2023hét01májEgész napKiemeltBalatonFondoBalatonfüred - Annagora AquaparkSzakágOrszágút

Időpont

2023. május 1.

Helyszín

Balatonfüred - Annagora Aquapark

8230 Balatonfüred, Fürdő u. 35/A.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Idő
 Granfondo  16-18  Férfi
1 G29 Balogh Zsombor 03:12:42
2 G503 Takács Marcell 03:12:46
3 G491 Szöllőssy Ádám 03:21:20
4 G103 Dobai Dávid 03:23:07
5 G276 Korpa István 03:31:28
6 G371 Németh Gergely 03:31:30
7 G433 Rákosa Bence 03:33:40
8 G211 Horváth Milán 03:35:40
9 G319 Mach Nándor 03:35:40
10 G549 Víg Dániel 03:35:40
11 G619 Sipek Borna 03:45:06
12 G45 Bernhardt Dávid 03:45:08
13 G258 Kiri Gyula 03:50:38
14 G368 Nánássy Máté 03:54:23
15 G32 Bangha Ottó Péter 04:05:50
16 G424 Posza Ádám 04:41:00
17 G281 Kovács Bence 04:58:01
 Granfondo  19-39  Férfi
1 G61 Bozsik Bence 03:12:42
2 G15 Apró Csaba 03:12:43
3 G169 Gérnyi Balázs 03:12:44
4 G11 Andreas Tiefenböck 03:12:44
5 G400 Patrick Fitzinger 03:12:45
6 G458 Soufflet laurent 03:12:47
7 G230 Ivan Marojević 03:12:47
8 G558 Vock Mátyás 03:13:12
9 G273 Kopácsi Attila 03:15:32
10 G512 Thomas Elsigan 03:15:32
11 G464 Szabó Bálint Solt 03:16:57
12 G475 Székely Benedek 03:18:05
13 G551 Vingl Balázs 03:19:50
14 G473 Szarvas Balázs 03:22:40
15 G228 Ivan Bratić 03:23:03
16 G299 Kutács Zsolt 03:23:04
17 G271 Koloszár Péter 03:23:05
18 G81 Csináth Ádám 03:23:07
19 G509 Taródy Dávid 03:23:07
20 G244 Kapás Bendegúz Kapás Bendegúz 03:23:07
21 G537 Vanyek Zsolt 03:23:07
22 G571 Zeley Csaba 03:23:07
23 G452 Skuba Ákos 03:23:07
24 G49 Birtók Ádám 03:23:10
25 G561 Vörös Gergely 03:23:10
26 G164 Gecse Dániel 03:23:11
27 G480 Szentpéteri András 03:23:19
28 G86 Csonka Olivér 03:23:25
29 G63 Bugledits Mihály 03:28:11
30 G219 Hugauf Marcell 03:28:11
31 G326 Márkus János 03:28:15
32 G51 Bódi Márton 03:28:40
33 G20 Baglyos Sándor 03:28:40
34 G119 dr. Kurilla Bence 03:28:40
35 G184 Hajnal Szabolcs 03:31:28
36 G239 Józsa Márton 03:31:29
37 G498 Szvatkó Péter 03:31:29
38 G198 Héregi Péter 03:31:32
39 G455 Soltész Péter 03:31:33
40 G75 Cserháti Péter 03:31:33
41 G588 Kajtár Tamás 03:31:43
42 G646 Suhajda Tamás 03:35:38
43 G142 Farkas Dániel 03:35:38
44 G39 Beke Gábor 03:35:42
45 G100 Dévényi Pál 03:35:45
46 G66 Clement Castel 03:39:03
47 G203 Hojda Alexandru 03:39:04
48 G370 Németh Ákos 03:39:22
49 G202 Hoffer Márton 03:39:34
50 G381 Oláh Gábor 03:40:11
51 G593 Kiss Tamás 03:40:11
52 G46 Bezzeg Bendegúz 03:40:40
53 G492 Szombathy Dominik 03:40:47
54 G310 Libárdi Levente 03:40:49
55 G413 Petró Gábor 03:40:49
56 G429 Pusztai Laszlo 03:40:49
57 G186 Halápi Levente 03:40:50
58 G608 Pálmai Zsolt 03:40:50
59 G73 Cseh István 03:40:51
60 G568 Zalkai Márton 03:41:55
61 G387 Oroszi Martin 03:44:04
62 G172 Gréczi Gergő 03:44:05
63 G535 Uzoni Dávid 03:45:02
64 G291 Kreisz Kristóf 03:45:03
65 G333 Mateusiak Piotr 03:45:07
66 G339 Mészáros Gergely 03:45:07
67 G373 Németh Zsolt Zsolt 03:45:11
68 G59 Botrágyi Attila 03:45:11
69 G427 Pusztai Bendegúz 03:49:26
70 G420 Polivka Bálint 03:49:28
71 G482 Szerető Márton 03:49:29
72 G22 Balasi Mihály 03:49:29
73 G89 Cyril du Sordet 03:49:34
74 G116 Dr. Horváth Bálint László 03:50:28
75 G467 Szabó Gergely 03:50:39
76 G140 Fajcsák Balázs 03:50:39
77 G282 Kovács István 03:50:40
78 G513 Tiefenböck Reinhard 03:50:40
79 G56 Borsodi David 03:50:40
80 G443 Schandl Andras 03:50:40
81 G111 Dr. Fazekas Zoltán 03:50:40
82 G444 Schneller Domonkos 03:50:41
83 G624 Csúri Bence 03:50:41
84 G594 Németh Patrik 03:50:41
85 G502 Takács Géza 03:50:41
86 G249 Katona Norbert 03:50:43
87 G564 Wallis Nathaniel 03:50:56
88 G157 Gadányi Bálint 03:51:40
89 G572 Zelnik Péter 03:51:53
90 G321 Madarász-Losonczy Bálint 03:54:08
91 G438 Rodrigo Faria 03:54:22
92 G469 Szabó Gergő 03:54:22
93 G250 Kemény Ádám 03:54:23
94 G223 Huszár Gergő 03:54:25
95 G297 Kürti Gergely 03:54:25
96 G450 Simon Gergely 03:54:25
97 G523 Tóth Tamás 03:54:26
98 G501 Takács Dániel 03:54:29
99 G372 Németh Tamás 03:55:03
100 G336 Meidl András 03:59:06
101 G53 Borbély Mátyás 03:59:07
102 G340 Mészáros Imre 03:59:09
103 G415 Pleizer György 03:59:09
104 G527 Trosin Moisei 03:59:11
105 G645 Vinogradove Andrej 03:59:43
106 G449 Shvedov Daniil 04:03:00
107 G338 Meskál Balázs 04:03:01
108 G162 Gärtner Áron 04:03:11
109 G34 Baranyai Ákos 04:03:12
110 G364 Nagy Soma 04:03:13
111 G236 Jezsó Bence 04:04:42
112 G231 Jáger Péter 04:05:01
113 G206 Homor Aron 04:05:09
114 G208 Horváth András 04:05:28
115 G489 Szmodics Levente 04:06:01
116 G261 Kiss Balázs 04:06:23
117 G229 Ivan Gavka 04:07:22
118 G167 Gerencsér Mihály 04:08:09
119 G183 Hajdu István Zoltán 04:08:50
120 G257 Király Bence 04:09:02
121 G209 Horváth Gergő Dániel 04:09:24
122 G618 Rónaszéki István 04:10:59
123 G60 Bozó Gyula 04:12:10
124 G177 Gyorgyevics Benedek 04:13:21
125 G279 Kovács Arnold 04:13:24
126 G23 Balazs Balint 04:13:58
127 G357 Nagy Dániel 04:14:08
128 G72 Cseh Dániel 04:14:18
129 G389 Pál Csaba 04:14:23
130 G363 Nagy Róbert Zoltán 04:14:41
131 G141 Faltányi Balázs 04:15:32
132 G233 Jaroslav Sokol 04:15:32
133 G232 János Farkas 04:15:42
134 G474 Szecsődy Gábor 04:15:51
135 G110 Dr. Czétány Péter 04:16:45
136 G296 Kundrák Marcell 04:18:56
137 G385 Őri Dávid 04:19:11
138 G312 Lipkovics Bence 04:19:11
139 G102 Diamant Gábor 04:19:41
140 G382 Ollé Milán 04:20:08
141 G367 Nagy Zsolt 04:22:02
142 G128 Dummel Domonkos 04:23:10
143 G265 Kocsis Gábor 04:24:48
144 G181 Gyuszi Kovács 04:25:22
145 G578 Zsombor Zelena 04:25:38
146 G256 Kincses Mihály 04:26:31
147 G518 Tóth Gergő 04:27:42
148 G305 László Levente 04:27:42
149 G483 Szigethi Ádám 04:28:49
150 G421 Polyánki Csaba 04:28:53
151 G442 Schábel Bence 04:30:21
152 G187 Halmai Adrián 04:31:39
153 G362 Nagy Norman 04:33:43
154 G308 Legoza Dániel 04:34:58
155 G112 Dr. Gácsi Kristóf 04:35:02
156 G40 Bencsik Lukács 04:35:47
157 G630 Tolnai Csongor 04:36:00
158 G541 Várnai Szabolcs 04:36:45
159 G57 Botos Gergely 04:37:29
160 G197 Hende Tamás 04:37:32
161 G542 Várnai Zoltán Soma 04:39:22
162 G506 Tanyó Péter 04:39:28
163 G642 Molnár Imre 04:39:41
164 G620 Németh Imre 04:39:49
165 G545 Velkey Sandor 04:43:15
166 G504 Takács Máté 04:45:20
167 G101 Dévényi Sándor Antal 04:46:32
168 G36 Baranyai Balázs 04:46:39
169 G422 Pop Péter 04:46:51
170 G471 Szakács Tamás 04:46:51
171 G189 Harcsa-Pintér Bálint 04:47:09
172 G478 Szemesi Dávid 04:47:52
173 G404 Pazsiczki Gábor 04:47:52
174 G459 Stubna Gergely 04:48:14
175 G259 Kirov Dániel Albert 04:48:24
176 G641 Soós István Gyula 04:49:48
177 G280 Kovács Áron 04:49:57
178 G152 Ferenczi David 04:49:59
179 G409 Peschka Krisztián 04:52:04
180 G3 Ábrahám Szabolcs 04:53:07
181 G84 Csom Roland 04:53:22
182 G479 Szentkirályi Péter 04:54:37
183 G393 Panyi Dávid 04:54:41
184 G160 Gáldi Tamás 04:54:41
185 G490 Szobota László 04:55:30
186 G170 Glász Attila 04:55:50
187 G241 Kajtár Szilárd 04:55:51
188 G603 Schleining Rudolf 04:56:39
189 G369 Németh Ádám 04:57:17
190 G91 Czincz Gergely 04:57:25
191 G575 Zoboky Tamás 04:57:49
192 G441 Sándor József Zsolt 05:00:16
193 G456 Somogyi Bence 05:02:59
194 G134 Elekes Márk 05:05:24
195 G163 Gaszner Zsolt 05:09:41
196 G567 Zagyva Benedek 05:09:43
197 G129 Dunár Ákos 05:09:57
198 G253 Kéri Dániel 05:19:37
199 G418 Pogrányi Péter 05:19:38
200 G165 Geiszelhardt Bence 05:22:41
201 G124 dr. Tóth Bernard 05:22:41
202 G125 Dr. Vámos Dávid 05:31:49
203 G360 Nagy László 05:42:00
204 G290 Krecsmarik Dávid 05:42:47
205 G587 Csille Ferenc 05:51:06
206 G314 Lizák Richárd 05:54:50
207 G222 Hurda László 05:55:02
208 G569 Zámbó Gyula 05:55:14
209 G28 Balogh Tamás 05:55:57
 Granfondo  19-39  Nő
1 G90 Czéczei Flóra 03:31:29
2 G411 Péteri Niké 03:45:12
3 G220 Hunter Lydia 03:50:56
4 G485 Szikszai Mónika 03:54:26
5 G615 Kovács Éva 03:59:11
6 G555 Vizer Enikő 04:18:49
7 G118 dr. Király Bernadett 04:26:22
8 G50 Blaskó Ágnes 04:38:25
9 G621 Kőrösi Erika 04:41:01
10 G500 Taigiszer Mónika 04:45:13
11 G264 Kocsis Ágnes 04:50:28
12 G346 Mits Marti 04:54:41
13 G221 Hunyadfalvi Zsófia 05:15:19
14 G104 Dobó Eszter 05:15:19
15 G361 Nagy Noémi 05:58:19
16 G94 Daria Dolgova 06:05:55
 Granfondo  40-49  Férfi
1 G423 Popovics Gergely 03:12:43
2 G597 Wylega Lucas 03:12:44
3 G65 Buruczki Szilárd 03:12:44
4 G353 Müllner Zoltán 03:12:45
5 G611 Kocurek Jaroslav 03:12:45
6 G398 Parti András 03:12:45
7 G344 Milan Kmiť 03:23:05
8 G16 Arany Gábor 03:23:05
9 G343 Mikolas Rost 03:23:05
10 G437 Robert Janzo 03:23:05
11 G639 Salavec Goran 03:23:06
12 G552 Vinnai Gellért 03:23:07
13 G311 Lipka Balázs 03:23:08
14 G349 Molnár Balázs 03:28:40
15 G627 Varga László 03:28:40
16 G612 Jurca Libor 03:28:40
17 G6 Alberto Furlan 03:28:41
18 G214 Horvath Richard 03:28:41
19 G78 Csikós-Nagy Zsolt 03:28:42
20 G317 Lőrincz Péter 03:28:43
21 G99 Dervarics Tamás 03:31:27
22 G585 Varga István 03:31:28
23 G377 Nyikus Norbert 03:31:28
24 G536 Vadócz Máté 03:31:30
25 G436 Ricardo Caria 03:31:30
26 G516 Tóth Csaba 03:31:32
27 G79 Csímár András 03:31:35
28 G358 Nagy Gergely 03:31:53
29 G643 Tóth Tamás 03:32:04
30 G138 Evans Les 03:35:02
31 G324 Makács Gábor 03:35:22
32 G580 Zubornyák György 03:35:23
33 G590 Tóth. L. Krisztián 03:35:38
34 G583 Szenthe Gábor 03:35:40
35 G446 Sélley Csaba 03:35:40
36 G522 Tóth Tamás 03:35:40
37 G380 Okányi Szabolcs 03:35:40
38 G132 Egervári Gergely 03:35:40
39 G210 Horvath Laszlo 03:35:40
40 G322 Magyar Péter 03:35:41
41 G52 Bognár András 03:35:41
42 G532 Ujj-Mészáros Tamás 03:35:42
43 G613 Schnitzler Michael 03:35:42
44 G375 Nyári Ádám Zsolt 03:35:46
45 G272 Kónya Gábor 03:35:46
46 G505 Tamás János 03:36:22
47 G348 Moldovan OVIDIU IOAN 03:39:21
48 G122 Dr. Szabó Krisztián 03:39:23
49 G93 Daniel Žák 03:39:24
50 G472 Szalóki Imre 03:39:24
51 G399 Pásztor László 03:39:37
52 G462 Szabó Balázs 03:40:40
53 G365 Nagy Tibor 03:40:49
54 G540 Varga Gábor 03:40:49
55 G292 Krisák István 03:40:49
56 G494 Szücs Attila 03:40:51
57 G525 Tóth Zoltán 03:40:52
58 G445 Sebestyén Gábor 03:41:07
59 G598 Benfenati Andrea 03:45:02
60 G403 Paul Grigorici 03:45:04
61 G396 Papp László Gergely 03:45:05
62 G341 Mészáros Norbert 03:45:05
63 G476 SZEKERES ZSOLT 03:45:06
64 G550 Vigh Levente 03:45:07
65 G634 Nagy Ákos 03:45:09
66 G153 Finta Attila 03:47:20
67 G238 Józsa Ernő 03:48:38
68 G199 Hermann Kleinpeter 03:50:12
69 G426 Pozsgai József 03:50:13
70 G414 Petromárkó Miklós 03:50:16
71 G520 Tóth István 03:50:35
72 G633 Kovács Norbert 03:50:38
73 G406 Péntek Csaba 03:50:39
74 G69 Csankó Zsolt 03:50:40
75 G263 Klötzl Ferenc 03:50:40
76 G266 Kocsis Péter 03:51:08
77 G30 Balogh-Csapár Róbert 03:51:50
78 G143 Farsang Norbert 03:54:08
79 G526 Tóthfalussy György 03:54:20
80 G173 Grosz János 03:54:20
81 G237 jordi girones 03:54:20
82 G71 Csatlós János 03:54:20
83 G605 Kresz Dániel 03:54:22
84 G1 Abel Blanco 03:54:22
85 G484 Szikora Zoltán 03:55:46
86 G286 Kovács Zoltán 03:59:08
87 G323 Majoros Gábor 03:59:08
88 G366 Nagy Zoltán 03:59:09
89 G179 Győrky Zoltán 03:59:10
90 G354 Nagy Attila 03:59:11
91 G617 Rónaszéki Zoltán 03:59:13
92 G313 Lipták Gábor 03:59:14
93 G463 Szabó Balázs 03:59:19
94 G407 Perényi Roland 03:59:50
95 G200 Hetyei Tamás 04:01:10
96 G58 Botos Olivér 04:02:25
97 G584 Varga Attila 04:03:11
98 G325 Marcsik Tibor 04:04:08
99 G595 Németh István 04:04:13
100 G217 Horváth Viktor 04:05:22
101 G33 Bánhidi Kornél 04:06:04
102 G96 Davor Trokter 04:07:08
103 G195 Hegedűs Tamás 04:07:21
104 G508 Tarján Zoltán 04:07:32
105 G329 Marton Balázs 04:08:10
106 G521 Tóth József 04:08:55
107 G602 Mura Péter 04:08:56
108 G74 Csepregi András 04:08:57
109 G159 Galantai Gyorgy 04:09:02
110 G278 Kosztolánczy Balázs 04:09:10
111 G7 Alessandro De Carolis 04:10:15
112 G596 Kiss László 04:10:16
113 G592 Csizmadia Péter 04:10:21
114 G647 Plum Zoltán 04:11:08
115 G448 Sessler László 04:11:09
116 G419 Polgárdy Szilárd 04:11:42
117 G625 Répási Roland 04:11:43
118 G191 Hatos Tamás 04:11:55
119 G41 Bene László 04:13:21
120 G178 Győri Kristóf 04:13:21
121 G510 Tehel Tibor 04:13:23
122 G19 Bagladi Tamás 04:13:24
123 G185 Hajós Krisztián 04:13:29
124 G383 Ondi Levente 04:14:01
125 G67 Csák László 04:14:41
126 G576 Zölei András 04:14:41
127 G176 Gyimesi István 04:15:10
128 G328 Márton Attila 04:15:24
129 G573 Zentai Zsolt 04:15:32
130 G13 antal dénes 04:16:40
131 G115 Dr. Horváth Bálint 04:16:45
132 G117 dr. Izsa Szabolcs 04:16:47
133 G514 Tölli Tamás 04:18:49
134 G347 Mocanu Corneliu 04:18:50
135 G24 Balla Attila 04:19:14
136 G149 Fejes Ferenc 04:19:21
137 G330 Márton László 04:19:27
138 G332 Matern Balázs 04:19:50
139 G562 Vörös Imre 04:20:14
140 G295 Kun-Szabó Zsolt 04:20:31
141 G548 Vidra András 04:20:35
142 G225 Illés-Kiss Gábor 04:21:11
143 G570 Zeisler Péter 04:23:13
144 G289 Kraut Zoltán 04:23:13
145 G302 Lakossy Tamás 04:23:35
146 G137 Erk Róbert 04:26:04
147 G62 Breier Gábor 04:26:05
148 G131 Dvorán Péter 04:26:05
149 G246 Kardos Miklós 04:27:43
150 G533 Ujszegi Róbert 04:28:46
151 G493 Szórád László 04:28:46
152 G151 Fekete Gábor 04:28:55
153 G331 Martos György 04:29:21
154 G298 Kurucz Daniel 04:30:07
155 G97 Demeter Istvan-Etele 04:30:20
156 G147 Fehér János 04:31:07
157 G546 Vetlényi Dániel 04:31:33
158 G486 Szilágyi Csongor 04:31:37
159 G76 Cserta Balázs 04:31:38
160 G401 Patyik Tamás 04:32:09
161 G275 Kornél Kallós 04:32:32
162 G470 Szabó Pál László 04:32:32
163 G635 Brúner Ferenc 04:34:16
164 G378 Ódor Csaba 04:34:55
165 G648 Gerhát János 04:35:21
166 G136 Erdős Dániel 04:35:47
167 G294 Kukla Tamás 04:35:48
168 G649 Lánczi Sándor 04:35:54
169 G632 Marton Zsolt 04:36:00
170 G158 Galajda Péter 04:36:55
171 G481 Szerencsés Róbert 04:37:26
172 G511 teslér attila 04:38:47
173 G68 Csanak András 04:38:52
174 G95 Dávid Richárd 04:39:05
175 G64 Burger Csaba 04:40:31
176 G148 Fehér Zoltán 04:40:46
177 G623 Bánfi Sándor 04:41:01
178 G144 Fazekas Gabor 04:41:12
179 G80 Csimma Zsolt 04:42:03
180 G123 Dr. Tóth Arnold 04:45:13
181 G4 Ács Tamás 04:46:37
182 G577 Zsemle Viktor 04:46:37
183 G156 Frenreisz Zoltán 04:46:48
184 G127 Dudás Péter 04:47:19
185 G345 Miskolczi Árpád 04:49:58
186 G524 Tóth Tamás 04:49:59
187 G466 Szabó Csaba 04:52:04
188 G26 Balogh László 04:52:41
189 G334 Mátrai Ádám 04:53:31
190 G196 Heidenhoffer Gottfried 04:54:39
191 G260 Kiss Antal 04:55:34
192 G194 Hegedűs Kornél 04:57:15
193 G82 Csiszár Péter 04:57:35
194 G35 Baranyai Balázs 04:58:08
195 G392 Pánczél József 04:59:09
196 G461 Szabo Balazs 04:59:09
197 G252 Keresztes Tamás 05:00:31
198 G212 Horváth Milán 05:02:12
199 G579 Zsurovits István 05:03:27
200 G180 Gyuricza István 05:14:44
201 G106 Dr Hunyadfalvi Balázs 05:15:19
202 G77 Csibi Attila 05:16:43
203 G488 Szilveszter Zoltán 05:18:14
204 G601 Hegedűs László 05:18:18
205 G408 Perlaki Zoltán 05:18:19
206 G174 Gyalogos Norbert 05:22:00
207 G9 Ambach Balázs 05:29:48
208 G563 Waller Kornél 05:29:59
209 G175 Gyenge László 05:36:16
210 G306 Latorcai Gergely 05:36:16
211 G188 Hám Balázs 05:49:58
212 G402 Paukovits Tamás Mirkó 05:50:08
213 G235 Jenet Csaba 05:50:08
214 G243 Kánya Dávid 05:50:47
215 G538 Varga Attila 05:50:56
216 G283 Kovács Krisztián 05:55:14
217 G637 Debreczi János Gergely 05:58:57
218 G139 Fábián Attila 06:01:45
219 G284 Kovács Mihály 06:03:07
 Granfondo  40-49  Nő
1 G14 Ányos Szilvia 03:45:08
2 G192 Havarik Hedvig 03:59:11
3 G337 Mélypataki Réka 04:13:23
4 G87 csorba nikoletta 04:16:41
5 G559 Völgyesi Adrienn 04:46:37
6 G154 Fodor Judit Tünde 04:56:12
7 G204 Hojda Mihaela 04:58:09
8 G288 Kozma Krisztina 05:13:10
 Granfondo  50-59  Férfi
1 G560 Vörös Ferenc 03:23:06
2 G607 Antal Attila 03:23:06
3 G133 Egyedi Zoltán 03:28:40
4 G21 Bagoly Botond 03:28:40
5 G557 Vock Balázs 03:28:41
6 G581 Fésűs Tamás 03:31:29
7 G92 Daniel Cattapan 03:31:33
8 G628 Nagy Tibor 03:31:34
9 G435 Retegan Virgil 03:31:55
10 G17 Babos Tibor 03:32:17
11 G439 Rónaszéki István 03:33:53
12 G31 Balsai Tamás 03:35:41
13 G168 Gergely Szabolcs 03:40:51
14 G416 Pocza Laszlo 03:40:51
15 G201 Hivessy Zoltán 03:45:07
16 G405 Pelikán Gábor 03:45:09
17 G477 Szelestei Péter 03:45:09
18 G495 Szűcs László 03:45:09
19 G130 Dusa Gábor 03:45:12
20 G609 Bodócs Mihály 03:48:39
21 G606 Vogl Péter 03:49:27
22 G315 Lorand Imre 03:49:27
23 G242 Káli Sándor 03:50:12
24 G327 Maróti Vilmos 03:50:40
25 G205 Holéczy Tibor 03:52:17
26 G342 Mihai Octavian Mirza 03:54:07
27 G379 Ódor János 03:54:07
28 G10 Andrea Diamanti 03:54:24
29 G88 Csuti Gergely 03:54:25
30 G301 Lábas Zoltán 03:54:26
31 G614 Denk Michael 03:58:40
32 G350 Molnár Zsolt 03:59:10
33 G386 Ormánközy Zoltán 03:59:13
34 G215 Horváth Sándor 04:01:25
35 G352 Monori András 04:03:20
36 G499 Tabányi Mihály 04:05:09
37 G108 Dr Nusser Zoltan 04:06:25
38 G638 Szalai Zoltán 04:06:28
39 G107 Dr Mészáros László 04:06:30
40 G412 PETHŐ József 04:06:30
41 G586 Németh Zoltán 04:06:31
42 G574 Zilahy Tibor 04:07:10
43 G640 Bánlaki Zsolt 04:08:55
44 G616 Meretei Balázs 04:10:16
45 G316 Lőrincz János 04:10:17
46 G565 Werschitz Ottó 04:11:08
47 G309 Lencse István Tamás 04:12:11
48 G531 Ujfalussy Balazs 04:12:11
49 G105 Dósa László 04:15:32
50 G120 Dr. Kurpé László 04:16:44
51 G440 Sajcz László 04:18:11
52 G274 Kopka Mihály 04:19:10
53 G610 Tóth Zsolt 04:19:11
54 G166 Gelencsér Ferenc 04:23:15
55 G12 Andrew Symons 04:23:48
56 G599 Varga Zsolt 04:25:28
57 G287 Kovács-Boros Róbert 04:26:05
58 G529 Turi Szabolcs 04:26:05
59 G397 Papp Tivadar 04:27:06
60 G5 Albert Zoltán 04:27:44
61 G300 Kuthy Tamás 04:29:25
62 G293 Kugler Gábor 04:29:46
63 G146 Fazekas Zoltán 04:29:51
64 G496 Szűcs Zoltán 04:30:16
65 G554 Visnyei József 04:31:22
66 G447 Seregdi László 04:31:32
67 G453 Smithing Michael 04:31:43
68 G150 Fekete Gábor 04:31:55
69 G465 Szabo Bela 04:32:16
70 G534 Uzoni Balázs 04:32:16
71 G109 Dr. Bőze Tamás 04:33:36
72 G318 Mach József 04:35:48
73 G55 Boros Szabolcs Boros Szabolcs 04:36:54
74 G277 Kosztelnik Miklós 04:37:10
75 G432 Rákóczi István 04:43:09
76 G388 Pákozdi István 04:43:09
77 G631 Mayerhoffer László 04:43:27
78 G224 Huszta Roland 04:43:36
79 G622 Dr Buvár István 04:44:34
80 G517 Tóth Ferenc 04:44:40
81 G268 Kókai Gábor 04:46:38
82 G515 Tóth Ákos 04:46:46
83 G54 Boros Norbert 04:50:04
84 G582 Hankó Zoltán 04:50:09
85 G161 Garancsi Istvan 04:51:49
86 G226 István László 04:53:01
87 G359 Nagy György 04:56:56
88 G335 Mátyás István 05:00:10
89 G216 Horváth Tamás 05:01:48
90 G430 Radics Péter 05:02:27
91 G384 Orbán Ferenc 05:02:58
92 G98 Dénes Mihály Géza 05:05:24
93 G391 Palotás Péter 05:08:15
94 G2 Ábrahám József 05:08:22
95 G457 Somogyi Károly 05:14:21
96 G425 Posza Sándor 05:14:32
97 G376 Nyeste László 05:14:51
98 G285 Kovács Zoltán 05:17:33
99 G589 Madács Imre 05:20:26
100 G83 Csizmadia Attila 05:23:28
101 G600 Olág Péter 05:24:12
102 G417 Pogány Gergely 05:24:36
103 G251 Kenyeres Dénes 05:24:36
104 G604 Vejtey Zoltán 05:30:16
105 G44 Bereti István 05:42:42
106 G48 Bíró Áron 05:48:38
107 G351 Mondy István 05:48:39
108 G428 Pusztai Csaba 05:58:18
 Granfondo  50-59  Nő
1 G85 Csonka Anita 05:02:59
 Granfondo  60-  Férfi
1 G114 Dr. György Zsolt 03:35:41
2 G626 Sesar Vlatko 03:39:24
3 G37 Bauer Attila 03:40:52
4 G355 Nagy Attila 03:50:39
5 G247 Karol Majernik 03:59:11
6 G248 Károlyi János 04:17:38
7 G207 Hönsch Viktor 04:27:43
8 G544 Velkey Gábor Dániel 04:27:43
9 G629 Tolnai Péter 04:35:52
10 G145 Fazekas László 04:37:46
11 G519 Tóth Imre 04:49:49
12 G121 dr. Sarlós Gyula 04:57:49
 Mediofondo  16-18  Férfi
1 M1579 Vock András 01:38:29
2 M1117 Erdős Dániel 01:39:37
3 M1188 Horváth Mihály 01:41:25
4 M1533 Boda Márton 01:45:15
5 M1147 Gasztonyi-Maller Bence 01:51:13
6 M1283 Lakatos András 02:02:42
7 M1285 Laposa Tas 02:04:47
8 M1126 Fazekas András György 02:11:08
9 M1089 Dóka Bálint 02:13:10
10 M1556 Dámosy Kristóf 03:30:14
11 M1166 Halász Dániel 03:30:16
 Mediofondo  16-18  Nő
1 M1277 Kuthy Dóra 02:22:32
 Mediofondo  19-39  Férfi
1 M1419 Simon Péter 01:38:29
2 M1357 Oláh Tamás 01:39:38
3 M1335 Mürkli Márton 01:46:50
4 M1480 Tóth Levente 01:49:00
5 M1201 Kádár Csaba 01:49:36
6 M1160 Gurály Attila 01:50:47
7 M1035 Bene Ákos 01:51:14
8 M1462 Takács Gergely 01:51:15
9 M1065 Csigi Gergely Imre 01:53:53
10 M1180 Hodruszki Kolos 01:53:54
11 M1501 Varga Róbert 01:54:21
12 M1015 Bálint Roland 01:55:04
13 M1006 Ágotha Dávid 01:56:22
14 M1417 Simon Balázs 01:56:24
15 M1343 Nagy Marcell 01:58:42
16 M1575 Takács Ádám 01:58:43
17 M1122 Farkas Ákos 01:59:48
18 M1377 Péter Balázs 01:59:49
19 M1433 Szabados Máté 01:59:56
20 M1299 Majoros Szabolcs 01:59:57
21 M1353 Németh Viktor 02:00:38
22 M1133 Fekete Ágoston 02:01:28
23 M1509 Veöreös Gergely 02:01:28
24 M1074 Csuzdi Domonkos 02:02:14
25 M1144 Fülep Gábor 02:02:15
26 M1282 Ladjánszki Roland 02:02:39
27 M1336 Nádaskay Márton 02:02:46
28 M1458 Szűcs Dávid 02:02:46
29 M1451 Szilágyi Áron 02:02:48
30 M1515 Virág Péter 02:02:48
31 M1573 Bihari Ádám 02:05:36
32 M1281 Ladjánszki Dávid 02:05:52
33 M1116 Eperjesi Dávid 02:05:55
34 M1256 Kovács Áron 02:06:28
35 M1476 Tóth Bendegúz Áron 02:06:30
36 M1483 Tóth Zoltán 02:06:31
37 M1344 Nagy Peter Janos 02:06:32
38 M1577 Szlis István 02:07:17
39 M1292 Lipcsei Gábor 02:07:21
40 M1273 Kupi András 02:07:25
41 M1264 Krajcz Tamás 02:08:14
42 M1050 Bognár Gábor 02:08:22
43 M1195 Iván Róbert 02:09:20
44 M1411 Sebestyén Péter 02:09:28
45 M1007 Andorkó Zoltán 02:09:33
46 M1211 Kathy Róbert 02:09:33
47 M1485 Turai Kevin 02:09:50
48 M1447 Szegedi Dániel 02:10:10
49 M1295 Losonczi Dávid 02:10:18
50 M1351 Németh János 02:11:08
51 M1189 Horváth Tamás 02:11:11
52 M1466 Osváth Gergő 02:11:11
53 M1332 Mrena Dávid 02:11:16
54 M1495 Varga Dániel 02:11:21
55 M1204 Kaposi Benedek 02:11:52
56 M1338 Nagy Benedek 02:11:52
57 M1247 Kosznovszki Gergely Zoltán 02:12:20
58 M1067 Csima Szabolcs 02:12:41
59 M1443 Szalai Ákos 02:13:10
60 M1527 Szabó Bálint 02:13:19
61 M1587 Fejes Ádám 02:13:28
62 M1373 Pausz Tamás 02:13:37
63 M1119 Erkinger Martin 02:14:35
64 M1490 Ürögi Tamás 02:15:35
65 M1250 Kotnyek Bálint 02:15:47
66 M1394 Rédly Gergő 02:15:52
67 M1404 Sajtos Dániel 02:16:17
68 M1312 Mihály Krisztián 02:16:24
69 M1023 Baranyi Gergely 02:16:41
70 M1263 Kövesdi Dávid 02:17:06
71 M1227 Kiss Máté 02:17:59
72 M1076 Cziczinger Péter 02:18:37
73 M1318 Mizsur András 02:19:48
74 M1538 Németh Balázs 02:19:51
75 M1553 Bene Zoltán 02:19:56
76 M1208 Kardos Tamás 02:20:02
77 M1044 Bicsérdi-Fülöp Ádám 02:20:20
78 M1036 Bene Milán 02:20:29
79 M1046 Biró Bálint 02:20:46
80 M1535 Olrik Kálmán 02:20:52
81 M1112 Edelényi-Szabó Viktor 02:21:17
82 M1219 Kerese Péter 02:21:27
83 M1257 Kovács Bence 02:22:18
84 M1138 Ficsor Mihaly 02:22:29
85 M1291 Lengyel Péter 02:24:33
86 M1094 Dózsa Ádám 02:24:52
87 M1339 Nagy Dániel 02:25:01
88 M1437 Szabó Máté Lajos 02:25:08
89 M1586 Nagy Gergely 02:25:10
90 M1242 Korom Milán 02:25:34
91 M1576 Földvári Márk Konrád 02:25:41
92 M1161 Gyarmati Zoltan 02:26:47
93 M1045 Biró Ákos 02:27:27
94 M1423 Soós Patrik 02:27:54
95 M1102 dr. Bertók Gábor 02:28:31
96 M1105 Dr. Szabó Bence 02:29:10
97 M1334 Müller Viktor 02:29:58
98 M1307 May Roland 02:30:36
99 M1159 Gulyas Gabor 02:30:48
100 M1481 Tóth Levente 02:31:03
101 M1469 Tóbiás Erik 02:31:11
102 M1427 Stefanidesz Ádám 02:31:46
103 M1090 Dominik Zsolt 02:33:34
104 M1115 Endrényi István 02:36:18
105 M1275 Kutasi András 02:37:42
106 M1135 Ferge Gábor 02:38:05
107 M1396 Resch Attila 02:39:03
108 M1259 Kovács Nándor 02:39:15
109 M1025 Barát Richárd 02:39:58
110 M1385 Preiczer Zsolt 02:39:58
111 M1457 Szőke Péter 02:40:21
112 M1048 Blaskó Mihály 02:40:32
113 M1187 Horvath Marton 02:40:33
114 M1224 Kiss Dániel 02:40:51
115 M1228 Klein Csaba 02:41:34
116 M1209 Kasza Attila 02:43:50
117 M1018 Balogh Gábor 02:44:11
118 M1056 Bosnyák Gábor 02:44:14
119 M1014 Bálint Bence 02:44:25
120 M1494 Varga Áron 02:44:36
121 M1134 Fekete Ferenc 02:45:31
122 M1350 Németh Bálint 02:46:02
123 M1069 Csizmadia Dénes 02:46:12
124 M1118 Erdős Róbert 02:46:34
125 M1408 Scherk Patrik 02:47:49
126 M1252 Kovács Ádám 02:47:50
127 M1392 Rádi János 02:48:32
128 M1010 Apagyi Ferenc 02:49:16
129 M1284 Lánczy Dániel Csaba 02:49:31
130 M1429 Stréhli Zsolt 02:51:02
131 M1061 Buzsics Kristóf 02:52:08
132 M1460 Takács Gábor 02:52:18
133 M1456 Szilvácsku Imre 02:53:02
134 M1496 Varga Gábor 02:53:14
135 M1260 Kovács Péter 02:53:15
136 M1310 Mészáros Kristóf 02:54:09
137 M1313 Miklós András 02:56:02
138 M1175 Herdovics Mihály 02:57:46
139 M1174 Herdovics Bálint 02:57:59
140 M1590 Pál-Pál Előd 03:01:00
141 M1441 Szabó Tamás 03:07:41
142 M1003 Ács Attila 03:07:44
143 M1199 Jeszenszky Miklós István 03:07:56
144 M1482 Tóth Tibor 03:08:14
145 M1163 Hajdú Balázs 03:12:32
146 M1355 Nigicser Péter 03:13:23
147 M1262 Kováts Gergő 03:26:01
148 M1190 Huber Tamás 03:26:36
149 M1389 Rácz Bálint 03:39:56
150 M1139 Filep Krisztián 04:29:20
 Mediofondo  19-39  Nő
1 M1017 Balogh Fruzsina 02:03:41
2 M1386 Punk Adrienn 02:04:46
3 M1192 Illésné Dr. Kosztolánczi Éva 02:05:12
4 M1578 Kathi Renáta 02:06:28
5 M1513 Vincze Viktória 02:11:08
6 M1068 Csima-Ringelhann Fanni 02:13:13
7 M1358 Orbán Réka 02:15:52
8 M1083 Deák Veronika 02:17:15
9 M1363 Thassy Tíra 02:17:58
10 M1324 Molnár Boglárka 02:18:48
11 M1584 Gyömbér Viktória 02:22:33
12 M1518 Vőcsei Katalin 02:26:39
13 M1145 Garancsi Annamaria 02:26:47
14 M1081 Darab Gabriella 02:33:01
15 M1078 Czuczor Kamilla 02:39:55
16 M1293 Lődi Zsuzsanna 02:43:32
17 M1013 Balázs Petra 02:45:10
18 M1543 Pálvölgyi Nikolett 02:45:41
19 M1580 Mérei Eszter Nóra 02:52:36
20 M1268 Kronauer-Vida Anikó 02:52:59
21 M1314 Miklós Andrea 02:54:29
22 M1055 Borza Lilla 03:20:14
23 M1542 Fodor Ágnes 03:44:48
 Mediofondo  40-49  Férfi
1 M1479 Tóth Gábor 01:45:06
2 M1516 Virág Viktor 01:49:36
3 M1514 Virág László 01:49:36
4 M1425 Staub Zsolt 01:54:28
5 M1384 Pölöskey Arnold 01:55:04
6 M1137 Fibecz Zsolt 01:56:12
7 M1370 Pásztor Tibor 01:56:16
8 M1369 Pásztor András 01:56:17
9 M1146 Gaschler Gábor 01:56:22
10 M1272 Kugler Péter 01:56:22
11 M1331 Morvai Zoltán 01:57:22
12 M1254 Kovács Ákos 01:58:28
13 M1502 Varró Viktor 01:58:47
14 M1308 Megyer Györk 01:58:50
15 M1206 Kapovits Márk 01:58:51
16 M1449 Szénássy Gergely 01:58:51
17 M1397 Resli Béla 01:58:52
18 M1571 Kőhegyi Gábor 01:59:49
19 M1049 Boda József 01:59:52
20 M1569 Borsos Krisztián 02:00:36
21 M1060 Burján Jenő 02:00:56
22 M1465 Tassy Norbert 02:02:16
23 M1491 Vajda Gábor 02:02:35
24 M1375 Perger Gergely 02:02:43
25 M1315 Mikó Péter 02:02:44
26 M1009 Antalicz Lóránd 02:02:45
27 M1092 Dormán Zoltán 02:02:46
28 M1053 Bordás Péter 02:02:47
29 M1186 Horváth Csaba András 02:02:47
30 M1532 Novák Zoltán 02:05:15
31 M1467 Tilistyák Tamás 02:05:35
32 M1142 Földes Antal Márton 02:05:53
33 M1434 Szabó András 02:06:28
34 M1151 Gerencsér Róbert 02:06:31
35 M1022 Baranyai Attila 02:06:31
36 M1191 Illés Péter 02:07:15
37 M1588 Erdős Balázs 02:07:17
38 M1261 Kővári Gábor 02:07:25
39 M1150 Gelencsér Balázs 02:07:41
40 M1402 Rumankó Tibor 02:07:57
41 M1290 Lazar Viktor 02:08:19
42 M1196 Jánosi Balázs 02:09:18
43 M1066 Csík Norbert 02:09:19
44 M1064 Cser Csaba 02:09:20
45 M1517 Vizer Barnabas 02:09:33
46 M1520 Zoltai Dávid 02:09:51
47 M1380 Petrás Péter 02:10:01
48 M1567 Dr. Gulyás Károly 02:10:04
49 M1568 Dr. Mészáros Péter 02:10:04
50 M1149 GEIGER László 02:10:06
51 M1376 Perger Róbert 02:10:13
52 M1570 Vasas Tamás 02:10:31
53 M1559 Stankovics Mátyás 02:10:31
54 M1037 Benyó Gergely 02:10:38
55 M1215 Kemény Gábor 02:11:01
56 M1071 Csörsz Ferenc 02:11:05
57 M1255 Kovacs Andras 02:11:39
58 M1453 Szilágyi Virgil 02:12:23
59 M1403 Sághegyi Norbert 02:12:35
60 M1438 Szabo Tamás 02:12:58
61 M1566 Krausz István 02:13:10
62 M1203 Kálmán Péter Mihály 02:13:11
63 M1452 Szilágyi Omer 02:13:36
64 M1002 Abonyi János 02:14:19
65 M1125 Fazekas András 02:14:35
66 M1200 Józsa Tamás 02:14:57
67 M1217 Keppel Ádám 02:15:03
68 M1033 beke imre 02:16:13
69 M1062 Csécsi Zoltán 02:16:45
70 M1562 Fazekas Jácint 02:16:46
71 M1493 Vantsa László 02:16:46
72 M1565 Bene Gábor 02:17:12
73 M1152 Glózer Áron 02:17:42
74 M1333 Muk Balázs 02:18:08
75 M1412 Séllyei András 02:18:58
76 M1323 Molnár Balázs 02:19:11
77 M1171 Heffter Zsombor 02:19:32
78 M1038 Berczelly András 02:19:49
79 M1232 Kocsis Zoltán 02:20:33
80 M1012 Bagi Krisztián 02:22:00
81 M1296 Lovas András 02:22:09
82 M1271 Kuchta László 02:22:29
83 M1088 Dóka András 02:22:32
84 M1574 Császár Attila 02:24:53
85 M1243 Korponai Péter 02:24:59
86 M1238 Kontár Csaba 02:25:08
87 M1505 Végh Tamás 02:26:09
88 M1599 Suhanyeczki Csaba 02:26:11
89 M1070 Csonka Emil 02:26:49
90 M1198 Jenei Endre 02:26:58
91 M1512 Vida József 02:27:07
92 M1234 Kollár Tamás 02:28:11
93 M1383 Polacsek Zsolt 02:28:13
94 M1558 Resze Zsolt 02:28:20
95 M1029 Bátyai Krisztián 02:28:20
96 M1054 Böröcz Gábor 02:28:21
97 M1225 Kiss Gábor 02:29:56
98 M1031 Beke Árpád 02:30:14
99 M1205 KAPOSVÁRI ATTILA 02:31:03
100 M1176 Hermann Attila 02:31:05
101 M1470 Toldi Gábor 02:31:11
102 M1221 Kiri Gyula 02:31:34
103 M1304 Maternik András 02:32:15
104 M1432 Szabados Gergely 02:33:51
105 M1297 Maciej Peksa 02:34:21
106 M1011 Árvai Balázs 02:34:28
107 M1549 Keczán Ferenc 02:34:46
108 M1591 Gazda-Pusztai Gábor 02:35:19
109 M1410 Schneller János 02:35:54
110 M1534 Boronkay Miklós 02:36:34
111 M1278 Küttel Gábor 02:37:56
112 M1047 Biró József 02:39:53
113 M1226 Kiss Lajos 02:39:56
114 M1436 Szabó György 02:40:05
115 M1321 Modroczky Tamas 02:40:24
116 M1418 Simon Laszlo 02:41:40
117 M1167 Halász Gergely 02:41:51
118 M1330 Molnár Zsolt 02:43:02
119 M1043 Bertók Balázs 02:43:24
120 M1123 Farkas Csaba 02:43:31
121 M1430 Sudár Andás 02:44:05
122 M1454 Szilágyi Zoltán 02:45:04
123 M1431 Sutus László 02:46:04
124 M1181 Hollosy Bálint 02:47:12
125 M1136 Fertály Szabolcs 02:47:48
126 M1251 Kottyán Csaba 02:47:48
127 M1039 Bereczki Peter 02:48:43
128 M1442 Szabolcs Tihanyi 02:48:44
129 M1158 Gróf Norbert 02:49:24
130 M1440 Szabó Tamás 02:50:34
131 M1156 Gráczol Péter 02:50:34
132 M1503 Vass Donát 02:50:50
133 M1537 Tóth Zoltán 02:52:00
134 M1405 Salamon Gábor 02:52:17
135 M1220 Keresztes-Nagy Gábor 02:52:18
136 M1085 Déri Zoltán 02:55:29
137 M1473 Tomaj Balázs 02:56:37
138 M1249 Kószó Péter 02:58:03
139 M1127 Fazekas Imre 03:01:15
140 M1596 Pintér Ádám 03:03:54
141 M1492 Valkai Dorián 03:06:02
142 M1487 Ujhelyi Gábor 03:09:30
143 M1544 Dékány Ádám 03:14:04
144 M1349 Nemestóthy Nándor 03:17:09
145 M1121 Fábri Mátyás 03:21:13
146 M1364 Pagony Péter 03:24:10
147 M1165 Halász András 03:30:21
148 M1379 Petőfi Gábor 03:45:30
149 M1450 Szép Gábor 03:49:49
150 M1077 Czifra István Zoltán 03:52:01
 Mediofondo  40-49  Nő
1 M1058 Bukovecz Orsolya 01:52:39
2 M1270 Krüger Zsanett 02:02:47
3 M1488 Urbán Anita 02:02:47
4 M1240 Könyves-Balázsházi Noémi 02:07:23
5 M1202 Káliné Székely Viktória 02:07:38
6 M1478 Tóth Emőke 02:08:56
7 M1001 Balogh-Baksza Anita 02:11:05
8 M1286 Laposa-Szabü Csilla 02:17:13
9 M1401 Rozsa Dora 02:19:49
10 M1253 Kovács Adrienn Barbara 02:21:34
11 M1104 Dr. Savanyó Zsuzsanna 02:25:46
12 M1395 Reidlné Dr. Kusztos Mónika 02:27:28
13 M1294 Lojt Annamária 02:28:01
14 M1300 Majosházi-Magyar Andrea 02:32:09
15 M1086 Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 02:32:31
16 M1387 Puskás Georgina 02:34:35
17 M1178 Hévizi Emese 02:36:42
18 M1120 Fábián Margit 02:37:22
19 M1276 Kutepova Anna 02:41:25
20 M1557 Pál Tímea 02:45:12
21 M1197 Jelencsics Anita 02:46:00
22 M1399 Rigó Zsuzsanna 02:49:38
23 M1237 Konkoly Andrea 02:49:39
24 M1028 Barlai Melani 02:55:29
25 M1168 Hantos Krisztina 02:57:13
26 M1099 Dr Kalla Brigitta 02:57:14
27 M1477 Tóth Edina 02:59:56
28 M1374 Pék Zsuzsanna 03:00:46
29 M1306 Mauks Kata 03:01:41
30 M1233 Kocsmáros Gabi 03:03:44
31 M1248 Kószó Andrea 03:09:31
32 M1303 Maróti Katalin 03:13:00
33 M1407 Salgóvári Marianna 03:13:22
34 M1415 Sikter Brigitta 03:14:34
35 M1239 Kónyáné Gera Ilona 03:20:42
36 M1316 Mikuska-Tóth Judit 03:28:21
37 M1554 Dámosy Dóra 03:30:23
38 M1498 Varga Judit 03:40:57
39 M1359 Orbán Zsuzsa Ágnes 03:52:01
 Mediofondo  50-59  Férfi
1 M1213 Kele János 01:45:29
2 M1409 Schmauser József 01:48:25
3 M1230 Knézics Attila 01:49:41
4 M1475 Tóth Bence 01:53:30
5 M1341 Nagy László 01:53:58
6 M1214 Keller András 01:54:22
7 M1536 Kauker Attila 01:55:41
8 M1448 Szekér Tamás 01:57:18
9 M1258 Kovács Lajos 01:59:50
10 M1400 Robert Krajňák 02:00:03
11 M1547 Varga Elemér 02:00:56
12 M1337 Nagy Attila 02:02:44
13 M1027 baráth Zsolt 02:02:46
14 M1098 dr Fürtös András Bandita 02:05:14
15 M1179 Hidvégi Péter 02:05:15
16 M1101 Dr Varga Csaba 02:06:31
17 M1124 Farkas Zoltán 02:07:16
18 M1157 Griffin Charles 02:08:12
19 M1529 Dr. Molnár Csaba 02:09:20
20 M1041 BERKÓ Péter 02:10:01
21 M1269 Krüger Matthias 02:10:13
22 M1564 Bognár Zsolt 02:10:31
23 M1530 Haris Károly 02:10:38
24 M1352 Németh László 02:10:39
25 M1005 Agnecz Zoltán 02:10:39
26 M1212 Kató Árpád 02:11:43
27 M1040 Berkes Zoltán 02:13:03
28 M1222 Kis László 02:14:48
29 M1585 Kiss Róbert 02:15:48
30 M1328 Molnár Szabolcs 02:16:33
31 M1445 Szalai Zoltán 02:16:35
32 M1424 Soós Tamás 02:18:34
33 M1087 Döbör Imre 02:20:19
34 M1545 Sátori Ferenc 02:20:19
35 M1367 Pálfalvi László 02:20:22
36 M1500 Varga Norbert 02:20:37
37 M1382 Pogátsnik Béla 02:20:45
38 M1346 Nagy Viktor 02:20:56
39 M1113 Edelényi-Szabó Zsolt 02:21:17
40 M1455 Szilágyi Zsolt 02:22:02
41 M1274 Kuszi Péter 02:22:03
42 M1235 Koltai Attila 02:23:31
43 M1210 Kasza Attila 02:24:33
44 M1024 Barát Imre 02:24:39
45 M1581 Erdei László 02:25:37
46 M1471 Toldi Miklós 02:25:48
47 M1589 Nagy Sándor 02:26:04
48 M1082 de Esch Raymond 02:26:08
49 M1114 Edvi Szabolcs 02:26:08
50 M1372 Pataki Károly 02:26:09
51 M1172 Hegyesi Zsolt 02:26:21
52 M1080 Danczinger Géza 02:28:02
53 M1329 Molnár Tamás 02:28:13
54 M1560 Kovács László Péter 02:28:32
55 M1106 Dr. Zs.Toth Ferenc 02:29:20
56 M1551 Ozorai Gábor 02:29:30
57 M1446 Szarka Zsolt 02:30:54
58 M1572 Kovács János 02:31:03
59 M1539 Judák János 02:31:11
60 M1552 Valovics Iván 02:32:46
61 M1583 Tatár Csaba 02:34:10
62 M1561 Takács Attila 02:36:36
63 M1096 Dózsa György 02:37:01
64 M1472 TOLDI SÁNDOR 02:37:27
65 M1540 Kraus László 02:38:04
66 M1523 Balogh Ákos 02:38:27
67 M1288 Lázár Albert 02:39:37
68 M1459 Szurinek Zsolt 02:40:24
69 M1555 Juhász Zoltán 02:40:24
70 M1143 Fröhlich Tamás 02:40:27
71 M1347 Nagy Zoltán 02:40:50
72 M1103 Dr. Nádai Zoltán 02:40:51
73 M1302 Marczell Zsolt 02:40:58
74 M1091 Domonkos Sándor 02:41:34
75 M1173 Hengl János 02:41:56
76 M1216 Kepecz Norbert 02:42:16
77 M1497 Varga István 02:42:35
78 M1153 Gombos Gábor 02:43:46
79 M1474 Tóth Attila 02:44:26
80 M1582 Mérei Levente 02:45:51
81 M1507 Velkey Ferenc 02:46:05
82 M1107 Drávay Gábor 02:46:34
83 M1325 Molnár Dénes 02:49:04
84 M1057 Bozsik József 02:51:53
85 M1499 Varga Kálmán 02:52:20
86 M1289 Lázár Miklós 02:52:46
87 M1244 Körtési Attila 02:55:03
88 M1486 Tussinger Richard 02:55:16
89 M1519 Zagyva Attila 02:55:54
90 M1162 Györfi-Tóth Péter 02:56:36
91 M1522 Kerekes Norbert 02:58:28
92 M1154 Gönye Tamás 03:08:37
93 M1131 Fehér István Zoltán 03:13:00
94 M1075 Czene Zsolt 03:15:18
95 M1072 Csuk Bence 03:24:37
96 M1595 Kok Gyula 03:27:51
97 M1464 Takács Tamás 03:28:18
98 M1319 Mócsy László 03:44:51
99 M1361 Osisneg Gábor 04:01:40
100 M1052 Bordács Antal 04:01:41
 Mediofondo  50-59  Nő
1 M1593 Bartos Beáta Judit 01:56:24
2 M1381 Petrik Renáta 02:09:20
3 M1051 Bokorné Horváth Anita 02:15:52
4 M1444 Szalai Erika 02:18:01
5 M1108 Ducza Valéria 02:19:46
6 M1526 Szabó Ferencné Ibolya 02:24:07
7 M1521 Zuba Magdolna 02:29:29
8 M1129 Fazekasné Kollin Andrea 02:33:14
9 M1093 Dorothea Cailean 02:35:19
10 M1525 Peterdi Panni 02:36:38
11 M1095 Dózsa Erika 02:37:02
12 M1541 Kraus Éva 02:38:05
13 M1428 Stiebel Viki 02:40:59
14 M1406 Salga Andrea 02:44:27
15 M1348 Nagy Zoltánné 03:08:56
16 M1420 Simona Dirvariu 03:10:53
17 M1320 Mócsyné Halmos Dóra 03:44:49
18 M1140 Filepné Kovács Krisztina 04:29:19
19 M1020 Balogi Edit 04:46:09
 Mediofondo  60-  Férfi
1 M1531 Benedek István 01:56:20
2 M1241 Korhán László 01:59:49
3 M1598 Gajdos Tamás 01:59:50
4 M1100 Dr Nyitray László 02:02:47
5 M1484 Trümper Gerald 02:13:13
6 M1504 Vass László 02:19:39
7 M1073 Csurgó Csaba 02:24:52
8 M1468 Tóbás Ákos 02:25:07
9 M1266 Krauth Péter 02:26:42
10 M1391 Rácz György 02:26:57
11 M1109 Dudás Zoltán Csaba 02:29:29
12 M1327 Molnár József 02:32:02
13 M1170 Havasi Ferenc 02:43:17
14 M1141 Foki Imre 02:43:35
15 M1548 Farsang Péter 02:43:46
16 M1111 Dürgő József 02:45:25
17 M1326 Molnár Ferenc 02:45:46
18 M1034 Békefi Eörs 02:46:35
19 M1042 Bernhardt János 02:51:54
20 M1508 Velkey György János 02:58:05
21 M1298 Major Ferenc 03:00:58
22 M1229 Klie Zoltán 03:03:53
23 M1528 Takács József 03:08:44
24 M1059 Burai János 03:13:23
25 M1019 Balogh Zoltán 03:20:15
26 M1079 Dámosy Zsolt 03:40:58
27 M1245 Kósa Zoltán Levente 03:43:24

Versenyinformáció

A Balatonfondo elnevezésű kerékpáros maraton a Giro d’Italia magyarországi Nagy Rajtjának állít emléket.

A résztvevők a 2022-es Olasz Körverseny második szakaszának útvonalából ismert részeken tekerhetnek, mindezt hazánkban egyedülálló módon, teljes útlezárás mellett (részletek a szabályzatban)!

Az 1.BalatonFondo országúti maratonon 2023. május 1-én, 09’00kor, Balatonfüredről indulva, kis forgalmú utakon kalandozunk a Balaton-felvidék legszebb tájain 140 km-es távon. A maraton során 1500 méter szintkülönbséget kell megmászni. Szintidő: 6 óra.

A rendezvény célja: A magyar és külföldi kerékpárosok részére versenyzési, túrázási, maratonozási lehetőség biztosítása, a kerékpáros sport népszerűsítése. Azokat is várjuk, akik soha nem vettek még részt kerékpáros rendezvényen indulóként, az esemény nem profiknak szól!

A rendezvény rajt területe, dátuma: Balatonfüred (Annagora Aquapark), 2023. május 1. (hétfő – munkaszüneti nap!!!)

E-mail: info@balatonfondo.eu


Granfondo 140 km

Program:

  • 09.00 – Lassú rajt Balatonfüred, Annagora Aquapark parkoló
  • 13:00 – Első versenyző befutója Balatonfüreden a Lapostelki úton
  • 15:00 – Eredményhirdetés, díjátadó Annagora Aquapark parkoló
  • 15:15 – Tombolasorsolás  a Annagora Aquapark parkoló nagyszínpadán   (csak az vesz részt, aki a sorsolás időpontjában a helyszínen tartózkodik és be tudja mutatni rajtszámát. Nyereményt nem áll módunkban postázni)

Pálya információk:

  • Lassú rajt: 09:00-kor, 5.5 km hosszan, a mezőnyt Aszófőn belül, a vasúti átjáró után indítjuk el repülőrajttal
  • Táv/szintemelkedés: 140 km (lassú rajttal együtt) / 1500 m
  • Részletes útvonal elérhető itt: https://www.bikemap.net/en/r/12336478/#9.14/46.9091/17.6712
  • A futam GPX fájlját hamarosan feltöltjük, nem kell semmilyen app-on előfizetned ennek eléréséhez.
  • Frissítőállomások: Gella hegytető (17.5 km), Káptalantóti (65 km), Vigántpetend hegytető (114 km), Balatonfüred célterület (140 km)
  • Útvonal: Balatonfüred, Aszófő – Balatonfüred –Balatonszőlős– Tótvázsony – Pécsely – Vászoly – Dörgicse – Mencshely – Balatoncsicsó – Monoszló – Kővágóörs –Káptalantóti– Badacsonytomaj– Tapolca – Kapolcs – Taliándörögd –Öcs – Vígánpetend – Nagyvázsony-Barnag, Pécsely – Aszófő- Balatonfüred Lapostelki utca (cél). 
  • Szintidő: 6 óra

Mediofondo 70 km

  • 09.00 – Lassú rajt Balatonfüred, Annagora Aquapark parkoló
  • 11:00 – Első versenyző befutója Balatonfüreden a Lapostelki úton
  • 14:00 – Eredményhirdetés, díjátadó Annagora Aquapark parkoló
  • 15:15 – Tombolasorsolás  a Annagora Aquapark parkoló nagyszínpadán   (csak az vesz részt, aki a sorsolás időpontjában a helyszínen tartózkodik és be tudja mutatni rajtszámát. Nyereményt nem áll módunkban postázni)

Pálya információk:

  • Lassú rajt: 09:00-kor, 5.5 km hosszan, a mezőnyt Aszófőn belül, a vasúti átjáró után indítjuk el repülőrajttal
  • Táv/szintemelkedés: 70 km (lassú rajttal együtt) / 800 m
  • Részletes útvonal elérhető itt: https://www.bikemap.net/en/r/12336509/#10.33/46.9581/17.7948
  • A futam GPX fájlját hamarosan feltöltjük, nem kell semmilyen app-on előfizetned ennek eléréséhez.
  • Frissítőállomások: Gella hegytető (17.5 km),Mencshely (39 km) , Balatonfüred célterület (60 km)
  • Útvonal: Balatonfüred – Aszófő – Balatonfüred –Balatonszőlős– Tótvázsony – Pécsely – Vászoly – Dörgicse – Mencshely – Vöröstó-Barnag, Pécsely – Aszófő- Balatonfüred Lapostelki utca (cél).
  • Szintidő: 4 óra

Ingyenes Gyerekverseny

INGYENES gyerekverseny 2023. április 30-án Balatonfüreden.

A rendezvény célja: Az U5 és U13 közötti korosztályoknak versenyzési lehetőség biztosítása, a kerékpáros sport népszerűsítése. Azokat is várjuk, akik soha nem vettek még részt kerékpáros rendezvényen indulóként, az esemény nem profiknak szól!

Részletek hamarosan.

Nevezési díj: NINCS, a versenyek ingyenesek az internetes előnevezés és a helyszíni nevezés során is


Időmérés: A versenyen chipes időmérést alkalmazunk. Az eredménylista elérhető lesz a rendezvényt követően a helyszínen kifüggesztve és az esemény honlapján is letölthető formátumban. A lassú rajttól lesz az időmérés, mert nem szeretnénk, hogy sokan szabálytalanul, később csatlakozzanak be a futamba. A chipszőnyeg a rajt/célkapunál van, azon át kell haladni a chippel.

Díjazás:

  • 16-18 év korcsoport abszolút első három helyezett a női és férfi kategóriában érem- és serleg díjazásban, valamint tárgyjutalomban részesül. 
  • 19 – 39 év korcsoport abszolút első három helyezett a női és férfi kategóriában érem- és serleg díjazásban, valamint tárgyjutalomban részesül.
  • 40 – 49 év korcsoport  abszolút első három helyezett a női és férfi kategóriában érem- és serleg díjazásban, valamint tárgyjutalomban részesül. 
  • 50 – 59 korcsoport abszolút első három helyezett a női és férfi kategóriában érem- és serleg díjazásban, valamint tárgyjutalomban részesül. 
  • 60 év feletti korcsoport abszolút első három helyezett a női és férfi kategóriában érem- és serleg díjazásban, valamint tárgyjutalomban részesül.

SZABÁLYOK:

Egyéb rendelkezések:

  • A rendezvényen minden résztvevő a rendezők által biztosított rajtszámmal indul. A rajthelyet csak rajtszámmal lehet elfoglalni!
  • Indulni lehet bármilyen típusú (országúti, mountain-bike, trekking, cross, stb.) kerékpárral, kivéve fekvő kerékpár. Könyöklő használata tilos, a rajtnál kizárásra ad okot.
  • A rendezvényen mindenki saját felelősségére indulhat, a versenykiírás és közlekedési szabályok – KRESZ – betartása mellett.
  • A rendezvényen bukósisak viselése kötelező!
  • Az esetleges balesetekért és a versenykiírás be nem tartásából bekövetkező, ill. egészségügyi okokból bekövetkezett balesetekért és sérülésekért a rendező semmiféle felelősséget nem vállal, kártérítésre nem kötelezhető.
  • A rendezvényen minden résztvevő köteles a rendező által biztosított rajtszámot a felszerelésén, kerékpáron, … stb. elhelyezni.
  • Az útvonalváltoztatás jogát fenntartjuk!
  • Résztvevő elfogadja, hogy a futam útvonalát ismernie kell. A futam során minden esetben a rendezők által kitett útvonaljelző-táblákat és felfestéseket kell követnie. Amennyiben a felvezető jármű esetlegesen útvonalat téveszt, úgy rendezőség ezért nem hibáztatható és semmilyen kártérítésre nem kötelezhető.
  • Figyelem: a verseny lezárt útvonalon a rendőrség és a polgárőrség segítségével zajlik a minimum 30 km/h átlagsebességgel közlekedőknek. Ezzel az átlagsebességgel egy jelző autó fog haladni végig a pályán. Akit a jelző autó kikerül, annak utána már csak részleges pályazárás lesz a kereszteződésekben álló rendőrök és polgárőrök segítségével. 
  • A maratonon nem indulhat 16 év alatti résztvevő.
  • A tombola sorsoláson csak azok vesznek részt, akik a sorsolás időpontjáig célba érnek és a helyszínen vannak a tombola húzásnál.

A résztvevő nyilatkozata:

  • A rendezvényen a saját felelősségemre veszek részt.
  • Egészségesen és fizikailag felkészülten állok rajthoz.
  • Szükség esetén az orvosi vizsgálatba beleegyezem, az orvos utasításait elfogadom.
  • Ha a fenti okokra vagy a maraton kiírásban szereplő rendelkezések megszegésére visszavezethető vagy versenybaleset esetén bármilyen károsodás ér, illetve távolmaradásom esetén a rendezők felé követeléssel nem élek.
  • Hozzájárulok ahhoz, hogy a rendezvényen kép-, hang-, és filmfelvétel készülhessen rólam a rendezvény időtartama alatt.
  • A rendezvényen készülő film-, hang- és képanyag a rendezvény felületein, illetve egyéb kapcsolódó felületeken történő esetleges reklámcélú felhasználásában szerepelhetek, ezért ellenszolgáltatást nem kérek.
  • Hozzájárulok ahhoz, hogy a rendezvény szervezője által készített vagy készíttetett és már közzétett fényképeket, hangfelvételeket és videókat az Olimpiai Ötpróba felhasználhassa és saját felületein közzétehesse.
  • Hozzájárulok ahhoz, hogy a nevezés során megadott email címemre a BalatonFondo hírleveleit megkapjam. (Amennyiben szeretnél leiratkozni, kérjük, írj nekünk az info@balatonfondo.eu címre)
  • A nevezési díj visszatérítésére annak beérkezését követően nincs lehetőségünk.

További információ: info@balatonfondo.eu

NEVEZÉS:

A nevezési díj tartalmazza:

  • a rendőrség és a polgárőrség által teljesen lezárt pályát a legalább 30 km/h átlagsebességgel haladóknak (lásd részletesen az Egyéb rendelkezések menüpontban) és részleges pályazárást az ennél lassabb teljesítőknek
  • 4 frissítő állomás igénybe vételét (3 a pályán, 1 a célban), melyen nagy választékú étel és ital kínálat várja a bringásokat
  • Chipes időmérést
  • Rajtszámot 
  • Kategóriák szerinti díjazást (lásd lent)
  • 1 db energia zselét a rajtcsomag részeként
  • Orvosi ügyeletet a célban 09’00 – 18’00 között és orvosi ellátást a maraton során is
  • Szervizautók igénybevételét, melyből kettő mozog majd a maraton mezőnyével és szükség esetén technikai segítséget nyújt, vagy komoly géphiba esetén be tudsz szállni és beszállít a célba. Figyelem: a szervizautó nem taxi, a mezőny többi tagjának is segítenie kell, ezért soron kívül nem szállít senkit a célba.
  • Az eseményről készült saját fotók korlátlan felhasználási lehetőségét
  • A nevező családtagjainak ingyenes indulási lehetőség a vasárnapi (2023.április 30.) gyerekversenyen
  • 1 db kerékpáros kulacsot
  • tombola sorsoláson való részvételt (rajtszámmal), ahol 2.000.000 Forint értékű ajándékot sorsolunk ki. A tombola főnyereménye egy 1.450.000 Ft értékű Bianchi Sprint országúti karbon kerékpár, bővebben itt: https://balatonfondo.eu/tombola-fodij-karbon-bianchi-sprint/
  • 27% ÁFA-t
Nevezési díjak:
  • ELŐNEVEZÉSelőnevezés kizárólag internetes felületünkön keresztül lehetséges, bankkártyás fizetéssel (kivéve csapat nevezések esetén, ahol a csapatok átutalással is fizethetnek)
  • Early bird előnevezési díj 2023. február 28-ig 13.000 Ft
  • Kedvezményes előnevezési díj 2023. április 27-ig 16.000 Ft
  • HELYSZÍNI NEVEZÉSHelyszíni nevezési díj: 18.000 Ft (FIGYELEM: helyszíni nevezés esetén kizárólag készpénzes fizetésre van lehetőség.

Nevezés menete és a rajtszám-/rajtcsomagátvétel helye és időpontjai:

  • Az előnevezettek számára külön pultoknál, gyorsított eljárással lesznek átvehetők az elkészített rajtcsomagok.
  • Bankkártyás fizetés a helyszínen nem lehetséges.
  • Helyszíni nevezés és a rajtcsomagok átvétele:
    • 2023.04.30. vasárnap 12’00-19’00,
    • 2023.05.01. hétfő 07’00-08’30
  • Helyszín:Balatonfüred, Annagora Aquapark parkoló, rendezvénysátor

'Fel a tetejéhez' gomb