Időpont
2021. szeptember 4. - 2021. szeptember 5.
Helyszín
Nagykanizsa - Csónakázó-tó
Rajtlisták, eredmények
XCC – ügyességi verseny
Pl. | Surname, name | Club | Time | Gap | |
U17 MEN (10) | |||||
1 | TAKÁCS Zsombor | Superior Racing Team | 2:10 | – | |
2 | KISS Vince Dániel | Bike Zone Gödöllő | 2:22 | + 0:12 | |
3 | FELDHOFFER Bálint | Cube-Csömör | 2:26 | + 0:16 | |
4 | ÁDÁM Szabolcs László | Greenzone – ZKSE | 2:28 | + 0:18 | |
5 | KISS Ádám György | Acélvakond Cycling Team | 2:30 | + 0:20 | |
6 | VAS Barnabás | Merida Maraton Team-CST | 2:31 | + 0:21 | |
7 | RÁKOSA Bence | Greenzone – ZKSE | 2:32 | + 0:22 | |
8 | ENDRÉDI Máté | Greenzone – ZKSE | 2:35 | + 0:25 | |
9 | MOTOVÁN Ádám | Delta MTB Sopron | 2:36 | + 0:26 | |
10 | PETRÓ Szabolcs | Cube-Csömör | 2:46 | + 0:36 | |
U17 WOMEN (2) | |||||
1 | BRUCHNER Regina | Greenzone – ZKSE | 2:42 | – | |
2 | BUNGYIS Panna | Cube-Csömör | 3:11 | + 0:29 | |
U15 MEN (13) | |||||
1 | KÁLMÁN Dániel Ákos | Greenzone – ZKSE | 2:33 | – | |
2 | BERENCSI Benedek | Speed-Way Team | 2:37 | + 0:04 | |
3 | TURMANN Benjámin | Tamási Bringasport | 2:37 | + 0:04 | |
4 | FORGÁCS Partik | Greenzone – ZKSE | 2:37 | + 0:04 | |
5 | TÓTH Márk Martin | Crosskovácsi | 2:39 | + 0:06 | |
6 | OLCSVÁRI Botond | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 2:43 | + 0:10 | |
7 | VOCK András | Cube-Csömör | 2:46 | + 0:13 | |
8 | KISS István | Bike Zone Gödöllő | 2:47 | + 0:14 | |
9 | VOLYKA Ádám | Superior Racing Team | 2:54 | + 0:21 | |
10 | LEÁNYVÁRI Áron | DVTK Cycling Team | 2:56 | + 0:23 | |
11 | APALI-SZABÓ Benedek | Tamási Bringasport | 2:58 | + 0:25 | |
12 | KRÁNITZ István | Tamási Bringasport | 3:00 | + 0:27 | |
13 | HORVÁTH Bence | Delta MTB Sopron | 3:05 | + 0:32 | |
U15 WOMEN (5) | |||||
1 | KISS Nikoletta Bettina | Bike Zone Gödöllő | 2:48 | – | |
2 | SZABÓ Léna | Greenzone – ZKSE | 2:59 | + 0:11 | |
3 | SZÜCS Júlia | Greenzone – ZKSE | 3:04 | + 0:16 | |
4 | STEINER Beáta | Superior Racing Team | 3:19 | + 0:31 | |
5 | MOTOVÁN Dóra | Delta MTB Sopron | 3:21 | + 0:33 | |
U13 MEN (16) | |||||
1 | BÁNFAI Olivér | Superior Racing Team | 2:42 | – | |
2 | LOVÁSZ Máté | Delta MTB Sopron | 2:57 | + 0:15 | |
3 | MARTONICS Armand | Greenzone – ZKSE | 2:58 | + 0:16 | |
4 | NAGY Lél Bátor | Delta MTB Sopron | 3:05 | + 0:23 | |
5 | MOLNÁR Ágoston | Delta MTB Sopron | 3:08 | + 0:26 | |
6 | VONA Márton Gábor | Cube-Csömör | 3:10 | + 0:28 | |
7 | ILLÉS Bence | Delta MTB Sopron | 3:12 | + 0:30 | |
8 | MISETA Levente | Superior Racing Team | 3:15 | + 0:33 | |
9 | LEÁNYVÁRI Benjámin | DVTK Cycling Team | 3:19 | + 0:37 | |
10 | HIDEG András Zalán | Tamási Bringasport | 3:20 | + 0:38 | |
11 | VÉGSŐ Bence | Cube-Csömör | 3:23 | + 0:41 | |
12 | VARGA Csanád | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | 3:25 | + 0:43 | |
13 | NEMES Ferdinánd Tibor | Greenzone – ZKSE | 3:55 | + 1:13 | |
14 | JÁNOSI Ákos | Cube-Csömör | 3:59 | + 1:17 | |
15 | HORVÁTH Martin | Superior Racing Team | 4:16 | + 1:34 | |
16 | SZABÓ Kristóf | Superior Racing Team | 4:25 | + 1:43 | |
U13 WOMEN (5) | |||||
1 | SZÜCS Borbála | Greenzone – ZKSE | 3:07 | – | |
2 | KÁLMÁN Luca | Greenzone – ZKSE | 3:28 | + 0:21 | |
3 | ÁDÁM Gabriella Sarolta | Greenzone – ZKSE | 3:28 | + 0:21 | |
4 | BARABÁS Elsa Réka | Superior Racing Team | 3:36 | + 0:29 | |
5 | STOJANOVSKA Dalija | Kőbánya Cycling Team | 3:49 | + 0:42 | |
U11 MEN (13) | |||||
1 | DEMETER Lóránt | Superior MTB Team | 3:03 | – | |
2 | BARABÁS Olivér János | Superior Racing Team | 3:08 | + 0:05 | |
3 | BRUCHNER Máté | Greenzone – ZKSE | 3:19 | + 0:16 | |
4 | HONTI Tamás Attila | Delta MTB Sopron | 3:23 | + 0:20 | |
5 | SCHÁRER Sándor | Superior Racing Team | 3:24 | + 0:21 | |
6 | CSUKA Zsombor | Delta MTB Sopron | 3:25 | + 0:22 | |
7 | HÁMORI Koppány | Delta MTB Sopron | 3:26 | + 0:23 | |
8 | URBÁN Vilmos | Cube-Csömör | 3:42 | + 0:39 | |
9 | BARÓCI Pál | Delta MTB Sopron | 3:42 | + 0:39 | |
10 | BAKOS Dominik Isua | Cube-Csömör | 3:48 | + 0:45 | |
11 | CSEPREGI Milán | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 3:55 | + 0:52 | |
12 | HORVÁTH Bálint | Delta MTB Sopron | 4:03 | + 1:00 | |
13 | SIPOS Borisz Ali | Cube-Csömör | 4:17 | + 1:14 |
XCO Magyar Kupa
Pl. | Surname, name | Club | Time | Gap | Laps | |
U9 MEN (17) | ||||||
1 | ANDRÁS Péter Patrik | Superior Racing Team | 6:23 | – | 4 | |
2 | JÓNY István Maximilian | Superior Racing Team | 7:02 | + 0:39 | 4 | |
3 | DEMETER Mihály | Superior MTB Team | 7:23 | + 1:00 | 4 | |
4 | HORVÁTH Ármin | Greenzone – ZKSE | 7:30 | + 1:07 | 4 | |
5 | BÖKÖNYI Huba Árpád | Delta MTB Sopron | 7:39 | + 1:16 | 4 | |
6 | KURUCZ Koppány | Tamási Bringasport | 7:54 | + 1:31 | 4 | |
7 | HONTI Ágoston Viktor | Delta MTB Sopron | 7:59 | + 1:36 | 4 | |
8 | KOFLER Aron | Verein Sport am Wörthersee | 8:26 | + 2:03 | 4 | |
9 | HORVÁTH Ákos | Greenzone – ZKSE | 6:30 | + 1 lap | 3 | |
10 | BÉKEFI Ábel | Greenzone – ZKSE | 6:45 | + 1 lap | 3 | |
11 | SZABÓ Barna | Greenzone – ZKSE | 6:46 | + 1 lap | 3 | |
12 | STORCZ-NAGY Vince | Superior Racing Team | 7:05 | + 1 lap | 3 | |
13 | OLCSVÁRI Bulcsú | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 7:27 | + 1 lap | 3 | |
14 | ANDRÁS Kornél Krisztián | Superior Racing Team | 7:41 | + 1 lap | 3 | |
15 | SIPOS Dáriusz Deli | Cube-Csömör | 7:57 | + 1 lap | 3 | |
16 | NEMES Zsigmond Lőrinc | Greenzone – ZKSE | 8:13 | + 1 lap | 3 | |
17 | SIPOS Nesztor Dante | Cube-Csömör | 8:25 | + 1 lap | 3 | |
U9 WOMEN (5) | ||||||
1 | STORCZ-NAGY Réka | Superior Racing Team | 7:19 | – | 4 | |
2 | PÉTERFFY Róza Luca | Greenzone – ZKSE | 8:27 | + 1:08 | 4 | |
3 | HORVÁTH Anna | Greenzone – ZKSE | 8:43 | + 1:24 | 4 | |
4 | HÁMORI Ajsa | Delta MTB Sopron | 8:27 | + 1 lap | 3 | |
5 | JÓNY Millie Sophie | Superior Racing Team | 8:46 | + 1 lap | 3 | |
U11 MEN (14) | ||||||
1 | SZILASI Dániel | Superior Racing Team | 18:48 | – | 2 | |
2 | BARABÁS Olivér János | Superior Racing Team | 19:11 | + 0:23 | 2 | |
3 | DEMETER Lóránt | Superior MTB Team | 19:23 | + 0:35 | 2 | |
4 | BRUCHNER Máté | Greenzone – ZKSE | 20:05 | + 1:17 | 2 | |
5 | HÁMORI Koppány | Delta MTB Sopron | 20:11 | + 1:23 | 2 | |
6 | CSUKA Zsombor | Delta MTB Sopron | 20:39 | + 1:51 | 2 | |
7 | HONTI Tamás Attila | Delta MTB Sopron | 21:38 | + 2:50 | 2 | |
8 | BARÓCI Pál | Delta MTB Sopron | 22:05 | + 3:17 | 2 | |
9 | HORVÁTH Bálint | Delta MTB Sopron | 22:47 | + 3:59 | 2 | |
10 | CSEPREGI Milán | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 22:55 | + 4:07 | 2 | |
11 | BAKOS Dominik Isua | Cube-Csömör | 22:56 | + 4:08 | 2 | |
12 | URBÁN Vilmos | Cube-Csömör | 23:26 | + 4:38 | 2 | |
13 | SIPOS Borisz Ali | Cube-Csömör | 24:19 | + 5:31 | 2 | |
14 | BURGERMEISTER Bence | Cube-Csömör | 24:20 | + 5:32 | 2 | |
U11 WOMEN (1) | ||||||
1 | JÁNDLI Kira Korina | Greenzone – ZKSE | 29:17 | – | 2 | |
U13 MEN (20) | ||||||
1 | BÁNFAI Olivér | Superior Racing Team | 27:12 | – | 3 | |
2 | MARTONICS Armand | Greenzone – ZKSE | 27:36 | + 0:24 | 3 | |
3 | LOVÁSZ Máté | Delta MTB Sopron | 27:40 | + 0:28 | 3 | |
4 | MOLNÁR Ágoston | Delta MTB Sopron | 28:20 | + 1:08 | 3 | |
5 | NAGY Lél Bátor | Delta MTB Sopron | 29:26 | + 2:14 | 3 | |
6 | MISETA Levente | Superior Racing Team | 29:59 | + 2:47 | 3 | |
7 | ILLÉS Bence | Delta MTB Sopron | 30:04 | + 2:52 | 3 | |
8 | VONA Márton Gábor | Cube-Csömör | 30:04 | + 2:52 | 3 | |
9 | LEÁNYVÁRI Benjámin | DVTK Cycling Team | 30:12 | + 3:00 | 3 | |
10 | BURGERMEISTER Olivér | Cube-Csömör | 31:18 | + 4:06 | 3 | |
11 | KULTSÁR Lőrinc | Greenzone – ZKSE | 31:41 | + 4:29 | 3 | |
12 | VARGA Csanád | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | 32:25 | + 5:13 | 3 | |
13 | HIDEG András Zalán | Tamási Bringasport | 32:46 | + 5:34 | 3 | |
14 | RABI Kristóf | Greenzone – ZKSE | 33:08 | + 5:56 | 3 | |
15 | NEMES Ferdinánd Tibor | Greenzone – ZKSE | 34:36 | + 7:24 | 3 | |
16 | JÁNOSI Ákos | Cube-Csömör | 35:46 | + 8:34 | 3 | |
17 | PAPP Dávid | Greenzone – ZKSE | 35:59 | + 8:47 | 3 | |
18 | VÉGSŐ Bence | Cube-Csömör | 36:43 | + 9:31 | 3 | |
19 | SZABÓ Kristóf | Superior Racing Team | 27:34 | + 1 lap | 2 | |
20 | HORVÁTH Martin | Superior Racing Team | 30:20 | + 1 lap | 2 | |
U13 WOMEN (6) | ||||||
1 | SZÜCS Borbála | Greenzone – ZKSE | 29:07 | – | 3 | |
2 | KÁLMÁN Luca | Greenzone – ZKSE | 31:01 | + 1:54 | 3 | |
3 | ÁDÁM Gabriella Sarolta | Greenzone – ZKSE | 31:05 | + 1:58 | 3 | |
4 | BARABÁS Elsa Réka | Superior Racing Team | 33:46 | + 4:39 | 3 | |
5 | STOJANOVSKA Dalija | Kőbánya Cycling Team | 38:17 | + 9:10 | 3 | |
6 | KÁRPÁTI Mira | Kőbánya Cycling Team | 42:18 | + 13:11 | 3 | |
U15 MEN (18) | ||||||
1 | KÁLMÁN Dániel Ákos | Greenzone – ZKSE | 39:27 | – | 3 | |
2 | DOROGI Alex Martin | Kőbánya Cycling Team | 40:33 | + 1:06 | 3 | |
3 | TÓTH Márk Martin | Crosskovácsi | 40:59 | + 1:32 | 3 | |
4 | VOCK András | Cube-Csömör | 42:18 | + 2:51 | 3 | |
5 | BERENCSI Benedek | Speed-Way Team | 42:53 | + 3:26 | 3 | |
6 | RÉVÉSZ Ádám | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | 42:58 | + 3:31 | 3 | |
7 | VOLYKA Ádám | Superior Racing Team | 43:25 | + 3:58 | 3 | |
8 | ZSEMBERY Boldizsár | Superior Racing Team | 44:00 | + 4:33 | 3 | |
9 | LEÁNYVÁRI Áron | DVTK Cycling Team | 45:51 | + 6:24 | 3 | |
10 | APALI-SZABÓ Benedek | Tamási Bringasport | 46:11 | + 6:44 | 3 | |
11 | KISS István | Bike Zone Gödöllő | 46:12 | + 6:45 | 3 | |
12 | FORGÁCS Partik | Greenzone – ZKSE | 47:15 | + 7:48 | 3 | |
13 | KRÁNITZ István | Tamási Bringasport | 47:22 | + 7:55 | 3 | |
14 | OLCSVÁRI Botond | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 48:11 | + 8:44 | 3 | |
15 | HORVÁTH Bence | Delta MTB Sopron | 48:13 | + 8:46 | 3 | |
16 | SIMON Viktor | Kőbánya Cycling Team | 53:33 | + 14:06 | 3 | |
17 | GÁL Milán | Kőbánya Cycling Team | 56:01 | + 16:34 | 3 | |
DNF | TURMANN Benjámin | Tamási Bringasport | Withdrawal | 1 | ||
U15 WOMEN (5) | ||||||
1 | SZABÓ Léna | Greenzone – ZKSE | 46:23 | – | 3 | |
2 | KISS Nikoletta Bettina | Bike Zone Gödöllő | 47:26 | + 1:03 | 3 | |
3 | SZÜCS Júlia | Greenzone – ZKSE | 50:28 | + 4:05 | 3 | |
4 | MOTOVÁN Dóra | Delta MTB Sopron | 52:43 | + 6:20 | 3 | |
DNF | STEINER Beáta | Superior Racing Team | Withdrawal | 1 | ||
U17 MEN (18) | ||||||
1 | FELDHOFFER Bálint | Cube-Csömör | 47:30 | – | 4 | |
2 | KÁRPÁTI Bálint | Kőbánya Cycling Team | 49:49 | + 2:19 | 4 | |
3 | PAKOT András Gusztáv | Kőbánya Cycling Team | 50:11 | + 2:41 | 4 | |
4 | POLLNER Balázs László | Kőbánya Cycling Team | 51:15 | + 3:45 | 4 | |
5 | ÁDÁM Szabolcs László | Greenzone – ZKSE | 51:22 | + 3:52 | 4 | |
6 | VAS Barnabás | Merida Maraton Team-CST | 51:49 | + 4:19 | 4 | |
7 | KISS Vince Dániel | Bike Zone Gödöllő | 52:56 | + 5:26 | 4 | |
8 | ENDRÉDI Máté | Greenzone – ZKSE | 54:43 | + 7:13 | 4 | |
9 | PETRÓ Szabolcs | Cube-Csömör | 54:52 | + 7:22 | 4 | |
10 | KISS Benedek | Coffeeride | 56:11 | + 8:41 | 4 | |
11 | KISS Ádám György | Acélvakond Cycling Team | 57:17 | + 9:47 | 4 | |
12 | MOTOVÁN Ádám | Delta MTB Sopron | 58:43 | + 11:13 | 4 | |
13 | RÁKOSA Bence | Greenzone – ZKSE | 1:01:48 | + 14:18 | 4 | |
14 | MACK Boldizsár | Kőbánya Cycling Team | 1:03:28 | + 15:58 | 4 | |
15 | BALOGH Dávid | Delta MTB Sopron | 48:02 | + 1 lap | 3 | |
16 | NEMES Áron | Delta MTB Sopron | 54:01 | + 1 lap | 3 | |
DNF | TAKÁCS Zsombor | Superior Racing Team | Withdrawal | 3 | ||
DNF | MONOSTORI Noel | BringAjka KSE | Withdrawal | 1 | ||
U17 WOMEN (3) | ||||||
1 | GREMAN Szonja | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 44:41 | – | 3 | |
2 | BRUCHNER Regina | Greenzone – ZKSE | 45:24 | + 0:43 | 3 | |
3 | BUNGYIS Panna | Cube-Csömör | 53:37 | + 8:56 | 3 | |
ELITE MEN (7) | ||||||
1 | PARTI András | UTE | 1:34:47 | – | 8 | |
2 | PALUMBY Zsombor | SVS Pro Team | 1:35:24 | + 0:37 | 8 | |
3 | SZATMÁRY András | Cube-Csömör | 1:36:52 | + 2:05 | 8 | |
4 | BORSOS Benedek | SVS Pro Team | 1:37:38 | + 2:51 | 8 | |
5 | SZABÓ Levente | INTERCYCLING Team | 1:45:53 | + 11:06 | 8 | |
6 | VOCK Mátyás | Cube-Csömör | 1:41:55 | + 1 lap | 7 | |
7 | SZŐKE Balázs | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 1:42:19 | + 1 lap | 7 | |
U19 MEN (7) | ||||||
1 | HORVÁTH Áron Mihály | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 1:14:08 | – | 6 | |
2 | MINDSZENTI Ákos | DVTK Cycling Team | 1:16:10 | + 2:02 | 6 | |
3 | CSUJA Bálint | Superior Racing Team | 1:17:44 | + 3:36 | 6 | |
4 | CSÁKAI Bence Huba | PCCC | 1:21:48 | + 7:40 | 6 | |
5 | TATÁR Márton | Superior Racing Team | 1:27:24 | + 13:16 | 6 | |
6 | TERECSKEI Vince | PCCC | 1:27:59 | + 13:51 | 6 | |
7 | SÁNDOR Zalán | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 1:14:25 | + 1 lap | 5 | |
ELITE WOMEN (1) | ||||||
1 | KISS Kata Emma | Acélvakond Cycling Team | 1:37:43 | – | 6 | |
U19 WOMEN (3) | ||||||
1 | LEÁNYVÁRI Sára | DVTK Cycling Team | 1:23:44 | – | 5 | |
2 | TÓTH-ALMÁSI Borbála | Limit Racing Team | 1:25:39 | + 1:55 | 5 | |
3 | TRÓCSÁNYI Laura | Acélvakond Cycling Team | 1:28:59 | + 1 lap | 4 | |
MASTER 1 MEN (3) | ||||||
1 | BURGERMEISTER Balázs | Cube-Csömör | 1:01:47 | – | 5 | |
2 | SALGA Ákos | Trek SE | 1:07:11 | + 5:24 | 5 | |
3 | HATTYÁR Dániel | Merida Maraton Team-CST | 1:09:05 | + 7:18 | 5 | |
MASTER 2 MEN (10) | ||||||
1 | BÚR Zsolt | Vialand Racing Team | 1:00:40 | – | 5 | |
2 | DERVALICS Gábor | Greenzone – ZKSE | 1:09:34 | + 8:54 | 5 | |
3 | HORVÁTH Szabolcs | Greenzone – ZKSE | 1:10:18 | + 9:38 | 5 | |
4 | KŐSZEGI Krisztián | Trek SE | 1:10:39 | + 9:59 | 5 | |
5 | KISS Attila | Coffeeride | 1:13:04 | + 12:24 | 5 | |
6 | CZENKI Tamás | Greenzone – ZKSE | 1:13:32 | + 12:52 | 5 | |
7 | BALUKA Balázs | Trek SE | 1:13:54 | + 13:14 | 5 | |
8 | GUBANCSIK Péter | Greenzone – ZKSE | 1:17:17 | + 16:37 | 5 | |
9 | TÓTH Attila Zoltán | KTM Team Hungary | 1:02:26 | + 1 lap | 4 | |
10 | DEMETER Balázs | Superior Racing Team | 1:03:06 | + 1 lap | 4 | |
MASTER 3 MEN (5) | ||||||
1 | VOCK Balázs | Bakony Racing Team KSE | 57:10 | – | 4 | |
2 | LAKATOS Péter | Delta MTB Sopron | 57:22 | + 0:12 | 4 | |
3 | VAS Péter | Merida Maraton Team-CST | 1:02:00 | + 4:50 | 4 | |
4 | KARDOS Tibor | Fittbike SE | 1:08:51 | + 11:41 | 4 | |
5 | NÉMETH Zoltán | Cube-Csömör | 1:10:52 | + 13:42 | 4 |