2021. június

202106júnEgész napÁtütemezettB-MTB SeriesHangony XCO - 1. futamHangony - SportpályaSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Akkreditált

Időpont

2021. június 6.

Helyszín

Hangony - Sportpálya

3626 Hangony, Szőnyi Márton út

Szervező

Ózdi Kerékpáros Egyesületokekerekpar@gmail.com

Nevezés, eredmények

Pos Bib Last Name First Name Team City Time Gap
U7 fiú
1 165 Sipos NESZTOR DANTE Cube-Csömör Csömör 3:22
2 168 Mády ZALÁN Miskolc 3:34 0’13”
3 164 Sipos DÁRIUSZ DELI Cube-Csömör Csömör 3:40 0’18”
4 167 Káldi ZALÁN ZKSE Budapest 3:47 0’25”
5 166 Jakab MARCELL DKSI Debrecen 4:50 1’29”
U7 lány
1 170 Jóny MILLIE Újbuda MTB Superior Racing Team Budapest 3:30
2 169 Mády ELENA Miskolc 10:17 6’46”
U9 fiú
1 154 András PÉTER PATRIK Superior Racing Team Budapest 3:12
2 159 Jóny MAXIMILIAN Újbuda MTB Superior Racing Team Budapest 3:29 0’16”
3 157 Jakab BENETT DKSI Debrecen 4:23 1’10”
4 152 Feledy ZOLTÁN Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:31 1’19”
5 155 András KORNÉL KRISZTIÁN Superior Racing Team Budapest 4:45 1’32”
6 156 Ködmön ISTVÁN Bükkszenterzsébet 3:40 -1 lap
DNS 158 Lazarev ALEKSANDR Budapest
U9 lány
1 162 Hegedűs HELGA Limitless Team – XCO Nagykanizsa Budapest 4:48
2 161 Bauer VIOLET EMERY Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 4:54 0’05”
3 163 Kovács BARBARA Alsózsolca 5:36 0’48”
U11 fiú
1 133 Stolczenberger ZALÁN Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:24
2 138 Gyetkó PÉTER DKSI Debrecen 17:01 2’38”
3 139 György MÁRTON JÁNOS DKSI Debrecen 17:08 2’45”
4 142 Sipos BORISZ A Cube-Csömör Csömör 17:09 2’45”
5 134 Sziklai BOLDIZSÁR Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 20:19 5’56”
6 141 Burgermeister BENCE Cube-Csömör Csömör 21:27 7’03”
7 132 Császár BENDEGÚZ Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:28 -1 lap
8 136 Zachár GÁSPÁR BENEDEK Kis-Galya KSE Miskolc 14:57 -1 lap
9 135 Nagy-Valent MARCELL Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:06 -1 lap
U11 lány
1 151 Rákosi MAYA EMMA DKSI Debrecen 10:55
2 146 Trám NOÉMI Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 12:36 1’41”
3 150 Juhàsz ZOÉ ANNA Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 17:13 6’17”
4 148 Kiss-Kulcsár MARIETTA Tiszaújváros 18:07 7’11”
5 149 Budai NÓRA Kazincbarcika 19:38 8’42”
U13 lány
1 130 Hegedűs HELÉNA Limitless Team – XCO Nagykanizsa Budapest 20:18
2 131 Bálványos RITA Bike Zone Gödöllő Gödöllő 22:20 2’02”
3 126 Lasánszki SÁRA Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 25:40 5’22”
4 125 Szepesi CSENGE Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 27:39 7’21”
5 127 Zachár JANKA SÁR Kis-Galya KSE Miskolc 21:23 -1 lap
6 128 Kiss-Kulcsár ZSUZSANNA Tiszaújváros 21:46 -1 lap
7 129 Molnár FANNI HOTE SE Miskolc 23:05 -1 lap
U13 fiú
1 113 Kovács BÉLA DKSI Debrecen 23:52
2 104 Feledy BENCE Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 24:24 0’32”
3 110 Leányvári BENJÁMIN DVTK Cycling Team Miskolc 25:30 1’37”
4 120 Burgermeister OLIVÉR Cube-Csömör Csömör 25:40 1’48”
5 124 Vona MÁRTON GÁBOR Cube-Csömör Csömör 25:43 1’50”
6 119 Móri MÁRTON Superior MTB Team Biatorbágy 26:18 2’26”
7 105 Lónyai BALÁZS Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 27:12 3’20”
8 114 Mindszenti ÁRON DVTK Cycling Team Miskolc 27:17 3’24”
9 111 Fehér ÁBEL Team3K Kazincbarcika 28:17 4’24”
10 112 Kanyó SZILAS ÚJBUDA Superior MTB SE Bükkszék 28:17 4’25”
11 121 Jánosi ÁKOS Cube-Csömör Csömör 28:55 5’02”
12 122 Simon MÁRK Cube-Csömör Csömör 29:27 5’35”
13 116 Móré BOTOND Bike-Zone Gödöllő Hévízgyörk 29:31 5’39”
14 117 Simon ANDRÁS DVTK Cycling Team Miskolc 29:42 5’49”
15 107 Csorba MILÁN Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 31:03 7’10”
16 115 Kozma ATTILA DKSI Debrecen 31:09 7’17”
17 106 Geller GERGŐ Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 31:48 7’55”
18 108 Galuska MÁRK Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 26:34 -1 lap
19 118 Erdei ÁDÁM Limitless XCO Team Nagykanizsa Isaszeg 28:21 -1 lap
DNF 123 Szalay BOLDIZSÁR Cube-Csömör Csömör
U15 fiú
1 59 Magyar BOTOND Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 31:19
2 61 Leányvári ÁRON DVTK Cycling Team Miskolc 33:08 1’48”
3 69 Gyetkó DÁNIEL DKSI Debrecen 33:09 1’49”
4 58 Volyka ÁDÁM Telki Bike Team Telki 33:28 2’09”
5 73 Simon VIKTOR Kőbányai Torna Club SE Budapest 35:50 4’30”
6 63 Rózsa DÁNIEL DVTK Cycling Team Miskolc 38:03 6’43”
7 66 Podgornik MILÁN DKSI Debrecen 38:41 7’21”
8 67 Fodor KENDE DKSI Debrecen 39:55 8’36”
9 65 Lovas ZOLTÁN DKSI Debrecen 32:29 -1 lap
10 71 Vizi GÁSPÁR DKSI Debrecen 34:05 -1 lap
11 72 Ifj. Kovács ZOLTÁN DKSI Debrecen 35:22 -1 lap
12 64 Madai DOMOKOS DVTK Cycling Team Miskolc 42:32 -2 laps
U15 lány
1 95 Kiss NIKOLETTA BETTINA Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 25:35
2 93 Tóth EMESE Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 28:46 3’11”
DNF 94 Galuska ZSÓFIA Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt
U17 fiú
1 54 Feldhoffer BÁLINT Cube-Csömör Csömör 33:27
2 57 Kiss VINCE DÁNIEL Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 36:34 3’08”
3 47 Magyar BENDEGÚZ Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 36:55 3’28”
4 53 Mack BOLDIZS Kőbánya Cycling Team Budapest 40:28 7’01”
5 49 Maszlag MIKLÓS Budapest 38:03 -1 lap
6 52 Korpa ISTVÁN DVTK Cycling Team Miskolc 39:21 -1 lap
7 48 Király ZÉTÉNY Radostyán 40:39 -1 lap
8 51 Bancsi BOGÁT Őrbottyán 34:07 -2 laps
9 50 Juhász ZOLTÁN Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 38:55 -2 laps
Master3 férfi
1 79 Boros GYULA HOTE SE Miskolc 33:47
2 80 Kirilla LÁSZLÓ Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 35:10 1’22”
3 83 Németh ZOLTÁN Cube-Csömör Csömör 37:28 3’40”
4 76 Gál ISTVÁN JÓZSEF Kerékpársport 2000 SE Miskolc 31:16 -1 lap
5 75 Pusztai ÁRPÁD ZEKE Debrecen 31:18 -1 lap
6 85 Cservák GÁBOR Team3K Encs 35:35 -1 lap
7 82 Polonkai LÁSZLÓ HOTE SE Miskolc 36:17 -1 lap
8 81 Jobbágy ANDRÁS Team3K Kazincbarcika 41:24 -1 lap
DNF 77 Buza LÁSZLÓ HOTE SE Bükkszentkereszt
DNF 78 Takács GÁBOR Salgótarjáni HKE Szécsény
Felnőtt női
1 91 Kiss EMMA LOTTI Bike Zone Gödöllő Gödöllő 32:34
2 87 Tóth RÉKA Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 34:02 1’28”
3 86 Oravecz LORA PCCC Salgótarján 35:00 2’27”
4 90 Bungyis PANNA Cube-Csömör Csömör 38:25 5’51”
5 88 Ködmön DOROTTYA Bükkszenterzsébet 35:40 -1 lap
6 89 Gál ERIKA HOTE SE Miskolc 37:04 -1 lap
Felnőtt férfi
1 5 Takács-Valent MÁRK Cube-Csömör Bükkszentkereszt 53:08.81
2 4 Mindszenti ÁKOS DVTK Cycling Team Miskolc 56:06.29 2’57.48″
3 10 Csákai BENCE PCCC Telki 57:33.36 4’24.55″
4 8 Sándor ZALÁN Limitless XCO Team Nagykanizsa Budapest 1:00:44.56 7’35.76″
5 6 Terecskei VINCE PCCC Pilisvörösvár 1:01:28.28 8’19.47″
6 11 Szőke BALÁZS Limitless XCO Team Nagykanizsa Gödöllő 53:51.84 -1 lap
7 3 Lónyai LEVENTE Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 54:10.55 -1 lap
8 7 Máhr PÉTER Bike Zone Gödöllő Mogyoród 55:41.18 -1 lap
DNF 2 Kortis ZALÁN Salgótarjáni Hegyikerékpáros Egyesület Ivád
DNF 9 Izsó NORBERT AKSE Szikszó
Master1 férfi
1 18 Salga ÁKOS Trek SE Budapest 59:45.27
2 1 Frölich TAMÁS Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 1:01:52.47 2’07.20″
3 14 Szántai Vecsera BÁLINT Merkapt Maraton Team SE Budapest 54:28.17 -1 lap
4 12 Hacsi ÁKOS Team3K Miskolc 55:09.49 -1 lap
5 17 Porcsin LEVENTE DKSI Debrecen 55:41.66 -1 lap
6 15 Ostorházi IMRE Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 58:26.93 -1 lap
7 19 Berecz PÉTER Bélapátfalva 59:41.17 -1 lap
8 21 Sausner DANIEL Miskolc 1:01:32.13 -1 lap
9 13 Bartha GÁBOR HOTE SE Szirmabesenyő 1:02:12.21 -2 laps
DNF 16 Hugyecz ATTILA Kazincbarcika
Master2 férfi
1 43 ATTILA Ibrányi 222 Sport Egyesület Balassagyarmat 50:50.44
2 34 JÓZSEF Kis Merida Maraton Team Cst Nyíregyháza 52:48.28 1’57.84″
3 27 ISTVÁN Kovács Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 53:05.27 2’14.83″
4 42 GÁBOR Kiss Bike Zone Gödöllő Gödöllő 54:11.39 3’20.95″
5 31 PÉTER Gubancsik Greenzone-ZKSE Miskolc 56:26.79 5’36.36″
6 37 TAMÁS Káldi ZKSE Budapest 59:14.71 8’24.28″
7 28 ÁKOS Kiszely Miskolc 59:26.61 8’36.18″
8 24 GERGŐ Szaszkó Eger 1:00:06.93 9’16.49″
9 25 GYÖRGY Molnár HOTE SE Miskolc 50:05.53 -1 lap
10 29 MÁTÉ Horváth Miskolc Miskolc 50:13.73 -1 lap
11 39 GÁBOR Solymosi Eger 50:44.98 -1 lap
12 35 ATTILA Kelemen KKB Kisvárda 51:52.00 -1 lap
13 26 ZSOLT Pap Mezőkövesd 52:44.65 -1 lap
14 45 KOSTYANTYN Andreyev Budapest 53:17.96 -1 lap
15 38 LÁSZLÓ Kozma DKSI Debrecen 54:27.73 -1 lap
16 36 GÁBOR Kanyó ÚJBUDA Superior MTB SE Bükkszék 54:41.40 -1 lap
17 41 PÉTER Cserpák HOTE SE Miskolc 53:24.89 -2 laps
18 32 LÁSZLÓ Kiss Miskolc 52:08.52 -4 laps
DNF 40 KÁROLY Magyar Bükkszentkereszt
Hobbi női
1 103 Juhász MÓNIKA Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 19:09
DNF 102 Danyi SZILVIA Bükkszék
Hobbi férfi
1 175 Molnár PÉTER Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 19:57
2 99 Móré ÁDÁM Bike-Zone Gödöllő Hévízgyörk 23:28 3’31”
3 96 Feledy PÉTER Háromkő Egyesület Bükkszentkereszt 24:09 4’11”
4 97 Stolczenberger ROLAND Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 24:15 4’18”
'Fel a tetejéhez' gomb