Átütemezett2020vas16augEgész napBalaton MTB MaratonBalatonfüred - Balaton SzabadidőközpontSzakágMTB

Időpont

2020. augusztus 16.

Helyszín

Balatonfüred - Balaton Szabadidőközpont

8230 Balatonfüred, Horváth Mihály u. 64.

Rajtlisták, eredmények

Hely Név Egyesület Idő
Mini U13 lány (1)
1 HARKÁLY Kiara 1:14:45
Mini  U13 fiú (6)
1 MARCZAL Marcell 43:39
2 BOGDÁN Dominik 50:18
3 SZÉP Damján ZKSE 54:16
4 SEBESTYÉN Márton ZKSE 54:33
5 BÚS László Teodor 1:01:03
6 FAZAKAS Bálint 1:13:57
Mini U15 fiú (3)
1 WIMMER Vince 54:05
2 MILONEÁN Jonatán Vitalitás SE 58:29
3 VIDA Ákos 1:06:14
Mini U17 nő (2)
1 BALI Emese Salgótarjáni HKE 48:28
2 BÁLINT Blanka MiGreen Team Visegrád 57:39
Mini U17 férfi (4)
1 HORVÁTH Ádám 47:48
2 ANTAL Máté 48:43
3 TŐZSÉR Ákos 56:54
4 RAKOVICS Marcell 1:13:42
Mini Felnőtt nő (7)
1 MOLNÁR Erzsébet 56:15
2 PALICSI Tímea 58:13
3 ADÁMI Krisztina ÁkosBike Team Aszód 1:01:29
4 BÁLINT Nóra MiGreen Team Visegrád 1:04:41
5 BARANYAI Ibolya 1:04:51
6 PARAGI Nikoletta 1:12:44
7 TÓTHNÉ SERES Zsanett 1:31:17
Mini Felnőtt férfi (13)
1 SZABO Gabor 43:31
2 HOLLÓS András 44:13
3 TÓTH Tibor evosoft 46:27
4 KUZMA Ádám Team CoachKuzma Egyesület 46:52
5 KATÓ László Salgótarjáni HKE 48:29
6 KISS Bálint 49:24
7 TAMÁS Szabo 52:56
8 HORVATH Zsolt 59:40
9 CZELECZ Zsolt 59:50
10 FAZAKAS László 1:13:58
11 FAZEKAS Imre 1:14:41
12 TÓTH Antal 1:31:19
Mini Master 3 nő (1)
1 NYÁRI Krisztina Team CoachKuzma Egyesület 1:27:09
Mini Master 3 férfi (3)
1 POLONKAI László HOTE SE 49:03
2 SÁLYI Ferenc Mátra Biker SC 49:47
3 HALÁSZ Károly 51:24
Mini Master 4 férfi (4)
1 BONDÁR László NYÍR-MTB 51:44
2 ANGELI Ervin 54:57
3 BOGÁDI György Ózdi KE 59:00
4 BODONYI Péter 1:14:19
Rövid U15 fú (7)
1 ERŐS Áron Superior MTB Team 1:04:00
2 MIKÓ Zsolt Superior MTB Team 1:10:52
3 VARGA Márk Superior MTB Team 1:13:41
4 BÁTOR Domonkos Superior MTB Team 1:14:28
5 SZOÓ-KOVÁCS Tódor 1:19:19
6 SZŐKE Márton 1:47:19
7 MILÁNKOVICS Szabolcs 2:01:05
Rövid U17 nő (4)
1 BITTMANN Panna Acélvakond Cycling Team 1:20:59
2 BULA Zsófia 1:26:04
3 BUVÁR Emese 1:45:49
4 BUVAR Csenge 1:59:06
Rövid U17 férfi (16)
1 CSIZMAZIA Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 1:02:59
2 WIMMER Máté Superior MTB Team 1:03:56
3 DEME Erik Buruczki Training System – BTS SE 1:03:59
4 ILLÉS Márton Péceli TE Cseuz Ördögei 1:04:19
5 HOLDINGER Ádám Bakony Racing Team 1:04:56
6 DÓZSA Zétény Superior MTB Team 1:05:39
7 DÁVID Tóth 1:06:07
8 BÚS Miklós C.E.S. 1:10:49
9 SZARKA Regő 1:11:58
10 FABINI Bence 1:12:33
11 ÁDÁM Szalkai 1:12:50
12 KERÉNYI Alfréd Crosskovácsi SE 1:12:55
13 DREISZKER Barna KTM Team Hungary 1:13:41
14 VARGA Zsombor Péceli TE Cseuz Ördögei 1:26:10
15 VICZE Bálint Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület 1:56:22
16 DÓZSA Imre Márk 2:22:59
Rövid U19 nő (2)
1 BALI Sára Salgótarjáni HKE 1:10:03
2 BARANYA Rebeka Tatanka Racing Team 1:35:51
Rövid U19 férfi (7)
1 KORTIS Zalán Salgótarjáni HKE 1:03:03
2 ADAME Ármin Merida Maraton Team-CST 1:04:55
3 MAROTI Dávid Tatanka Racing Team 1:05:07
4 WÁGNER Dávid 1:13:55
5 HOFSTEDTER Soma 1:21:22
6 KELECSÉNYI Artúr 1:27:10
7 PÉK Csaba 2:27:01
Rövid Felnőtt nő (5)
1 SZLOVENCSÁK Panka Mátra Biker SC 1:20:12
2 CSÓTI Jusztina 1:20:13
3 HEBLING Lili VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:28:27
4 BOBULA Dalma 1:33:53
5 GADÁNYI-NAGY Boglárka 1:44:04
Rövid Felnőtt férfi (20)
1 SASHALMI Richárd 58:20
2 WENCZ Gergő HegyiBringa SE 1:02:50
3 CSONTÓ Ádám Buruczki Training System – BTS SE 1:03:37
4 MARLOK Szabolcs 1:03:47
5 SZEDELI Krisztián Tamási BringaSport Egyesületre 1:03:48
6 IF. SZŰCS Miklós 1:04:59
7 JAKUS István 1:05:30
8 DOMOSZLAI Patrik Mátra Biker SC 1:09:41
9 KENESEI Benjámin 1:10:32
10 HORVÁTH András Ferenc Tatanka Racing Team 1:10:32
11 KOCZKA Tamás 1:10:40
12 GRÉBEL Szabolcs 1:12:35
13 TAMÀS Balla Kiválók-BakonySport KSE 1:13:00
14 IMRE Márk 1:13:43
15 JUHÁSZ Róbert Úttárs Sportegyesület 1:13:46
16 MOLNÁR Péter Ózdi KE 1:15:18
17 PÁSZTOR Róbert 1:20:55
18 ROZGICS Zoltán Úttárs Sportegyesület 1:25:06
19 PÁNCZÉL Miklós 1:26:44
20 PEKK Gergő 1:30:38
Rövid Master 1 nő (10)
1 KISS Nóra 1:12:13
2 SZALAY-KISS Mónika BIKE ZONE Gödöllő 1:12:42
3 KŐSZEGI Kornélia Trek Team 1:15:01
4 BLASKÓ PERLAKY Evelin 1:17:26
5 DÚL Bernadett Ózdi KE 1:39:18
6 ILLÉSNÉ DR. KOSZTOLÁNCZI Éva 1:39:58
7 TULCSIK Melinda 1:42:01
8 ALMÁDI Judit 1:47:36
9 PONGRÁCZNÉ OLÁH Judit Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület 1:54:15
10 KEMÉNYFI Zsuzsanna 2:11:04
Rövid Master 1 férfi (42)
1 SZEGEDI Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 58:47
2 JUHÁSZ Ákos ÁkosBike Team Aszód 1:03:52
3 SIMONYI András Trek Team 1:04:30
4 TÓTH Máté Bringabanda SC 1:04:59
5 GERGÁCZ Péter KTM Team Hungary 1:05:00
6 ZSOFCSÁK Péter Alpinbike Team Endura Giant High5 1:05:02
7 RIEGEL Dániel Superior MTB Team 1:05:38
8 BÁLINT József Salgótarjáni HKE 1:06:10
9 TAKÁCS Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:08:03
10 BERTA Rajmund HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:09:45
11 RAFFAI Pál ÁkosBike Team Aszód 1:09:46
12 MAYER Gábor BIKE ZONE Gödöllő 1:10:21
13 MIKUSKA Tamás Superior MTB Team 1:10:30
14 SZABO Robert 1:10:34
15 HOFFER Bence 1:10:42
16 BECSEI Kornél Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:11:36
17 IMREFY István 1:12:29
18 DEÁK Dániel 1:12:48
19 BORSI Tamás Ózdi KE 1:13:08
20 DOSZEV Gábor Bringabanda SC 1:16:40
21 HORVÁTH Ádám Salgótarjáni HKE 1:17:10
22 ROZGONYI Csaba 1:17:12
23 PREGUN Tamás 1:20:39
24 HARGITAI Zoltán 1:22:23
25 HUGYI Zoltán 1:22:39
26 RÓZSA Gábor 1:23:48
27 BÓTA Tamás 1:25:27
28 POLT András 1:27:52
29 DRASKOVITS Ottó 1:30:32
30 BOGNÁR Tamás 1:30:38
31 KÖNCZÖL Gábor 1:30:39
32 KOVÁCS Balázs 1:30:53
33 REITZI Tamás 1:37:30
34 BISZKÓT Péter 1:37:36
35 ADAMEK Roland 1:40:37
36 HRUBOS Márton 1:41:16
37 MARÓTI Bence 1:47:39
38 KOVÁCS Tamás 1:48:15
39 BÁN Tamás 1:49:53
40 VARGA Szabolcs 1:53:23
41 ALMÁDI László 1:54:15
42 SZABÓ Tivadar Evolúció Kisbér 2:08:30
Rövid Master 2 nő (11)
1 GULYÁS Mónika 1:19:59
2 PÓSA Bianka 1:20:28
3 HAVASI Annamaria 1:25:00
4 KRISZTINA Bartalis 1:27:12
5 WAGNER Viktória Merida Maraton Team-CST 1:32:27
6 CSÁSZÁRNÉ BARÁTH Barbara 1:34:17
7 HÁMORI Judit 1:38:24
8 VARSÁNYI Bernadett 1:43:13
9 BÍRÓ Éva 1:57:51
10 PIPICZ-BÚS Dorottya 2:14:38
11 KORSÓSNÉ HŐDÖR Katalin Életerő KSE 2:15:04
Rövid Master 2 férfi (71)
1 VÁRHIDI Zoltán Merida Maraton Team-CST 58:22
2 MRÁZ János Team Heavy Pedál – Szeged 1:02:58
3 PÁSZTOR László Trek Team 1:03:47
4 DEMETER Zoltan Merida Maraton Team-CST 1:04:05
5 LACZKO András ÁkosBike Team Aszód 1:04:11
6 PAÁR Vilmos ROAD Kse 1:04:16
7 HORVÁTH Zoltán 1:04:34
8 VÁMOS László 1:04:40
9 CZÉRE Krisztián ROAD Kse 1:05:27
10 GALAJDA Péter 1:05:29
11 ADAME László Merida Maraton Team-CST 1:05:31
12 SZAJLAI Gáspár Péter HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:05:52
13 VIRÁG Viktor 1:06:33
14 KÖMÖZ Róbert ROPRINT Racing Team 1:06:57
15 WIMMER Norbert 1:10:12
16 GLÓZER Áron Buruczki Training System – BTS SE 1:10:20
17 ANDRUSCH István PCCC 1:11:14
18 ADAMKÓ Gergely 1:11:23
19 HARSÁNYI Zoltán 1:11:47
20 ULRICH Balázs 1:11:59
21 JUHÁSZ Imre Merida Maraton Team-CST 1:12:20
22 SÁRI Tamás 1:12:53
23 SZÜCS Miklos 1:13:20
24 TÓTH Tamás Mátra Biker SC 1:13:55
25 SZRENKÓ Zoltán 1:13:59
26 KALÁSZI Gergő 1:15:17
27 LUDMERCZKI Tibor 1:15:28
28 SZENTGYORGYI Krisztian Superior MTB Team 1:16:55
29 BAKOS János 1:17:25
30 MICZKÓ János 1:17:32
31 KERSÁNSZKI Tamás 1:19:01
32 ANTAL Tamás 1:19:51
33 CZAKÓ Csaba 1:19:58
34 NAGY Gábor 1:20:03
35 GÁSPÁR András 1:20:21
36 SZARVAS Attila 1:20:54
37 BÁTOR Szilárd 1:20:58
38 HÁMORI Kornél Úttárs Sportegyesület 1:21:43
39 KOVÁCS Győző 1:23:36
40 KEPPLER Miklós Norbert 1:24:19
41 PINCZE Gábor PCCC 1:24:21
42 JUHÁSZ József BIKE ZONE Gödöllő 1:24:54
43 FÜZESSÈRY Zoltán 1:24:59
44 FANCSALSZKI István 1:25:19
45 PLASZKÓ Roland 1:25:23
46 CSEH Tamas 1:25:37
47 BATTONYAI Attila 1:26:14
48 KOLLÁR László 1:26:30
49 DEME Roland 1:26:40
50 KALMÁR Csaba 1:26:59
51 PESTHY Péter 1:27:24
52 TAMÁS Szép 1:27:56
53 FARKAS Péter 1:30:40
54 TÓTH László Bringabanda SC 1:31:53
55 VARGA Tamás 1:32:47
56 KOVÁCS Gábor 1:33:36
57 KEMÉNYFI Zoltán 1:34:02
58 OLÀH Zoltàn Green Riders 1:35:26
59 FÁBIÁN Arnold 1:37:04
60 SZABÓ Gábor 1:38:03
61 NÉMETH Balázs 1:39:12
62 ILLÉS Péter 1:39:58
63 GÁL Gyula 1:40:19
64 KRUZSICS József 1:40:25
65 HORVÁTH Krisztián 1:43:35
66 CZAKÓ Péter Jbike Team 1:44:36
67 VIPLER Imre 1:45:32
68 SZŐKE Tamás 1:47:18
69 VASVÁRI Zoltán 1:50:27
70 MÜLLER Antal MiGreen Team Visegrád 1:57:50
71 MILÁNKOVICS Szabolcs 2:09:59
Rövid Master 3 nő (3)
1 VARGA Anita K3 SE 1:17:48
2 ĎURČOVÁ Monika 1:29:19
3 SZERETŐNÉ GÖDRI Beáta Kiválók-BakonySport KSE 1:39:25
Rövid Master 3 férfi (25)
1 FÉSÜS László Meditech Sport Club 1:02:53
2 ÓDOR János Kiválók-BakonySport KSE 1:04:14
3 BENCZ Zoltán FOOTSTRONG SE. 1:08:03
4 BELME Lajos Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:09:01
5 ERŐSS Károly 1:09:44
6 BOGNÁR János 1:10:18
7 ZOBOKI Attila 1:17:33
8 SELMECZI Imre 1:18:42
9 LAKATOS Ede Ózdi KE 1:19:06
10 SOMOGYI Zsolt Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:19:11
11 BOGNÁR Ferenc 1:19:24
12 GIRITI Sándor ÁkosBike Team Aszód 1:19:56
13 KÁPLÁR Ferenc Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:23:26
14 ZENTAI László 1:25:10
15 BÁLINT Zsolt MiGreen Team Visegrád 1:26:48
16 KÓKAI Gábor GIANT Gyömrő 1:27:19
17 SUSÁNYI Tamás 1:28:59
18 ĎURČOV Milan 1:31:58
19 BICSKEI Sándor 1:33:20
20 LÉVAI Zsolt 1:33:23
21 HORVÁTH Béla 1:38:05
22 LÁSZLÓ Hidasi Crosskovácsi SE 1:42:26
23 BÉLAI Gábor Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület 1:48:52
24 MOHAI Károly 1:50:20
25 BEZZEG László 2:08:20
Rövid Master 4 nő (1)
1 DR. CZIBÓK Csilla 1:35:50
Rövid Master 4 férfi (16)
1 SZALONTAY András Merida Maraton Team-CST 1:11:44
2 KÁRMÁN József 1:12:31
3 ZELMER Erhard Vegan Energy Food Team 1:12:49
4 RAKOVICS Vilmos Vuelta Sportegyesület 1:12:52
5 TÓTH Árpád Bike4life 1:13:27
6 KOCSI Sándor   Nagykáta 1:18:44
7 FERENC Halász Úttárs Sportegyesület 1:20:11
8 TÓTH István SILVER KAJAK 1:23:29
9 LAPOSA Tibor 1:27:14
10 DR. SZAKÁCS Zoltán 1:28:19
11 LÉNÁRT László KTM Team Hungary 1:28:43
12 ZSIGMOND József 1:35:15
13 JAKAB József Salgótarjáni HKE 1:39:06
14 SIMON László 1:41:52
15 VARGYAI József 1:43:43
16 SZALAI István 2:34:48
Pedelec Nő (1)
1 GIRITI Sándorné Ági ÁkosBike Team Aszód 2:22:32
Pedelec Férfi (10)
1 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 1:19:55
2 IMRE Adamek 1:21:24
3 GRÓSZ Gergő 1:40:38
4 GRÓSZ Béla 1:40:39
5 ÁDÁM Kasos 1:42:22
6 KAZI György 1:47:55
7 KISS Imre 2:01:57
8 GÁSPÁR Attila 2:02:00
9 MICHNIK Gábor 2:02:08
10 MOLNÁR László TSSE 2:26:01
Közép U19 férfi (5)
1 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 1:45:47
2 RITTGASSZER Tamás Superior MTB Team 1:50:38
3 SÁTORI Bence Telki BikeTeam 1:54:34
4 KOVÁCS Boldizsár Péter 1:59:36
5 SZEMERE Huba 2:02:13
Közép Felnőtt nő (3)
1 KIRÁLY Katalin 2:00:58
2 PATAKY Kitti Bringabanda SC 2:07:20
3 MOLNÁR Gréta 3:35:34
Közép Felnőtt férfi (25)
1 FÖLDI Bence BIKE ZONE Gödöllő 1:42:54
2 ZOBOKI Péter 1:45:01
3 DARÁNYI Bence 1:45:48
4 IZSÓ Norbert AKSE 1:45:52
5 ÁBRAHÁM Gergely 1:52:29
6 KOLLÁR Dani 1:55:07
7 BEZZEG Bendegúz 1:58:18
8 SZAKÁCS Krisztián 2:00:59
9 BAKÓ Ferenc 2:01:01
10 TÓTH Gellért 2:01:04
11 OLÁH Levente 2:04:29
12 HIDASI Dániel 2:05:04
13 MAGYAR Ádám 2:05:13
14 VANYEK Zsolt 2:10:53
15 MAGYAR Márk 2:11:26
16 NÉMETH Lőrinc 2:22:30
17 TORNYAI Krisztián 2:24:31
18 VICZE Gergő Merkapt Maraton Team SE 2:35:41
19 BORBÉLY István Jbike Team 2:37:08
20 NAGY Tamás 2:48:47
21 DÁVID Zlatics 2:58:24
22 OLAR Alex 3:26:27
23 STAMPF Ervin 3:35:33
24 BÓLYA Olivér 3:59:47
Közép Master 1 nő (7)
1 HOFMANN Anna 2:00:05
2 TANÁCS Gabriella Team Heavy Pedál – Szeged 2:04:38
3 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 2:07:55
4 BALYI Kitti Regina 2:20:38
5 HUDÁK Szilvia Merkapt Maraton Team SE 2:22:49
6 OROSZLÁNNÉ BÖSZÖRMÉNYI Katalin Berta 3:34:32
7 PROHÁSZKA Judit 4:17:25
Közép Master 1 férfi (43)
1 SZALAY Péter BIKE ZONE Gödöllő 1:45:56
2 HORVÁTH Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:48:19
3 IBRÁNYI Attila 222 Sport Alapítvány 1:48:44
4 SZABÓ Zsolt Életerő KSE 1:48:46
5 CSONKA Milán 1:51:23
6 GARRIGAN Mike Úttárs Sportegyesület 1:51:55
7 BÖJTE Csongor Buruczki Training System – BTS SE 1:52:08
8 SZÉCSI Tamás Bringabanda SC 1:52:29
9 MÁJER Balázs Merida Maraton Team-CST 1:57:55
10 TAJDI Bence Mesterbike 575 Team 1:59:36
11 KATONA Bálint 2:00:30
12 ERŐS András Merida Maraton Team-CST 2:01:33
13 TAKÁCS Máté Superior MTB Team 2:02:11
14 SOLYMOSI Gábor 2:02:33
15 PAP Péter 2:04:54
16 MOLNÁR Lóránd Életerő KSE 2:07:57
17 IVÁNY Dániel Sólyom Team 2:09:11
18 VICZAI Ákos 2:09:23
19 SZTANKAY Bálint 2:11:29
20 FODOR József Életerő KSE 2:12:18
21 VANYEK Roland 2:22:50
22 DR LOVAS András 2:24:46
23 OROSZ Peti 2:25:24
24 SOMOGYI András 2:26:12
25 CSIZMADIA Dániel 2:26:29
26 BERKI Dávid 2:27:03
27 TÖRÖK Mihály 2:29:29
28 VARGA Ádám 2:29:40
29 LÓTH Gábor 2:31:58
30 HAVASI Dániel 2:32:50
31 KELEMEN Krisztián MASH Racing Team 2:43:20
32 OROSZLÁN Zoltán 2:44:03
33 JANDA Zsolt Cube-Csömör 2:45:06
34 RAPAI Gábor 2:50:07
35 LAKOS József 2:54:49
36 SZABÓ Norbert 3:00:04
37 SÁNDOR Korcsok 3:05:42
38 MÁTYÁS Varga 3:10:02
39 HÉRA Szabolcs 3:15:11
40 FÉSŰS Gábor 3:17:08
41 BÓLYA Márton 3:59:38
42 LAUSCHER András 3:59:45
43 KASZÓ Balázs 4:17:28
Közép Master 2 nő (3)
1 NÉMETH Nóra Alpinbike Team Endura Giant High5 2:06:55
2 HORVÁTH Ágnes Meditech Sport Club 2:34:22
3 MIHÁLFFY Krisztina 2:35:28
Közép Master 2 férfi (69)
1 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 1:46:54
2 DALLOS Kornél Tatanka Racing Team 1:47:09
3 SZABÓ Róbert Életerő KSE 1:49:14
4 VARGA István Szingo SE 1:51:41
5 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 1:52:36
6 FEDOR István Merida Maraton Team-CST 1:55:06
7 KOLESZÁR Zoltán FOOTSTRONG SE. 1:58:31
8 KISS István BIKE ZONE Gödöllő 1:59:12
9 KIS Balázs 1:59:22
10 CZRNKOVICS Dragan Mecsek Maraton Team SE. 2:00:11
11 LANDI Zoltán 2:00:55
12 VEINGARTNER Balázs Meditech Sport Club 2:00:58
13 HOMONNAI Krisztián 2:05:49
14 MOLNÁR Gergely Bringabanda SC 2:06:54
15 SZEMERE Márton 2:06:58
16 PAPP Zoltán MASH Racing Team 2:07:20
17 NAGY Ferenc Döke Komlói Egyesülete 2:07:41
18 KISPÁL Gábor Jbike Team 2:08:07
19 KARAKAI Viktor Merida Maraton Team-CST 2:08:18
20 ZENTAI Zsolt Superior MTB Team 2:10:44
21 MÓDER Zoltán Evolúció Kisbér 2:11:50
22 BRACHNA Gábor Péceli TE Cseuz Ördögei 2:13:34
23 BAROSI Zoltán 2:14:49
24 DR. BÚS László C.E.S. 2:15:24
25 ÓDOR Attila 2:16:14
26 BUNDÁS Kornél 2:16:20
27 LOSONCZI Laszlo 2:17:25
28 HORVÁTH Tibor Merida Maraton Team-CST 2:17:39
29 GÁL Péter 2:17:55
30 BODOKI Róbert 2:19:22
31 BITTMANN Károly 2:19:34
32 BULA Tamás 2:20:33
33 ANDRÁSI Balázs 2:22:34
34 BAGI Csaba 2:22:46
35 PÁLFFY György 2:23:06
36 VARGA Tibor 2:23:56
37 SIMON Róbert 2:26:17
38 PARDI Lajos 222 Sport Alapítvány 2:26:18
39 CINCÁR Attila 2:26:26
40 ROSTA Gábor 2:26:27
41 HIDAS Gergely PCCC 2:26:33
42 BALÁZSI Péter 2:26:56
43 VITKOVICS Péter ZKSE 2:29:44
44 BÁNFI Tibor 2:30:34
45 HORVÁTH Zsolt Marcali KSE 2:31:10
46 NOVÁK Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:31:22
47 BARANYAI András 2:31:30
48 NAGY László 2:33:01
49 TÓTH Péter 2:37:10
50 SÁTORI Szabolcs 2:37:15
51 VINCZE Csaba 2:37:33
52 RUDAS Bálint 2:38:06
53 KISJESZENI-JESZENSZKY Zsolt 2:40:35
54 PETRO Laszlo 2:43:43
55 HORVÁTH Péter 2:46:46
56 MILONEÁN Attila Vitalitás SE 2:48:11
57 BOGNÁR Gábor 2:52:01
58 MÉSZÁROS Péter 2:55:51
59 SCHREINER Szabolcs 2:55:54
60 HÁZY Attila 222 Sport Alapítvány 2:56:39
61 RÁKOSFALVI Csaba 2:58:19
62 PARÓCZI Csaba 3:06:17
63 HEGEDÜS Sándor 3:14:06
64 PÉTER Dorka 3:20:12
65 SZENDE Zoltán 3:27:32
66 TÁNGLI András 3:27:39
67 GAÁL Attila Jbike Team 3:31:14
68 ZENTAI Tamás 3:34:27
69 BÚS Péter 3:34:27
Közép Master 3 nő (2)
1 SZABÓ Melinda 3:16:49
2 PUSKÁS Mónika 3:38:35
Közép Master 3 férfi (33)
1 BODÓCS Mihály Meditech Sport Club 1:52:37
2 NAGY Tibor 1:53:33
3 FELDHOFFER András Fillari Team Budaörs 1:55:19
4 FREEMAN Karl 2:00:52
5 MEDVE Tamás Mecsek Maraton Team SE. 2:00:58
6 SZABÓ György Úttárs Sportegyesület 2:01:03
7 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 2:03:21
8 SCHMID Christoph 2:07:21
9 NAGY Attila 2:08:16
10 KARDOS Tibor Pécsi Junior KE 2:08:54
11 KREÁCSIK Miklós Alpinbike Team Endura Giant High5 2:13:17
12 KORSÓS Zoltán Életerő KSE 2:18:27
13 KONCZ Róbert 2:18:52
14 GELENCSÉR Ferenc Superior MTB Team 2:19:38
15 DÓZSA György Superior MTB Team 2:19:42
16 ZONKÓ Ferenc Merida Maraton Team-CST 2:19:45
17 SIMON Zsolt 2:25:31
18 KŐSZEGI Csaba Trek Team 2:26:15
19 PORPÁCZY József Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 2:26:16
20 GÓG Zoltán 2:26:21
21 BENEDEK Zoltán 2:29:03
22 GOMBOLAI László Vitalitás SE 2:30:41
23 BOKROS Ferenc 2:32:52
24 FARKAS György 2:32:57
25 PASS Ferenc 2:34:48
26 SMITHING Michael 2:37:50
27 MARLOK Róbert 2:40:27
28 SZÁRAZ Zoltán C.E.S. 2:42:42
29 KOZÁR László 2:45:05
30 NAGY László 2:48:47
31 DALOS István 2:50:13
32 ŐRI Árpád 3:32:19
33 FERENCZY Péter 4:20:14
Hosszú Felnőtt férfi (5)
1 BLAZSÓ Márton Mesterbike 575 Team 2:10:05
2 VARGA Viktor Tamási BringaSport Egyesületre 2:16:47
3 BODA Péter Kristóf Bringabanda SC 2:24:57
4 VINGL Balázs Trek Team 2:56:34
5 JÓZSA Dániel Merida Maraton Team-CST 3:07:32
Hosszú Master 1 férfi (12)
1 PÉTER Soltész 2:24:56
2 PETÁK Levente Ózdi KE 2:35:53
3 ZINGL Christian 2:36:13
4 KOSURNYIKOV Ádám Bringabanda SC 2:38:52
5 TAMÁS László 2:45:08
6 KOVÁCS Tamás Team Heavy Pedál – Szeged 2:51:39
7 ANDRÁS Beck 3:07:01
8 BÁLINT Gadányi 3:10:32
9 KOVÁCS Tamás Zomby NAGY SE 3:17:23
10 BODNÁR Márton 3:21:32
11 PÁNCZÉL József Serrenők 3:53:42
Hosszú Master 2 férfi (24)
1 SOUKUP Christoph 2:09:59
2 KIS József Merida Maraton Team-CST 2:24:55
3 MIKÓCZI Géza Sólyom Team 2:29:21
4 HASENFRATZ Péter PCCC 2:32:31
5 RÁCZ Szabolcs Salgótarjáni HKE 2:35:22
6 HORVÁTH József Mesterbike 575 Team 2:35:41
7 BANYA Zoltán PCCC 2:38:53
8 WAGNER Rene 2:38:57
9 LADÁNYI Miklós Merkapt Maraton Team SE 2:44:43
10 MIKÓ Zsolt Hegyimazsolák Szentendre SE 2:46:28
11 DEMJÉN Gábor Trek Team 2:50:05
12 JUHÁSZ Gergely 2:51:39
13 PELIKÁN Gábor 2:54:11
14 PINTÉR Attila ViniBike 2:56:35
15 TÖRÖK András Crosskovácsi SE 3:09:36
16 VIDA Kálmán 3:10:29
17 VARGA Balázs 3:11:18
18 DR. BUVÁR István 3:11:18
19 NÉMETH Róbert 3:17:21
20 SAJCZ László Péceli TE Cseuz Ördögei 3:21:33
21 KANCZLER Gábor 3:24:11
22 DR. SZABÓ Ákos 3:26:17
23 NAGY Attila 3:29:35
24 STADLER Róbert 4:27:04
'Fel a tetejéhez' gomb