2020. július

202025júlEgész napÁtütemezettKiemeltBMX Cross OBSopron - BMX PályaSzakág:BMX CrossKategória:MKSZ Országos Bajnokság

Eredmények

U7 / 3-6
1 GOMBOS Bors HUN Gencsapáti BMX
2 RÉCZEG Bence HUN BMX Sopron SE
3 KOVÁCS-DÖMÖTÖRI Levente HUN BMX Sopron SE
U9 / 7-8
1 NASZÁDOS Saba HUN Veszprémi Spartacus SE
2 KOCSIS Bendegúz HUN Gencsapáti BMX
3 REICHER Flóra HUN Rendeki BMX-CROSS SE
4 VARGA Bálint HUN Gencsapáti BMX
5 BENKE Bianka HUN BMX Sopron SE
6 JUNG Barnabás HUN BMX Sopron SE
7 GOMBOS Misa HUN Gencsapáti BMX
8 NAGY Bence HUN Rendeki BMX-CROSS SE
9 BOLLA Álmos HUN BMX Sopron SE
10 KISS Dávid Csaba HUN Gencsapáti BMX
11 TRINH Long Nam HUN BMX Sopron SE
12 MAJSA Dominik HUN BMX Sopron SE
U11 / 9-10
1 LENGYEL Gellért HUN BMX Sopron SE
2 VÖRÖS Zalán HUN Gencsapáti BMX
3 MÉSZÁROS Maxim HUN BMX Sopron SE
4 KLEÉ Balázs HUN Gencsapáti BMX
5 MARS Áron HUN Rendeki BMX-CROSS SE
6 SZABÓ Kristóf HUN KSI
U13 / 11-12
1 FARKAS Bendegúz HUN BMX Sopron SE
2 KISS Barnabás HUN Gencsapáti BMX
3 CSUPORT Ádám HUN BMX Sopron SE
4 PROROK Botond HUN BMX Sopron SE
5 KISS Nikoletta Bettina HUN Veszprémi Spartacus SE
6 SZÁVAI Petra HUN Veszprémi Spartacus SE
7 GYÖRGY Alex HUN Veszprémi Spartacus SE
8 VASÁROS Benedek HUN Rendeki BMX-CROSS SE
9 HERENDI Zétény HUN Rendeki BMX-CROSS SE
U15 / 13-15
1 TORMA Zalán HUN BMX Sopron SE
2 CZISZTLER Dániel HUN BMX Sopron SE
3 ZSOLDOS Péter HUN Gencsapáti BMX
4 KISS Benedek HUN Gencsapáti BMX
5 KLEÉ Krisztián HUN Gencsapáti BMX
6 KISS Vince Dániel HUN Veszprémi Spartacus SE
7 PETHŐ Marcell HUN BMX Sopron SE
8 BESZERDIK Bence HUN Rendeki BMX-CROSS SE
9 FRANCIA Barnabás HUN Veszprémi Spartacus SE
17+
1 BUJÁKI Bence HUN DN Pays de la Loire
2 VINCZE Gergely HUN Gencsapáti BMX
3 PRÁJCZER Péter HUN BMX Sopron SE
4 MÉSZÁROS Krisztián HUN BMX Sopron SE
5 KATÓ Norbert HUN Rendeki BMX-CROSS SE
6 BECSEI Sándor HUN FRO Racing
7 FERENCZI Marcell Sándor HUN DVTK Cycling Team
Amatőr U7 / 3-6
1 SZÉL István Sebestyén HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
2 SZABÓ Dénes HUN BMX Sopron SE
3 FUNG Flórián HUN BMX Sopron SE
4 TÁP Gergő HUN BMX Sopron SE
5 TRINH Duy Ármin HUN BMX Sopron SE
6 KAISER Brúnó HUN BMX Sopron SE
7 ENYEDI Luca HUN Veszprémi Spartacus SE
8 KAISER Benjámin HUN BMX Sopron SE
Amatőr U10 / 7-9
1 SZINCSÁK Dávid HUN BMX Sopron SE
2 SZŰCS Péter Zalán HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
3 KOMÁROMI Vilmos HUN Újbuda-Diósd Superior MTB Team
4 VASAS Noel HUN BMX Sopron SE
5 STAGL Mátyás HUN BMX Sopron SE
6 PATAKI Nimród HUN BMX Sopron SE
Amatőr U13 / 10-12
1 KREISZ Kristóf HUN BMX Sopron SE
2 MARTON Adrián HUN BMX Sopron SE
3 HAJTÓ Olivér HUN BMX Sopron SE
4 SZŰCS Márk Csanád HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
Amatőr Leány U17 / 15-16
1 CZISZTLER Hanna HUN BMX Sopron SE
2 KREISZ Krisztina HUN BMX Sopron SE
3 REICHER Dorka HUN Rendeki BMX-Cross SE
4 NAGY Vivien HUN Rendeki BMX-CROSS SE
5 BESZERDIK Eszter HUN Rendeki BMX-Cross SE
Amatőr 17+
1 BALOGH Péter HUN Gencsapáti BMX
2 SZŰCS Péter HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
3 GOMBOS Zsolt HUN Gencsapáti BMX
4 SZÉL Gergely HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
5 SZŰCS Máté Barnabás HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely

Időpont

2020. július 25.

Helyszín

Sopron - BMX Pálya

9400 Sopron, IV. László király u. 65.

Szervező

BMX Sopron SEbmxracesopron@gmail.com 9400 Sopron, IV. László kir. u. 65.

'Fel a tetejéhez' gomb
X
X