MTB XC

Sikeresen zárult a gyerekeknek szervezett versenysorozat

Október 26-án került sor a DECATHLON Kerékpáros Diák Liga 4. fordulójára, ami a sorozat záró eseménye volt az idei szezonban. Közel 30 gyerek tette próbára ügyességét, és gyorsaságát, és igyekezett az egyéni összetett, valamint az iskolák közötti pontversenyben a még begyűjthető extra pontokat megszerezni.

Szép dolog a versenyzés, de a kicsik számára egyelőre még a rendezvény izgalma a legfontosabb, és az, hogy jó hangulatban, szép időben bringázhattak a Debreceni Sportuszoda mellett kijelölt pályán. A Cívis Praxis Közösség önkéntesei egészséges szendvicsekkel várták a résztvevőket, akik persze a nevezésük mellé is megkapták a szokásos kis frissítő csomagot.

A verseny simán zajlott, a legkisebbeknek is sikerült egy extra pályát összerakni, ahol önfeledten körözgethettek.

A 4. forduló eredményhirdetései, a helyezésekért járó oklevél kiosztása után a versenysorozat egyéni összetett eredményhirdetése következett, ahol  a DKSI csapatának részéről Kovács Béla adta át a dobogósoknak járó érmeket. Valamennyi résztvevő emléklapban is részesült.

A DECATHLON által felajánlott értékes vásárlási utalványokat, 100 eFt, 60 eFt illetve 40 eFt értékben a pontversenyben legjobban szereplő 3 iskola kapta: első helyet szereztek a Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola tanulói, második lett az Árpád Vezér Általános Iskola, és harmadik a Waldorf Általános Iskola!

GRATULÁLUNK MINDENKINEK! Találkozunk 2020-ban!

FOTÓK

EREDMÉNYEK

201927ápr09:00DECATHLON Kerékpáros Diák Liga 20191. fordulóDebrecenSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

201925máj09:00DECATHLON Kerékpáros Diák Liga 20192. fordulóDebrecenSzakág:MTB XCKategória:SzabadidősSorozat:MKSZ-Kométa Tehetségkutató verseny

201928szep09:0023:00DECATHLON Kerékpáros Diák Liga 20193. fordulóDebrecenSzakág:MTB XCKategória:SzabadidősSorozat:MKSZ-Kométa Tehetségkutató verseny

201926oktEgész napDECATHLON Kerékpáros Diák Liga 20194. fordulóDebrecenSzakág:MTB XCKategória:Szabadidős

ÖSSZETETT EREDMÉNYEK

Név Nem Kategória Iskola/óvoda 1.forduló 2.forduló 3.forduló 4.forduló Össz.pontszám Egyéni össz.helyezés
Kovács Tamás fiú 5-6 év Görgey Utcai Óvoda 5 pont 7 pont 3 pont 5 pont 20 pont 1
Kovács Bertalan fiú 5-6 év Görgey Utcai Óvoda 7 pont 3 pont 5 pont 4 pont 19 pont 2
Tamás Bence fiú 5-6 év DE KK II. Óvodája 7 pont 7 pont 3
Németi Zalán fiú 5-6 év Bányai Júlia utcai iskola 4 pont 4 pont 4
Ferenczi Áron fiú 5-6 év Faragó utcai óvoda 3 pont 3 pont 5
Nagy Attila fiú 5-6 év Berettyóújfalu Szivárvány Ref. Óvoda 2 pont 2 pont 6
Romhán András fiú 5-6 év Görgey Utcai Óvoda 2 pont 2 pont
Simon Dénes fiú 5-6 év Kurucz utcai Óvoda 2 pont 2 pont
Halász Ádám fiú 5-6 év Hétszínvirág Óvoda 1 pont 1 pont 7
Szabó Gellért fiú 5-6 év DE KK II. Óvodája 1 pont 1 pont
Szatmári Lázár fiú 5-6 év Thaly Kálmán utcai óvoda 1 pont 1 pont
Ferenczi Regina lány 5-6 év Faragó utcai óvoda 7 pont 4 pont 7 pont 18 pont 1
Röfler Zsuzsa lány 5-6 év Bányai Utcai Óvoda 7 pont 5 pont 5 pont 17 pont 2
Petrik Anna Dóra lány 5-6 év Liget utcai óvoda Babits telephely 4 pont 4 pont 3
Kovács Béla fiú 7-8 év Waldorf Általános iskola 7 pont 7 pont 7 pont 21 pont 1
Ivády Zénó Róbert fiú 7-8 év Árpád Vezér Általános Iskola 5 pont 4 pont 7 pont 3 pont 19 pont 2
Mosolygó Zalán fiú 7-8 év Kölcsey Ferenc Református Ált.Isk. 7 pont 5 pont 4 pont 1 pont 17 pont 3
Nagy Levente fiú 7-8 év Móra Ferenc Általános Iskola (Nyíregyháza) 5 pont 4 pont 9 pont 4
Kotsis Előd Bercel fiú 7-8 év DE KK II. Óvodája 4 pont 1 pont 5 pont 5
Répási Dorián fiú 7-8 év Boldogfalva Óvoda 5 pont 5 pont
Tamás Marcell fiú 7-8 év Lilla Téri Általános Iskola 5 pont 5 pont
Borzon Dániel fiú 7-8 év Lilla Téri Általános Iskola 3 pont 3 pont 6
Mocsár Gábor fiú 7-8 év Kölcsey Ferenc Református Ált.Isk. 1 pont 2 pont 3 pont
Simon Vince fiú 7-8 év Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája 3 pont 3 pont
Romhán Ádám fiú 7-8 év Görgey Utcai Óvoda 2 pont 2 pont 7
György Márton János fiú 7-8 év Waldorf Általános iskola 1 pont 1 pont 8
Juhász László fiú 7-8 év Hunyadi János Általános Iskola 1 pont 1 pont
Ferenczi Kinga lány 7-8 év Kölcsey Ferenc Református Ált.Isk. 7 pont 7 pont 5 pont 19 pont 1
Rákosi Maya Emma lány 7-8 év Waldorf Általános iskola 7 pont 7 pont 14 pont 2
Matkó Gréta lány 7-8 év Arany János Általános Iskola 5 pont 4 pont 9 pont 3
Kozma Attila fiú 9-10 év Waldorf Általános iskola 5 pont 7 pont 12 pont 1
Tárkányi Róbert fiú 9-10 év Kossuth Általános Iskola 5 pont 5 pont 2
Peltekián Kristóf fiú 9-10 év Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája 4 pont 4 pont 3
Szutor Imre fiú 9-10 év Hunyadi János Általános Iskola 3 pont 3 pont 4
Fodor Péter fiú 9-10 év Arany János Általános Iskola 1 pont 1 pont 5
Ivády Gréta Márta lány 9-10 év Árpád Vezér Általános Iskola 7 pont 7 pont 7 pont 7 pont 28 pont 1
Erdélyi Lora Fanni lány 9-10 év Lilla Téri Általános Iskola 1 pont 5 pont 6 pont 2
Mudrony Kamilla lány 9-10 év Árpád Vezér Általános Iskola 5 pont 5 pont 3
Podgornik Milán fiú 11-12 év Arany János Általános Iskola 7 pont 7 pont 14 pont 1
Fodor Kende fiú 11-12 év Dózsa György Általános Iskola 4 pont 4 pont 8 pont 2
Kovács Zoltán fiú 11-12 év Lilla Téri Általános Iskola 3 pont 5 pont 8 pont 3
Foltin Lukács fiú 11-12 év Lilla Téri Általános Iskola 7 pont 7 pont 4
Kun Norman fiú 11-12 év Lilla Téri Általános Iskola 7 pont 7 pont
Szabados László Imre fiú 11-12 év Dózsa György Általános Iskola 7 pont 7 pont
Szabó Bence fiú 11-12 év DRK Dóczy Gimnáziuma 5 pont 5 pont 5
Porcsin Anna Viola lány 11-12 év Kölcsey Ferenc Református Ált.Isk. 7 pont 5 pont 7 pont 19 pont 1
Nagy Csenge lány 11-12 év Bólyai János Általános Iskola 7 pont 7 pont 2
Romhán István fiú 13-14 év Árpád Vezér Általános Iskola 5 pont 5 pont 1
Kovács Loretta lány 13-14 év Medgyessy Ferenc Gimnázium 7 pont 7 pont 7 pont 7 pont 28 pont 1
Orosz Bálint fiú 15-16 év Debreceni Református Koll.Gimn. 7 pont 7 pont 1
Kovács Korinna lány 15-16 év Fazekas Mihály Gimnázium 7 pont 7 pont 1

ISKOLÁK VERSENYE

Iskola Pont
Kölcsey Ferenc Református Ált.Isk. 58
Árpád Vezér Általános Iskola 57
Waldorf Általános iskola 48
Görgey Utcai Óvoda 43
Lilla Téri Általános Iskola 36
Medgyessy Ferenc Gimnázium 28
Arany János Általános Iskola 24
Faragó utcai óvoda 21
Bányai Utcai Óvoda 17
Dózsa György Általános Iskola 15
DE KK II. Óvodája 13
Móra Ferenc Általános Iskola (Nyíregyháza) 9
Bólyai János Általános Iskola 7
Debreceni Református Koll.Gimn. 7
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája 7
Fazekas Mihály Gimnázium 7
Boldogfalva Óvoda 5
DRK Dóczy Gimnáziuma 5
Kossuth Általános Iskola 5
Bányai Júlia utcai iskola 4
Hunyadi János Általános Iskola 4
Liget utcai óvoda Babits telephely 4
Berettyóújfalu Szivárvány Ref. Óvoda 2
Kurucz utcai Óvoda 2
Hétszínvirág Óvoda 1
Thaly Kálmán utcai óvoda 1

Kapcsolódó hírek

Hozzászólás

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Back to top button
Close
Close
X
X