2023szo10júnEgész napvas11Alpok-Adria Kupa Sopron - Magyar KupaSopron - BMX PályaSzakágBMX RacingKategóriaMKSZ Magyar Kupa

Helyszín

Sopron - BMX Pálya

9400 Sopron, IV. László király u. 65.

Navigáció

Rajtlisták, eredmények

BMX Racing Alpe Adria Rd7 & Magyar Kupa 1.f. (Sopron, HUN)
Mini Open 3-6 Sopron, BMX pálya
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank PT
1. 303 GOMBOS Milos HUN Mini3-6 1 3 (3.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 3 (3.) 8
Gencsapáti KSE BMX 0:59.017 0:57.426 0:57.926 0:57.938
2. 185 KAMENSKÝ Maximilián SVK Mini3-6 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 4 (4.) A 1 (1.) 9
BMX Klub Rača 0:58.464 0:59.002 1:00.424 0:56.795
3. 186 SCHWARZ Patrik SVK Mini3-6 1 1 (1.) 1 4 (4.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 9
BMX Klub Rača 0:57.614 0:59.440 0:58.097 0:57.918
4. 1 FRANK Brina SLO Mini3-6 1 4 (4.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 4 (4.) 14
BSX Racing Team Maribor 0:59.451 0:59.426 0:58.471 0:58.380
5. 737 POLÁK Gregor SVK Mini3-6 1 6 (6.) 1 5 (5.) 1 5 (5.) A 5 (5.) 21
BMX Klub Rača 1:16.215 1:15.357 1:14.885 1:12.574
6. 54 EGGER Moritz AUT Mini3-6 1 5 (5.) 1 6 (6.) 1 6 (6.) A 6 (6.) 23
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 1:14.767 1:16.682 1:23.961 1:19.416
Amateur 7-9
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank PT
1. 29 KRETTI Kornél HUN Am7-9 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
BMX Sopron SE 0:51.761 0:51.463 0:52.556 0:52.832
2. 218 SURJÁN László HUN Am7-9 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 8
DÖKE 0:55.386 0:55.852 0:55.171 0:54.464
3. 27 ILOSFAI Erik HUN Am7-9 1 3 (3.) 1 3 (3.) 1 4 (4.) A 3 (3.) 13
BMX Sopron SE 0:55.965 0:56.947 1:12.420 0:55.721
4. 268 TRINH Duy Ármin HUN Am7-9 1 4 (4.) 1 4 (4.) 1 3 (3.) A 4 (4.) 15
BMX Sopron SE 1:02.252 1:00.794 1:00.601 1:02.691
Am10+
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 4 HORNUNG Fabian AUT Am10+ 1 1 (1.) 1 1 (1.) 2 1 (1.) 3 A 1.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:42.218 0:43.197 0:44.764 (1.) 0:42.493
2. 26 HEINRIH Ana SLO Am10+ 1 4 (7.) 2 1 (2.) 2 2 (3.) 7 A 2.
BSX Racing Team Maribor 0:49.196 0:47.137 0:47.427 (3.) 0:47.444
3. 44 TIN Adam SLO Am10+ 1 2 (3.) 1 2 (4.) 1 1 (2.) 5 A 3.
BSX Racing Team Maribor 0:46.845 0:48.740 0:48.674 (2.) 0:47.532
4. 445 ZELENYÁNSZKY Áron HUN Am10+ 1 3 (5.) 2 2 (3.) 2 3 (5.) 8 A 4.
BMX Sopron SE 0:47.673 0:47.583 0:47.907 (4.) 0:47.816
5. 99 HAUSER Noah AUT Am10+ 2 1 (2.) 1 3 (5.) 2 4 (7.) 8 A 5.
RSC Veitsch 0:50.388 0:51.125 0:52.046 (5.) 0:50.659
6. 335 GYENES Mikó Bence HUN Am10+ 2 2 (4.) 1 5 (9.) 1 3 (6.) 10 A 6.
Gencsapáti KSE BMX 0:51.544 0:53.603 0:52.312 (6.) 0:52.013
7. 38 HIRZER Jeremy AUT Am10+ 2 3 (6.) 2 3 (6.) 1 4 (8.) 10 A 7.
Sportunion BMX Baierdorf 0:53.856 0:55.631 0:55.734 (7.) 0:53.796
8. 58 EGGER Sebastian AUT Am10+ 1 5 (9.) 1 4 (7.) 1 2 (4.) 11 B 8.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:50.387 0:52.083 0:51.015 (8.) 0:53.003
9. 33 HABERL Valentina AUT Am10+ 2 4 (8.) 2 4 (8.) 1 5 (9.) 13 B 9.
Sportunion BMX Baierdorf 0:57.637 0:58.885 1:00.428 (9.) 0:55.714
Cruiser 30+
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 49 MÉSZÁROS Krisztián HUN CR30+ 2 1 (1.) 1 1 (1.) 2 1 (1.) 3 A 1.
BMX Sopron SE 0:39.344 0:37.801 0:38.253 (1.) 0:37.152
2. 13 BALOGH Péter HUN CR30+ 1 1 (2.) 1 2 (3.) 1 1 (2.) 4 A 2.
Gencsapáti KSE BMX 0:40.119 0:39.347 0:41.075 (2.) 0:38.324
3. 507 SZŰCS Péter HUN CR30+ 2 2 (3.) 1 3 (5.) 2 2 (3.) 7 A 3.
Hódmezővásárhely AKE BMX 0:41.009 0:41.624 0:40.937 (3.) 0:41.095
4. 77 KOCMUT Kristjan SLO CR30+ 1 4 (7.) 2 1 (2.) 2 3 (5.) 8 A 4.
BSX Racing Team Maribor 0:42.835 0:40.917 0:41.568 (5.) 0:41.546
5. 4 DERLER Christoph AUT CR30+ 1 3 (5.) 2 3 (6.) 1 2 (4.) 8 A 5.
Sportunion BMX Baierdorf 0:41.927 0:41.918 0:41.104 (4.) 0:41.865
6. 14 SCHIEFER Johann AUT CR30+ 2 3 (6.) 2 2 (4.) 1 4 (7.) 9 A 6.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:42.175 0:41.831 0:42.466 (7.) 0:42.850
7. 75 PALČNIK Gregor SLO CR30+ 1 2 (4.) 2 4 (7.) 1 3 (6.) 9 A 7.
BSX Racing Team Maribor 0:41.587 0:43.702 0:42.107 (6.) 0:44.895
8. 5 KORNBERGER Johann AUT CR30+ 2 4 (8.) 2 5 (9.) 2 4 (8.) 13 A 8.
Sportunion BMX Baierdorf 0:44.565 0:45.023 0:44.685 (8.) 0:46.331
9. 571 BUJDOSÓ Kornél HUN CR30+ 2 5 (9.) 1 5 (10.) 1 5 (9.) 15 B 9.
Superior Racing Team 0:47.067 1:49.228 0:48.205 (10.) 0:46.618
10. 17 KISS Szilárd HUN CR30+ 1 5 (10.) 1 4 (8.) 2 5 (10.) 14 B 10.
Rendeki BMX-Cross SE 0:47.956 0:52.455 1:04.711 (9.) 0:47.829
Boys -8
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 666 LUKÁCS Nándor HUN B-8 3 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) 3 1 1. A 1.
Veszprémi Spartacus SE 0:47.006 0:47.998 0:47.517 (1.) 0:46.898 0:47.507
2. 910 MALAVAŠIČ Šurca Gal SLO B-8 2 2 (6.) 2 2 (7.) 3 1 (4.) 5 1 3. A 2.
ŠKD Super Potencial 0:49.150 0:49.569 0:49.091 (4.) 0:48.473 0:47.635
3. 258 TÁP Gergő HUN B-8 1 1 (2.) 4 1 (2.) 2 1 (3.) 3 2 6. A 3.
BMX Sopron SE 0:47.612 0:48.122 0:48.615 (2.) 0:49.072 0:48.274
4. 1 FRANK Tija SLO B-8 4 1 (4.) 4 2 (6.) 2 2 (5.) 5 1 5. A 4.
BSX Racing Team Maribor 0:49.114 0:48.922 0:49.009 (5.) 0:49.039 0:48.998
5. 47 KISS Dusán HUN B-8 2 4 (13.) 4 4 (13.) 4 2 (7.) 10 2 8. A 5.
Rendeki BMX-Cross SE 0:50.574 0:50.211 0:50.025 (10.) 0:49.685 0:58.739
6. 2 MOSER Nico AUT B-8 2 3 (9.) 3 1 (4.) 1 2 (8.) 6 2 4. A 6.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:49.914 0:49.721 0:50.242 (6.) 0:48.880 0:58.762
7. 17 GOMBOS Bors HUN B-8 2 1 (3.) 2 1 (3.) 3 2 (6.) 4 2 2. A 7.
Gencsapáti KSE BMX 0:48.454 0:48.906 0:49.247 (3.) 0:48.037 1:03.274
8. 145 HERNITZ Kristóf HUN B-8 1 2 (5.) 4 3 (9.) 2 3 (9.) 8 1 7. A 8.
BMX Sopron SE 0:48.837 0:49.450 0:49.011 (8.) 0:49.358 1:55.525
9. 31 KOCSIS Kata HUN B-8 2 5 (17.) 1 2 (5.) 4 1 (2.) 8 2 9. B 9.
Gencsapáti KSE BMX 0:51.824 0:48.857 0:48.486 (7.) 0:50.151 0:48.436
10. 4 FANDLER Max AUT B-8 4 2 (8.) 1 4 (15.) 3 4 (15.) 10 1 12. B 10.
Sportunion BMX Baierdorf 0:52.422 0:54.438 0:53.347 (12.) 0:52.757 0:52.025
11. 403 STEINDL Filip HUN B-8 1 3 (10.) 1 3 (10.) 2 4 (13.) 10 2 15. B 11.
BMX Sopron SE 0:50.049 0:51.464 0:50.853 (11.) 0:53.499 0:52.395
12. 772 KAISER Benjamin HUN B-8 3 4 (14.) 4 5 (17.) 1 3 (11.) 12 1 13. B 12.
BMX Sopron SE 0:52.523 0:50.987 0:51.727 (16.) 0:53.130 0:53.090
13. 129 HOZZA Ján SVK B-8 3 3 (11.) 2 4 (16.) 1 4 (16.) 11 2 11. B 13.
BMX Klub Rača 0:52.230 0:54.632 0:54.035 (14.) 0:52.093 0:53.101
14. 192 OSUSKY Matej SVK B-8 3 2 (7.) 2 3 (11.) 4 3 (10.) 8 1 10. B 14.
Henky Riders 0:50.959 0:52.087 0:51.102 (9.) 0:51.057 0:53.425
15. 199 PUTZ Ján SVK B-8 4 4 (15.) 3 4 (14.) 3 3 (12.) 11 1 14. B 15.
BMX Klub Rača 0:54.016 0:53.453 0:52.589 (13.) 0:53.210 0:54.155
16. 127 KISS Bence HUN B-8 4 3 (12.) 3 3 (12.) 2 5 (17.) 11 2 16. B 16.
BMX Sopron SE 0:53.422 0:52.577 0:52.401 (15.) 0:55.145 0:54.447
17. 773 KAISER Brunó HUN B-8 2 6 (24.) 3 2 (8.) 4 4 (14.) 12
BMX Sopron SE 1:06.726 0:51.321 0:52.360 (17.)
18. 188 LINTNER Lukáš SVK B-8 1 4 (16.) 1 6 (21.) 4 5 (18.) 15
BMX Klub Rača 0:54.065 0:56.069 0:53.336 (18.)
19. 104 RYBÁR Šimon SVK B-8 4 5 (18.) 1 5 (19.) 1 5 (19.) 15
BMX Klub Rača 0:54.042 0:55.572 0:54.949 (19.)
20. 187 BOBÁK Arthur SVK B-8 3 5 (19.) 3 5 (18.) 3 5 (20.) 15
BMX Klub Rača 0:54.526 0:54.004 0:56.231 (20.)
21. 899 TÓTH Márk Tibor HUN B-8 4 6 (22.) 2 5 (20.) 4 6 (21.) 17
Superior Racing Team 0:56.624 0:56.677 0:54.821 (21.)
22. 56 CSUPORT Emma HUN B-8 1 5 (20.) 4 6 (23.) 3 6 (23.) 17
BMX Sopron SE 0:59.157 1:00.587 1:01.267 (22.)
23. 6 DEČMAN Julija SLO B-8 3 6 (21.) 3 6 (22.) 2 6 (22.) 18
Rajd Ljubljana 0:55.991 0:56.384 0:57.840 (23.)
24. 14 ENYEDI Luca HUN B-8 1 6 (23.) 2 6 (24.) 1 6 (24.) 18
Rendeki BMX-Cross SE 0:59.679 1:00.706 1:02.104 (24.)
Boys 9-10
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 26 HEINRIH Oto SLO B9-10 2 6 (17.) 3 2 (4.) 2 1 (3.) 9 2 5. A 1.
BSX Racing Team Maribor 0:59.204 0:45.741 0:46.850 (7.) 0:46.066 0:43.778
2. 119 JUNG Barnabás HUN B9-10 3 2 (4.) 2 6 (17.) 3 1 (2.) 9 2 1. A 2.
BMX Sopron SE 0:44.697 0:56.404 0:44.743 (6.) 0:43.773 0:43.920
3. 20 GOMBOS Misa HUN B9-10 3 1 (1.) 2 4 (12.) 1 1 (1.) 6 2 2. A 3.
Gencsapáti KSE BMX 0:44.087 0:50.877 0:43.782 (3.) 0:44.925 0:44.643
4. 212 BENKE Bianka HUN B9-10 2 1 (2.) 3 1 (1.) 1 2 (4.) 4 1 3. A 4.
BMX Sopron SE 0:45.565 0:44.473 0:45.114 (1.) 0:44.939 0:45.330
5. 147 TÁP Hanna HUN B9-10 3 3 (7.) 3 3 (7.) 1 3 (7.) 9 1 4. A 5.
BMX Sopron SE 0:46.606 0:47.322 0:46.733 (8.) 0:45.746 0:46.778
6. 739 RÉCZEG Bence HUN B9-10 1 1 (3.) 1 2 (5.) 3 2 (5.) 5 2 7. A 6.
BMX Sopron SE 0:47.775 0:46.773 0:47.449 (2.) 0:46.923 0:47.566
7. 1 ERHARDT David AUT B9-10 2 2 (5.) 1 1 (2.) 1 5 (13.) 8 1 8. A 7.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:48.001 0:46.143 0:48.188 (5.) 0:47.497 0:47.940
8. 627 KIRÁLY Bálint HUN B9-10 1 2 (6.) 2 1 (3.) 1 4 (10.) 7 1 6. A 8.
Veszprémi Spartacus SE 0:48.218 0:48.997 0:47.559 (4.) 0:46.788 0:48.272
9. 118 POLÁK Krištof SVK B9-10 3 4 (10.) 3 4 (10.) 3 3 (9.) 11 2 11. B 9.
BMX Klub Rača 0:48.847 0:48.455 0:48.316 (11.) 0:49.129 0:47.560
10. 196 OSUSKY Jakub SVK B9-10 3 5 (13.) 1 3 (8.) 2 2 (6.) 10 1 13. B 10.
Henky Riders 0:48.855 0:47.812 0:48.025 (9.) 0:49.934 0:48.492
11. 18 SCHWARZ Leo AUT B9-10 1 3 (9.) 3 5 (13.) 3 5 (15.) 13 2 9. B 11.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:49.484 0:49.665 0:50.835 (14.) 0:48.996 0:49.531
12. 738 TRINH Long Nam HUN B9-10 2 3 (8.) 1 4 (11.) 2 4 (11.) 11 1 16. B 12.
BMX Sopron SE 0:49.382 0:49.880 0:49.933 (12.) 0:51.067 0:50.445
13. 2 NAGY Bence HUN B9-10 3 6 (16.) 2 2 (6.) 2 3 (8.) 11 2 12. B 13.
Rendeki BMX-Cross SE 0:49.524 0:50.548 0:48.242 (10.) 0:49.240 0:51.202
14. 844 TIRLA Márk HUN B9-10 1 4 (11.) 2 3 (9.) 3 4 (12.) 11 1 10. B 14.
Hódmezővásárhely AKE BMX 0:49.981 0:50.712 0:50.268 (13.) 0:49.043 0:51.210
15. 120 BERGER Lilly AUT B9-10 2 5 (14.) 1 5 (14.) 2 6 (17.) 16 1 15. B 15.
Sportunion BMX Baierdorf 0:51.560 0:50.840 0:51.163 (16.) 0:50.653 0:51.579
16. 48 BOROS Bertalan HUN B9-10 2 4 (12.) 2 5 (15.) 2 5 (14.) 14 2 14. B 16.
Rendeki BMX-Cross SE 0:50.061 0:52.004 0:50.142 (15.) 0:50.044 0:52.367
17. 17 FLADL Alexander AUT B9-10 1 5 (15.) 3 6 (16.) 3 6 (16.) 17
RSC Veitsch 0:52.725 0:53.912 0:51.001 (17.)
Boys 11-12
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 357 GOSTENČNIK Tine SLO B11-12 3 1 (1.) 4 1 (1.) 1 1 (1.) 3 1 1. A 1.
BSX Racing Team Maribor 0:41.971 0:42.597 0:42.443 (1.) 0:42.576 0:42.648
2. 4 FANDLER Leo AUT B11-12 3 2 (6.) 1 1 (4.) 1 2 (5.) 5 1 3. A 2.
Sportunion BMX Baierdorf 0:43.587 0:44.160 0:43.616 (4.) 0:42.887 0:43.298
3. 72 SLIŠKO Max SLO B11-12 4 1 (3.) 4 2 (5.) 4 1 (3.) 4 2 4. A 3.
BSX Racing Team Maribor 0:43.487 0:43.396 0:43.768 (2.) 0:43.129 0:43.437
4. 2 PEĆANAC Nik SLO B11-12 1 4 (13.) 4 3 (9.) 2 1 (2.) 8 1 6. A 4.
BSX Racing Team Maribor 0:44.320 0:43.549 0:43.736 (9.) 0:43.496 0:43.470
5. 910 KOCSIS Bendegúz HUN B11-12 1 2 (5.) 3 1 (2.) 3 2 (8.) 5 1 5. A 5.
Gencsapáti KSE BMX 0:42.872 0:43.101 0:44.429 (5.) 0:43.362 0:44.073
6. 12 LISZAI Lujza HUN B11-12 3 3 (10.) 2 1 (3.) 3 1 (4.) 5 2 7. A 6.
Rendeki BMX-Cross SE 0:44.084 0:43.952 0:43.931 (3.) 0:43.658 0:44.867
7. 555 MÉSZÁROS Maxim HUN B11-12 1 1 (2.) 2 3 (10.) 2 2 (6.) 6 2 8. A 7.
BMX Sopron SE 0:42.328 0:44.381 0:43.960 (6.) 0:43.967 0:45.442
8. 3 KARTUSCH Finn AUT B11-12 2 1 (4.) 3 2 (6.) 1 3 (9.) 6 2 2. A 8.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:44.529 0:44.129 0:44.155 (7.) 0:42.840 1:14.830
9. 229 LENGYEL Gellért HUN B11-12 1 3 (9.) 4 4 (13.) 1 4 (13.) 11 1 10. B 9.
BMX Sopron SE 0:43.783 0:44.590 0:44.832 (13.) 0:44.360 0:43.185
10. 6 WONISCH Markus AUT B11-12 4 2 (7.) 2 2 (8.) 3 3 (10.) 7 1 9. B 10.
RSC Veitsch 0:44.226 0:44.304 0:45.057 (8.) 0:43.497 0:44.230
11. 510 DEČMAN Klemen SLO B11-12 1 5 (17.) 1 2 (7.) 4 2 (7.) 9 2 11. B 11.
Rajd Ljubljana 0:44.733 0:44.283 0:44.382 (10.) 0:44.638 0:44.491
12. 388 VARGA Bálint HUN B11-12 2 2 (8.) 3 4 (14.) 4 3 (11.) 9 2 13. B 12.
Gencsapáti KSE BMX 0:45.074 0:45.202 0:45.449 (11.) 0:45.281 0:45.119
13. 11 ERHARDT Noah AUT B11-12 2 3 (12.) 3 3 (11.) 2 3 (12.) 9 1 12. B 13.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:45.255 0:44.979 0:45.594 (12.) 0:45.008 0:45.609
14. 21 HORNUNG Moritz AUT B11-12 4 3 (11.) 1 3 (12.) 1 5 (17.) 11 2 14. B 14.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:45.176 0:45.131 0:46.758 (14.) 0:45.342 0:45.847
15. 95 KUHAR Gaber SLO B11-12 4 4 (14.) 1 4 (15.) 2 4 (14.) 12 2 15. B 15.
Rajd Ljubljana 0:45.503 0:45.713 0:45.611 (15.) 0:45.721 0:46.436
16. 122 HORVÁTH Márk HUN B11-12 3 4 (16.) 2 4 (16.) 4 4 (16.) 12 1 16. B 16.
Gencsapáti KSE BMX 0:46.476 0:46.760 0:47.508 (16.) 0:48.067 0:50.171
17. 175 BUJDOSÓ Kende HUN B11-12 2 4 (15.) 1 5 (17.) 3 4 (15.) 13
Superior Racing Team 0:46.038 0:46.321 0:45.745 (17.)
18. 106 DERLER David AUT B11-12 3 5 (18.) 4 5 (18.) 3 5 (18.) 15
Sportunion BMX Baierdorf 0:48.136 0:48.142 0:47.192 (18.)
19. 173 SCHWARZ Filip SVK B11-12 2 5 (19.) 3 5 (19.) 4 5 (19.) 15
BMX Klub Rača 0:49.124 0:49.073 0:50.767 (19.)
20. 182 RYBÁR Andrej SVK B11-12 4 5 (20.) 2 5 (20.) 2 5 (20.) 15
BMX Klub Rača 0:51.209 0:50.927 0:51.268 (20.)
Boys 13-14
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 556 CSUPORT Ádám HUN B13-14 3 1 (1.) 3 1 (1.) 4 1 (1.) 3 1 1. A 1.
BMX Sopron SE 0:39.903 0:38.830 0:39.180 (1.) 0:38.746 0:37.996
2. 554 KREISZ Kristóf HUN B13-14 2 1 (2.) 2 1 (2.) 1 1 (2.) 3 2 2. A 2.
BMX Sopron SE 0:40.434 0:39.574 0:39.366 (2.) 0:39.260 0:39.009
3. 1 HOHENGASSNER Sandro AUT B13-14 1 2 (6.) 1 1 (4.) 4 2 (5.) 5 1 3. A 3.
Sportunion BMX Baierdorf 0:41.673 0:40.993 0:40.149 (5.) 0:40.131 0:39.960
4. 55 VÖRÖS Zalán HUN B13-14 4 1 (3.) 3 2 (5.) 1 2 (8.) 5 2 8. A 4.
Gencsapáti KSE BMX 0:40.985 0:40.182 0:41.828 (6.) 0:41.331 0:40.334
5. 277 RUI SAMSA Paco SLO B13-14 1 3 (9.) 4 1 (3.) 2 1 (4.) 5 1 4. A 5.
Rajd Ljubljana 0:41.785 0:40.751 0:41.128 (4.) 0:40.647 0:40.823
6. 184 KLEÉ Balázs HUN B13-14 3 3 (10.) 3 4 (13.) 4 4 (13.) 11 1 5. A 6.
Gencsapáti KSE BMX 0:42.110 0:42.171 0:41.472 (13.) 0:40.825 0:41.469
7. 14 PEĆANAC Tim SLO B13-14 1 1 (4.) 4 2 (7.) 3 1 (3.) 4 2 6. A 7.
BSX Racing Team Maribor 0:41.091 0:41.270 0:40.896 (3.) 0:40.833 0:41.532
8. 502 SZŰCS Csanád HUN B13-14 1 4 (13.) 3 3 (9.) 4 3 (9.) 10 2 7. A 8.
Hódmezővásárhely AKE BMX 0:41.905 0:40.885 0:40.610 (10.) 0:41.091 0:42.023
9. 19 PALČNIK Pia SLO B13-14 3 2 (7.) 4 3 (10.) 2 2 (7.) 7 2 10. B 9.
BSX Racing Team Maribor 0:41.758 0:42.121 0:41.790 (7.) 0:42.555 0:41.908
10. 778 RÉV Olivér HUN B13-14 3 4 (14.) 2 2 (6.) 3 2 (6.) 8 1 9. B 10.
BMX Sopron SE 0:42.600 0:41.180 0:41.513 (9.) 0:41.506 0:42.347
11. 88 REGENT Rok SLO B13-14 4 3 (11.) 2 3 (11.) 4 5 (17.) 11 2 15. B 11.
BSX Racing Team Maribor 0:42.240 0:42.256 0:43.204 (14.) 0:44.715 0:42.712
12. 839 PREŠEREN Arne SLO B13-14 4 2 (5.) 1 2 (8.) 3 3 (10.) 7 1 11. B 12.
Rajd Ljubljana 0:41.555 0:42.264 0:42.400 (8.) 0:42.690 0:42.734
13. 105 BERGER Lukas AUT B13-14 2 2 (8.) 3 5 (17.) 2 3 (11.) 10 2 12. B 13.
Sportunion BMX Baierdorf 0:42.940 0:42.881 0:42.699 (11.) 0:42.857 0:43.488
14. 303 KUHAR Jure SLO B13-14 4 4 (15.) 4 4 (14.) 3 4 (14.) 12 2 14. B 14.
Rajd Ljubljana 0:43.202 0:43.325 0:42.908 (15.) 0:43.229 0:43.986
15. 125 MÁTYÁS Áron HUN B13-14 2 3 (12.) 4 5 (19.) 1 3 (12.) 11 1 16. B 15.
Gencsapáti KSE BMX 0:44.343 0:45.362 0:44.981 (12.) 0:45.693 0:46.344
16. 800 LAMPIČ Mila SLO B13-14 4 5 (17.) 1 3 (12.) 2 4 (15.) 12 1 13. B 16.
Rajd Ljubljana 0:43.212 0:43.638 0:44.616 (16.) 0:43.165 0:47.042
17. 74 MARS Áron HUN B13-14 2 4 (16.) 2 5 (18.) 1 4 (16.) 13
Rendeki BMX-Cross SE 0:45.274 0:44.995 0:45.693 (17.)
18. 101 HAJTÓ Olivér HUN B13-14 3 5 (18.) 1 4 (16.) 3 5 (18.) 14
BMX Sopron SE 0:44.875 0:45.390 0:45.331 (18.)
19. 733 SZINCSÁK Dávid HUN B13-14 2 5 (19.) 1 5 (20.) 1 5 (19.) 15
BMX Sopron SE 0:45.460 0:47.324 0:47.357 (19.)
20. 5 BRAČKO Matevž SLO B13-14 1 5 (20.) 2 4 (15.) 4 6 (21.) 15
BSX Racing Team Maribor 0:45.830 0:43.767 0:45.689 (20.)
21. 114 PREŠEREN Mila SLO B13-14 4 6 (21.) 4 6 (21.) 2 5 (20.) 17
Rajd Ljubljana 0:47.857 0:47.960 0:50.367 (21.)
Boys 15-16
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 1007 FARKAS Bendegúz HUN B15-16 2 1 (1.) 1 1 (2.) 2 1 (1.) 3 A 1.
BMX Sopron SE 0:36.678 0:37.554 0:36.522 (1.) 0:35.714
2. 155 CZISZTLER Dániel HUN B15-16 2 2 (3.) 2 1 (1.) 1 1 (2.) 4 A 2.
BMX Sopron SE 0:36.741 0:37.144 0:36.677 (2.) 0:36.514
3. 153 KISS Barnabás HUN B15-16 2 3 (5.) 1 3 (5.) 1 2 (4.) 8 A 3.
Gencsapáti KSE BMX 0:38.930 0:38.434 0:38.773 (4.) 0:37.391
4. 44 MÁTICS Zétény HUN B15-16 1 3 (6.) 2 2 (4.) 1 3 (6.) 8 A 4.
Rendeki BMX-Cross SE 0:39.490 0:38.483 0:39.608 (5.) 0:38.373
5. 46 LISZAI Zétény HUN B15-16 1 2 (4.) 1 5 (9.) 2 3 (5.) 10 A 5.
Rendeki BMX-Cross SE 0:37.950 0:40.862 0:38.471 (6.) 0:38.930
6. 24 LAMPIČ Val SLO B15-16 1 1 (2.) 1 2 (3.) 2 2 (3.) 5 A 6.
Rajd Ljubljana 0:37.420 0:38.270 0:37.718 (3.) 0:39.387
7. 101 FRANCIA Barnabás HUN B15-16 2 5 (9.) 2 3 (6.) 2 4 (7.) 12 A 7.
Veszprémi Spartacus SE 0:39.644 0:38.928 0:38.882 (7.) 0:39.943
8. 511 CZISZTLER Hanna (W17) HUN B15-16 2 4 (7.) 1 4 (7.) 1 4 (8.) 12 A 8.
BMX Sopron SE 0:39.582 0:39.297 0:40.387 (8.) 0:40.394
9. 221 BESZERDIK Bence HUN B15-16 1 4 (8.) 2 4 (8.) 2 6 (11.) 14 B 9.
Rendeki BMX-Cross SE 0:40.560 0:42.475 0:48.547 (9.) 0:40.982
10. 929 KREISZ Krisztina (W17) HUN B15-16 1 5 (10.) 2 5 (10.) 2 5 (10.) 15 B 10.
BMX Sopron SE 0:42.939 0:42.478 0:43.476 (10.) 0:42.766
11. 724 HORVÁTH Sára HUN B15-16 2 6 (11.) 2 6 (11.) 1 5 (9.) 17 B 11.
BMX Sopron SE 0:41.683 0:43.884 0:41.962 (11.) 0:43.267
Men 17+
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 972 VINCZE Gergely HUN Men17+ 2 1 (2.) 1 1 (1.) 1 2 (3.) 4 A 1.
Gencsapáti KSE BMX 0:38.797 0:37.844 0:37.841 (1.) 0:35.621
2. 3 KOGLER Fabian AUT Men17+ 1 2 (3.) 1 2 (3.) 1 1 (2.) 5 A 2.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:37.109 0:38.098 0:37.805 (2.) 0:36.003
3. 6 KOGLER Andreas AUT Men17+ 1 1 (1.) 1 5 (9.) 2 1 (1.) 7 A 3.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:36.853 1:05.108 0:37.231 (3.) 0:36.418
4. 4 FRANK Tilen SLO Men17+ 1 4 (7.) 2 1 (2.) 2 2 (4.) 7 A 4.
BSX Racing Team Maribor 0:38.048 0:38.412 0:39.070 (4.) 0:37.070
5. 289 SZÍJÁRTÓ Szabolcs HUN Men17+ 1 3 (5.) 1 4 (7.) 1 3 (5.) 10 A 5.
BMX Sopron SE 0:38.024 0:45.468 0:38.317 (6.) 0:38.927
6. 622 SZŰCS Máté HUN Men17+ 2 2 (4.) 2 2 (4.) 1 4 (7.) 8 A 6.
Hódmezővásárhely AKE BMX 0:38.814 0:39.381 0:39.645 (5.) 0:39.766
7. 411 BRATUSA Tim SLO Men17+ 2 4 (8.) 2 3 (6.) 2 3 (6.) 10 A 7.
KK TBP Lenart 0:45.732 0:41.604 0:42.829 (7.) 0:47.460
8. 10 HORN Eduard AUT Men17+ 2 3 (6.) 1 3 (5.) 1 5 (9.) 11 B 8.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:39.859 0:41.055 0:40.041 (8.) 0:42.339
9. 14 ENYEDI Ferenc HUN Men17+ 1 5 (9.) 2 4 (8.) 2 4 (8.) 13 B 9.
Rendeki BMX-Cross SE 0:44.759 0:45.714 0:45.732 (9.) 0:46.635
BMX Racing Alpe Adria Rd8 & Magyar Kupa 2.f. (Sopron, HUN)
Mini Open 3-6 Sopron, BMX pálya
Final Result 2023.06.11.
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank PT
1. 1 FRANK Brina SLO Mini3-6 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 3 (3.) 6
BSX Racing Team Maribor 1:06.712 1:04.906 1:03.726 1:04.227
2. 185 KAMENSKÝ Maximilián SVK Mini3-6 1 2 (2.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 1 (1.) 9
BMX Klub Rača 1:14.270 1:16.856 1:15.624 1:02.850
3. 303 GOMBOS Milos HUN Mini3-6 1 3 (3.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 2 (2.) 9
Gencsapáti KSE BMX 1:15.888 1:07.305 1:06.881 1:02.866
4. 729 ALMÁSI-THOMKA Borbála HUN Mini3-6 1 4 (4.) 1 4 (4.) 1 4 (4.) A 4 (4.) 16
BMX Sopron SE 1:44.353 1:42.882 1:39.703 1:27.630
NC 54 EGGER Moritz AUT Mini3-6 1 7 (5.) 1 7 (5.) 1 7 (5.) 21
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen DNS DNS DNS
Amateur 7-9
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 Final SUM CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Rank PT
1. 29 KRETTI Kornél HUN Am7-9 1 1 (1.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) A 1 (1.) 4
BMX Sopron SE 0:58.625 0:59.621 0:59.695 0:55.492
2. 218 SURJÁN László HUN Am7-9 1 2 (2.) 1 2 (2.) 1 2 (2.) A 3 (3.) 9
DÖKE 1:00.075 1:01.177 1:00.358 0:57.932
3. 400 BÁNYAI Nándor HUN Am7-9 1 3 (3.) 1 3 (3.) 1 3 (3.) A 2 (2.) 11
Gencsapáti KSE BMX 1:03.501 1:01.635 1:00.572 0:56.266
4. 27 ILOSFAI Erik HUN Am7-9 1 5 (5.) 1 4 (4.) 1 4 (4.) A 4 (4.) 17
BMX Sopron SE 1:10.468 1:05.481 1:05.842 1:01.364
5. 95 ALMÁSI-THOMKA Zsombor HUN Am7-9 1 4 (4.) 1 5 (5.) 1 5 (5.) A 6 (6.) 20
BMX Sopron SE 1:06.246 1:07.834 1:06.904 1:21.395
6. 268 TRINH Duy Ármin HUN Am7-9 1 6 (6.) 1 6 (6.) 1 6 (6.) A 5 (5.) 23
BMX Sopron SE 1:13.918 1:23.518 1:19.192 1:12.795
Amateur 10-12 & 13-16
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 227 BOROS András (13-16) HUN Am10+ 2 1 (1.) 1 1 (1.) 2 1 (1.) 3 A 1.
Rendeki BMX-Cross SE 0:46.199 0:46.788 0:46.794 (1.) 0:45.337
2. 69 SZALAY Bendegúz (13-16) HUN Am10+ 1 1 (2.) 2 1 (2.) 1 5 (9.) 7 A 2.
Rendeki BMX-Cross SE 0:50.816 0:50.624 1:07.044 (4.) 0:47.849
3. 44 TIN Adam SLO Am10+ 1 2 (3.) 2 2 (3.) 2 2 (3.) 6 A 3.
BSX Racing Team Maribor 0:54.070 0:53.440 0:52.515 (3.) 0:49.283
4. 58 EGGER Sebastian AUT Am10+ 2 3 (6.) 1 4 (7.) 1 2 (4.) 9 A 4.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:58.623 0:57.051 0:55.712 (6.) 0:51.460
5. 26 HEINRIH Ana SLO Am10+ 1 3 (5.) 1 2 (4.) 1 1 (2.) 6 A 5.
BSX Racing Team Maribor 0:56.479 0:54.698 0:52.571 (2.) 0:51.572
6. 99 HAUSER Noah AUT Am10+ 2 2 (4.) 1 3 (5.) 2 3 (5.) 8 A 6.
RSC Veitsch 0:55.663 0:55.570 0:53.898 (5.) 0:52.970
7. 745 MAJSA Dominik HUN Am10+ 2 4 (7.) 2 3 (6.) 1 3 (6.) 10 A 7.
BMX Sopron SE 0:59.384 0:59.424 0:58.670 (7.) 0:56.771
8. 335 GYENES Mikó Bence HUN Am10+ 1 4 (8.) 2 4 (8.) 1 4 (7.) 12 B 8.
Gencsapáti KSE BMX 1:03.950 1:01.948 0:59.905 (8.) 0:54.890
9. 33 HABERL Valentina AUT Am10+ 1 5 (9.) 1 5 (9.) 2 4 (8.) 14 B 9.
Sportunion BMX Baierdorf 1:05.757 1:06.362 1:04.530 (9.) 0:58.449
Boys -8
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 666 LUKÁCS Nándor HUN B-8 2 1 (2.) 1 1 (1.) 1 1 (1.) 3 1 1. A 1.
Veszprémi Spartacus SE 0:54.168 0:50.626 0:51.331 (1.) 0:50.522 0:48.101
2. 910 MALAVAŠIČ Šurca Gal SLO B-8 1 4 (10.) 2 2 (5.) 3 2 (5.) 8 1 6. A 2.
ŠKD Super Potencial 0:57.610 0:55.230 0:54.715 (5.) 0:53.418 0:50.693
3. 258 TÁP Gergő HUN B-8 3 1 (3.) 1 3 (7.) 1 2 (4.) 6 1 2. A 3.
BMX Sopron SE 0:54.621 0:53.651 0:52.894 (4.) 0:51.378 0:50.929
4. 1 FRANK Tija SLO B-8 1 2 (4.) 1 2 (4.) 1 6 (16.) 10 1 8. A 4.
BSX Racing Team Maribor 0:55.442 0:52.348 0:59.200 (8.) 0:54.851 0:51.213
5. 2 MOSER Nico AUT B-8 1 1 (1.) 2 1 (2.) 2 1 (3.) 3 2 3. A 5.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:53.899 0:54.433 0:55.184 (2.) 0:51.942 0:51.329
6. 17 GOMBOS Bors HUN B-8 1 3 (7.) 3 1 (3.) 3 1 (2.) 5 2 4. A 6.
Gencsapáti KSE BMX 0:56.063 0:56.520 0:54.558 (3.) 0:52.005 0:51.689
7. 145 HERNITZ Kristóf HUN B-8 3 2 (5.) 1 4 (10.) 3 3 (8.) 9 2 5. A 7.
BMX Sopron SE 0:57.064 0:54.260 0:56.563 (7.) 0:53.253 0:52.604
8. 31 KOCSIS Kata HUN B-8 1 6 (15.) 2 3 (8.) 1 3 (7.) 12 2 7. A 8.
Gencsapáti KSE BMX 0:59.456 0:56.221 0:54.342 (11.) 0:53.904 0:54.101
9. 4 FANDLER Max AUT B-8 1 5 (13.) 3 2 (6.) 1 4 (10.) 11 2 15. B 9.
Sportunion BMX Baierdorf 0:59.454 1:02.810 0:58.801 (10.) 1:05.514 0:54.673
10. 104 RYBÁR Šimon SVK B-8 2 3 (9.) 2 6 (17.) 3 4 (11.) 13 1 11. B 10.
BMX Klub Rača 1:02.818 1:02.700 1:00.071 (12.) 0:57.570 0:55.383
11. 772 KAISER Benjamin HUN B-8 3 3 (8.) 1 5 (13.) 2 3 (9.) 11 1 10. B 11.
BMX Sopron SE 0:58.213 0:56.889 0:59.664 (9.) 0:56.976 0:55.944
12. 773 KAISER Brunó HUN B-8 2 2 (6.) 2 5 (14.) 2 2 (6.) 9 2 9. B 12.
BMX Sopron SE 0:58.126 0:57.914 0:58.217 (6.) 0:56.796 0:56.802
13. 199 PUTZ Ján SVK B-8 3 4 (11.) 2 4 (11.) 1 5 (13.) 13 1 12. B 13.
BMX Klub Rača 1:01.695 0:56.555 0:59.139 (13.) 0:57.956 0:57.100
14. 129 HOZZA Ján SVK B-8 3 5 (14.) 1 6 (16.) 2 4 (12.) 15 2 16. B 14.
BMX Klub Rača 1:01.776 1:01.843 1:03.427 (15.) 1:08.319 0:57.349
15. 187 BOBÁK Arthur SVK B-8 2 5 (18.) 3 3 (9.) 2 5 (15.) 13 2 13. B 15.
BMX Klub Rača DNF 1:03.512 1:08.181 (14.) 1:00.890 0:59.891
16. 6 DEČMAN Julija SLO B-8 2 4 (12.) 3 4 (12.) 1 7 (18.) 15 1 14. B 16.
Rajd Ljubljana 1:07.215 1:04.463 1:05.307 (16.) 1:01.393 1:05.862
17. 899 TÓTH Márk Tibor HUN B-8 3 6 (16.) 3 5 (15.) 3 5 (14.) 16
Superior Racing Team 1:07.491 1:07.160 1:02.046 (17.)
18. 56 CSUPORT Emma HUN B-8 1 7 (17.) 3 6 (18.) 3 6 (17.) 19
BMX Sopron SE 1:16.519 1:15.652 1:16.918 (18.)
NC 192 OSUSKY Matej SVK B-8 2 8 (19.) 1 9 (19.) 2 8 (19.) 25
Henky Riders DNS DNS DNS (19.)
Boys 9-10
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 26 HEINRIH Oto SLO B9-10 2 1 (2.) 1 1 (2.) 1 1 (1.) 3 A 1.
BSX Racing Team Maribor 0:51.700 0:50.096 0:42.713 (1.) 0:46.701
2. 20 GOMBOS Misa HUN B9-10 1 3 (5.) 1 2 (4.) 2 2 (4.) 7 A 2.
Gencsapáti KSE BMX 0:53.380 0:52.131 0:51.278 (4.) 0:47.908
3. 739 RÉCZEG Bence HUN B9-10 1 2 (3.) 2 3 (6.) 1 3 (5.) 8 A 3.
BMX Sopron SE 0:53.268 0:55.322 0:49.063 (5.) 0:48.806
4. 147 TÁP Hanna HUN B9-10 2 3 (6.) 1 3 (5.) 2 4 (8.) 10 A 4.
BMX Sopron SE 0:55.270 0:53.240 0:53.411 (6.) 0:50.215
5. 2 NAGY Bence HUN B9-10 2 6 (12.) 2 4 (8.) 1 4 (7.) 14 A 5.
Rendeki BMX-Cross SE 0:59.794 0:57.057 0:49.187 (8.) 0:50.723
6. 212 BENKE Bianka HUN B9-10 2 2 (4.) 2 2 (3.) 2 1 (2.) 5 A 6.
BMX Sopron SE 0:54.374 0:51.927 0:49.185 (3.) 1:03.685
7. 1 ERHARDT David AUT B9-10 1 4 (7.) 1 4 (7.) 2 3 (6.) 11 A 7.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:55.013 0:55.550 0:52.504 (7.) 1:07.159
8. 119 JUNG Barnabás HUN B9-10 1 1 (1.) 2 1 (1.) 1 2 (3.) 4 A 8.
BMX Sopron SE 0:48.989 0:49.216 0:43.315 (2.) 1:11.443
9. 18 SCHWARZ Leo AUT B9-10 1 5 (9.) 1 5 (10.) 2 5 (10.) 15 B 9.
ASKÖ Dr.Auer BMX RTS Mühlen 0:57.357 0:58.232 0:57.740 (9.) 0:52.682
10. 120 BERGER Lilly AUT B9-10 1 6 (11.) 1 6 (11.) 1 7 (13.) 19 B 10.
Sportunion BMX Baierdorf 0:57.944 0:58.922 0:51.778 (13.) 0:53.837
11. 738 TRINH Long Nam HUN B9-10 2 4 (8.) 2 5 (9.) 2 6 (12.) 15 B 11.
BMX Sopron SE 0:57.426 0:57.096 0:58.344 (10.) 0:56.209
12. 17 FLADL Alexander AUT B9-10 2 5 (10.) 2 6 (12.) 1 6 (11.) 17 B 12.
RSC Veitsch 0:59.690 1:00.988 0:51.759 (11.) 0:58.226
13. 844 TIRLA Márk HUN B9-10 2 7 (13.) 1 7 (13.) 2 5 (9.) 19 B 13.
Hódmezővásárhely AKE BMX 0:59.891 1:01.982 0:51.302 (12.) DNS
NC 196 OSUSKY Jakub SVK B9-10 1 9 (14.) 2 9 (14.) 1 9 (14.) 27
Henky Riders DNS DNS DNS (14.)
Boys 11-12
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 357 GOSTENČNIK Tine SLO B11-12 2 1 (1.) 2 2 (4.) 1 1 (2.) 4 2 1. A 1.
BSX Racing Team Maribor 0:47.304 0:47.065 0:46.299 (2.) 0:45.649 0:44.000
2. 2 PEĆANAC Nik SLO B11-12 1 2 (5.) 1 2 (5.) 1 2 (6.) 6 1 3. A 2.
BSX Racing Team Maribor 0:49.529 0:48.398 0:48.055 (5.) 0:47.429 0:44.679
3. 72 SLIŠKO Max SLO B11-12 1 7 (19.) 3 2 (6.) 2 2 (4.) 11 1 4. A 3.
BSX Racing Team Maribor 1:55.969 0:48.704 0:46.894 (8.) 0:47.633 0:45.237
4. 12 LISZAI Lujza HUN B11-12 1 1 (3.) 3 1 (3.) 3 1 (3.) 3 1 2. A 4.
Rendeki BMX-Cross SE 0:48.475 0:47.933 0:47.298 (1.) 0:46.845 0:45.724
5. 229 LENGYEL Gellért HUN B11-12 1 4 (11.) 1 5 (15.) 3 6 (18.) 15 1 6. A 5.
BMX Sopron SE 0:52.862 0:51.470 1:01.555 (16.) 0:48.080 0:46.076
6. 555 MÉSZÁROS Maxim HUN B11-12 3 5 (14.) 3 4 (11.) 3 5 (13.) 14 2 8. A 6.
BMX Sopron SE 0:55.645 0:50.608 0:49.170 (14.) 0:49.790 0:47.582
7. 175 BUJDOSÓ Kende HUN B11-12 3 6 (17.) 1 3 (8.) 2 6 (16.) 15 2 7. A 7.
Superior Racing Team 0:58.064 0:49.129 0:49.815 (15.) 0:48.157 0:48.076
8. 3 KARTUSCH Finn AUT B11-12 1 3 (9.) 1 7 (19.) 1 3 (9.) 13 2 5. A 8.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:51.192 1:34.304 0:49.162 (10.) 0:47.744 DNF
9. 6 WONISCH Markus AUT B11-12 3 3 (8.) 2 3 (7.) 3 2 (5.) 8 2 11. B 9.
RSC Veitsch 0:50.889 0:48.596 0:47.542 (7.) 0:50.076 0:44.620
10. 910 KOCSIS Bendegúz HUN B11-12 3 2 (6.) 2 1 (1.) 3 3 (8.) 6 2 16. B 10.
Gencsapáti KSE BMX 0:50.125 0:47.001 0:48.028 (6.) 1:32.448 0:46.168
11. 95 KUHAR Gaber SLO B11-12 2 4 (10.) 1 4 (12.) 2 5 (14.) 13 2 13. B 11.
Rajd Ljubljana 0:51.914 0:51.211 0:49.346 (11.) 0:52.177 0:47.488
12. 21 HORNUNG Moritz AUT B11-12 1 6 (16.) 2 4 (10.) 1 4 (12.) 14 1 10. B 12.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:57.259 0:50.051 0:49.995 (13.) 0:49.207 0:48.283
13. 510 DEČMAN Klemen SLO B11-12 2 2 (4.) 3 3 (9.) 2 1 (1.) 6 1 14. B 13.
Rajd Ljubljana 0:48.919 0:49.551 0:45.652 (4.) 1:03.653 0:48.291
14. 11 ERHARDT Noah AUT B11-12 2 3 (7.) 2 5 (13.) 2 4 (10.) 12 1 9. B 14.
BMX-Radsport-Vösendorf 0:50.869 0:50.907 0:48.731 (9.) 0:49.146 0:56.257
15. 388 VARGA Bálint HUN B11-12 1 5 (13.) 3 5 (14.) 3 4 (11.) 14 1 12. B 15.
Gencsapáti KSE BMX 0:53.723 0:51.379 0:48.934 (12.) 0:51.096 1:07.365
16. 4 FANDLER Leo AUT B11-12 3 1 (2.) 1 1 (2.) 2 3 (7.) 5 2 15. B 16.
Sportunion BMX Baierdorf 0:48.425 0:47.832 0:47.487 (3.) 1:15.209 DNF
17. 182 RYBÁR Andrej SVK B11-12 2 5 (15.) 3 6 (18.) 1 5 (15.) 16
BMX Klub Rača 0:56.549 0:59.340 0:52.704 (17.)
18. 122 HORVÁTH Márk HUN B11-12 3 4 (12.) 1 6 (17.) 1 6 (17.) 16
Gencsapáti KSE BMX 0:54.909 0:55.272 0:53.790 (18.)
19. 106 DERLER David AUT B11-12 2 6 (18.) 2 6 (16.) 1 7 (19.) 19
Sportunion BMX Baierdorf 1:01.574 0:54.118 0:53.821 (19.)
Boys 13-14
Pos No. Rider Nat Class Moto 1 Moto 2 Moto 3 SUM 1/4 Final 1/2 Final Final CH.
Club H. Pt (rank) H. Pt (rank) H. Pt (rank) rank H. Rank H. Rank H. Rank PT
1. 554 KREISZ Kristóf HUN B13-14 2 1 (1.) 1 1 (1.) 3 1 (1.) 3 1 1. A 1.
BMX Sopron SE 0:42.593 0:42.429 0:41.277 (1.) 0:40.145 0:40.140
2. 556 CSUPORT Ádám HUN B13-14 2 2 (4.) 2 1 (2.) 3 2 (4.) 5 1 2. A 2.
BMX Sopron SE 0:43.397 0:44.175 0:41.859 (4.) 0:40.455 0:40.922
3. 1 HOHENGASSNER Sandro AUT B13-14 2 3 (7.) 1 2 (4.) 2 2 (6.) 7 1 4. A 3.
Sportunion BMX Baierdorf 0:43.820 0:43.644 0:44.286 (5.) 0:41.899 0:41.728
4. 55 VÖRÖS Zalán HUN B13-14 3 1 (3.) 3 1 (3.) 2 1 (3.) 3 2 5. A 4.
Gencsapáti KSE BMX 0:44.495 0:44.531 0:44.277 (2.) 0:42.525 0:41.899
5. 502 SZŰCS Csanád HUN B13-14 3 2 (5.) 3 2 (6.) 2 3 (8.) 7 2 3. A 5.
Hódmezővásárhely AKE BMX 0:44.852 0:44.831 0:44.385 (6.) 0:41.851 0:42.180
6. 184 KLEÉ Balázs HUN B13-14 3 4 (10.) 1 3 (7.) 1 2 (5.) 9 2 8. A 6.
Gencsapáti KSE BMX 0:45.822 0:44.548 0:43.338 (7.) 0:43.315 0:43.337
7. 303 KUHAR Jure SLO B13-14 1 4 (11.) 1 4 (10.) 2 4 (11.) 12 1 6. A 7.
Rajd Ljubljana 0:47.263 0:45.120 0:45.088 (12.) 0:43.014 0:43.776
8. 105 BERGER Lukas AUT B13-14 3 5 (13.) 2 3 (9.) 3 4 (10.) 12 2 7. A 8.
Sportunion BMX Baierdorf 0:46.673 0:46.865 0:44.939 (11.) 0:43.259 0:43.882
9. 19 PALČNIK Pia SLO B13-14 1 1 (2.) 2 4 (12.) 3 6 (16.) 11 1 13. B 9.
BSX Racing Team Maribor 0:44.429 0:49.103 0:48.032 (8.) 0:45.451 0:41.778
10. 14 PEĆANAC Tim SLO B13-14 1 3 (9.) 1 5 (13.) 1 4 (12.) 12 1 12. B 10.
BSX Racing Team Maribor 0:46.768 0:45.387 0:45.300 (13.) 0:44.678 0:42.950
11. 277 RUI SAMSA Paco SLO B13-14 1 2 (6.) 2 2 (5.) 1 1 (2.) 5 2 9. B 11.
Rajd Ljubljana 0:45.315 0:44.667 0:43.304 (3.) 0:43.673 0:43.226
12. 778 RÉV Olivér HUN B13-14 1 5 (14.) 3 4 (11.) 1 3 (9.) 12 2 10. B 12.
BMX Sopron SE 0:47.882 0:46.252 0:44.598 (10.) 0:44.472 0:44.070
13. 839 PREŠEREN Arne SLO B13-14 3 3 (8.) 2 6 (17.) 3 3 (7.) 12 1 14. B 13.
Rajd Ljubljana 0:45.585 1:38.332 0:43.815 (9.) 0:45.672 0:44.662
14. 88 REGENT Rok SLO B13-14 2 4 (12.) 3 3 (8.) 1 5 (13.) 12 2 11. B 14.
BSX Racing Team Maribor 0:49.233 0:45.869 0:45.415 (14.) 0:44.626 0:45.040
15. 5 BRAČKO Matevž SLO B13-14 2 5 (15.) 1 6 (16.) 3 5 (14.) 16 2 15. B 15.
BSX Racing Team Maribor 0:51.589 0:49.844 0:46.104 (15.) 0:46.811 0:45.857
16. 114 PREŠEREN Mila SLO B13-14 2 6 (18.) 2 5 (15.) 2 5 (15.) 16 1 16. B 16.
Rajd Ljubljana 0:59.011 0:58.360 0:51.840 (16.) 0:50.954 0:52.398
17. 101 HAJTÓ Olivér HUN B13-14 3 6 (16.) 3 5 (14.) 1 6 (17.) 17
BMX Sopron SE 0:50.465 0:49.772 0:49.583 (17.)
18. 125 MÁTYÁS Áron HUN B13-14 1 6 (17.) 1 7 (18.) 1 7 (18.) 20
Gencsapáti KSE BMX 0:52.681 0:56.442 0:55.723 (18.)
NC 800 LAMPIČ Mila SLO B13-14 1 9 (19.) 3 8 (19.) 2 8 (19.) 25
Rajd Ljubljana DNS DNS DNS (19.)

TÁMOGATÓ

'Fel a tetejéhez' gomb