2022vas27márEgész nap17. Sajó Péter EmlékversenyTevel - Polgármesteri HivatalSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Akkreditált

Időpont

2022. március 27.

Helyszín

Tevel - Polgármesteri Hivatal

7181 Tevel, Fő utca 288.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Nem Korcsoport Idő
 U9
1 287 Hegyi Marcell Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Férfi U9 0:12:09
2 95_ Mármarosi Adrián Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi U9 0:13:18
3 281 Toma Vukoja BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi U9 0:13:56
4 285 Mata Dubravac BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi U9 0:14:24
5 394 Helena Gajbud BK Sokol-Cestorad Vinkovci U9 0:14:58
6 390 Dina Leutar BK Sokol-Cestorad Vinkovci U9 0:15:00
DNF 107_ Kutács Anna Róza Egyéni U9
 U11
1 93_ Mármarosi Manuel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi U11 0:59:46
2 47_ Kurucz Koppány Tamási BringaSport Egyesület Férfi U11 1:01:19
3 105_ Földesi Benedek Egyéni Férfi U11 1:01:42
4 49_ Kovács Donát Tamási BringaSport Egyesület Férfi U11 1:02:04
5 92_ Rádi Noel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi U11 1:02:07
6 45_ Marko Vukoja BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi U11 1:03:03
DNF 46_ Dino Radojčić BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi U11
 WU11
1 332 Korina Bonić BK Sokol-Cestorad Vinkovci WU11 1:01:38
2 334 Karla Ćutuk BK Sokol-Cestorad Vinkovci WU11 1:04:53
 U13
1 276 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi U13 0:29:22
2 269 Marko Dubravac BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi U13 0:29:31
3 273 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő Sport Egyesület Férfi U13 0:29:35
4 272 Steiner Bence Superior MTB Team Férfi U13 0:30:06
5 274 Szabó Gergő Szenyor Kerékpáros Szabadidő Sport Egyesület Férfi U13 0:32:31
6 271 Forgács Mátyás Cycling Team FTC Férfi U13 0:38:31
DNF 280 Petar Pavlovic Biciklistički klub Partizan Férfi U13
 WU13
DNF 106_ Relja Nikačević Biciklistički klub Partizan WU13
 U15
1 174 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Klub (K3SE) Férfi U15 0:57:07
2 187 Balaskó Ádám Szenyor Kerékpáros Szabadidő Sport Egyesület Férfi U15 1:00:00
3 186 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő Sport Egyesület Férfi U15 1:00:52
4 188 Turmann Benjámin Tamási BringaSport Egyesület Férfi U15 1:00:56
5 183 Trisity Vuk Spartak Subotica Férfi U15 1:01:04
6 189 Kránitz István Tamási BringaSport Egyesület Férfi U15 1:04:19
7 190 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi U15 1:04:37
8 185 Percsity Ivan Spartak Subotica Férfi U15 1:08:10
9 173 Stefan Vucicevic Borac Cacak Férfi U15 1:08:19
10 181 Vujkovity Lámity Nikola Spartak Subotica Férfi U15 1:08:55
11 175 Tóth Kevin Lotus Cycling Team Férfi U15 1:08:56
12 182 Tikvicki Márko Spartak Subotica Férfi U15 1:13:00
13 170 Gabrijel Bonić BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi U15 1:21:04
14 191 Csizmazia Áron Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Férfi U15 1:33:40
DNF 180 Mándity Bogdán Spartak Subotica Férfi U15
DNF 192 Szabó Máté Szekszárdi Kerékpáros SE Férfi U15
 WU15
1 193 Iva Iličić BK Sokol-Cestorad Vinkovci WU15 0:29:15
2 197 Maeina Timchenko SDUSSSHOR WU15 0:29:15
3 196 Alexandra Stanić Lotus Cycling Team WU15 0:29:52
4 198 Tarcsai Boglárka Szenyor Kerékpáros Szabadidő Sport Egyesület WU15 0:30:58
5 195 Szép Anna Hírös ESC WU15 0:31:04
 U17
1 230 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team Férfi U17 2:19:01
2 221 CSÁKI SZABOLCS DSI CYCLING TEAM Férfi U17 2:19:24
3 258 Gavrilo Markovic Szerbia Férfi U17 2:19:51
4 254 Nikola Bogdanovic Szerbia Férfi U17 2:25:58
5 233 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team Férfi U17 2:26:35
6 250 Denys Chernyk SDUSSSHOR Férfi U17 2:26:38
7 252 KISS Zsombor Szekszárdi Kerékpáros Sport Egyesület Férfi U17 2:26:39
8 234 Kunzer Zsombor KSI SE Férfi U17 2:26:40
9 249 Novák Edmond Novák Cycling Academy Férfi U17 2:26:41
10 235 Illés Balázs KSI SE Férfi U17 2:26:41
11 259 Dusan Stanic Szerbia Férfi U17 2:26:45
12 225 Reinodli Ákos Green Riders Férfi U17 2:26:46
13 270 Salamon Márk Levente ZKSE Férfi U17 2:26:59
14 262 Vukasin Jovancevic Szerbia Férfi U17 2:27:10
15 251 Mirnity Valentin Spartak Subotica Férfi U17 2:27:34
16 220 BÖSZÖRMÉNYI LÁSZLÓ DSI CYCLING TEAM Férfi U17 2:28:00
17 239 Álmos Bence Lotus Cycling Team Férfi U17 2:28:01
18 226 Nosek Roland Hírös ESC Férfi U17 2:28:32
19 200 Bruno Kalinić BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi U17 2:29:00
20 227 Lakos Márk Hírös ESC Férfi U17 2:29:01
21 264 Bogdan Angelovski Szerbia Férfi U17 2:29:54
22 205 Németh Gergely BringAjka Kerékpáros Sport Egyesület Férfi U17 2:30:26
23 253 Sefcsik László Szenyor Kerékpáros Szabadidő Sport Egyesület Férfi U17 2:30:53
24 261 Andrija Naumovic Szerbia Férfi U17 2:42:17
25 240 Bakonyi Norman Lotus Cycling Team Férfi U17 2:51:27
DNF 208 Ottó Barnabás Máté Cycling Team FTC Férfi U17
DNF 217 Nagy Gergely Cycling Team FTC Férfi U17
DNF 245 Dušan Stanić Lotus Cycling Team Férfi U17
 WU17
1 313 Dunja Cobanovic Szerbia WU17 1:01:06
2 317 Jovana Maletic Szerbia WU17 1:01:43
3 310 Mudra Málna Panorama-Hungary Women`s Cycling Team WU17 1:04:03
4 316 Iva Skrbic Szerbia WU17 1:04:05
5 330 Marija Pavlovic Szerbia WU17 1:04:48
6 318 Fabian Eniko Szerbia WU17 1:05:10
7 305 Lana Matić-Todorić BK Sokol-Cestorad Vinkovci WU17 1:08:58
8 307 Novák Ingrid Novák Cycling Academy WU17 1:10:27
9 311 Percsity Nikolina Spartak Subotica WU17 1:11:05
10 303 Lucija Zadro BK Sokol-Cestorad Vinkovci WU17 1:37:52
11 312 Fábián Enikő Spartak Subotica WU17 1:42:16
 Amatőr
1 88 Németh Robert BTS SE. Buruczki Testedző Szabadidős Sportegyesület Férfi Amatőr 1:29:10
2 65 Zhang Jun Férfi Amatőr 1:29:12
3 98 Szvatkó Péter András ViniBike KSE Férfi Amatőr 1:29:13
4 72 Madarász Ádám Brigetio KSE Férfi Amatőr 1:29:13
5 76 Héregi Péter Brigetio KSE Férfi Amatőr 1:29:13
6 96 STRAUBINGER Balázs Szekszárdi Kerékpáros Sport Egyesület Férfi Amatőr 1:29:17
7 289 Vörös Gergely BTS Férfi Amatőr 1:29:17
8 97 TOPÁN Máté Szekszárdi Kerékpáros Sport Egyesület Férfi Amatőr 1:29:20
9 87 Vass István BTS SE. Buruczki Testedző Szabadidős Sportegyesület Férfi Amatőr 1:29:22
10 99 Sághy Zoltán ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Amatőr 1:35:39
11 84 Graszl János Brigetio KSE Férfi Amatőr 1:49:59
12 90 Radvanji Danijel DUBL Biciklistički klub Férfi Amatőr 1:57:17
13 68 Fehér Gergő Férfi Amatőr 2:17:12
14 89 Vörös Gergő BTS SE. Buruczki Testedző Szabadidős Sportegyesület Férfi Amatőr 2:51:16
DNF 132 Panágl Henrik KSI SE Férfi Amatőr
DNF 93 Kutács Zsolt Egyéni Férfi Amatőr
DNF 94 Nagy Zsolt egyéni Férfi Amatőr
 WSenior
1 101_ Cailean Dorotheia Stefania Sportcompetition Cta Arad WSenior 2:41:23
2 109_ Mező Panna Budapest WSenior 2:42:39
3 108_ Acsádi Viktoria Budapest WSenior 3:01:11
DNF 100_ Józsáné Román Szilvia Green Riders WSenior
DNF 104_ Varga Anita Kaposvári Kerékpáros Klub (K3SE) WSenior
 WU19
1 159 PAPP EVELIN DSI CYCLING TEAM WU19 2:28:21
2 162 Farkas Janka Hírös ESC WU19 2:28:39
3 163 Sáry Boglárka KSI SE WU19 2:29:26
4 168 Anja Nikitovic Szerbia WU19 2:55:44
DNF 169 Lana Todorovic Szerbia WU19
DNF 161 NÉMETH BETTINA DSI CYCLING TEAM WU19
DNF 165 Orosz Lili Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület WU19
 Senior1
1 64_ Csomor Zoltán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi Senior1 1:28:51
2 59_ Kovács Kristóf Artúr Kőbánya Cycling Team Férfi Senior1 1:29:05
3 61_ Dr. Nagy Ákos Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Férfi Senior1 1:29:11
4 63_ Ricardo Caria Arad Férfi Senior1 1:29:12
5 52_ Varga László Green Riders Férfi Senior1 1:29:13
6 50_ Földesi Bánk Egyéni Férfi Senior1 1:29:30
7 62 Tóth László Krisztián Férfi Senior1 1:29:41
8 55_ Tibor Hajas Hírös ESC Férfi Senior1 1:32:59
9 51_ Gregó Zoltán EPRONEX – HUNGARY CYCLING TEAM Férfi Senior1 1:35:22
10 62_ Alberto Furlan Arad Férfi Senior1 1:42:05
11 56_ Tóth Zoltán Kaposvári Kerékpáros Klub (K3SE) Férfi Senior1 1:42:14
DNF 60_ Zsofcsák Péter Superior Mtb tiem Férfi Senior1
DNF 81_ Józsa Ernő MERSE Férfi Senior1
 Senior2
1 70_ Gáspár Levente Hírös ESC Férfi Senior2 1:29:04
2 80_ Lipka Balázs Merida Maraton Team-CST Férfi Senior2 1:29:04
3 91_ Szalai Gábor Zengő Kerékpáros Egyesület Férfi Senior2 1:29:05
4 68_ Vecsernyés Tibor Egyéni Férfi Senior2 1:29:06
5 84_ Moldovan Ovidiu Sportcompetition Cta Arad Férfi Senior2 1:29:10
6 66_ Csikos-Nagy Zsolt Egyéni Férfi Senior2 1:29:11
7 71_ Szekeres Péter Hírös ESC Férfi Senior2 1:29:38
8 87_ Hivessy Zoltán Superior Racing Team Férfi Senior2 1:33:25
9 90_ Szabó György Zengő Kerékpáros Egyesület Férfi Senior2 1:35:21
10 85_ Arany Gábor Szingo Szabadidős Sportegyesület Férfi Senior2 1:35:22
11 69_ Akli Attila Olivér Green Riders Férfi Senior2 1:35:56
12 72_ Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST Férfi Senior2 1:40:19
13 67_ Pető Tibor Egyéni Férfi Senior2 1:42:14
14 83_ Kleinpeter Hermann Sportcompetition Cta Arad Férfi Senior2 1:42:22
DNF 65_ Blum Zoltán Egyéni Férfi Senior2
 Senior3
1 19_ Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team Férfi Senior3 1:28:50
2 13_ Éger Zoltán Fit-boys Pécs Férfi Senior3 1:29:10
3 42_ Zsille Péter Kaposvári Kerékpáros Klub (K3SE) Férfi Senior3 1:29:12
4 48_ Schmauser József Road KSE Férfi Senior3 1:29:13
5 5_ Kósa Csaba Egyéni Férfi Senior3 1:29:21
6 29_ Bíró Zoltán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi Senior3 1:29:34
7 14_ Majzik Achilles Hírös ESC Férfi Senior3 1:32:58
8 23_ Deréki Barna Szingo Szabadidős Sportegyesület Férfi Senior3 1:35:58
9 43_ Knézics Attila Kaposvári Kerékpáros Klub (K3SE) Férfi Senior3 1:38:59
10 22_ Mirza Octavian Mihai Sportcompetition Cta Arad Férfi Senior3 1:40:18
11 21_ Takács Péter Mazsola KSE Férfi Senior3 1:42:06
12 1_ Nenad Živković BK Sokol-Cestorad Vinkovci Férfi Senior3 1:42:54
13 27_ Pap László Újbuda MTB SE Férfi Senior3 1:49:21
14 24_ Ormánközy Zoltán Szingo Szabadidős Sportegyesület Férfi Senior3 1:51:25
15 28_ Balázs Tibor Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület Férfi Senior3 2:11:11
16 12_ Szalánczy Csaba Egyéni Férfi Senior3 2:38:05
DNF 4_ Bazula György Egyeni Férfi Senior3
DNF 9_ Szalai Zoltán Egyéni Férfi Senior3
DNF 10_ Bogdán József Egyéni Férfi Senior3
DNF 15_ Antal Tamás Kaposvári Kerékpáros Klub (K3SE) Férfi Senior3
DNF 41_ Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Egyesület Férfi Senior3
DNF 44_ Szerencsés József Kaposvári Kerékpáros Klub (K3SE) Férfi Senior3
DNF 143_ Sikari Gábor Cycling Team FTC Férfi Senior3
 U19
1 106 Dejan Cogoljevic Borac Cacak Férfi U19 2:35:20
2 143 Mihajlo Stolić Lotus Cycling Team Férfi U19 2:35:33
3 154 Percsity Márk Spartak Subotica Férfi U19 2:35:56
4 153 Szőllősi Ádám MKB Cycling Team Férfi U19 2:37:09
5 107 Kovács Bercel BTS SE. Buruczki Testedző Szabadidős Sportegyesület Férfi U19 2:37:10
6 114 Szarka Regő HOTE SE Férfi U19 2:37:14
7 150 Novák Edvárd Novák Cycling Academy Férfi U19 2:37:15
8 140 Takács Péter Lotus Cycling Team Férfi U19 2:37:22
9 148 Császár Balázs Novák Cycling Academy Férfi U19 2:37:23
10 103 Bosko Velicic Borac Cacak Férfi U19 2:37:26
11 133 Válint Attila KSI SE Férfi U19 2:37:26
12 144 Nemanja Marković Lotus Cycling Team Férfi U19 2:37:28
13 156 Győri Richárd Szingo Szabadidős Sportegyesület Férfi U19 2:37:38
14 113 BÖSZÖRMÉNYI ANDRÁS DSI CYCLING TEAM Férfi U19 2:40:42
15 131 Fehérvári Marcell Imre KSI SE Férfi U19 2:44:48
16 147 Mórocz Barnabás Delta MTB Sopron SE Férfi U19 2:49:22
17 142 Dario Cigić-Parčetić Lotus Cycling Team Férfi U19 2:50:08
18 119 Makranczy Dominik Kevin KSI SE Férfi U19 2:51:14
19 135 Balog László Lotus Cycling Team Férfi U19 2:54:31
20 115 Bánki András Green Riders Férfi U19 2:54:37
21 134 Berényi Gergő Lotus Cycling Team Férfi U19 3:04:05
22 155 Lelkes Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő Sport Egyesület Férfi U19 3:15:09
23 157 Kiss Ádám György Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Férfi U19 3:17:10
24 146 László Hunor Novák Cycling Academy Férfi U19 3:33:27
25 149 Kozma Koppány Novák Cycling Academy Férfi U19 3:34:00
DNF 117 Pistár Zoltán Hírös ESC Férfi U19
DNF 127 Lendvai Kolos Máté KSI SE Férfi U19
DNF 138 Maros András Lotus Cycling Team Férfi U19
DNF 139 Szántó Péter Lotus Cycling Team Férfi U19
DNF 141 Miloš Vasović Lotus Cycling Team Férfi U19
DNF 145 Sergej Vesmar Lotus Cycling Team Férfi U19
DNF 158 Marko Stanojlović Biciklistički klub Partizan Férfi U19
 WU23
1 135_ Jordán Dorka Panorama-Hungary Women`s Cycling Team WU23 2:26:40
2 136_ Alla Marushchuk SDUSSSHOR WU23 2:27:34
3 137_ Olena Rebrakova SDUSSSHOR WU23 2:27:39
4 142_ Bojana Jovanovic Szerbia WU23 2:45:11
5 140_ Jovanović Jovana VELO Biciklistički klub WU23 2:53:46
DNF 141_ Kiss Kata Emma Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület WU23
 WElit
1 110_ Szabó Zsófia Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch WElit 2:26:41
2 131_ Vasadi Anna Panorama-Hungary Women`s Cycling Team WElit 2:26:41
3 130_ Szabó Adrienn Panorama-Hungary Women`s Cycling Team WElit 2:26:47
4 121_ Pomucz Edina Panorama-Hungary Women`s Cycling Team WElit 2:27:25
5 134_ Jana Jolovic Szerbia WElit 2:27:27
6 111_ Túri Anna Cycling Team FTC WElit 2:28:20
7 119_ Borissza Johanna Kitti Panorama-Hungary Women`s Cycling Team WElit 2:28:47
8 112_ Savić Maja DUBL Biciklistički klub WElit 2:30:37
9 132_ Aleksandra Sovilj Szerbia WElit 2:30:48
 U23
1 399 Nagy Bendegúz Mátyás Epronex Férfi U23 2:35:31
2 5 Juhász Zsombor Zengő Kerékpáros Egyesület Férfi U23 2:36:35
3 100 Árvai Kristóf Lotus Férfi U23 2:37:05
4 301 Schuman Máté Lotus Cycling Férfi U23 2:37:13
5 7 Kovács Árpád Gyula Bike Zone Gödöllő Férfi U23 2:37:14
6 6 Sidló Dániel DKSI Férfi U23 2:37:16
7 300 Mihaljo Bolics Lotus Cycling Férfi U23 2:37:19
8 306 Fazakas Csongor Novák Cycling Academy Férfi U23 2:37:23
9 8 Szarvas Balázs MRCC Férfi U23 2:37:28
10 2_ Hlavathy Benedek GreenRiders Férfi U23 2:37:53
11 202 Igor Nadoveza Lotus Cycling Férfi U23 2:52:16
12 398 Barta Balázs Lotus Cycling Férfi U23 3:03:23
13 395 Szász-Ferenc Dávid Novák Cycling Academy Férfi U23 3:34:56
DNF 1 Mészáros Bence UC Monaco Férfi U23
DNF 2 Fábián Csongor MKB Cycling Férfi U23
DNF 4 Horváth Máté Zengő Kerékpáros Egyesület Férfi U23
 Elit
1 31 BALOGH ANDRÁS ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Elit 2:35:20
2 42 Dusan Kalaba Szerbia Férfi Elit 2:35:20
3 47 Istlstekker Zsolt Epronex Hungary Férfi Elit 2:35:21
4 12 Buruczki Szilárd BTS SE. Buruczki Testedző Szabadidős Sportegyesület Férfi Elit 2:36:02
5 36 PÜSPÖKI DÁNIEL ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Elit 2:36:06
6 28 Király István Lotus Cycling Team Férfi Elit 2:36:54
7 38 BOZSIK BENCE ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Elit 2:37:04
8 11 Földi Bence Bike Zone Gödöllő Sportegyesület Férfi Elit 2:37:14
9 44 Apró Csaba Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Férfi Elit 2:37:15
10 14 Darányi Bence BTS SE. Buruczki Testedző Szabadidős Sportegyesület Férfi Elit 2:37:20
11 23 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team Férfi Elit 2:37:22
12 10 Máhr Péter Bike Zone Gödöllő Férfi Elit 2:37:24
13 35 SASVÁRI DÁNIEL ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Elit 2:37:27
14 46 Tajthy Ferenc Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Férfi Elit 2:37:35
15 20 Durucz Miklós Epronex Hungary Férfi Elit 2:37:37
16 30 POPOVICS GERGELY ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Elit 2:37:44
17 26 Balassa Péter Lotus Cycling Team Férfi Elit 2:37:49
18 33 HORVÁTH TAMÁS ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Elit 2:38:01
19 24 Gali Tibor Lotus Cycling Team Férfi Elit 3:03:23
20 21 Oros Dániel Green Riders Férfi Elit 3:04:29
21 15 Csontó Ádám BTS Férfi Elit 3:04:33
DNF 17 Vida Attila Egyéni Férfi Elit
DNF 41 SZÉKELY BENEDEK ZENGŐ CYCLING TEAM Férfi Elit
DNF 29 Kristian Antalivics Lotus Cycling Team Férfi Elit
DNF 45 Schier-Juhász Tamás Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület Férfi Elit

Versenyinformáció

Országos országúti szezonnyitó – Nyílt Országúti mezőnyverseny

'Fel a tetejéhez' gomb