2018. július

2018júl01Egész napKiemeltOrszágúti OB 2018Komló - SportcsarnokSzakág:OrszágútKategória:OB

Eredmények

Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület Nem Kör Idő
U13
1 86 PAKOT András Gusztáv Kőbányai Torna Club M 2 1:00:29
2 89 HANCZ Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE M 2 1:00:34
3 85 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club M 2 1:03:10
4 82 LERNYEI Samu Hungaro Fondo M 2 1:03:11
5 84 CSÁKI Szabolcs Kontent-DKSI M 2 1:03:22
6 88 GANGL Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE M 2 1:05:12
7 87 TOMKA Ruben Sárréti SE – Optimit M 2 1:06:18
8 80 KISS Zsombor Szekszárdi Kerékpáros SE M 2 1:08:30
9 90 KÖNCZÖL Róbert Tamási MTB Sport Club M 2 1:08:53
10 81 MEGGYESI Huba Győri Atlétikai Club M 2 1:10:46
11 92 ERDŐS Dániel Viadukt SE M 2 1:12:37
12 83 MANCE Imre Jonathan Hungaro Fondo M 2 1:14:16
13 91 SIPOS Márton Tamási MTB Sport Club M 2 1:26:21
WU15
1 252 KŐSZEGI Bianka KSI SE F 2 1:00:31
2 254 FISCHER Fanni Hungaro Fondo F 2 1:00:31
3 251 SÁRY Boglárka KSI SE F 2 1:04:10
4 255 PÉTER Patrícia Jázmin Szekszárdi Szabadidős KE F 2 1:12:09
5 253 KÖVESDI Dorina 480 Fit Boys Cycling F 2 1:15:24
U15
1 154 MAGYAR Gergő Győri Atlétikai Club M 3 1:18:42
2 166 BÁN Benedek Szekszárdi Szabadidős KE M 3 1:24:35
3 157 FISCHER Márk Hungaro Fondo M 3 1:24:41
4 155 TÓTH Márkó Győri Atlétikai Club M 3 1:24:53
5 164 CSORBA Lázár Piroska Szörp Kecskeméti ES M 3 1:24:54
6 163 SZEGEDI Marcell KSI SE M 3 1:24:57
7 159 PÁLL Zsombor Kontent-DKSI M 3 1:24:59
8 165 TOMKA István Sárréti SE-Optimit. M 3 1:26:12
9 170 ERDŐS Gergely Viadukt SE M 3 1:27:09
10 167 SZABÓ Csongor Szekszárdi Szabadidős KE M 3 1:27:21
11 168 FARKAS Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE M 3 1:27:33
12 169 PALIK Márk Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE M 3 1:27:34
13 161 KÁRPÁTI Bálint Kőbányai Torna Club SE M 3 1:41:49
14 153 KURCZINA Milán Győri Atlétikai Club M 3 1:42:18
15 162 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI SE M 3 1:47:12
16 160 VAS András Kontent-DKSI M 3 1:47:14
17 158 LINDLMAYER Antal Hungaro Fondo M 2 1:21:12
DNF 156 BOGNÁR Marcell Hungaro Fondo M 1 0:38:35
151 KOROKNAI Balázs 480 Fit Boys Cycling M 0
152 BOJTOR Csongor Győri Atlétikai Club M 0
WU17
1 402 NEUBAUER Eliza SZINGO-Fehérvár F 3 1:27:10
2 401 TIRCSI Andrea KSI SE F 3 1:27:23
3 400 KOVÁCS Judit KONTENT-DKSI F 3 1:32:54
4 403 APPALI SZABÓ Luca Tamási MTB Sport Club F 3 1:53:23
U17
1 471 MÉSZÁROS Bence KSI SE M 5 2:06:07
2 455 BAJORFI Ádám Győri Atlétikai Club M 5 2:07:13
3 462 MIKSA Csobán Hungaro Fondo M 5 2:07:29
4 454 OSVALD Olivér Dr. Bátorfi-Agria KTK M 5 2:07:35
5 468 SZIJÁRTÓ Zétény Kontent-DKSI M 5 2:07:44
6 452 HÁJOS Dániel BVSC-Zugló M 5 2:07:48
7 478 FORRÓ Lajos Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület M 5 2:07:50
8 467 SÁNTA Ármin Kontent-DKSI M 5 2:08:14
9 477 LÉVAI Barnabás Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület M 5 2:08:16
10 457 NÉMETH Csanád Győri Atlétikai Club M 5 2:08:17
11 466 POLYÁK Gábor Kontent-DKSI M 5 2:08:27
12 465 PETŐ Dániel Kontent-DKSI M 5 2:09:14
13 472 MUSKOVITS Dávid KSI SE M 5 2:10:09
14 475 CSENKI Csongor Piroska Szörp Kecskeméti ES M 5 2:17:15
15 463 ÁRVAI Kristóf Kontent-DKSI M 5 2:17:24
16 458 ANDAHÁZY Bence Hungaro Fondo M 5 2:22:07
17 460 LARNYEI András Hungaro Fondo M 5 2:22:07
18 481 BAGARUS Bence Zengő SE M 5 2:32:49
19 459 KREKÁCS Barna Zsolt Hungaro Fondo M 5 2:33:02
20 469 BAGOSSY Levente András KSI SE M 5 2:33:08
21 479 ZÁDORI Zalán Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület M 5 2:33:19
22 456 FALVI Botond Győri Atlétikai Club M 5 2:33:20
23 480 PODLÓCZKI Szabolcs Szingo-Fehérvár M 5 2:34:13
24 476 TOMKA Mózes Sárréti SE M 5 2:34:25
25 474 SÁNDOR Zalán KSI SE M 5 2:36:06
DNF 464 KAPCSA Ákos Kontent-DKSI M 4 DNF
DNF 461 MEGLÉCZ Ádám Hungaro Fondo M 2 DNF
DNF 482 VARGA Marcell Tamási MTB Sport Club M 2 DNF
DNF 470 FÁBIÁN Zalán KSI SE M 1 DNF
451 MACK Márton 480 Fit Boys Cycling M 0
WU19
1 356 BUZSÁKI Virág Pavé Cycling Academy F 5 2:08:09
2 352 BAJORFI Eszter Győri Atlétikai Club F 5 2:33:06
3 354 HONOS Csenge KSI SE F 5 2:33:09
4 358 HIDEG Nóra SZINGO-Fehérvár F 5 2:33:12
5 355 KOVÁCS Vivien KSI SE F 5 2:33:46
6 353 KOVÁCS Petra KONTENT-DKSI F 5 2:38:15
7 357 KÁROLYI Natália SKSC F 4 2:13:28
351 FÖRDŐS Kata Barbara Cube-Csömör F 0
Welit
1 302 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing F 7 3:08:21
2 314 KIRÁLY Mónika S.C. Michela Fanini F 7 3:09:08
3 317 TEMELA Eszter Szingo-Fehérvár F 7 3:25:47
4 310 SZABÓ Zsófia Health Mate – Cyclelive Team F 7 3:25:48
5 309 KORMOS Veronika Anna Health Mate – Cyclelive Team F 7 3:25:51
6 318 KAPOTT Szonja Tipográfia Ladies Cycling F 7 3:25:51
7 308 BAJORFI Tímea Győri Atlétikai Club F 7 3:25:52
8 307 MATUZ Etelka FTC F 7 3:25:55
9 303 MARTON Orsolya Biondo Bike Club F 7 3:26:12
10 312 LÁSZLÓ Tamara KSI SE F 7 3:26:40
11 315 KUBIK Csenge Superior MTB Team F 7 3:26:41
12 305 HORVÁTH Adél Dr.Bátorfi-Agria KTK F 7 3:31:10
13 304 BENCZÉS Krisztina Dr. Bátorfi-Agria Ktk. F 7 3:36:35
14 306 OLASZ Laura Epronex-Bike Hungary F 7 3:36:37
15 311 PÉK Eszter Kontent-DKSI F 7 3:40:11
DNF 316 PÉTERI Niké Szingo-Fehérvár F 2 DNF
DNF 313 KARL Bianka Leticia KSI SE F 2 DNF
301 KOVÁCS Kinga Újpesti Torna Egylet F 0
319 HAFFNER Kata VKE Nelson Pepperl+Fuchs F 0
U19
1 205 TOMKA Boáz Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 8 3:23:38
2 214 FORRAY András KSI SE M 8 3:23:38
3 211 MÉSZÁROS Ábel Kontent-DKSI M 8 3:24:38
4 226 SCHNEIDER Sebestyén Szekszárdi Szabadidős KE M 8 3:28:12
5 204 GABI László Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 8 3:28:15
6 203 VIDA Bálint BVSC-Zugló M 8 3:28:18
7 217 CSORBA Bence Piroska Szörp Kecskeméti ES M 8 3:28:18
8 216 FETTER Erik Pilis Cross Country Club M 8 3:28:35
9 213 VARGA Bálint Kontent-DKSI M 8 3:29:25
10 210 BOGNÁR Ábel Kontent-DKSI M 8 3:30:17
11 234 LEPOLD Sámuel Csepel-szigeti Kerékpár és Triatlon SE / Greenriders M 8 3:32:26
12 232 FÁBIÁN Csongor WV.De IJsselsrteek.NL M 8 3:32:27
13 209 ÁRVAI Krisztián Kontent-DKSI M 8 3:32:36
14 212 SIPOS Máté Kontent-DKSI M 8 3:32:37
15 230 PAULUSZ Martin Szingo-Fehérvár M 8 3:41:52
16 223 SZÉP Levente Piroska Szörp Kecskeméti ES M 8 3:42:28
17 220 HORVÁTH Máté Piroska Szörp Kecskeméti ES M 8 3:42:29
18 221 IGAZ Bátor Piroska Szörp Kecskeméti ES M 8 3:49:11
19 201 MONOSTORI Samu Bendegúz BringAjka KSE M 8 3:49:11
20 225 GENCZLER Tamás Szekszárdi Szabadidős KE M 8 3:49:15
21 215 FÜRI Márton János KSI SE M 8 3:51:02
22 202 CSENGŐI Bálint BVSC-Zugló M 8 3:51:02
23 224 KOLESZÁR Olivér Szekszárdi Kerékpáros SE M 8 3:51:03
24 228 FŰZFA Ambrus Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE M 8 3:51:17
25 227 BERTALAN Soma Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE M 8 3:51:23
26 218 GOHÉR Mihály Piroska Szörp Kecskeméti ES M 8 3:52:35
27 207 PÓDA Zsombor Győri Atlétikai Club M 7 3:08:10
28 208 MEGLÉCZ Máté Hungaro Fondo M 7 3:32:43
29 206 DOMSCHITZ András Győri Atlétikai Club M 7 3:39:58
30 229 ENDRŐDI Csaba Szingo-Fehérvár M 7 3:44:15
DNF 222 KÁDÁR-NÉMETH Kristóf Piroska Szörp Kecskeméti ES M 7 DNF
DNF 219 GULYÁS Máté Piroska Szörp Kecskeméti ES M 5 DNF
DNF 231 SIMON Csanád Újbuda MTB és Szabadidő SE M 1 DNF
233 SCHUMANN Máté Zengő SE M 0
U23
1 122 VALTER Attila Pannon Cycling Team M 10 3:47:51
2 113 GÖNCZY Gergő Kontent-DKSI M 10 3:48:08
3 121 SZŐLLŐSI Ferenc Pannon Cycling Team M 10 3:48:44
4 118 DINA Dániel Pannon Cycling Team M 10 3:48:56
5 120 OROSZ Gergő Pannon Cycling Team M 10 3:48:56
6 106 MINKÓ Roland Epronex-Bike Hungary M 10 3:48:59
7 114 KISS Hunor Kontent-DKSI M 10 3:49:02
8 129 KARL Ádám U.C. Monaco M 10 3:49:04
9 115 SZENTPÉTERI András Kontent-DKSI M 10 3:49:05
10 112 FEGYVERES Máté Kontent-DKSI M 10 3:49:08
11 103 TOMKA János Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 10 3:59:38
12 109 SZARKA Gergely Epronex-Bike Hungary M 10 4:07:48
13 124 WERMESSER Zsombor Pannon Cycling Team M 10 4:09:48
14 105 BALOGH András Epronex-Bike Hungary M 10 4:10:01
15 104 TOMKA Joel Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 10 4:10:23
16 102 VINCE András Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 9 3:57:46
DNF 128 D. KOVÁCS Dávid Team KTM UK M 8 DNF
DNF 108 SASVÁRI Dániel Epronex-Bike Hungary M 6 DNF
DNF 101 MOLNÁR Gábor BVSC-Zugló M 6 DNF
DNF 127 VARGA Viktor Tamási Mtb Sport Club M 5 DNF
DNF 123 ZATHURECZKY Márk Pannon Cycling Team M 4 DNF
DNF 111 BEREGSZÁSZI Bence Kontent-DKSI M 4 DNF
DNF 126 GIRICZ László Piroska Szörp Kecskeméti ES M 4 DNF
DNF 110 NAGY András Győri Atlétikai Club M 1 DNF
107 DIAN Ábel Epronex-Bike Hungary M 0
116 LÁSZLÓ Attila Kőbánya Cycling Team M 0
117 CZÉH Balázs Kőbánya Cycling Team M 0
119 FILUTÁS Viktor Pannon Cycling Team M 0
125 VARGA Bálint PCCC M 0
130 FÁBIÁN Ábel Zengő SE M 0
Elit
1 22 PEÁK Barna Kontent-DKSI M 10 3:48:41
2 34 DINA Márton Pannon Cycling Team M 10 3:48:41
3 38 SIMON Péter Pannon Cycling Team M 10 3:48:48
4 32 KUSZTOR Péter My Bike Stevens M 10 3:48:48
5 35 HOLLÓ Botond Pannon Cycling Team M 10 3:48:51
6 27 LOVASSY Krisztián Kőbánya Cycling Team M 10 3:48:56
7 50 RÓZSA Balázs Team Differdange- Losch M 10 3:48:58
8 39 SZATMÁRY András Pannon Cycling Team M 10 3:48:58
9 37 KRIVÁN András Pannon Cycling Team M 10 3:48:58
10 4 BURUCZKI Szilárd Cube-Csömör M 10 3:49:01
11 15 SOLYMOSI Márton Epronex-Bike Hungary M 10 3:49:02
12 36 KOVÁCS Máté Pannon Cycling Team M 10 3:49:13
13 25 LÓKI Bence Kőbánya Cycling Team M 10 3:49:21
14 42 KIRÁLY Levente Pavé Cycling Academy M 10 3:49:29
15 24 MÓRICZ Dániel Kőbánya Cycling Team M 10 3:49:29
16 12 PÁLYI Csaba Epronex-Bike Hungary M 10 3:52:07
17 26 ISTLSTEKKER Zsolt Kőbánya Cycling Team M 10 3:53:12
18 16 SZABÓ Bálint Solt Epronex-Bike Hungary M 10 3:56:48
19 21 PÁPAI Ádám Kontent-DKSI M 10 4:04:10
20 31 ANTAL Attila Maraton SC M 10 4:10:02
21 13 POPOVICS Gergely Epronex-Bike Hungary M 10 4:10:12
22 52 VÖRÖS Vince Zengő SE M 10 4:10:16
23 40 KUTÁCS Zsolt Pannonhalmi Kerékpáros SC M 10 4:10:18
24 53 HARTMANN József Zengő SE M 10 4:10:19
25 60 PÜSPÖKI Dániel Zengő SE M 10 4:10:19
26 29 Dr. KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE M 10 4:10:24
27 61 VÖRÖS Ferenc Zengő SE M 10 4:10:25
28 3 PETRÓ Károly ASE Kerékpár M 10 4:10:29
29 48 BALOGH Lajos Sólyom Team SE. M 10 4:10:30
30 55 LENGYEL Zoltán Zengő SE M 10 4:10:37
31 30 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE M 10 4:11:16
32 19 HAJDU Barna Kontent-DKSI M 10 4:11:22
33 23 VÍGH Zoltán Kontent-DKSI M 9 3:37:55
34 51 PINTÉR Attila Vinibike KSE M 8 3:46:30
DNF 11 NÉMETH Zsolt Epronex-Bike Hungary M 7 DNF
DNF 43 SZEKERES Péter Piroska Szöpr Kecskeméti ES M 7 DNF
DNF 7 ÁBRÓK Norbert Epronex-Bike Hungary M 6 DNF
DNF 58 TAKÁCS Ferenc Zengő SE M 6 DNF
DNF 10 LIPPAI Márton Epronex-Bike Hungary M 6 DNF
DNF 44 MAJZIK Achilles Piroska Szörp Kecskeméti ES M 6 DNF
DNF 49 STEIG Gábor Szekszárdi Kerékpáros SE M 6 DNF
DNF 56 CSOMOR Zoltán Zengő SE M 6 DNF
DNF 8 CSER Gábor Epronex-Bike Hungary M 5 DNF
DNF 18 KUSZ Mátyás Femat – ZKSE M 5 DNF
DNF 46 KISS Dániel Piroska Szörp Kecskeméti ES M 5 DNF
DNF 6 KURILLA Bence Dr. Bátorfi-Agria KTK M 5 DNF
DNF 20 KORHÁN László Kontent-DKSI M 5 DNF
DNF 17 SZEGHALMI Bálint Epronex-Bike Hungary M 3 DNF
DNF 59 Dr. BOZSIK Bence Zengő SE M 3 DNF
DNF 28 URBÁN Jakab Kőbányai Torna Club SE M 3 DNF
DNF 14 SÁSKA Zoltán Epronex-Bike Hungary M 2 DNF
DNF 9 KISS Gergely Epronex-Bike Hungary M 1 DNF
1 CSŐSZ Máté 480 Fit Boys Cycling M 0
5 FEJES Gábor Cyklisticky Klub Spartak Tlmace M 0
33 PELIKÁN János Zsombor My Bike Stevens M 0
41 DURUCZ Miklós Pavé Cycling Academy M 0
45 HASKÓ Tamás Piroska Szörp Kecskeméti ES M 0
47 BOKOR Attila Sólyom Team SE M 0
54 BALÁS Attila Zengő SE M 0
57 HEMMERT János Zengő SE M 0
Elit – U23 abszolút
1 122 VALTER Attila Pannon Cycling Team M 10 3:47:51
2 113 GÖNCZY Gergő Kontent-DKSI M 10 3:48:08
3 22 PEÁK Barna Kontent-DKSI M 10 3:48:41
4 34 DINA Márton Pannon Cycling Team M 10 3:48:41
5 121 SZŐLLŐSI Ferenc Pannon Cycling Team M 10 3:48:44
6 38 SIMON Péter Pannon Cycling Team M 10 3:48:48
7 32 KUSZTOR Péter My Bike Stevens M 10 3:48:48
8 35 HOLLÓ Botond Pannon Cycling Team M 10 3:48:51
9 118 DINA Dániel Pannon Cycling Team M 10 3:48:56
10 27 LOVASSY Krisztián Kőbánya Cycling Team M 10 3:48:56
11 120 OROSZ Gergő Pannon Cycling Team M 10 3:48:56
12 50 RÓZSA Balázs Team Differdange- Losch M 10 3:48:58
13 39 SZATMÁRY András Pannon Cycling Team M 10 3:48:58
14 37 KRIVÁN András Pannon Cycling Team M 10 3:48:58
15 106 MINKÓ Roland Epronex-Bike Hungary M 10 3:48:59
16 4 BURUCZKI Szilárd Cube-Csömör M 10 3:49:01
17 114 KISS Hunor Kontent-DKSI M 10 3:49:02
18 15 SOLYMOSI Márton Epronex-Bike Hungary M 10 3:49:02
19 129 KARL Ádám U.C. Monaco M 10 3:49:04
20 115 SZENTPÉTERI András Kontent-DKSI M 10 3:49:05
21 112 FEGYVERES Máté Kontent-DKSI M 10 3:49:08
22 36 KOVÁCS Máté Pannon Cycling Team M 10 3:49:13
23 25 LÓKI Bence Kőbánya Cycling Team M 10 3:49:21
24 42 KIRÁLY Levente Pavé Cycling Academy M 10 3:49:29
25 24 MÓRICZ Dániel Kőbánya Cycling Team M 10 3:49:29
26 12 PÁLYI Csaba Epronex-Bike Hungary M 10 3:52:07
27 26 ISTLSTEKKER Zsolt Kőbánya Cycling Team M 10 3:53:12
28 16 SZABÓ Bálint Solt Epronex-Bike Hungary M 10 3:56:48
29 103 TOMKA János Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 10 3:59:38
30 21 PÁPAI Ádám Kontent-DKSI M 10 4:04:10
31 109 SZARKA Gergely Epronex-Bike Hungary M 10 4:07:48
32 124 WERMESSER Zsombor Pannon Cycling Team M 10 4:09:48
33 105 BALOGH András Epronex-Bike Hungary M 10 4:10:01
34 31 ANTAL Attila Maraton SC M 10 4:10:02
35 13 POPOVICS Gergely Epronex-Bike Hungary M 10 4:10:12
36 52 VÖRÖS Vince Zengő SE M 10 4:10:16
37 40 KUTÁCS Zsolt Pannonhalmi Kerékpáros SC M 10 4:10:18
38 53 HARTMANN József Zengő SE M 10 4:10:19
39 60 PÜSPÖKI Dániel Zengő SE M 10 4:10:19
40 104 TOMKA Joel Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 10 4:10:23
41 29 Dr. KOVÁCS Kristóf Kőbányai Torna Club SE M 10 4:10:24
42 61 VÖRÖS Ferenc Zengő SE M 10 4:10:25
43 3 PETRÓ Károly ASE Kerékpár M 10 4:10:29
44 48 BALOGH Lajos Sólyom Team SE. M 10 4:10:30
45 55 LENGYEL Zoltán Zengő SE M 10 4:10:37
46 30 SPECZIÁR Viktor Kőbányai Torna Club SE M 10 4:11:16
47 19 HAJDU Barna Kontent-DKSI M 10 4:11:22
48 23 VÍGH Zoltán Kontent-DKSI M 9 3:37:55
49 102 VINCE András Dr. Bátorfi-Agria Ktk. M 9 3:57:46
50 128 D. KOVÁCS Dávid Team KTM UK M 8 3:11:20
51 51 PINTÉR Attila Vinibike KSE M 8 3:46:30

Olvasd tovább

Versenykiírás

A felnőtt-férfi, a felnőtt-női, az utánpótlás férfi és az utánpótlás női korcsoportok számára kiírt országúti országos bajnokságot 2018. július 1-jén, vasárnap rendezi a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ), a Zengő SE és Komló városa.

1. A verseny védnökei

  • Dr. Princzinger Péter, az MKSZ elnöke
  • Polics József, Komló város polgármestere

2. A verseny rendezője

  • Zengő Sportegyesület az MKSZ országúti szakága

       Társrendezői:

  • Magyar Kerékpáros Szövetség
  • Komló Város Önkormányzata
  • Baranya Megyei Polgárőr Szövetség
  • Fotoplus

       Versenyigazgató:

  • Herke Szabolcs

3. A verseny célja

A Magyar Köztársaság felnőtt és utánpótlás korú versenyzők részére kiírt egynapos egyéni országúti magyar bajnoki verseny helyezési sorrendjeinek eldöntése.

A versenyen minden Magyarországon leigazolt versenyző indulhat, akit egyesülete szabályosan benevez, és 12 hónapnál (utánpótlás esetében 6 hónapnál) nem régebbi orvosi igazolással rendelkezik. A versenyen a versenyzők közül csak az vehet részt, aki a Szövetség által kiadott,  2018-as évre vonatkozó, Magyarországon rendezendő kerékpárversenyekre érvényes engedéllyel rendelkezik, és azt a helyszínen bemutatja.

Licencszel nem rendelkező versenyzők nem indulhatnak!

4. A verseny központja

Komló Sportcsarnok, 7300 Komló, Eszperantó tér 1.

5. A verseny időpontja

2018. július 1. (vasárnap)

6. Nevezés módja

Előnevezés itt

7. Nevezési határidő

2018. június 10-től – június 24. vasárnap 24.00 óráig

8. Nevezési díj

Nevezési díj nincs

Az igazolt futamokon csak azon magyar versenyzők nevezhetnek, akiknek az egyesülete befizette az éves szövetségi tagdíjat. Helyszínen való nevezést nem fogadunk el!

9. Korcsoportok

U13, WU15, U15, WU17, U17, WU19, U19, WElit, U23, Elit

10. Értékelés

A verseny győztese az a versenyző, aki a szabályok betartásával a legrövidebb idő alatt teljesíti a távot. A versenyben minden korcsoport külön kerül értékelésre.

11. Díjazás

A verseny 1-3. helyezettjei minden korcsoportban éremdíjazásban részesülnek, továbbá az Elit, az U23, az U19, a WElit és a WU19  korcsoportokban az első helyezettek magyar bajnoki mezt kapnak, amelyet az UCI előírásainak megfelelően a jövőben kötelesek viselni.

Az Elit férfiak első helyezettje 30 000 Ft pénzdíjban és egy emlékkupában részesül, a nemrég elhunyt Rajnai György Hosszútávú Magyar Bajnok, Nemzetközi Mecsek Kupa Kerékpárverseny győztesének emlékére. A díjat a Fotoplus és baráti köre ajánlotta fel.

12. Program

  1. július 1. (vasárnap)
  • 08:00 óra: rajtszám átvétele
  • 08:30 óra: technikai értekezlet
  • 13:00 óra U19, Elit, U23 rajtszám átvétele
  • 14:30 óra utánpótlás, WElit eredményhirdetése
  • 19:30 óra U19, Elit, U23 eredményhirdetése

12:00-14:00 a Komlói Önkormányzat ingyenes ebédet biztosít az indulók számára.

A szervező a versenybírósággal egyetértésben fenntartja a jogot, hogy alacsony korcsoportonkénti indulói létszám esetén korcsoportokat vonjon össze. Erről a versenyt megelőzően tájékoztatják az érintetteket.

Rajtidők:

Számítási alapelvek:
– egyszerre legfeljebb 2 mezőny van a versenypályán
– a korcsoportonkénti átlagsebességek a 2012-es bajnokságok alapján számítódtak
U15 korcsoport 3 kör (47,1 km) Rajt 09:00 09:00 09:00 09:00
Cél 10:40 10:34 10:28 10:23
WU17 korcsoport 3 kör (47,1 km) Rajt 09:00 09:00 09:00 09:00
Cél 10:48 10:40 10:34 10:28
U13 korcsoport 2 kör (31,4 km) Rajt 09:03 09:03 09:03 09:03
Cél 10:15 10:10 10:05 10:01
WU15 korcsoport 2 kör (31,4 km) Rajt 09:03 09:03 09:03 09:03
Cél 10:15 10:10 10:05 10:01
WE korcsoport 7 kör (109,9 km) Rajt 11:10 11:10 11:10 11:10
Cél 14:49 14:36 14:23 14:13
U17 korcsoport 5 kör (78,5 km) Rajt 11:15 11:15 11:15 11:15
Cél 13:42 13:33 13:25 13:18
WU19 korcsoport 5 kör (78,5 km) Rajt 11:15 11:15 11:15 11:15
Cél 14:03 13:52 13:42 13:33
ME és U23 korcsoport 10 kör (157,0 km) Rajt 14:45 14:45 14:45 14:45
Cél 18:59 18:52 18:46 18:40
U19 korcsoport 8 kör (125,6 km) Rajt 14:52 14:52 14:52 14:52
Cél 18:33 18:21 18:10 18:00

Utánpótlás korcsoportok – maximális áttételek:

Kezdő fiú U13 5,85 m
Haladó lány WU15 6,14 m
Haladó fiú U15 6,14 m
Serdülő női WU17 6,94 m
Serdülő fiú U17 6,94 m
Ifi nő WU19 7,93 m
Ifi férfi U19 7,93 m

13. Versenyszámok (1 kör=15,7 km)

WU15, U13: 2 kör 31,4 km
U15, WU17: 3 kör 47,1 km
U17, WU19: 5 kör 78,5 km
WElit: 7 kör 109,9 km
U19: 8 kör 125,6 km
Elit, U23: 10 kör 157 km

14. Eredményhirdetés

A verseny befejezése után a program szerint. Az eredményhirdetésen a versenyző köteles tiszta, egyesületi ruhában megjelenni! Sportágunk népszerűsítése érdekében az eredményhirdetésen való részvétel MINDEN RÉSZTVEVŐNEK KÖTELEZŐ!

15. A versenybíróság

A versenybíróságot a rendező szerv kéri fel, és az MKSZ VK hagyja jóvá.

16. Egyéb szabályok

  • Rajtszámok: a versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni, amelyeket a verseny előtt vehetnek át a versenyközpontban.
  • Kísérő gépkocsik: a kísérő gépkocsik sorrendjét az előző évi befutási sorrend alapján határozza meg, és jelöli ki a versenybíróság.
  • Kerék- és gépcsere megengedett az út menetirány szerinti jobb oldalán, az UCI szabályoknak megfelelően.
  • Frissítés az első 50 km után és az utolsó 20 km előtt lehetséges a gépkocsiból a versenybíróság elnökének hívására.
  • Zárt kemény héjú fejvédő használata kötelező.
  • A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget! A helyszínen mentőt, orvosi kocsit biztosítunk. A versenyen az MKSZ, és az UCI ide vonatkozó szabályrendszere a mérvadó.

Doppingvizsgálat, mintavétel helye: Komló Sportcsarnok

Kórházak: Komlói Egészségcentrum, Bányászati Utókezelő és Éjjeli Szanatórium Egészségügyi Központ, 7300 Komló, Majális tér 1.

Eredményes és sikeres versenyzést kívánunk!

Zengő SE


 

Szervező

Zengő SEzengosport@gmail.com 7694 Hosszúhetény, Ormándi u. 8.

Időpont

2018. július 1. vasárnap - 2018. július 1. vasárnap

Helyszín

Komló - Sportcsarnok

7300 Komló, Eszperantó tér 1.

Back to top button
Close
Close
X
X