MKSZ hírek

Munkatársat keresünk irodavezető pozícióba

BringaSport – 2016.05.02 – A Magyar Kerékpársportok Szövetsége új munkatársat keres irodavezető pozícióba. Jelentkezni e-mailen, fényképes önéletrajzzal a palyazat@bringasport.hu címen lehetséges. Határidő: 2016. május 20.

Minimum elvárások:

  • Word, Excel, PowerPoint kiváló ismerete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelvismeret minimum írásban
  • Jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség
  • Nagyfokú precizitás és pontos munkavégzés, szakmai igényesség
  • Megbízhatóság, lojalitás, terhelhetőség

Előny:

  • A kerékpársport ismerete

Főbb feladatok:

  • Főtitkár és kommunikációs vezető munkájának segítése
  • Könyvelési anyagok előkészítése, kapcsolattartás a gazdasági részleggel
  • Be- és kimenő iratok, e-mailek, telefonok kezelése
  • Iroda általános működtetése

A pozíció részletei:

  • Munkaidő: 8 óra
  • Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Galvani utca 44.
  • Kezdés: 2016. június 1.
  • Fizetés: nettó 140 000 Ft / hó
'Fel a tetejéhez' gomb