2020szo22augEgész napvas23BMX Cross Magyar Kupa2-3. fordulóVeszprém - BMX PályaSzakágBMX RacingKategóriaMKSZ Magyar Kupa

Időpont

2020. augusztus 22. - 2020. augusztus 23.

Rajtlisták, eredmények

2020.08.22. Veszprém BMX Racing Magyar Kupa 2. forduló
3-6 éves korcsoport
1 Réczeg Bence BMX SE Sopron
2 Gombos Bors Gencsapáti BMX
3 Táp Gergő BMX SE Sopron
4 Kovács Dömötöri Levente BMX SE Sopron
5 Becsei Sándor FRO Racing
6 Fung Flórián BMX SE Sopron
7 Enyedi Luca Veszprémi Spartacus SE
7-8 éves korcsoport
1 NASZÁDOS Saba Veszprémi Spartacus SE
2 REICHER Flóra Rendeki BMX-CROSS SE
3 GOMBOS Misa Gencsapáti BMX
4 KOCSIS Bendegúz Gencsapáti BMX
5 SZŰCS Péter Zalán Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
6 VORONCOV MÁRTON Veszprémi Spartacus SE
7 TRINH Long Nam BMX Sopron SE
8 Bolla Álmos BMX Sopron SE
9 Nagy Bence Rendeki BMX-CROSS SE
10 Varga Bálint Gencsapáti BMX
11 Kiss Dávid Csaba Gencsapáti BMX
12 JUNG Barnabás BMX SE Sopron
13 Nagy Patrik Alföldi Kerekesek Egyesülete
14 Majsa Domimik BMX SE Sopron
15 Stagl Mátyás BMX Sopron SE
9-10 éves korcsoport
1 Lengyel Gellért BMX SE Sopron
2 Kleé Balázs Gencsapáti BMX
3 Mars Áron Rendeki BMX-CROSS SE
4 Vörös Zalán Gencsapáti BMX
5 KOCSIS ÁDÁM BMX SE Sopron
6 LÁBAS ÁRON Veszprémi Spartacus SE
7 Sárdi Márk Veszprémi Spartacus SE
8 BODORKÓS NÁNDOR Gencsapáti BMX
9 Szincsák Dávid BMX SE Sopron
10 SAJTI ANDRÁS BMX SE Sopron
11-12 éves korcsoport fiuk
1 FARKAS Bendegúz BMX Sopron SE
2 KISS Barnabás Gencsapáti BMX
3 CSUPORT Ádám BMX Sopron SE
4 KREISZ Kristóf BMX Sopron SE
5 GYÖRGY Alex Veszprémi Spartacus SE
6 SZŰCS Márk Csanád Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
7 VASÁROS Benedek Rendeki BMX-CROSS SE
8 MARTON Adrián BMX Sopron SE
9 HAJTÓ Olivér BMX Sopron SE
11-12 éves korcsoport lányok
1 KISS Nikoletta Bettina Veszprémi Spartacus SE
2 SZÁVAI Petra Veszprémi Spartacus SE
3 BESZERDIK Eszter Rendeki BMX-Cross SE
13-14 éves korcsport fiuk
1 ZSOLDOS Péter Gencsapáti BMX
2 Győri Csanád Alföldi Kerekesek
3 FRANCIA Barnabás Veszprémi Spartacus SE
4 KISS Vince Dániel Veszprémi Spartacus SE
5 CZISZTLER Dániel BMX Sopron SE
6 KLEÉ Krisztián Gencsapáti BMX
7 TORMA Zalán BMX Sopron SE
8 PETHO MARCELL BMX Sopron SE
9 SAJTI PÉTER BMX Sopron SE
15-16 éves korcsoport fiuk
1 KATÓ NORBERT RENDEKI BMX-Cross SE
2 SZŰCS MÁTÉ BARNABÁS ALFÖLDI KEREKESEK SE
3 KISS BENEDEK GENCSAPÁTI SE
4 LÁSZLÓ MILOS VESZPRÉMI SPARTACUS SE
5 REYMEYER ZÉTÉNY GENCSAPÁTI SE
15-16 éves korcsoport Lányok
1 CZISZTLER Hanna BMX Sopron SE
2 KREISZ Krisztina BMX Sopron SE
3 NAGY Vivien Rendeki BMX-Cross SE
4 REICHER Dorka Rendeki BMX-Cross SE
Senior korcsoport/17+
1 BALOGH Péter Gencsapáti BMX
2 BECSEI Sándor FRO Racing
3 Enyedi Ferenc Veszprémi Spartacus SE
1 VINCZE Gergely Gencsapáti BMX
2020.08.23. Veszprém BMX Racing Magyar Kupa 3. forduló
3-6 éves korcsoport
1 Réczeg Bence BMX SE Sopron
2 Gombos Bors Gencsapáti BMX
3 Táp Gergő BMX SE Sopron
4 Kocsándi Noel Gencsapáti BMX
5 Becsei Sándor FRO Racing
6 Fung Flórián BMX SE Sopron
7-8 éves korcsoport
1 NASZÁDOS Saba Veszprémi Spartacus SE
2 KOCSIS Bendegúz Gencsapáti BMX
3 REICHER Flóra Rendeki BMX-CROSS SE
4 SZŰCS Péter Zalán Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
5 Benke Bianka BMX SE Sopron
6 GOMBOS Misa Gencsapáti BMX
7 VORONCOV MÁRTON Veszprémi Spartacus SE
8 JUNG Barnabás BMX SE Sopron
9 Nagy Bence Rendeki BMX-CROSS SE
10 Kiss Dávid Csaba Gencsapáti BMX
11 Bolla Álmos BMX Sopron SE
12 TRINH Long Nam BMX Sopron SE
13 Nagy Patrik Alföldi Kerekesek Egyesülete
14 Stagl Mátyás BMX Sopron SE
15 Majsa Domimik BMX SE Sopron
9-10 éves korcsoport
1 Lengyel Gellért BMX SE Sopron
2 Kleé Balázs Gencsapáti BMX
3 Vörös Zalán Gencsapáti BMX
4 Mars Áron Rendeki BMX-CROSS SE
5 Szincsák Dávid BMX SE Sopron
6 Nagy Mózes Gencsapáti BMX
7 Sárdi Márk Veszprémi Spartacus SE
11-12 éves korcsoport fiuk
1 FARKAS Bendegúz BMX Sopron SE
2 KISS Barnabás Gencsapáti BMX
3 CSUPORT Ádám BMX Sopron SE
4 KREISZ Kristóf BMX Sopron SE
5 GYÖRGY Alex Veszprémi Spartacus SE
6 MARTON Adrián BMX Sopron SE
7 HAJTÓ Olivér BMX Sopron SE
8 SZŰCS Márk Csanád Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
9 VASÁROS Benedek Rendeki BMX-CROSS SE
11-12 éves korcsoport lányok
1 KISS Nikoletta Bettina Veszprémi Spartacus SE
2 SZÁVAI Petra Veszprémi Spartacus SE
3 BESZERDIK Eszter Rendeki BMX-Cross SE
13-14 éves korcsport fiuk
1 ZSOLDOS Péter Gencsapáti BMX
2 KISS Vince Dániel Veszprémi Spartacus SE
3 TORMA Zalán BMX Sopron SE
4 CZISZTLER Dániel BMX Sopron SE
5 PETHO MARCELL BMX Sopron SE
6 FRANCIA Barnabás Veszprémi Spartacus SE
7 KLEÉ Krisztián Gencsapáti BMX
8 Győri Csanád Alföldi Kerekesek
15-16 éves korcsoport fiuk
1 KATÓ NORBERT RENDEKI BMX-Cross SE
2 SZŰCS MÁTÉ BARNABÁS ALFÖLDI KEREKESEK SE
3 KISS BENEDEK GENCSAPÁTI SE
4 REYMEYER ZÉTÉNY GENCSAPÁTI SE
15-16 éves korcsoport Lányok
1 CZISZTLER Hanna BMX Sopron SE
2 KREISZ Krisztina BMX Sopron SE
3 NAGY Vivien Rendeki BMX-Cross SE
Senior korcsoport/17+
1 BALOGH Péter Gencsapáti BMX
2 BECSEI Sándor FRO Racing
3 Gombos Zsolt Gencsapáti BMX
1 VINCZE Gergely Gencsapáti BMX
'Fel a tetejéhez' gomb