Országút

Kanti Dorottya remek eredményeket ér el Belgiumban – országút

BringaSport – 2015.05.26 – Kanti Dorottya, aki jelenleg a belga WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN csapatában versenyzik, május 24-én és 25-én is dobogós helyezéseket szerzett Belgiumban.

A Malderen Kerületi Bajnokság vasárnapi, 56 kilométeres versenyén harmadik helyezést ért el, ezzel az eredménnyel nem csak a bronzérem lett az övé, hanem a kerületi bajnokságot is megnyerte.

11227166_10206027797768230_933892858_o

Másnap, De Pinte városában, szintén egy 56 kilométeres távon, már csak néhány centivel csúszott le a dobogó legfelső fokáról, 17 fős szökés után a véghajrában a 2. helyet szerezte meg.

11187412_10205858453214722_1238195030197855103_o

Dorottya utolsó éves U19-es, itthon a Körös Bike versenyzője, néhány héttel ezelőtt utazott ki Belgiumba, és már az első versenyén harmadik helyezést ért el május elején.