2022vas22májEgész nap6. YETI KUPAMiskolc - GörömbölySzakágMTB

Időpont

2022. május 22. Egész nap

Helyszín

Miskolc - Görömböly

3516 Miskolc, Görömbölyi pincesor

Rajtlisták, eredmények

Pos Bib First Name Last Name Team Time Gap
U7 Lány
1 97 Fridel FANNI Kis-Galya KSE 3:04
2 94 Sályi LÉNA Mátra Biker Sc 4:01 0’57”
3 96 Horváth ESZTER 4:37 1’34”
4 95 Mády ELENA 4:41 1’38”
5 111 Pápai JANKA 4:43 1’40”
U7 fiú
1 101 Mády ZALÁN 1:54
2 103 Veszprémi ZALÁN 2:35 0’40”
3 100 Földesi PÉTER Bükki Hegyisportért Egyesület 2:48 0’53”
4 110 Borsik BENCE 5:13 3’18”
5 98 Tóth BENETT 5:26 3’31”
DNS 99 Tóth ÁDÁM
U9 Lány
1 82 Bucsi DÓRA Bike Zone Gödöllő 7:09
2 81 Balogh BERNADETT 7:18 0’09”
3 83 Csorba HERMINA Kis-Galya KSE 7:52 0’44”
4 80 Farkas-Szabados KATA 11:50 4’42”
U9 Fiú
1 90 Mády ÁRON 4:49
2 91 Feledy ZOLTÁN Kis-Galya KSE 4:58 0’08”
3 92 Polenyák KONOR Kis-Galya KSE 5:28 0’38”
4 86 Gombár PÉTER 5:40 0’50”
5 93 Szolnoki DÁNIEL Kis-Galya KSE 5:54 1’05”
6 84 Molnár MÁTÉ HOTE SE 5:55 1’06”
7 113 Juhász MARCELL 6:02 1’13”
8 88 Nagy NIMRÓD 6:29 1’39”
9 89 Bucsi MÁTÉ Bike Zone Gödöllő 6:29 1’40”
10 106 Bognár LEVENTE 7:25 2’36”
11 85 Tóth ALEXANDER 7:28 2’38”
12 107 Bacsó MILÁN 8:46 3’57”
U11 Lány
1 66 Kiss-Kulcsár MARIETTA 11:43
2 71 Orosz ALÍZ Kis-Galya KSE 14:04 2’20”
3 69 Horváth DÓRA 15:14 3’30”
4 68 Kundra AISA 15:16 3’33”
5 67 Farkas-Szabados GRÉTA 15:52 4’09”
U11 Fiú
1 73 Répási DORIÁN DSI 15:04
2 79 Rohály ÁDÁM 17:26 2’23”
3 72 Sályi KENDE Mátra Biker Sport Club 17:35 2’32”
4 77 Mezővári DÁNIEL 17:53 2’49”
5 76 Mezővári BENEDEK 18:56 3’53”
6 112 Várkoly-Medve MÁRK 19:38 4’35”
7 74 Borsodi DÁNIEL Kis-Galya KSE 20:50 5’46”
8 78 Polonkai MARCELL 21:56 6’52”
9 75 Borsik PÉTER 26:03 10’59”
DNF 102 Veszprémi OLIVÉR
U13 Lány
1 57 Lasánszki SÁRA Kis-Galya KSE 12:27
2 56 Urbanovics HANNA Kis-Galya KSE 14:13 1’45”
3 53 Kiss-Kulcsár ZSUZSANNA 16:31 4’04”
4 55 Budai NÓRA 18:37 6’09”
5 54 Farkas-Szabados ANNA 12:41 -1 lap
U13 Fiú
1 64 Stolczenberger ZALÁN Kis-Galya KSE 15:12
2 65 Lónyai BALÁZS Kis-Galya KSE 15:14 0’03”
3 61 Görgy MÁRTON JÁNOS DSI 15:26 0’14”
4 58 Vizi BÁLINT DVTK Cycling Team 16:26 1’15”
5 62 Gyetkó PÉTER DSI 16:35 1’24”
6 60 Andorkó LEVENTE DVTK Cycling Team 16:39 1’28”
7 63 Császár BENDEGÚZ Kis-Galya KSE 20:15 5’04”
8 108 Pilinszky HUNOR TITUSZ 15:42 -1 lap
9 59 Balogh TAMÁS 17:39 -1 lap
Hobbi női
1 40 Rozsnyói ZSUZSANNA 8:42
2 41 Polonkai TIBORNÉ 12:18 3’35”
3 109 Budainé Harnóczi MELINDA 14:07 5’25”
Hobbi férfi
1 48 Gacsó SZILÁRD Clash Racing 10:25
2 46 Lakatos BENCE 10:53 0’28”
3 114 Tamás PÉTER 11:20 0’54”
4 47 Domby DÁVID 12:11 1’46”
5 50 Jendrek JÓZSEF DÁNIEL Főnix Fixed Gear 12:14 1’49”
6 44 Kiss LÁSZLÓ 12:20 1’55”
7 45 Gombár PÉTER 12:49 2’23”
8 49 Feledy PÉTER Háromkő Egyesület 13:25 2’59”
9 104 Kocsis LEVENTE 13:36 3’10”
10 43 Balogh TAMÁS 13:47 3’22”
11 118 Pozsik ADRIÁN 13:54 3’28”
12 1 Molnár GYÖRGY HOTE SE 11:59 -1 lap
13 52 Molnár ISTVÁN 12:00 -1 lap
14 51 Borkúti LÁSZLÓ Görömbölyi Kulturális Egyesület 15:43 -1 lap
Elit női OPEN
1 23 Gál ERIKA HOTE SE 48:43
U15 Lány
1 32 Galuska ZSÓFIA Kis-Galya KSE 15:57
2 31 Szolnoki NÓRA Kis-Galya KSE 16:22 0’24”
3 29 Molnár FANNI HOTE SE 16:22 0’25”
4 30 Szabó BOGLÁRKA 20:39 4’41”
5 105 Andorkó ANDREA 20:49 4’51”
6 117 Bárány ANTÓNIA 24:45 8’47”
U15 Fiú
1 35 Gyetkó DÁNIEL DSI 22:52
2 37 Vizi GÁSPÁR DSI 24:03 1’11”
3 36 Podgornik MILÁN DSI 26:32 3’40”
4 33 Kanyó SZILAS Superior 26:46 3’53”
5 34 Simon ANDRÁS DVTK Cycling Team 26:49 3’56”
6 115 Juhász ÁRON 32:07 9’14”
U17 Fiú
1 39 Rózsa DÁNIEL DVTK Cycling Team 36:24
Master3
1 28 Boros GYULA HOTE SE 37:37
2 27 Takács GÁBOR Salgótarjáni HKE 42:51 5’13”
3 116 Katona PÉTER 44:36 6’58”
4 25 Budai NORBERT 47:12 9’34”
5 26 Cservák GÁBOR team3K 48:08 10’31”
6 24 Jobbágy ANDRÁS team3K 48:43 11’06”
Master2
1 120 Hauser TAMÁS Pro Sport Team 1:04:58.58
2 20 Ibrányi ATTILA 222 Sport Alapítvány 1:07:11.95 2’13.36″
3 19 Kis JÓZSEF Merida Maraton Team Cst 1:07:45.16 2’46.58″
4 15 Dovák KRISZTIÁN HOTE SE 1:09:08.62 4’10.03″
5 16 Kovács ISTVÁN Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:09:13.96 4’15.38″
6 121 Kis ATTILA Coffee Ride SE 1:09:45.85 4’47.27″
7 12 Kanyó GÁBOR Superior 1:12:55.43 7’56.84″
8 14 Kozma LÁSZLÓ DKSI 1:13:55.20 8’56.62″
9 10 Horváth MÁTÉ Miskolc 1:14:29.40 9’30.81″
10 13 Gubancsik PÉTER Greenzone-ZKSE 1:15:01.56 10’02.98″
11 22 Pap ZSOLT 1:15:18.11 10’19.52″
12 17 Juhász ZOLTÁN HOTE SE 1:09:33.50 -1 lap
13 18 Cserpák PÉTER HOTE SE 1:13:14.09 -1 lap
14 21 Kiss GÁBOR Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:14:04.52 -1 lap
DNF 11 Sarosi ENDRE ViniBike Kerékpáros Sportegyesület
Master1
1 8 Porcsin LEVENTE DSI 1:06:24.94
2 6 Frölich TAMÁS Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:10:20.22 3’55.29″
3 4 Bartha GÁBOR HOTE SE 1:07:29.66 -1 lap
4 7 Szakács OSZKÁR Nincs 1:15:28.59 -2 laps
5 119 Volascsek PÉTER 1:17:36.63 -2 laps
Elite Férfi felnőtt
1 9 Aszalós ÁRMIN DSI 1:17:16.84
2 3 Korpa ISTVÁN DVTK Cycling Team 1:05:53.40 -1 lap
3 122 Asztalos MÁTÉ 1:18:23.71 -1 lap
'Fel a tetejéhez' gomb