2022vas17júlEgész napLUKÁCS AUTÓ - Borsod MTB Series 2022IV. forduló - GörömbölyMiskolc - GörömbölySzakágMTBKategóriaMKSZ Akkreditált

Időpont

2022. július 17.

Helyszín

Miskolc - Görömböly

3516 Miskolc, Görömbölyi pincesor

Rajtlisták, eredmények

Pos Bib First Name Last Name Team Time Gap
U7 fiú
1 136 KOVÁČ Matias SB  Seňa Bikers 1:30
2 140 MÁDY Zalán 1:32 0’02”
3 137 MULAČ Patrik ŠK KOMPAS 1:37 0’07”
4 138 KATONA Attila DSI 1:47 0’18”
5 141 FÖLDESI Péter Bükki Hegyisportért Egyesület 2:12 0’42”
6 142 TÓTH-BARTA Nimród 2:14 0’45”
DNF 139 ZOLTAY Lőrinc Kis-Galya KSE
U7 lány
1 130 ZOLTAY Lídia Kis-Galya KSE 2:41
2 135 FRIDEL Fanni Kis-Galya KSE 2:51 0’10”
3 134 KOVÁCS Hédi Gyöngyvirág 3:58 1’16”
4 131 MÁDY Elena 3:58 1’17”
5 133 ZAY Kinga Márta 4:16 1’34”
6 132 HACSI Blanka Team3K 4:31 1’50”
U9 fiú
1 122 ROŠTÁR Jakub PROefekt Košice 6:11
2 115 MÁDY Áron DVTK Cycling Team 6:37 0’26”
3 117 SZŐNYI Zalán DVTK Cycling Team 7:04 0’53”
4 121 SZELIER Olivér DSI 7:42 1’31”
5 123 SZABÓ Zsombor Kis-Galya KSE 7:43 1’33”
6 128 TÓTH Bálint Kis-Galya KSE 7:54 1’44”
7 119 GOMBÁR Péter 7:56 1’46”
8 118 SIPOS Dáriusz Deli Cube Csömör 8:08 1’58”
9 125 ZOLTAY Bendegúz Kis-Galya KSE 8:36 2’25”
10 120 SIPOS Nesztor Dante Cube Csömör 8:53 2’42”
11 124 MOLNÁR Máté HOTE SE 9:07 2’57”
12 116 FELEDY Zoltán Kis-Galya KSE 9:52 3’42”
13 129 ZAY Bálint 6:38 -1 lap
14 127 KIRÁLY Géza Máté DVTK Cycling Team 6:44 -1 lap
U9 lány
1 148 JÓNY Millie Sophie Superior MTB Team 5:03
2 112 HEGEDŰS Helga Cube Csömör 5:12 0’09”
3 114 VÁMOS Janka DVTK Cycling Team 6:27 1’24”
4 113 CSORBA Hermina Kis-Galya KSE 6:31 1’29”
U11 fiú
1 106 SIPOS Borisz Ali Cube Csömör 11:49
2 149 JÓNY Maximilian Superior MTB Team 12:09 0’21”
3 108 NAGY-VALENT Marcell Kis-Galya KSE 12:57 1’09”
4 109 SMOLKA Simon PROefekt Košice 13:44 1’55”
5 111 RÉPÁSI Dorián DSI 16:02 4’14”
6 110 MATICS Vince Bike4life 16:38 4’50”
7 107 BORSODI Dániel Kis-Galya KSE 20:15 8’26”
U11 lány
1 102 ADAMČÍK Sofia Cyklistická tour 6:21
2 103 FELEDY Eszter Kis-Galya KSE 7:14 0’52”
3 104 KISS-KULCSÁR Marietta 8:06 1’44”
U13 fiú
1 94 KOVÁCS Béla DSI 15:12
2 101 BÁNFAI Olivér Superior MTB Team 15:51 0’39”
3 86 LEÁNYVÁRI Benjamin DVTK Cycling Team 16:11 0’59”
4 87 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE 16:26 1’14”
5 92 STOLCZENBERGER Zalán Kis-Galya KSE 17:00 1’48”
6 97 FAZEKAS Ádám Crosskovácsi SKE 17:17 2’05”
7 95 VIZI Bálint DVTK Cycling Team 17:34 2’22”
8 98 PELLIKÁN Bendegúz Crosskovácsi SKE 17:40 2’29”
9 93 GYÖRGY Márton János DSI 17:42 2’31”
10 91 ANDORKÓ Levente DVTK Cycling Team 18:02 2’50”
11 89 URBÁN Vilmos Cube Csömör 18:44 3’33”
12 100 POKORNÝ Quido ŠK Železiarne Podbrezová 19:27 4’15”
13 96 BÉRES Mirkó Bike4life 19:46 4’34”
14 99 RABATIN András Crosskovácsi SKE 20:33 5’21”
DNF 90 GYETKÓ Péter DSI
U13 lány
1 76 HEGEDŰS Heléna Cube Csömör 11:06
2 75 KRISTIÁN Dominika Michel PROefekt Košice 11:58 0’53”
3 78 LASÁNSZKI Sára Kis-Galya KSE 12:32 1’26”
4 79 URBANOVICS Hanna Kis-Galya KSE 13:27 2’22”
5 77 KISS-KULCSÁR Zsuzsanna 15:16 4’11”
6 80 BUDAI Nóra 19:52 8’46”
U15 lány
1 84 HAJKOVSKÁ Nela CK MŠK Kežmarok 17:15
2 81 URBÁN Janka Cube Csömör 17:44 0’29”
3 85 SZOLNOKI Nóra Kis-Galya KSE 21:07 3’53”
4 82 GALUSKA Zsófia Kis-Galya KSE 21:32 4’17”
5 83 MOLNÁR Fanni HOTE SE 22:59 5’45”
U15 fiú
1 67 MÁRK MARTIN Tóth Crosskovácsi SKE 33:10
2 57 KUNDRA Aleš CK MŠK Kežmarok 33:54 0’44”
3 61 MOZDEN Richard CK MŠK Kežmarok 34:12 1’02”
4 52 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 35:15 2’04”
5 51 GYETKÓ Dániel DSI 35:33 2’22”
6 66 TURMANN Benjámin Tamási BringaSport Egyesület 35:38 2’27”
7 62 KRÁNITZ István Tamási BringaSport Egyesület 37:05 3’54”
8 54 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 37:06 3’56”
9 53 VIZI Gáspár DSI 37:06 3’56”
10 58 SOÓS Olivér DSI 37:41 4’30”
11 63 ROŠTÁR Marko PROefekt Košice 37:46 4’36”
12 60 SIMON András DVTK Cycling Team 39:49 6’38”
13 64 HIDEG András Zalán Tamási BringaSport Egyesület 41:51 8’40”
14 145 KANYÓ Szilas Superior MTB Team 42:04 8’54”
15 56 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 42:52 9’41”
16 55 PODGORNIK Milán DSI 44:54 11’44”
17 68 NAGY Előd Tamási BringaSport Egyesület 41:19 -1 lap
Hobbi férfi
1 73 SIPOS Adrián Cube Csömör 15:34
2 70 FEHÉR Tamás Zöld Sportok Clubja 16:24 0’49”
3 71 TÓTH Árpád Bike4life 17:23 1’49”
4 69 KISS László 18:36 3’01”
5 146 FELEDY Péter Háromkő Egyesület 19:13 3’39”
6 72 BÉRES Tamás egyéni 19:39 4’05”
7 74 KIRÁLY Géza DVTK Cycling Team 15:38 -1 lap
U17 fiú
1 37 MAGYAR Bendegúz HOTE SE 44:01
2 39 HAJKOVSKÝ Tobias CK MŠK Kežmarok 44:39 0’38”
3 41 MÜNCNER Samuel CK MŠK Kežmarok 48:00 3’58”
4 38 RÓZSA Dániel DVTK Cycling Team 49:07 5’05”
5 147 ZACNHÁR Bendegúz Kis-Galya KSE 50:46 6’44”
6 150 PETERMAN László DSI 51:21 7’19”
7 40 APALI-SZABÓ Benedek Tamási BringaSport Egyesület 50:11 -1 lap
Felnőtt női
1 49 ZSIDAI Lilla Cube Csömör 42:26
Master3 férfi
1 42 BOROS Gyula HOTE SE 49:30
2 43 CSÓKÁS Ladislav Spedos 53:00 3’30”
3 47 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 58:09 8’40”
4 48 ÁRPÁD Pusztai ZEKE 58:14 8’44”
5 44 KATONA Péter 58:49 9’20”
6 46 JOBBÁGY András Team3K 1:04:40 15’10”
7 45 POLONKAI László HOTE SE 50:23 -1 lap
Felnőtt férfi
1 6 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 58:48.44
2 8 GERELY Attila SVS Pro Team 1:02:55.18 4’06.75″
3 3 HORVÁTH Áron Limitless XCO Team 1:03:38.26 4’49.82″
4 4 KORTIS Zalán Salgótarjáni HKE 1:04:34.35 5’45.92″
5 5 CSÁKAI Bence Pilis CROSS-COUNTRY Club 1:05:34.20 6’45.77″
6 10 OSTERLING Adam Magaslati Kerékpáros Egyesület 1:06:15.62 7’27.18″
7 1 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 1:06:16.76 7’28.33″
8 11 SZŐKE Balázs Limitless XCO Team 59:04.73 -1 lap
9 9 TERECSKEI Vince Pilis CROSS-COUNTRY Club 1:01:31.22 -1 lap
Master1 férfi
1 17 SOÓS Tamás Limitless XCO Team 1:07:58.04
2 12 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:08:13.53 0’15.49″
3 13 HACSI Ákos Team3K 1:11:18.61 3’20.58″
4 19 BARTHA Gábor HOTE SE 1:19:18.41 11’20.37″
5 15 KOZARÓCZY Tamás 1:19:52.10 11’54.07″
6 20 HUGYECZ Attila 1:16:16.15 -1 lap
Master2 férfi
1 30 IBRÁNYI Attila 222 Sport Alapítvány 54:12.34
2 23 HAUSER Tomáš ProSport Team Košice 54:54.39 0’42.06″
3 32 BREZNAI Béla Trek SE 55:02.62 0’50.28″
4 24 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület 57:47.75 3’35.42″
5 26 GUBANCSIK Péter GreenZone ZKSE 58:01.87 3’49.54″
6 25 PAP Zsolt 58:44.67 4’32.34″
7 144 KANYÓ Gábor Superior MTB Team 59:17.80 5’05.47″
8 35 FARKAŠ Miroslav ProSport Team Košice 1:00:39.32 6’26.98″
9 27 HORVÁTH Máté Miskolc 1:01:06.14 6’53.81″
10 29 KISS Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület 56:31.54 -1 lap
11 28 MOLNÁR György HOTE SE 56:32.33 -1 lap
12 34 KISZELY Ákos 57:43.30 -1 lap
13 31 CSERPÁK Péter HOTE SE 1:01:08.08 -1 lap
'Fel a tetejéhez' gomb