2020. július

202026júlEgész napÁtütemezettBMX Cross Magyar Kupa1. fordulóSopron - BMX PályaSzakág:BMX CrossKategória:MKSZ Magyar Kupa

Eredmények

U7 / 3-6
1 GASPARIK Peter SVK BMX Klub Rača
2 SZÉL István Sebestyén HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
3 GOMBOS Bors HUN Gencsapáti BMX
4 RÉCZEG Bence HUN BMX Sopron SE
5 KOPCSÁNDI Noel HUN Gencsapáti BMX
6 BECSEI Sándor HUN FRO Racing Team
7 SZABÓ Dénes HUN BMX Sopron SE
8 KOVÁCS-DÖMÖTÖRI Levente HUN BMX Sopron SE
9 FUNG Flórián HUN BMX Sopron SE
10 TÁP Gergő HUN BMX Sopron SE
11 KÖHLER Philemon SUI POWERBIKE Winterthur BMX/MTB
12 TRINH Duy Ármin HUN BMX Sopron SE
U9 / 7-8
1 KOCSIS Bendegúz HUN Gencsapáti BMX
2 NASZÁDOS Saba HUN Veszprémi Spartacus SE
3 REICHER Flóra HUN Rendeki BMX-CROSS SE
4 BENKE Bianka HUN BMX Sopron SE
5 JUNG Barnabás HUN BMX Sopron SE
6 GOMBOS Misa HUN Gencsapáti BMX
7 NAGY Bence HUN Rendeki BMX-CROSS SE
8 TRINH Long Nam HUN BMX Sopron SE
9 SZŰCS Péter Zalán HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
10 BOLLA Álmos HUN BMX Sopron SE
11 KISS Dávid Csaba HUN Gencsapáti BMX
12 STAGL Mátyás HUN BMX Sopron SE
13 MAJSA Dominik HUN BMX Sopron SE
DNS TÖRÖK Benedek HUN Tatanka Racing Team Győr
U11 / 9-10
1 KÖHLER Nathaniel SUI POWERBIKE Winterthur BMX/MTB
2 LENGYEL Gellért HUN BMX Sopron SE
3 MÉSZÁROS Maxim HUN BMX Sopron SE
4 VÖRÖS Zalán HUN Gencsapáti BMX
5 MARS Áron HUN Rendeki BMX-CROSS SE
6 KLEÉ Balázs HUN Gencsapáti BMX
7 SZABÓ Kristóf HUN KSI
8 NAGY Mózes HUN Gencsapáti BMX
9 SZINCSÁK Dávid HUN BMX Sopron SE
10 PATAKI Nimród HUN BMX Sopron SE
U13 / 11-12
1 FARKAS Bendegúz HUN BMX Sopron SE
2 KÖHLER Timon SUI POWERBIKE Winterthur BMX/MTB
3 KISS Barnabás HUN Gencsapáti BMX
4 CSUPORT Ádám HUN BMX Sopron SE
5 KREISZ Kristóf HUN BMX Sopron SE
6 MARKO Martin Jr. SVK BMX Klub Rača
7 HAJTÓ Olivér HUN BMX Sopron SE
8 MARTON Adrián HUN BMX Sopron SE
9 VASÁROS Benedek HUN Rendeki BMX-CROSS SE
10 SZŰCS Márk Csanád HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
11 GYÖRGY Alex HUN Veszprémi Spartacus SE
12 HERENDI Zétény HUN Rendeki BMX-CROSS SE
Leány U13 / 11-12
1 KISS Nikoletta Bettina HUN Veszprémi Spartacus SE
2 SZÁVAI Petra HUN Veszprémi Spartacus SE
3 BESZERDIK Eszter HUN Rendeki BMX-Cross SE
4 SOÓS Vivien HUN BMX Sopron SE
U15 / 13-14
1 ZSOLDOS Péter HUN Gencsapáti BMX
2 TORMA Zalán HUN BMX Sopron SE
3 KISS Benedek HUN Gencsapáti BMX
4 SZŰCS Máté Barnabás HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
5 KISS Vince Dániel HUN Veszprémi Spartacus SE
6 BESZERDIK Bence HUN Rendeki BMX-CROSS SE
7 CZISZTLER Dániel HUN BMX Sopron SE
8 KLEÉ Krisztián HUN Gencsapáti BMX
9 FRANCIA Barnabás HUN Veszprémi Spartacus SE
Leány U17 / 15-16
1 CZISZTLER Hanna HUN BMX Sopron SE
2 KREISZ Krisztina HUN BMX Sopron SE
3 REICHER Dorka HUN Rendeki BMX-Cross SE
4 NAGY Vivien HUN Rendeki BMX-CROSS SE
5 SUGÁR Krisztina HUN BMX Sopron SE
17+
1 VINCZE Gergely HUN Gencsapáti BMX
2 MÉSZÁROS Krisztián HUN BMX Sopron SE
3 GRZNÁR Bruno SVK BMX Klub Rača
4 KATÓ Norbert HUN Rendeki BMX-CROSS SE
5 FERENCZI Marcell Sándor HUN DVTK Cycling Team
30+
1 BALOGH Péter HUN Gencsapáti BMX
2 BECSEI Sándor HUN FRO Racing
3 SZŰCS Péter HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
4 SZÉL Gergely HUN Alföldi Kerekesek Egyesülete Hódmezővásárhely
5 GOMBOS Zsolt HUN Gencsapáti BMX
6 HERENDI Zsolt HUN Rendeki BMX-CROSS SE

Időpont

2020. július 26.

Helyszín

Sopron - BMX Pálya

9400 Sopron, IV. László király u. 65.

Szervező

BMX Sopron SEbmxracesopron@gmail.com 9400 Sopron, IV. László kir. u. 65.

'Fel a tetejéhez' gomb
X
X