szűcs Péter HUN Masters 1 4 (4.) 1 1 (1.) 1 3 (3.) A 2 (2.) 10
Alföldi Kerekesek Egyesülete 0:42.648 0:41.785 0:42.469 0:42.532
3. 777 Szabó Dániel HUN Masters 1 2 (2.) 1 3 (3.) 1 1 (1.) A 7 (7.) 13
Gencsapáti KSE 0:41.940 0:42.611 0:41.525 1:09.964
4. 888 Bertalan Roland HUN Masters 1 3 (3.) 1 4 (4.) 1 2 (2.) A 6 (6.) 15
Gencsapáti KSE 0:41.950 0:43.808 0:41.599 0:52.956
5. 85 Becsei Sándor HUN Masters 1 6 (6.) 1 5 (5.) 1 5 (5.) A 3 (3.) 19
FRO Kerékpáros Egyesület 0:45.419 0:44.085 0:43.788 0:45.369
6. 17 Gombos Zsolt HUN Masters 1 5 (5.) 1 6 (6.) 1 6 (6.) A 4 (4.) 21
Gencsapáti KSE 0:43.551 0:44.780 0:44.194 0:45.496
7. 571 Bujdosó Kornél HUN Masters 1 7 (7.) 1 7 (7.) 1 7 (7.) A 5 (5.) 26
Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE 0:49.725 0:50.095 0:51.299 0:52.391
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 13 Balogh Péter HUN Masters 1 1 (1.) 1 2 (2.) 1 4 (4.) A 1 (1.) 8
Gencsapáti KSE 0:41.448 0:41.912 0:42.578 0:41.637
2. 507 Szűcs Péter HUN Masters 1 4 (4.) 1 1 (1.) 1 3 (3.) A 2 (2.) 10
Alföldi Kerekesek Egyesülete 0:42.648 0:41.785 0:42.469 0:42.532
3. 777 Szabó Dániel HUN Masters 1 2 (2.) 1 3 (3.) 1 1 (1.) A 7 (7.) 13
Gencsapáti KSE 0:41.940 0:42.611 0:41.525 1:09.964
4. 888 Bertalan Roland HUN Masters 1 3 (3.) 1 4 (4.) 1 2 (2.) A 6 (6.) 15
Gencsapáti KSE 0:41.950 0:43.808 0:41.599 0:52.956
5. 85 Becsei Sándor HUN Masters 1 6 (6.) 1 5 (5.) 1 5 (5.) A 3 (3.) 19
FRO Kerékpáros Egyesület 0:45.419 0:44.085 0:43.788 0:45.369
6. 17 Gombos Zsolt HUN Masters 1 5 (5.) 1 6 (6.) 1 6 (6.) A 4 (4.) 21
Gencsapáti KSE 0:43.551 0:44.780 0:44.194 0:45.496
7. 571 Bujdosó Kornél HUN Masters 1 7 (7.) 1 7 (7.) 1 7 (7.) A 5 (5.) 26
Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE 0:49.725 0:50.095 0:51.299 0:52.391
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank rank
1. 666 Lukács Nándor Patrik HUN U9 1 1 (1.) 1 1 (1.) 2 1 (1.) A 1. 3
Veszprémi Spartacus Sportegyesület 0:47.956 0:49.279 0:48.156 0:48.093 (1.)
2. 69 Gombos Bors HUN U9 1 2 (3.) 2 1 (2.) 2 2 (3.) A 2. 5
Gencsapáti KSE 0:49.261 0:50.822 0:49.439 0:50.077 (2.)
3. 739 Réczeg Bence HUN U9 1 3 (5.) 2 2 (3.) 1 1 (2.) A 3. 6
BMX Sopron Sportegyesület 0:50.604 0:51.202 0:49.896 0:50.582 (3.)
4. 844 Tirla Márk HUN U9 2 1 (2.) 2 3 (5.) 1 2 (4.) A 4. 6
Alföldi Kerekesek Egyesülete 0:50.977 0:52.581 0:51.418 0:51.997 (4.)
5. 627 Király Bálint HUN U9 2 2 (4.) 1 2 (4.) 2 4 (7.) A 5. 8
Veszprémi Spartacus Sportegyesület 0:52.267 0:51.799 0:52.900 0:52.050 (5.)
6. 118 Gaál Zétény HUN U9 2 3 (6.) 2 5 (9.) 2 3 (5.) A 6. 11
Gencsapáti KSE 0:52.764 0:59.513 0:50.984 0:53.068 (7.)
7. 182 Cser Ferenc HUN U9 2 4 (8.) 1 3 (6.) 1 3 (6.) A 7. 10
Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE 0:54.957 0:54.645 0:53.714 0:54.832 (6.)
8. 31 Kocsis Kata (U9w) HUN U9 1 4 (7.) 2 4 (7.) 1 4 (8.) A 8. 12
Gencsapáti KSE 0:54.787 0:55.342 0:55.072 0:57.263 (8.)
9. 112 Becsei Sándor HUN U9 1 5 (10.) 1 4 (8.) 2 5 (9.) B 9. 14
FRO Kerékpáros Egyesület 0:56.589 0:58.799 0:58.961 0:57.268 (9.)
10. 400 Bányai Nándor HUN U9 2 5 (9.) 1 5 (10.) 1 6 (10.) B 10. 16
Gencsapáti KSE 0:56.555 DNF DNS DNS (10.)
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank rank
1. 910 Kocsis Bendegúz HUN U11 2 2 (3.) 1 2 (4.) 1 2 (3.) A 1. 6
Gencsapáti KSE 0:45.295 0:46.245 0:46.057 0:44.435 (3.)
2. 322 Naszádos Saba HUN U11 2 1 (1.) 1 1 (1.) 2 1 (1.) A 2. 3
Veszprémi Spartacus Sportegyesület 0:45.206 0:44.961 0:44.955 0:44.436 (1.)
3. 388 Varga Bálint HUN U11 2 5 (9.) 2 2 (3.) 2 2 (4.) A 3. 9
Gencsapáti KSE 0:48.353 0:46.137 0:46.709 0:45.349 (5.)
4. 53 Töltl Kevin HUN U11 2 3 (5.) 2 1 (2.) 1 1 (2.) A 4. 5
BMX Sopron Sportegyesület 0:45.917 0:45.292 0:45.822 0:45.532 (2.)
5. 20 Gombos Misa HUN U11 2 4 (7.) 2 3 (5.) 1 3 (5.) A 5. 10
Gencsapáti KSE 0:47.528 0:47.800 0:47.106 0:47.118 (6.)
6. 212 Horváth Márk HUN U11 1 1 (2.) 1 3 (6.) 2 3 (6.) A 6. 7
Gencsapáti KSE 0:47.441 0:48.001 0:48.311 0:49.315 (4.)
7. 307 Szűcs Péter Zalán HUN U11 1 2 (4.) 2 4 (7.) 1 4 (7.) A 7. 10
Alföldi Kerekesek Egyesülete 0:48.191 0:49.344 0:48.703 0:49.782 (7.)
8. 738 Trinh Long Nam HUN U11 1 4 (8.) 2 5 (10.) 1 5 (9.) A 8. 14
BMX Sopron Sportegyesület 0:51.972 0:53.071 0:51.356 0:53.353 (8.)
9. 445 Zelenyánszky Áron HUN U11 1 7 (13.) 1 4 (8.) 2 4 (8.) B 9. 15
BMX Sopron Sportegyesület 1:02.655 0:50.263 0:50.327 0:51.010 (9.)
10. 745 Majsa Dominik HUN U11 2 6 (11.) 1 5 (9.) 2 5 (10.) B 10. 16
BMX Sopron Sportegyesület 0:52.207 0:51.851 0:51.561 0:51.712 (11.)
11. 917 Martonfalvi Márk HUN U11 1 3 (6.) 1 6 (11.) 2 6 (11.) B 11. 15
Gencsapáti KSE 0:49.791 0:53.104 0:52.207 0:52.534 (10.)
12. 446 Voroncov Edgár Márton HUN U11 1 5 (10.) 2 6 (12.) 1 6 (12.) B 12. 17
Veszprémi Spartacus Sportegyesület 0:52.605 0:54.141 0:52.257 0:53.000 (12.)
13. 48 Boros Bertalan HUN U11 1 6 (12.) 1 7 (13.) 1 7 (13.) B 13. 20
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 0:54.428 0:55.397 0:54.378 0:54.140 (13.)
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 184 Kleé Balázs HUN U13 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 4 (4.) A 1 (1.) 7
Gencsapáti KSE 0:43.198 0:43.347 0:47.527 0:42.964
2. 55 Vörös Zalán HUN U13 1 4 (4.) 1 3 (3.) 1 1 (1.) A 2 (2.) 10
Gencsapáti KSE 0:46.053 0:45.327 0:44.384 0:44.324
3. 14 Lengyel Gellért HUN U13 1 3 (3.) 1 2 (2.) 1 3 (3.) A 3 (3.) 11
BMX Sopron Sportegyesület 0:45.600 0:44.186 0:47.249 0:45.199
4. 125 Mátyás Áron HUN U13 1 2 (2.) 1 5 (5.) 1 2 (2.) A 5 (5.) 14
Gencsapáti KSE 0:45.443 0:46.784 0:46.712 0:46.268
5. 555 Mészáros Maxim HUN U13 1 6 (6.) 1 6 (6.) 1 5 (5.) A 4 (4.) 21
BMX Sopron Sportegyesület 0:48.049 0:47.654 0:48.841 0:45.695
6. 778 Rév Olivér HUN U13 1 5 (5.) 1 4 (4.) 1 6 (6.) A 6 (6.) 21
BMX Sopron Sportegyesület 0:46.913 0:46.295 0:49.370 0:47.139
7. 175 Bujdosó Kende HUN U13 1 7 (7.) 1 7 (7.) 1 7 (7.) A 7 (7.) 28
Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE 0:50.141 0:48.998 0:49.924 0:48.361
74 Mars Áron HUN U13 1 8 (8.) 1 9 (8.) 1 9 (8.) A 9 (8.) 35
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 1:13.258 DNS DNS DNS
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 368 Farkas Bendegúz HUN U15 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
BMX Sopron Sportegyesület 0:38.072 0:38.016 0:37.841 0:38.062
2. 153 Kiss Barnabás HUN U15 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 8
Gencsapáti KSE 0:40.406 0:39.844 0:38.733 0:38.715
3. 556 Csuport Ádám HUN U15 1 3 (3.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 3 (3.) 12
BMX Sopron Sportegyesület 0:41.763 0:40.344 0:41.277 0:41.016
4. 554 Kreisz Kristóf HUN U15 1 6 (6.) 1 4 (4.) 1 4 (4.) A 4 (4.) 18
BMX Sopron Sportegyesület 1:00.689 0:42.165 0:42.999 0:42.014
5. 46 Liszai Zétény HUN U15 1 4 (4.) 1 5 (5.) 1 5 (5.) A 6 (6.) 20
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 0:43.250 0:42.483 0:47.225 0:44.585
6. 502 Szűcs Márk Csanád HUN U15 1 5 (5.) 1 6 (6.) 1 6 (6.) A 5 (5.) 22
Alföldi Kerekesek Egyesülete 0:43.525 0:42.813 0:52.669 0:42.500
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 38 Zsoldos Péter HUN U17 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
Gencsapáti KSE 0:37.386 0:37.537 0:37.767 0:36.930
2. 155 Czisztler Dániel HUN U17 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 4 (4.) 10
BMX Sopron Sportegyesület 0:39.226 0:38.929 0:39.319 0:41.370
3. 101 Franczia Barnabás HUN U17 1 3 (3.) 1 5 (5.) 1 4 (4.) A 2 (2.) 14
Veszprémi Spartacus Sportegyesület 0:40.113 0:42.161 0:41.481 0:39.364
4. 567 Pethő Marcell HUN U17 1 5 (5.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 3 (3.) 14
BMX Sopron Sportegyesület 0:41.518 0:40.667 0:40.909 0:40.550
5. 123 Kleé Krisztián HUN U17 1 4 (4.) 1 4 (4.) 1 5 (5.) A 5 (5.) 18
Gencsapáti KSE 0:41.128 0:41.262 0:42.471 0:42.092
6. 221 Beszerdik Bence HUN U17 1 6 (6.) 1 6 (6.) 1 6 (6.) A 6 (6.) 24
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 0:43.809 0:43.055 0:44.841 0:46.521
44 Mátics Zétény HUN U17 1 7 (7.) 1 8 (7.) 1 8 (7.) A 8 (7.) 31
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 1:47.137 DNS DNS DNS
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank
1. 972 Vincze Gergely (19+) HUN U19-19+ 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
Gencsapáti KSE 0:36.275 0:37.183 0:37.015 0:37.697
2. 503 Kató Norbert (U19) HUN U19-19+ 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 8
Rendeki BMX-CROSS Sportegyesület 0:40.158 0:39.598 0:39.452 0:40.367
3. 289 Szijártó Szabolcs (19+) HUN U19-19+ 1 3 (3.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 3 (3.) 12
BMX Sopron Sportegyesület 0:43.071 0:42.609 0:42.892 0:42.573
'Fel a tetejéhez' gomb