Tour de Pelso

2020vas30augEgész napTour de PelsoBalaton Maraton, Tihany Túra, Panoráma TúraSiófok - Fő térSzakágOrszágútÁtütemezett

Időpont

2020. augusztus 30.

Helyszín

Siófok - Fő tér

8600 Siófok, Fő tér 2.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Név Egyesület Korcsoport Idő
 Balaton Maraton  férfi
1 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team Elite1 05:28:44
2 Püspöki Dániel Zengő Cycling Team Elite1 05:31:38
3 Balogh András Zengő Cycling Team Elite1 05:33:01
4 Vinnai Zsolt ViniBike kse Master 05:34:20
5 suhajda balázs Elite2 05:34:20
6 Szabo Attila RV All Heil Bamlach Master 05:34:20
7 Balogh Lajos Sólyom Team SE Senior1 05:34:20
8 Deréki Barna Szingo SE Master 05:34:20
9 Gayer Márton Elite1 05:34:20
10 David Bagdan Elite2 05:34:20
11 Szvatkó Péter ViniBike kse Elite2 05:34:21
12 TOMKA JÁNOS Dr. Bátorfi-Optimit Elite1 05:34:21
13 Gali Tibor Lotus Cycling Elite2 05:34:21
14 Margreiter Benedikt Pappas SC Master 05:34:21
15 Arany Gábor Balaton Team Master 05:34:21
16 KAUKER ATTILA NELSON BIKE Senior1 05:34:21
17 Gáspár Levente Kecskeméti Első Sor SE Master 05:34:21
18 zsille péter Master 05:34:22
19 Peter Stodulka Senior1 05:34:22
20 Kovács Zoltán Master 05:34:22
21 Nyemcsok Zoltán Csömör Master 05:34:23
22 Tamás János ViniBike KSE Master 05:34:23
23 Gergely Szabolcs Velocitta` Senior1 05:34:24
24 Andor Dávid Elite2 05:34:24
25 bagoly botond Senior1 05:34:24
26 Szabó Viktor Pécel Te-Cseuz Ördögei Elite2 05:34:26
27 Dr BALSAI TAMAS Senior1 05:34:27
28 Horváth Tamás Zengő Cycling Team Elite1 05:34:33
29 Bodzán Károly Zengő Cycling Team Elite1 05:34:33
30 Pintér Attila ViniBike kse Master 05:34:34
31 Fésüs Tamás Master 05:36:48
32 Angyalföldi Richárd Epronex Bss Oli Master 05:40:11
33 Bodor Csaba Master 05:40:18
34 Tóth L. Krisztián Master 05:40:19
35 Horváth Zsolt ViniBike kse Master 05:41:16
36 Kajdy Károly KONTENT-DKSI Master 05:44:10
37 Juhász Zsombor Sólyom Team Se U19 05:49:00
38 Aranyosi Péter ViniBike kse Master 05:49:42
39 Bíró Balázs Elite2 05:54:56
40 Pető Tibor Master 05:55:03
41 Gyorgyevics Lóránt Elite2 05:55:39
42 Kovács Lajos Team SunVelo SE. Master 05:55:40
43 Schnitzler Michael Elit2 05:55:44
44 Mihályi Márk Elite2 05:55:47
45 Virág Viktor Master 05:56:55
46 ifj. Lőrincz Ferenc K3 SE Senior1 05:56:56
47 Bánhidi Kornél Pappas SC Master 05:56:57
48 Kocsis Péter Master 05:56:58
49 makk marton Spuri SC Elite2 05:56:59
50 Révész István Senior1 05:57:00
51 Denk Michael Master 05:57:00
52 Gubár Attila Master 05:57:01
53 Bánlaki Zsolt Master 05:57:02
54 Ban Istvan Elite2 05:57:02
55 Gyorgyevics Benedek Master 05:57:03
56 Muhari Csaba Alba Országúti Kerékpárosok Senior1 05:57:04
57 Baross Gábor Pedálkirály Master 05:57:04
58 Regős Péter Senior1 05:57:10
59 Antal Dénes Master 06:01:56
60 Nemes István MRCC Senior1 06:01:57
61 Bánhidy Attila Magic Bike Master 06:04:47
62 Lábas Zoltán KomJoy Senior1 06:05:34
63 Ózsvári Olivér Egri Triatlon Klub Elite2 06:05:41
64 Dr. Sélley Csaba Master 06:05:42
65 Oláh Zoltán Alba Road Cycling Elite2 06:05:42
66 Farkas László Senior1 06:05:44
67 Papp László Fittbike SE Elite2 06:09:03
68 mesits sándor Senior1 06:09:06
69 Komáromi Zsolt Master 06:10:24
70 Kis Balázs Master 06:11:55
71 Horváth Viktor Master 06:12:01
72 Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST Master 06:13:13
73 Laszlo Krizsan SunVelo SE Master 06:13:50
74 Csáki Zoltán Senior1 06:13:51
75 Szabó Csaba Senior1 06:14:26
76 Szekér Tamás Senior1 06:17:03
77 Ács Tamás K3 SE Senior1 06:17:05
78 Szalay György Master 06:20:19
79 Katona Norbert Elite2 06:22:37
80 Lukács Gábor Elite2 06:22:38
81 Tamás Zsolt Master 06:22:49
82 Szarka Pál Senior1 06:22:49
83 Szívós Mátyás U19 06:22:49
84 Földes Antal SPURI SC. Master 06:23:18
85 Martos György Crazy Bikers Master 06:23:45
86 Pálfalvi László Pappas Sc Senior1 06:23:45
87 Katona József Senior1 06:25:06
88 Koczka Dániel Master 06:25:06
89 Fazekas László Senior2 06:25:21
90 Oláh Ferenc Master 06:25:29
91 Rottek Bertalan Elite2 06:25:36
92 Blum Zoltan Master 06:25:45
93 Farkas lajos Zsolt Elite2 06:26:35
94 Weiss Dániel Master 06:26:52
95 Szilvassy Denes Master 06:28:50
96 Kiss Levente pedálkirály Master 06:29:39
97 Kató Árpád Pappas Sc Senior1 06:31:26
98 Erki István Master 06:33:04
99 Balogh CSaba Spuri SC Master 06:34:17
100 Tóth Gábor Master 06:34:19
101 Károlyi János Senior1 06:34:20
102 Szász Előd Elite2 06:34:23
103 Gévai Gábor Senior1 06:35:43
104 Kugler Gábor Senior1 06:36:53
105 Fürtös dr András Bandita Varró Gabi Memorial Team Sopron Master 06:37:01
106 Rácz Ákos Sólyom Team Master 06:37:07
107 Török Balázs Elite2 06:37:08
108 Gerencsér Róbert Master 06:37:08
109 Gyorgy Kozári Master 06:37:23
110 Marcsik Tibor Master 06:38:46
111 Jáger Péter 575 TEAM Elite2 06:39:23
112 Horváth László Pannonia Bio Senior2 06:39:26
113 Farkas Róbert Dóri és Peti Team Master 06:39:33
114 gelencsér ferenc Superior mtb Senior1 06:41:06
115 Zsíros Ákos Master 06:41:22
116 Varga Ferenc Master 06:41:23
117 Csonka Lajos Sólyom Team Master 06:41:30
118 Vadkerti Csaba Master 06:41:30
119 Olgyay János Team Shipaak Elite2 06:41:32
120 Balogh Róbert Master 06:44:07
121 Szőcs Zsolt Senior1 06:44:17
122 Tóth Róbert RLC-Mörbisch Elite2 06:44:29
123 Hubai Miklós Senior1 06:45:29
124 Kiss István Balázs SmartFront Team Elite2 06:46:05
125 Dr. Gobert Arne Senior1 06:47:07
126 Takács Máté Elite2 06:47:07
127 Rácz Gábor Senior1 06:48:27
128 Rédei Richárd CSEFUSZ Senior1 06:50:54
129 Pál Attila Alba Országúti kerékpárosok Senior1 06:54:02
130 Szabó E. Zoltán Senior2 06:56:01
131 Slett Tamás Senior1 06:56:18
132 Vojcsik Viktor Master 06:57:18
133 Legoza Dániel Elite2 06:59:19
134 Majoros Gábor Elite2 06:59:19
135 Pleizer György Elite2 06:59:54
136 Csuti Gergely Master 07:02:06
137 Szilágyi András Senior1 07:02:57
138 Heszberger László Master 07:03:03
139 Seres Attila Master 07:03:36
140 Lévai Zsolt Senior1 07:05:38
141 Breier Gábor Master 07:06:14
142 Pala Sándor Senior1 07:06:46
143 Szívós János Senior1 07:07:14
144 Szabó Gábor Senior1 07:08:01
145 Györök Péter Master 07:08:22
146 Szekeres Péter Kecskeméti Első Sor Master 07:09:19
147 Barcza István Alba Road Cycling Senior1 07:10:41
148 Varga József Senior1 07:10:41
149 László György Master 07:13:55
150 Oláh Attila Elite2 07:16:20
151 Gebler Dániel Rozmár JSE Master 07:16:20
152 Szabó Csaba Senior1 07:17:19
153 Kruger Ockie Pannonia Bio Senior1 07:18:44
154 Ulrich Zoltán Master 07:19:27
155 Dr Nagy Gábor SioBikeTeam Senior1 07:22:51
156 Hankó Zoltán Körös-toroki Oxigénfalók Master 07:23:14
157 Latorcai Gergely Master 07:23:20
158 Gyenge László 575 Team Master 07:23:20
159 Papp Miklós Senior2 07:24:00
160 Bóna László Master 07:24:24
161 Michael Smithing Senior1 07:24:43
162 Rédling Béla Bakony Bike KE Elite1 07:25:16
163 Murphy Fergus Pannonia Bio Senior1 07:27:47
164 Tóth Attila Piramis Sportegyesület Senior1 07:28:04
165 Vásárhelyi László Senior1 07:29:01
166 Huszti József Senior1 07:29:24
167 Hurda László Zsolt Elite2 07:29:49
168 Gótzy Márton Elite2 07:32:52
169 Ispán Dániel Elite2 07:33:30
170 Fillér László Master 07:35:45
171 Kudla László Senior2 07:36:25
172 Mucsi Gábor Elite2 07:36:33
173 Szabó Gábor Master 07:36:55
174 Szabó Gábor Senior1 07:37:41
175 Patakfalvi Zsolt Master 07:38:15
176 Bokor Béla Master 07:38:33
177 Diószegi Zoltán Senior1 07:38:49
178 Krátky Imre Senior1 07:39:07
179 Dudás Zoltán Csaba Senior2 07:40:20
180 Csernák János SCOTT- PÉTERI Senior2 07:44:43
181 Szűcs Ferenc Elite2 07:45:11
182 Orosz Tamás Senior1 07:45:37
183 Forgó Szilárd Master 07:45:54
184 Vass László Senior2 07:49:04
185 Görbe Ferenc Senior1 07:49:52
186 Mészáros János SpinBike Team Mohács Senior1 07:52:41
187 Fülep Gábor Grape Solutions Elite2 07:53:28
188 Kiss Csaba GAZMAG Elite2 07:53:29
189 Török Zoltán Elite2 07:56:26
190 Kohl József egyéni Senior1 07:59:26
191 Pélyi Péter Senior2 08:02:06
192 Wiedemann Norbert Elite2 08:04:37
193 Szilveszter Zoltán Master 08:04:49
194 Lőre Gyula Senior1 08:05:36
195 Vágó Csaba Elite2 08:06:28
196 Juhász Szabolcs Master 08:09:23
197 Végh Nándor Master 08:09:24
198 Tóth-Simon Márió Elite2 08:09:24
199 Sabata Daniel Pannonia Bio Senior1 08:10:40
200 Harsányi Zsolt Master 08:10:43
201 Friss Marcell Elite2 08:10:43
202 Harsányi Attila Senior1 08:12:50
203 Janicsek Dezső Nagy-Hideghegyi VadKanok Síklub Senior2 08:14:32
204 Mérész Dávid Grape Solutions Zrt. Elite2 08:14:32
205 dr. Nagy István Senior1 08:15:34
206 Vasteleki János Elite1 08:18:20
207 Hagymásy Norbert Master 08:23:21
208 Kiss László Senior2 08:24:00
209 Dudás Szabolcs Elite2 08:26:12
210 Andor Ákos Elite2 08:26:39
211 Vass János Pénzügyőr S.E Senior1 08:28:49
212 Pap István Master 08:30:48
213 Láris Tamás Master 08:30:49
214 Inhof Gyula Elite2 08:30:50
215 Visagie Lian Pannonia Bio Elite2 08:34:37
216 Adorján András Szentbiciklisták Master 08:40:29
217 Szekeres Márton Senior3 08:41:13
218 Madács Imre Senior1 08:42:24
219 dr. Sarlós Gyula Senior2 08:50:42
220 Martos András Crazy Bikers Elite2 08:59:01
221 Szabó Sándor Senior2 09:04:25
222 Tóth Attila Smart Engineering&Consulting Bt. Master 09:06:17
223 Dancsa Bálint Senior1 09:13:48
224 Pongó Tamás Senior1 09:13:48
225 Szekeres Márton Zsolt Elite2 09:18:38
226 Kocsis Attila masszőr Senior1 09:37:27
227 Háder József Zsolt Master 09:37:35
228 Háder Márk István Elite1 09:37:35
229 Fröhlich Henrik Anonym SE Senior3 09:54:33
230 Újfalusi György Master Teljesítette
231 Benkő Béla Senior1 Teljesítette
232 Zuckermann Péter Elite2 Teljesítette
233 Rácz Tamás Ráczné Master Teljesítette
234 Demeter Gábor Senior1 Teljesítette
235 Gombár Zoltán Senior1 Teljesítette
236 Egedy Barna Senior1 Teljesítette
237 Városi Balázs Elite2 Teljesítette
238 Koczák János Senior1 Teljesítette
239 Fehér Attila Senior1 Teljesítette
240 Kelemen Pál Senior1 Teljesítette
241 Kanta Zsolt Pedalkiraly Master Teljesítette
242 Lajos Sándor Senior1 Teljesítette
243 Németh László Elite2 Teljesítette
244 Fehér Zoltán Master Teljesítette
245 Zsirai László Master Teljesítette
246 Ihász Zoltán Pannoniabio Master Teljesítette
247 Székely Mihály Senior1 Teljesítette
248 Wrana Gergő U19 Teljesítette
249 Szabó Balázs Master Teljesítette
250 Hegyi László Bringa Barátok Master Teljesítette
251 Hegyi Zsolt Óbudai Sasok Master Teljesítette
252 Gémes Tibor BDFGV Master Teljesítette
253 Klötzl Ferenc Master Teljesítette
254 Hajdú Péter smartfront team Elite2 Teljesítette
255 Kaiser Richárd Master Teljesítette
256 Barna Olivér G. Elite1 Teljesítette
257 Bandura Gábor Elite2 Teljesítette
258 Babos Tibor Szrpentin KE Egyesület Senior1 Teljesítette
259 Venásch Zsolt Master Teljesítette
260 Dr. György Zsolt Mátra Biker sc Senior1 Teljesítette
261 Juhász Attila Elit2 Teljesítette
262 Puksa Tibor Senior1 Teljesítette
263 Posár Ede Senior1 Teljesítette
264 Dobó László Dobó László Master Teljesítette
265 Szenvedi Márton Elite1 Teljesítette
266 Csatlós János Sons of Bodzasi Master Teljesítette
267 Dürgő József Senior2 Teljesítette
268 Marosi Gábor Tutto Bici Bottecchia SE Elite2 Teljesítette
269 Gulyás Csaba Master Teljesítette
270 Nagy Csaba Master Teljesítette
271 Soós Gábor Master Teljesítette
272 Varga Balazs Elite2 Teljesítette
273 Kondor Dávid U19 Teljesítette
274 Koós Péter Elite2 Teljesítette
275 Hegedűs Ákos Master Teljesítette
276 Schneller Domonkos Master Teljesítette
277 Holéczy Tibor Senior1 Teljesítette
278 Komáromi Károly Master Teljesítette
279 Székács Péter Master Teljesítette
280 White Hamish Senior1 Teljesítette
281 Galambos Tibor Senior1 Teljesítette
282 Tibor Harcsa Senior2 Teljesítette
283 Bokor Bálint Elite1 Teljesítette
284 Sinkó Tamás Elite2 Teljesítette
285 Bazula György Senior1 Teljesítette
286 Juhász Imre Juhász TEAM Senior2 Teljesítette
Tuska Štefan Galanta Bike Team RCY Senior1 DNF
Dvorán Péter Master DNF
Krivényi Zoltán Senior1 DNF
Dr. Boros Csaba Senior1 DNF
Kispataki Viktor Elite2 DNF
Kiss Tibor Galanta Bike Team RCY Senior1 DNF
Varga Tamás Senior1 DNF
Kirchner Péter Elite2 DNF
Szabó Pál Senior1 DNF
Bakos Ákos Senior2 DNF
Bertók Balázs Elite2 DNF
Tamás Tenner Senior1 DNF
kiss Ferenc egyéni Senior1 DNF
Dobi Dániel Elite2 DNF
Csóka József Galanta Bike Team RCY Master DNF
Pogonyi Tibor Bringa Barátok Master DNF
Virag Laszlo Master DNF
Magyar Bálint Bartos Team Master DNF
Kreft-Horváth Márk Együtt Szárszóért Elite1 DNF
Mészáros Gábor Együtt Szárszóért Elite1 DNF
Gyarmati Gábor Master DNF
Verebes Tibor Master DNF
Nagy Hunor Elite2 DNF
Balogh Gábor Falka Elite2 DNF
Szőnyi Tamás Szonyiteam Elite2 DNF
Szőnyi Péter Szonyiteam Senior2 DNF
Bőr Tamás Senior1 DNF
Tódika Péter Master DNF
Petz Tamás Master DNF
Wolf Peter Galanta Bike Team RCY Elite2 DNF
Rétvári Márton Elite2 DNF
Keresztes Károly Senior1 DNF
Vidra András Master DNF
Bosnyák Gábor Pappas SC Elite2 DNF
Gayer Mihály Elite1 DNF
Claassen Stefan Pannonia Bio Elite2 DNF
Pokrivcak Pavol Moments Team Master DNF
Király Zsolt VIP2020 Senior1 DNF
Kiss Zoltan Senior1 DNF
Parittya Gyula Senior1 DNF
Csuka Zoltán Kecskeméti Első Sor Master DNF
Petz Hunor U17 DNF
Schneller Domonkos Master DNF
Éger Zoltán Fit-boys Pécs Master DNF
Katovics Andras Master DNF
Csoknyai Attila Senior1 DNF
dr Kovács t Lóránt Bátorfi Agria Elite2 DNF
Bohác Lubos Senior1 DNF
Cseresnyés Péter Ford Máté Senior2 DNS
Máté Márton Senior2 DNS
Máté Gergely Autó Máté Elite2 DNS
 Balaton Maraton  nő
1 Rozsa Dora WMaster 06:29:40
2 Vásárhelyi Éva WSenior 07:22:48
3 Sirok Szilvia WMaster 07:52:42
4 Obermayer Rita WElite 08:03:59
5 Vágó-Lévai Katalin WElite 08:06:11
6 Tóth Emese WElite 08:06:30
7 Dr Pácz Alexandra Nóra WMaster 08:19:07
8 Bárkányi Anita WElite 08:26:38
9 Toth Tünde WSenior 08:29:22
10 Dr. Fröhlich Georgina Megathlon SE WMaster 09:53:20
11 Benkőné Földi Marianna WMaster Teljesítette
12 Benkő Fruzsina WElite Teljesítette
13 Ráczné S. Ágnes Ráczné WMaster Teljesítette
14 Hodvogner Katalin WElite Teljesítette
15 Kiss Ágnes Bringa Barátok WSenior Teljesítette
16 Kővári Luca Spuri SC WElite Teljesítette
Breierné Huber Melinda WMaster DNF
GYÖREK JUDIT WMaster DNF
Seres Judit Bringa Barátok WElite DNF
Balaton Maraton Szabadon
Kiszely Lőrinc U19 Teljesítette
Kiszely András Senior1 Teljesítette
Berki László Senior1 Teljesítette
Forintos András Senior1 Teljesítette
Vikor László Elite2 Teljesítette
Boda Ákos Master Teljesítette
Kovács Tibor Master Teljesítette
Nagy Balázs Elite2 Teljesítette
Nagy-Korim Boglárka WElite Teljesítette
Téglás János Senior2 Teljesítette
Petneházi Ferenc Tamás Senior1 Teljesítette
Dr.Koós István Senior2 Teljesítette
Szalai Balázs Honvéd Szondi György Master Teljesítette
Jáger András Elite2 Teljesítette
Büki Csaba Elite2 Teljesítette
Kereszturi Bálint U19 Teljesítette
Kereszturi Zoltán Master Teljesítette
Soos Andras Master Teljesítette
Bara István Senior1 Teljesítette
Bara Éva WSenior Teljesítette
Dr. Mayr Ildikó WMaster Teljesítette
Mező Imre Chemtrail Brothers Master DNF
Tátraaljai Hunor Tátraaljaiék U19 DNF
Tátraaljainé Bányai Nikolett Tátraaljaiék WMaster DNF
Tátraaljai Zsolt Tátraaljaiék Master DNF
Pálfi Béla Master DNF
Grauer Botond Master DNF
Keszthelyi Attila Senior2 DNF
Fodor Csaba Senior1 DNF
Helyezés Név Egyesület Idő
 BM Mini Maraton  férfi
1 Boros Norbert Pappas SC 04:28:12
2 Bene Gábor 04:32:04
3 Székely Miklós 04:32:40
4 Dinya Illés Fittbike Sportegyesület 04:33:06
5 Halasi Tamás Dynamic TC 04:49:08
6 Feil István 05:01:15
7 Ruskó Vince 05:03:25
8 Ruskó András 05:03:28
9 Székely Zoltán Moments Team 05:05:15
10 Katona Zoltan 05:20:31
11 Somodi Tamás 07:09:15
12 Tóth Róbert Teljesítette
13 Nagy Tamás Teljesítette
14 Pandi Zoltán Teljesítette
Szőts István DNF
Tarján Bendegúz DNF
Tarján Bence DNF
Pálos György DNF
BM  Mini Maraton  nő
1 Dinya Dorka Fittbike Sportegyesület 04:33:07
2 Molnár Tímea 04:51:41
3 Ady Gábor Pappas SC 05:20:30
4 Sebők Györgyi 06:00:40
5 Gyenese Katalin Moments Team 07:09:15
6 Varga Sándorné Saci 07:15:06
7 Láng Mónika Teljesítette
Sövegjártó Petra DNF
Vágfalvi Edit Sons of Bodzasi DNF
BM Mini Szabadon
Kispál Csongor Béni Teljesítette
Molnár Mihály Teljesítette
Conti Viktória Teljesítette
Szilágyi Lajos Teljesítette
Patyi János Teljesítette
Kresz Péter
Helyezés Név Idő
 Tihany Túra  férfi
1 Bakondi Károly 03:03:28
2 Barényi Sándor 03:10:57
3 Varga Kálmán 03:20:58
4 Heilmann Angéla 03:20:59
5 Pais József 03:22:32
6 Müller Martin 03:37:27
7 Kakucsi Tibor 03:37:35
8 Hamvas Péter 03:37:47
9 Sallai-Balogh Attila 03:55:11
10 Golács Zoltán 04:02:56
11 Svarda Csaba 04:06:05
12 Levente Kiss 04:14:52
13 Hadnagy Róbert 04:25:48
14 Kosik Ivan 04:25:57
15 Koós Pál 04:33:01
16 Toldi Csaba 04:33:12
17 Vörös Marián 04:33:13
18 Simon Zsolt 04:39:17
19 Pankotai László 04:39:28
20 Szőke Barnabás 06:20:18
21 Molnár János 06:20:22
22 Samwel Robert 06:24:44
23 Horsky Albert 06:24:46
24 Sukdolak Roman 06:24:46
25 Kaman Martin 06:24:47
26 Blasko Rudolf 06:26:55
27 Spellenberg Gábor Teljesítette
28 Szabó József Teljesítette
29 Belany Andrej Teljesítette
30 Kondor Ferenc Teljesítette
Gálik Gábor DNF
Pataki Gábor DNF
Rajnai Tamás DNF
Dajka Zsolt DNF
dr Pálfi István DNF
Zaviacic Ales DNF
Cavojsky Rastislav DNF
Argay Gyula DNF
Bakos Ákos DNF
Melicharova Monika DNF
Szegedi Krisztián DNF
 Tihany Túra  nő
1 Brindzik Orsolya 04:14:52
2 Fejér Orsolya 04:39:28
3 Zavaczky Mónika 04:39:30
4 Pitz Gabriella 05:02:43
5 Vass Katalin 05:02:44
6 Mátravölgyi Viktória 05:02:56
7 Oláh Erika 05:02:56
8 Törökné Argay Márta 06:07:19
9 Csányi Anikó 06:37:20
10 Király Viktória 06:37:22
11 Jakabné Kertész Mariann 06:37:24
12 Tamásné Kiss Ágnes Teljesítette
13 Szianiszló Zita Teljesítette
14 Szaniszlóné Póka Júlia Teljesítette
15 Kondor Anna Teljesítette
Stibor Kinga DNF

Szervező

SMKSZ

info@tourdepelso.hu 8600 Siófok, Koch R. u. 27/B

További információk

'Fel a tetejéhez' gomb