2022vas17júlEgész nap48. Gemenc GP kritériumPálinkás Csaba emlékversenySzekszárd – Béla király térSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Akkreditált

Időpont

2022. július 17. Egész nap

Helyszín

Szekszárd – Béla király tér

Szekszárd, Béla király tér

Rajtlisták, eredmények

Points
Rank Bib Name Nat. Team Points
1 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 24
2 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 18
3 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 12
4 16 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 9
5 161 KARL Ádám HUN EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM 5
6 32 BATT Ethan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 3
7 163 ISTLSTEKKER Zsolt HUN EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM 3
8 12 BIANCALANI Andrea (*) ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 2
31 FOUCHE James NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 1
Final sprint
Rank Bib Name Nat. Team Laps Time
1 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 28 1:04:06
2 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 28 1:04:06
3 16 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 28 1:04:06
4 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 28 1:04:07
5 163 ISTLSTEKKER Zsolt HUN EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM 28 1:04:43
6 33 MUDGWAY Luke NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 28 1:04:54
7 81 PETRUS Jiri CZE ATT INVESTMENTS 28 1:04:55
8 35 O`DONNELL Bailey (*) NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 28 1:04:55
9 102 LITLERE Sverre (*) NOR TEAM REGION WEST 28 1:04:56
10 162 RÓZSA Balázs HUN EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM 28 1:04:56
11 82 HEMING Mika (*) CZE ATT INVESTMENTS 28 1:04:57
12 32 BATT Ethan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 28 1:04:57
13 12 BIANCALANI Andrea (*) ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 28 1:04:57
14 84 TYRPEKL Karel CZE ATT INVESTMENTS 28 1:04:57
15 21 RUGOVAC Denis CZE TEAM DUKLA PRAHA 28 1:04:58
16 114 MURN Bostjan (*) SLO ADRIA MOBIL 28 1:04:58
17 4 SZARKA Gergely HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 28 1:04:58
18 3 OROSZ Gergő HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 28 1:04:59
19 34 KENCH Joshua (*) NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 28 1:05:00
20 65 CIESLIK Pawel POL VOSTER ATS TEAM 28 1:05:00
21 103 LITLERE Erlend (*) NOR TEAM REGION WEST 28 1:05:00
22 74 OLSZAR Antoni (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 28 1:05:00
23 145 MANENTI Marco (*) ITA SOLME – OLMO 28 1:05:00
24 2 SZÍJÁRTÓ Zétény (*) HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 28 1:05:01
25 105 LEANDER FREDRIKSEN Mads (*) NOR TEAM REGION WEST 28 1:05:01
26 101 SKAR Emil (*) NOR TEAM REGION WEST 28 1:05:01
27 14 FREDDI Matteo (*) ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 28 1:05:01
28 15 GARDI Mattia (*) ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 28 1:05:02
29 224 PICIU Mattew-Denis (*) ROU MENtoRISE Elite Team CFX 28 1:05:02
30 106 ARNES Daniel (*) NOR TEAM REGION WEST 28 1:05:03
31 13 CIBRARIO Luca ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 28 1:05:03
32 161 KARL Ádám Kristóf HUN EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM 28 1:05:03
33 52 STRAVERS Jarri NED GLOBAL CYCLING TEAM 28 1:05:03
34 53 QUAEDVLIEG Lars NED GLOBAL CYCLING TEAM 28 1:05:04
35 151 VERDIJCK Niels BEL EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING 28 1:05:04
36 11 PIRAS Andrea (*) ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 28 1:05:07
37 75 MALACHOWSKI Jakub (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 28 1:05:18
38 146 TREVISOL Marco (*) ITA SOLME – OLMO 28 1:05:23
39 22 FIALA Petr CZE TEAM DUKLA PRAHA 28 1:06:15
40 55 NIJSSEN Kenny NED GLOBAL CYCLING TEAM 27 1:05:11
41 216 SHEVCHENKO Oleksandr UKR TEAM NOVAK 27 1:05:11
143 CANEPA Francesco ITA SOLME – OLMO 24
63 PAPIERSKI Damian (*) POL VOSTER ATS TEAM 22
141 MENEGALE Elia ITA SOLME – OLMO 21
62 SOWINSKI Artur POL VOSTER ATS TEAM 21
66 REKITA Szymon POL VOSTER ATS TEAM 21
113 COLNAR Aljaz (*) SLO ADRIA MOBIL 21
225 VAIDIAN Iustin-Ioan (*) ROU MENtoRISE Elite Team CFX 20
115 CEMAZAR Nik SLO ADRIA MOBIL 19
142 HRENKO Norbert (*) HUN SOLME – OLMO 19
191 KIRÁLY István HUN LOTUS CYCLING TEAM 19
233 LEPOLD Zoltán Antal (*) HUN PEDALE SCALIGERO 19
125 PÁPAI Ádám HUN MKB BANK CYCLING TEAM 18
1 MÉSZÁROS Bence (*) HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 16
231 CEROFOLINI Michele (*) ITA PEDALE SCALIGERO 16
171 PAVLIC Marko SLO MEBLOJOGI PRO-CONCRETE 16
222 DOBRIN Ioan (*) ROU MENtoRISE Elite Team CFX 12
223 DRAGOIU Stefan (*) ROU MENtoRISE Elite Team CFX 10
213 GUTIERREZ Jose Manuel ESP TEAM NOVAK 9
72 LAPSA Szymon (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 9
93 HOPFGARTNER Paul AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 9
232 SOLORZANO CASTILLO Harrison Jose (*) CRC PEDALE SCALIGERO 8
83 JAKOUBEK Tomas CZE ATT INVESTMENTS 8
154 PEYROTON DARTET Thomas FRA EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING 8
23 KOHOUT Martin CZE TEAM DUKLA PRAHA 8
183 CHREN Martin SVK SLOVAK NATIONAL CYCLING TEAM 7
144 BERZI Andrea (*) ITA SOLME – OLMO 7
184 HARING Martin SVK SLOVAK NATIONAL CYCLING TEAM 7
123 WERMESER Zsombor HUN MKB BANK CYCLING TEAM 7
56 DUIJVESTEIJN Roy (*) NED GLOBAL CYCLING TEAM 6
112 KOREN Kristijan SLO ADRIA MOBIL 6
31 FOUCHE James NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 5
86 BARTA Tomas CZE ATT INVESTMENTS 5
71 BIENIEK Damian (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 5
172 ZUMER Matic SLO MEBLOJOGI PRO-CONCRETE 5
94 GRASL Patrick AUT ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 5
92 GULD Daniel (*) DEN ARBÖ HEADSTART ON FAHRRAD 5
61 PATERSKI Maciej POL VOSTER ATS TEAM 4
54 VAN NOPPEN Antonie NED GLOBAL CYCLING TEAM 4
211 DEMENTYEV Yehor UKR TEAM NOVAK 3
155 FITZWATER Matias NZL EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING 3
234 SPADINI Enrico (*) ITA PEDALE SCALIGERO 3
73 MIERZYNSKI Piotr (*) POL TC CHOBRY SCOTT GLOGOW 2
51 BUIJK Jacob NED GLOBAL CYCLING TEAM 1
Sprint details
Rank Bib Name Nat. Team Points
SPR1
1 161 KARL Ádám HUN EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM 5
2 32 BATT Ethan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 3
3 12 BIANCALANI Andrea (*) ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 2
4 31 FOUCHE James NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 1
SPR2
1 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 5
2 163 ISTLSTEKKER Zsolt HUN EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM 3
3 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 2
4 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 1
SPR3
1 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 5
2 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 3
3 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 2
4 16 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 1
SPR4
1 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 5
2 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 3
3 16 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 2
4 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 1
SPR5
1 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 5
2 16 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 3
3 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 2
4 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 1
SPR6
1 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 5
2 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 3
3 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 2
4 16 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 1
SPR7
1 36 CHRISTENSEN Ryan NZL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE PRO CYCLING 5
2 85 STOCEK Matus SVK ATT INVESTMENTS 3
3 16 PESENTI Thomas ITA BELTRAMI TSA TRE COLLI 2
4 111 FILUTAS Viktor HUN ADRIA MOBIL 1

Versenyinformáció

Pálinkás Csaba utánpótlás és amatőr kerékpáros Emlékverseny

Szekszárd, 2022. július. 17. vasárnap

Rendező:

  • Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület
  •  Schneider Konrád 7100 Szekszárd, Petőfi u.13.
  •  kontakt: +36-70/313-58-45 schgz68@gmail.com, www.szszke.net…

Verseny típusa: Országos nyílt kritérium verseny, igazolt licenccel rendelkező U11, WU11 (2012-2013) U13, WU13 (2010-2011), U15,WU15  (2008-2009) U17, WU17 (2006-2007), WU19 (2004-2005) Welit (2003 és előtte születettek versenyzők és amatőr férfi ( igazolt U19 is !) és  amatőr nők (2005-1983 születettek), Senior 1(1977-1982)- Senior 2(1978-1981)- Senior 3 (1972-ben és előtte születettek) kerékpárosok részére.

Verseny helye: Szekszárd Vármegyeháza –Béla tér-Bezerédj utca- Széchenyi utca-Garay tér-Sétáló utca  1200m –es körben

Ideje: 2022. 07. 17. vasárnap 14:00-19:00

Versenyközpont: 2022. 07. 17. 13:30 – 14.45 között lesz nyitva (címe: 7100 Szekszárd Béla Vármegyeháza A technikai értekezlet 14.45 – 15.00 között zajlik a csapatvezetők és a versenybíróság tagjainak részvételével.

Díjazás: Egyéni érem díjazás 1-3 helyezetteknek

Díjkiosztó folyamatosan az utolsó az amatőr verseny befutója után 18.45-től.

  • Start: 15:30- tól
  • 15:30 U11,U13,WU11, WU13, WU15                    2 kör       2 hajrá
  • 16:00 U15, WU17, amatőr nők                              4 kör       2 hajrá
  • 16:45 U17, WU19, Welit                                       6 kör       3 hajrá
  • 17:30 Senior 1,2,3                                                8 kör       4 hajrá
  • 18:15 Amatőr férfi                                                10 kör     5 hajrá

A versenyen a hajrá körökben csak az első négy helyezett 5, 3, 2, 1 pontot kap függetlenül a korcsoportjától. A helyezések eldöntése a megszerzett pontok alapján történik korcsoportonként! Tehát aki nem szerzett pontot annak a helyezése a végbefutó helyezésétől függ, így lehet pl. 1 ponttal is és 0 ponttal is versenyt nyerni adott korcsoportban!

Indulók létszámától függően további összevonások is lehetnek és a körszám is módosulhat, a tervezett rajtok előtt legalább 1 órával szükséges a helyszínen tartózkodni !

Versenybíróság:

Az MKSZVk Jelöli ki.

Általános szabályzatok:

  1. A verseny az MKSZ és az UCI szabályai alapján kerül megrendezésre, ideértve az áttételek meghatározását. Áttételek átkötése, lezárása nem engedélyezett. A szabálytalan áttétellel rendelkezőket a versenybíróság rajthoz állni nem engedi, vagy versenyből kizárja

Áttételek:  U13 (10-12 év) 5,85 m, (52×19) U15 (13-14 év) 6,14 m (52×18) U17 és WU17(15-16 év) 6,94 m (52×16) U19 (17-18 év) 7,93 m (52×14) WU13 5,85 m, WU 15 6,14 m, , WU19 7,93 m.

A versenybíróság az áttételeket a szakaszok előtt és után is ellenőrizheti, a vétkes versenyzőket kizárja.

Versenyzők kötelesek az egyesületi mezben indulni, válogatott mez viselése nem engedélyezett.

  1. Kerék-, és gépcsere a verseny során csak az kijelölt depóban. Minden egyéb segítségadás tilos. Az esetleges bukás és géphiba miatt a mezőnyből kiállni kényszerülő versenyző két körön belül visszaállhat, de a következő hajrában nem vehet részt !
  2. Versenyen minden versenyző saját felelősségére indul, a közlekedési szabályok betartása mellett. Követniük kell a rendőrség vagy a biztosítást végző szervek utasításait, lehetőség szerint az úttest bal oldalát szabadon hagyva kell haladniuk, hogy a versenyt kísérő gépjárművek elhaladását ne akadályozzák. Esetleges balesetért, vagy kárért a rendező semmilyen felelősséget nem vállal és azért kártérítésre nem kötelezhető. A versenyzők a rendező által kibocsátott rajtszámot kötelesek viselni, a kiadott rajtszámot behajtani, levágni, megcsonkítani TILOS! A leadott számok után a befizetett kauciót (500,- Ft/ fő) visszakapják.
  3. A versenyzőknek a bukósisak viselése kötelező! Esőkabát vagy más hasonló ruhadarab viselése abban az esetben lehetséges, ha átlátszó anyagból készült, hogy biztosítsa a rajtszámok tiszta láthatóságát.
  4. 5. A versenybíróság és a Szervező fenntartja a jogot a szabályok megváltoztatására speciális körülmények hatására. A szabályok esetleges megváltoztatásáról minden résztvevő tájékoztatást kap.

A versenypálya közelében lévő kórházak, mentőállomások listája:

Mentők: 104

Kórházak:

Balassa János Kórház 7100 Szekszárd, Béri Balogh Ádám u 5/7. +36/74-501-500 (porta

Nevezési díj:

Előnevezésben utánpótlás U17 -ig 1.500,- Ft (MKSZ Licences 1.000,- Ft), U19 amatőr, igazolt és felnőtt 2.000,- Ft/fő (MKSZ Licences 1.500,-Ft) (csak 07. 12.-ig megküldött nevezések esetén). Helyszíni nevezés 2000,- ill. 3.000,- Ft/fő.14:30- ig! Az előnevezőknek is a helyszínen  kell fizetni 14.30-ig ! Előnevezési határidő: 2022. 07. 12. kedd a www.szszke.net oldalon

A rendező a változtatás jogát fenn tartja magának !

'Fel a tetejéhez' gomb